fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 35. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zakończyła się 35. kolejka Ekstraklasy. W poniedziałek Korona wygrała w Niecieczy 2-0. Obydwa niedzielne mecze na szczycie tabeli zakończyły się bezbramkowymi remisami. W trzech sobotnich spotkaniach kibice obejrzeli 10 goli. Po 2-1 swoje mecze wygrali Zagłębie Lubin i Piast Gliwice, a Wisła Kraków ograła Pogoń 4-0. W piątek Śląsk pokonał Arkę 4-1. Po porażce z Cracovią Ruch ma już niewielkie szanse na utrzymanie.

35. kolejka:

Śląsk Wrocław 4-1 Arka Gdynia
Cracovia 2-0 Ruch Chorzów
Wisła Płock 1-2 Zagłębie Lubin
Piast Gliwice 2-1 Górnik Łęczna
Wisła Kraków 4-0 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 0-0 Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok 0-0 Legia Warszawa
Termalica Nieciecza 0-2 Korona Kielce


Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
mm - 22.05.2017 / 21:40, *..dynamic.mm.pl

do Wolfik, fakt ,to symulator mogiela z wiadomego serwisu.
niesprawdza się.
już lepsze są wyliczenia extrastats

odpowiedz
Wolfik - 22.05.2017 / 09:31, *..238

@mm: Nie wiem skąd takie statystyki Kolego. Dla mnie akurat, to teoretycznie Jaga ma najlepszy układ gier. Zresztą jestem w stanie się założyć, że cała 4-ka swoje najbliższe mecze wygra, z tym że Legia ma najgroźniejszego przeciwnika (przynajmniej do teraz - Koronie się chce walczyć).

odpowiedz
mm - 21.05.2017 / 22:08, *..dynamic.mm.pl

Legia nie poeije ale wyrównala rekord Wisły i Leczha dzieieciu 10 meczwów wygranych z rzędu w Polskiej Lidze na Wyjedzie


Szacunkowe szanse na mistrzostwo Polski (i podium):
Legia 69,4% (97%)
Lech 12,9% (80,7%)
Jagiellonia 11,9% (70,8%)
Lechia 5,9% (51,5%)

Legia odlaa się na szereg, na prawde szreg rekordów które mogla zdobyć



Szanse na puchary:

Arka 100%
Legia 96%
Lech 79%
Jagiellonia 69%
Lechia 56%


Szanse na mistrzostwo:

Legia 68%
Jagiellonia 13%
Lech 12,5%
Lechia 6,5%

odpowiedz
kacperek - 21.05.2017 / 09:33, *..dynamic.chello.pl

Dzisiaj zobaczymy :) Wygrana Lechi i Legii :)
i Mistrzostwo Legia zdobedzie w Kielcach :)

odpowiedz
Johny - 21.05.2017 / 07:00, *..play-internet.pl

Panowie dajcie jakiś namiar na streama w necie na dzisiejszy mecz. Dzięki i pozdro. Legia Mistrz!

odpowiedz
Arek - 21.05.2017 / 00:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No właśnie, trzeba uważać na to bydle z Irlandii, mam nadzieję, że Dąbrowski odpowiednio się nim zajmie. Tego Estończyka wyłączyć jak na jesieni i powinno być dobrze.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 20.05.2017 / 23:57, *..110

Sà emocje o Mistrza,ten schematic jest ok teraz wiècej wciágnáć drużyn tak jak jest na wyspach I nakrècić rzád Polski do pompowania kasy ba zawsze w piłke i młodzież✨⚽️

odpowiedz
mm - 20.05.2017 / 23:57, *..dynamic.mm.pl

Odjidja Legia - Lech
.youtube.com/watch?v=Ls5ffcXDKh0

XIĄŻE WARSZAWSKI - Spacer po Warszawie
.youtube.com/watch?v=ZzQLDuS65Us

odpowiedz
@tomasz prooblem - 20.05.2017 / 14:31, *..static.ip.netia.com.pl

Masz problem,ale z ortografią,więc się nie kompromituj.

odpowiedz
Kele - 20.05.2017 / 13:31, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ej ludziska. Sonny zabierz swoje mokre sny do Piły bo Ty nawet z Poznania nie jesteś .

Juz nie bedzie więcej nasza Legia najlepiej RR. Nie ma Widzewa, ŁKS u , Zabrza, GKSy sa jakies bet bruki , leczne czy Płock.

Niech Ruch i Widzew wracają

Bedą mogli znowu spaść !!!!!!!!

Czego wszystkim nam życzę
Amen

W Białym uprzejmie prosze o powtórkę ostatniego meczu . Bedzie dobrze .

odpowiedz
Piotrek - 20.05.2017 / 13:17, *..customers.d1-online.com

Do piłkarzy Legii: gracie w Legii najlepszym i największym klubie sportowym w PL. Macie zapier...lać na maksa w KAŻDYM meczu a w tych ostatnich trzech iść jak stado dzików!!! Legia Mistrzem 2017.

odpowiedz
Dickson Chotowski - 20.05.2017 / 10:10, *..range86-153.btcentralplus.com

Auf wiedersehen republika volksdeutch chorzoff. Zycze wam dalsze spadki smierdziele.

odpowiedz
tomasz problem - 20.05.2017 / 08:03, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

Śpiąc zawory i te 3 mecze zagrać ,starać sie na najwyższych obrotach .Niema wyjścia.

odpowiedz
123 - 20.05.2017 / 02:03, *..dynamic.chello.pl

0:2 minimum. Nagy i Gilerme. Może jeszcze VOO

odpowiedz
123 - 20.05.2017 / 02:00, *..dynamic.chello.pl

@Arek łach niestety wygra i lechia za burtą. Będzie się spinała w następnym meczu. Ale my wygrywamy w niedzielę. Jaga jest słaba trzeba tylko przypilnować sheridana i wasijlewa czy jak mu tam.

odpowiedz
1916KIBIC - 20.05.2017 / 01:54, *..centertel.pl

Jakoś tej Jagi się nie obawiam i myśle że 3 pkt w niedziele pojadą z drużyną do W-wa bardziej obawiam sie meczu ze scyzorykami. Zarówno Naszej motywacji jak i ich taktyki. W meczu Lech-Lechia wszystko może sie wydażyć. Remis biore w ciemno ;-).

odpowiedz
eth - 20.05.2017 / 00:31, *..129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszyscy jesteśmy świadkami upadku Ruchu, ktory zapewne spadnie do 1 ligi, lecz raczej nie odbuduje się jak Górnik Zabrze, ktory do konca sezonu walczy o awans, tylko prędzej podzieli los Zawiszy. A co do najblizszego meczu to tez podzielam opinię ze Jaga spuchła i 3 punkty raczej przywieziemy do Stolicy. I moze nawet bez straty gola...

odpowiedz
(L) - 19.05.2017 / 23:39, *..dynamic.chello.pl

Tymczasem na długie lata żegnamy chorzowskie psy :)

odpowiedz
Zajmon - 19.05.2017 / 22:56, *..118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@sonny
lubisz poznań ok. Ale nie przesadzaj bo w Białym będzie mecz o 3 miejsce w ostatniej kolejce.

odpowiedz
Arek - 19.05.2017 / 15:27, *..free.aero2.net.pl

Łach remisuje, my wygrywamy i mecz z Koroną o mistrza. Oby!

odpowiedz
ja - 19.05.2017 / 11:03, *..dynamic.chello.pl

Swoją drogą wolę żeby Lechia wygrała z Lechem niż zremisowała, bo przy naszych 4 punktach w najbliższych dwóch spotkaniach do mistrzostwa wystarczy nam remis w ostatnim meczu z Lechią.

odpowiedz
sannyo - 19.05.2017 / 10:33, *..internetdsl.tpnet.pl

W twojej głowie musi się nieźle dziać Sonny. Współczuję.

odpowiedz
Do sonny - 19.05.2017 / 10:27, *..play-internet.pl

1-2 i 0-3 i amika bez pucharow

odpowiedz
ja do Sonny - 19.05.2017 / 10:23, *..dynamic.chello.pl

hahaha fajne macie marzenia w tej pyrlandii

Z Jagiellonią wygramy z łatwością, trudniejszym przeciwnikiem będzie Korona.
Walka o mistrzostwo będzie do ostatniej kolejki.

odpowiedz
A5 - 19.05.2017 / 10:22, *..dynamic.gprs.plus.pl

baba jaga - Legia Warszawa 0-3
fc ziemniak - Lechia Gdańsk 0-2

(L)

odpowiedz
Luki - 19.05.2017 / 10:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W Kielcach Legia Mistrzem!!

odpowiedz
johnny - 19.05.2017 / 10:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Sonny nie strasz bo się zesrasz jak to mówią. Teraz to my rozdajemy karty więc jeżeli ktoś ma ciepło koło dupy to na pewno Lech i Jaga a nie my. Co do meczu to mam pewne obawy gramy na terenie rywala i nie będzie łatwo o 3 punkty ale liczę,że Lech i Lechia wzajemnie się wyniszczą i będzie remis w Poznaniu. Także do przodu panowie Warszawa musi panować.

odpowiedz
szwed - 19.05.2017 / 09:49, *..web.vodafone.de

Jaga już spuchła myślę że śmiało można stawiać handicap -1 na Legię reszta meczy to loteria

odpowiedz
Rychu - 19.05.2017 / 09:37, *..pse.pl

Jeśli wygramy w Białymstoku to wydaje mi się, że mistrz będzie już na wyciągnięcie ręki. Remis też nie będzie najgorszy, bo pozostaniemy liderem i dalej wszystko będzie zależeć od nas. Nie można tego przegrać.

odpowiedz
Piotr - 19.05.2017 / 09:36, *..61.ipv4.supernova.orange.pl

Mecz w Białymstoku będzie znacznie cięższy od tego z Lechem.

odpowiedz
Sonny - 19.05.2017 / 09:31, *..dynamic.gprs.plus.pl

Lech - Lechia 2-1
Jagiellonia - Legia 2-1

Będzie się działo...

odpowiedz