fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 3. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnim meczu 3. kolejki Ekstraklasy Korona Kielce pokonała przed własną publicznością Cracovię4-2. W niedzielę rozegrane zostały trzy spotkania: Arka podzieliła się punktami z Wisłą Płock, Pogoń przegrała z Jagiellonią, a Lech rozgromił Piasta. W sobotę Legia wywalczyła pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie. 5 bramek padło w Zabrzu, gdzie Górnik pokonał Wisłę 3-2. W piątek Termalica zremisowała z Zagłębiem 1-1, a Śląsk pokonał Lechię 3-2.

3. kolejka:

Termalica Nieciecza 1-1 Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław 3-2 Lechia Gdańsk
Legia Warszawa 2-0 Sandecja Nowy Sącz
Górnik Zabrze 3-2 Wisła Kraków
Arka Gdynia 1-1 Wisła Płock
Pogoń Szczecin 0-1 Jagiellonia Białystok
Lech Poznań 5-1 Piast Gliwice
Korona Kielce 4-2 Cracovia


Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
@rek - 31.07.2017 / 21:06, *..dynamic.chello.pl

Wynik 3 kolejki znowu ułożyły się jakby "pod nas"... Teraz wystarczy puknąć w sobotę Termalicę i przy dobrych wynikach w pozostałych meczach kolejki to już po 4 kolejce wskakujemy do czuba tabeli... Ale jest martwi mnie mały szczegół, a mianowicie jeśli mamy zagrać na maksa w środę z Astaną, to czy w sobotę będziemy mieć moc na Termalicę..? Martwię się, ale nadzieja na odzyskanie mocy nadal jest... Pozdro (L)

odpowiedz
#BL WRÓĆ - 31.07.2017 / 20:21, *..dynamic.chello.pl

j/w

odpowiedz
Cziko - 31.07.2017 / 13:30, *..play-internet.pl

Ci co myślą że za kudłatego bedzie lepiej niż za iti są w błędzie. iti wyciągało kasę tak jak teraz kudłaty. Pierwszy raz już pokazał jak za pieniądze Legii wykupił udziały od BL i Wandzla. Ta kasa powinna zostać w kasie klubowej a udziały powinien wykupić z własnej kasy. Wtedy można by było mówić że jest właścicielem i prezesem. A tak cwany korpo spłacił współwłaścicieli z kasy Legii i został jedynym właścicielem. I mówie wam że jak by nie było kasy z ligi mistrzów to by też nie było rozłamu właścicieli .

odpowiedz
Do Krzeszczu - 31.07.2017 / 06:56, *..103.tvksmp.pl

To przeżuć się na Lecha i idź spamować na ich stronę, ty wieczny płaczku, malkontencie. Jakoś za czasów ITI twoich wpisów tu nie widziałem. Wtedy to były prawdziwe powody do narzekania. Chyba że po sukcesach Legii w ostatnich 5 latach przyszedłeś tu ze strony Wisły. Kiedy ostatnio byłeś na meczu Legii na wyjeździe czy chociaż u siebie? Tak, wiem że nie mieszkasz na stałe w Polsce.

odpowiedz
Cult ⚽️Legia - 30.07.2017 / 23:47, *..143

5 - Igor Angulo (Górnik Zabrze) ;


3 - Marco Paixão (Lechia Gdańsk) ;


2 - Petar Brlek (Wisła Kraków), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Christian Gytkjær (Lech Poznań), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Łukasz Sekulski (Jagiellonia Białystok);


1 - Gerard Badía (Piast Gliwice), Josip Barišić (Piast Gliwice), Jakub Bartosz (Wisła Kraków), Nicki Bille Nielsen (Lech Poznań), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Damian Byrtek (Wisła Płock), Carlitos (Wisła Kraków), Dariusz Formella (Pogoń Szczecin), Dominik Furman (Wisła Płock), Dávid Guba (Termalica Nieciecza), Ádám Gyurcsó (Pogoń Szczecin), Kasper Hämäläinen (Legia Warszawa), Michał Helik (Cracovia), Łukasz Kosakiewicz (Korona Kielce), Jakub Kosecki (Śląsk Wrocław), Patryk Kun (Arka Gdynia), Maciej Makuszewski (Lech Poznań), Mateusz Matras (Lechia Gdańsk), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Martin Nešpor (Zagłębie Lubin), Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok), Michal Papadopulos (Piast Gliwice), Sebastian Rudol (Pogoń Szczecin), Armando Sadiku (Legia Warszawa), Cillian Sheridan (Jagiellonia Białystok), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Dani Suárez (Górnik Zabrze), Jakub Świerczok (Zagłębie Lubin), Łukasz Trałka (Lech Poznań), Marcin Warcholak (Arka Gdynia), Sergei Zenjov (Cracovia);

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 30.07.2017 / 23:45, *..143

Mecz prawdy Magica w środe ,Być Albo nie być!?

odpowiedz
@Krzeszczu - 30.07.2017 / 23:10, *..centertel.pl

Wedluch nich... brawo ty! I jeszcze cos do typerow brawo wy!:)

odpowiedz
@rek do Krzeszczu - 30.07.2017 / 21:46, *..dynamic.chello.pl

Odpuść... Szkoda nerwów... Większość i tak nie kuma, iż prawdziwemu kibicowi krytyka przystoi i taka właśnie konstruktywna krytyka wypływa z głębi serca tegoż prawdziwego kibica... Pozdro (L)

odpowiedz
Krzeszczu - 30.07.2017 / 20:02, *..cust.bredband2.com

@ oris: A czy widziales jak dzis lach rozjechal piasta? Kim grali i jacy goscie wchodzili z lawki?
I jak grali?

Ale co tam, przeciez mozna patrzec na to przez pryzmat rozowych okolarkow jak spora czesc pseudo-kibicow tutaj robi i zaklinac zeczywistosc.
Dalej krzyczec "nic sie nie stalo" i tanczyc labada.
A kazda krytyka, kazdy niepokoj, to po prostu wedluch nich "hejt".
Co za czasy....

odpowiedz
oris - 30.07.2017 / 11:24, *..13-2.cable.virginm.net

Oglądałem mecz Górnik Z-Wisła K i porównując nasz mecz z sendecją do tamtego to inny świat. Przez 95 minut walka nawet jak już sił im brakowało. A nasi zmęczeni po 5 meczach - zawodowcy

odpowiedz
Jestescie jak to się mówiło kiedyś jak "płaczki żydowskie" - 29.07.2017 / 12:33, *..dip0.t-ipconnect.de

Nie żal mi sezonowych kibiców

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 29.07.2017 / 09:50, *..ipvanish.com

Prawda jest taka, że dajemy innym handicap na starcie aby liga była cirkawsza :)

odpowiedz
Zmęczony sezonem - 29.07.2017 / 05:39, *..127

Do ja w Piechniczka się bawisz do meczu tydzień się przygotowujesz, to są zawodowcy dla nich mecz co trzy to norma, ale nasze gwiazdki już zmęczone sezonem. Ciekawe jak znowu uda się awansować do LM lub LE to całą rundę jesienną przełożysz żeby nasze kopacze mieli siłę na grę

odpowiedz
Tito - 28.07.2017 / 23:30, *..77.rev.sfr.net

No nie strzelili jeszcze bramki, ale kiedyś muszą, a z kim jak nie z Legią jest do tego idealna okazja?

odpowiedz
Zlb - 28.07.2017 / 23:20, *..dynamic.gprs.plus.pl

Placzki, albo placki!!! A jak Legiunia mistrza zdobędzie cofnijmy się. Jak wygrają z 5 meczy pod rząd to co będziecie pisali? U lala ale grają, jakie kozaki!!! Pajace jesteście nie kibice!!!!

odpowiedz
F(L)ippy - 28.07.2017 / 22:58, *..dynamic-ww-06.vectranet.pl

No i się doczekaliśmy... strefy spadkowej XD

odpowiedz
Wolfik - 28.07.2017 / 17:46, *..dynamic.mm.pl

Gdy do drużyny MP przyjeżdża beniaminek, jedynym pytaniem powinien być bagaż goli z jakim ów beniaminek wyjedzie. I nie jest to z mojej strony brak szacunku do przeciwnika, tylko realna możliwości obu zespołów (kadra, budżet).

Tymczasem w Polsce zawsze jest inaczej niż wszędzie. My mamy "trudny mecz" z Sandecją.

odpowiedz
Olic - 28.07.2017 / 16:12, *..stansat.pl

No to na Łazienkowskiej jak nie strzelili wogole to wsadza bankowo przy takiej grze to i wygrac moga.

odpowiedz
nikt - 28.07.2017 / 16:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

llegia jest źle przygotowana motorycznie a zdecydowana większość zawodników gra poniżej możliwości albo jest kompletnie bez formy ale myślę że wygra w sobotę . Liczę że jakimś cudem uda się awansować do fazy grupowej Ligi europy . Nie zmienia to faktu że właściciel powinien rozglądać się za nowym sztabem szkoleniowym i pewnie już tak jest . Najlepiej byłoby poczekać do wiosny ale czy do tego czasu straty punktowe ,wizerunkowe ,finansowe będą jeszcze do odrobienia ?? A co z nami kibicami ! ile jeszcze przyjdzie nam oglądać fatalnie grającą naszą Legie i jeszcze płacić kasę ?!!!!!

odpowiedz
prorok jan - 28.07.2017 / 15:53, *..69

OBSTAWIAM 1:1 ...

JESZCZE JEDEN TAKI MECZ I MAGIER CHYBA JEDNAK OUT.

odpowiedz
Q7 - 28.07.2017 / 15:27, *..play-internet.pl

Z sandecjá szansa jest, nie będzie marciniaka i stefańskiego . astane to bym odpuścił , niech się młodzi ogrywajà , szkoda zdrowia ( kontuzje ) i nerw.

odpowiedz
alex uk - 28.07.2017 / 14:37, *..spitfireuk.net

juz za 24h strefa spadkowa nasza, niestety

odpowiedz
do ja - 28.07.2017 / 12:43, *..3-1.cable.virginm.net

to jak awansuja do fazy grupowej LM lub LE to maja w lidze wszystkie mecze przelozyc?

odpowiedz
Mateo - 28.07.2017 / 12:02, *..dynamic.gprs.plus.pl

Termalica - Lubin 1-1
Śląsk - Lechia 1-1
Legia - Sandecja 0-0
Górnik - Wisła 1-3
Arka - Wisła P. 2-1
Pogoń - Jagiellonia 2-2
Lech - Piast 2-0
Korona - Cracovia 2-1

Tak będzie...

odpowiedz
ja - 28.07.2017 / 10:55, *..free.aero2.net.pl

Ten mecz powinien być przełożony.
Gramy o LM arcyważny mecz czyli zarazem dla całej ligi o punkty i zamiast sie przygotować do tego meczu to mamy grać na początku sezonu co 3 dni.
Absurd.

odpowiedz
znafca z FM - 28.07.2017 / 10:43, *..pl

Jak Magiera znowu zamiesza składem to będzie to dowód, że totalnie się pogubił. Podczas meczu w Azji było widać ewidentnie, że tej drużynie brakuje stabilizacji i zgrania...

odpowiedz
X - 28.07.2017 / 10:40, *..is.net.pl

Niech tu dyżurni typerzy wstawią swoją rozpiskę na całą kolejkę. Zawsze stawiam według ich typów - tyle, że na odwrót!

odpowiedz
Odpisz postaw wygraj - 28.07.2017 / 09:42, *..dab.02.net

godz. 18:00 Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin (Eurosport 2)=X
godz. 20:30 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (C+ Sport)-X

Sobota 29.07.
godz. 18:00 Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz (C+ Sport)=1
godz. 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków (C+ Sport)=X

Niedziela 30.07.
godz. 15:30 Arka Gdynia - Wisła Płock (C+ Sport)=1
godz. 15:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (C=X

odpowiedz