fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kilku piłkarzy Legii zwolniło Magierę?

Woytek, źródło: sport.pl - Wiadomość archiwalna

"Jak już wszystko zj...liście, to Magierę zwolniliście" - niosło się z Żylety po ostatnim meczu Legii przy Łazienkowskiej. Wygląda na to, że śpiewy kibiców nie były bezpodstawne. Sport.pl poinformował, że kilku zawodników miało zastrzeżenia do pracy z Jackiem Magierą i udało się ze skargą do prezesa klubu.

"Jeszcze nigdy nie pracowałem z tak słabym trenerem. Ta szatnia za nim nie pójdzie - takie zdanie o Jacku Magierze mieli niektórzy jego zawodnicy." - czytamy na sport.pl. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że był to przede wszystkim Michał Pazdan, ale także Krzysztof Mączyński, Dominik Nagy i Artur Jędrzejczyk.

Po zmianie szkoleniowca prezes Legii wypowiadał się, że zawodnicy nie chcieli umierać za trenera. Mimo to dla zdecydowanej większości zwolnienie Magiery było szokiem. Były trener Legii wie, którzy piłkarze go zawiedli. Według informacji sport.pl jeszcze przed odpadnięciem z Ligi Europy w gabinetach klubu trwały rozmowy o sztabie szkoleniowym i zaczęto rozważać zatrudnienie m.in. nowego specjalisty od przygotowania fizycznego.

Cały artykuł możecie przeczytać tutaj.

Kilka minut po opublikowaniu artykułu do sprawy odniósł się prezes Legii Dariusz Mioduski:Aktualizacja: 19:16 - Oświadczenie piłkarzy Legii w sprawie publikacji Sport.pl [źródło: legia.com]

Jesteśmy oburzeni artykułem, który ukazał się na portalu Sport.pl "Strzał w plecy, czyli jak piłkarze Legii doprowadzili do zwolnienia trenera Magiery?". Nie ma on nic wspólnego z prawdą i rzetelnością dziennikarską.

Stanowczo dementujemy informacje zawarte w artykule, które są nieprawdziwe i szkodzą Legii Warszawa. Nikt z nas w żadnej z rozmów z Prezesem Dariuszem Mioduskim nie podważał kompetencji Trenera Jacka Magiery.

Nie pozwolimy na szkalowanie dobrego imienia Legii i nas, zawodników. Oczekujemy jednoznacznego sprostowania nieprawdziwych informacji zawartych w artykule.

Artur Jędrzejczyk (kapitan drużyny)
Michał Pazdan
Krzysztof Mączyński
Dominik Nagy

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.