fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Relacja z trybun: Pierwszy krok w stronę normalności

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dłuższa przerwa od meczów przy Łazienkowskiej, a także przerwa na kadrę, pozwoliła trochę oczyścić atmosferę i zapomnieć o ostatnich dokonaniach naszych piłkarzy. Już kilka dni przed spotkaniem z Lechią SKLW oraz grupy kibicowskie zapowiedziały normalny doping. Ostatecznie na trybunach pojawiło się 18,5 tysiąca fanów. Lechiści nie przyjechali do stolicy z powodu zakazu wyjazdowego.

Przed meczem Nieznani Sprawcy prowadzili zbiórkę na oprawy kolejnych spotkań, zaś przy sklepie Żyleta odbywała się zbiórka książek w ramach akcji "Książki w pudle".

Pojawiające się w sobotę rewelacje internetowe dotyczące zakończenia zgody na linii Legia - Zagłębie, zostały rozwiane bardzo szybko, gdy cała Żyleta śpiewała "Legia i Zagłębie, Zagłębie i Legia", a pośród naszych flag wywieszony został transparent "Je...ć k... co chcą nas podzielić. Legia i Zagłębie!". Na płocie zadebiutowały dwie nowe flagi - Ostrołęki oraz Tradycji Pokoleń.



Nasz doping od początku spotkania prowadzony był na w miarę równym poziomie. Ze względu na brak przyjezdnych było wyjątkowo kulturalnie, nie licząc raptem kilku okrzyków pod adresem sędziego i właściciela serwisu Weszło. Pod jego adresem Żyleta skandowała "Stanowski ch... ci na imię", a na płocie wywieszone zostało płótno "Stanowski weszło ci już coś w dupę konfidencie".

Tym razem bardzo szybko piłkarze wyszli na prowadzenie, ale o wygraną można było drżeć do ostatniej minuty. Po końcowym gwizdku nie było jednak przesadnego świętowania wygranej, bo i sukces to żaden, szczególnie po mocno przeciętnej grze. Po meczu nie było też wzajemnych podziękowań, czy wspólnych śpiewów - fani od razu odwrócili się na pięcie i opuścili trybuny, a piłkarze widząc co się święci, wybrali najkrótszą drogę do szatni.



Za tydzień nie będziemy mieli możliwości jechać na wyjazd do Krakowa, ponieważ ciąży na nas zakaz za ostatni mecz z Wisłą przy Łazienkowskiej. Nie znaczy to jednak, że mamy wolny weekend. W niedzielę, 22 października o 14:30 swój mecz na Torwarze rozgrywać będą koszykarze, a w hali pojawi się zorganizowana grupa fanów Stali Ostrów. Sekcyjni Fanatycy zapowiedzieli oprawę, ale wyjdzie ona tylko w przypadku wypełnionej Żylety już przed rozpoczęciem meczu. Nie pozostaje nic innego jak kupowanie biletów i namawianie znajomych na to spotkanie. Temu też służyć miało kilka tysięcy ulotek rozdanych przy wejściu na Żyletę oraz transparent na trybunie Brychczego "Legia - Stal Ostrów / 22.10 / 14:30 / Torwar".
W kolejnym tygodniu czeka nas wyjazd do Bytowa, a w następny weekend mecz na Ł3 z Arką, przed którym kolejny raz odbędzie się mecz kosza na Torwarze.



P.S. Na płocie wywieszone zostały transparenty "Łysy trzymaj się bracie. PDW" oraz "Piotrek - włocławski legionisto nigdy się nie poddawałeś! Zawsze walcz do końca!".

Frekwencja: 18 574
Kibiców gości: 0 (zakaz)

Autor: Bodziach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
O mistrzostwo chodzi ... - 17.10.2017 / 21:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest nasz , ale niech się ogarnie , bo sezon ciężki i nie można teraz robić we własne gniazdo . Trochę ostrożności i wyczucia , człowieku . (L)

odpowiedz
Pepe - 17.10.2017 / 14:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja bym mimo wszystko zachował trochę szacunku dla Stano. Kiedyś działał i to aktywnie w Cyberfanach przy tworzeniu pierwszych opraw na Legii, współtworzył ze śp Wiesławem Gilerem starą, prawilną Naszą Legię, wiele akcji które były inicjatywą NL jak zbiórka na Wielką Flagę, tysiąc flag czy peleryny to były pomysły lub był współpomyslodawcą właśnie Stano, myślę że warto o tym pamiętać oceniając go.

odpowiedz
Marko - 17.10.2017 / 07:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam problem ze Stanowskim.
Lubię go czytać czy słuchać, ale w konflikcie właścicielskim zbyt się zaangażował po stronie Leśnego i działa jak jego lobbysta dyskredytując DM.
Próbuje udowodnić, ze już nie jest kibicem Legii, co mu reszta Polski zarzuca.
Sprawy z parkingu ujawnilby KAŻDY dziennikarz, wiec tu żal nie do niego a do DEB*** , którzy tak traktują swoich.
Niestety poza sprawami piłkarskimi, czy super akcjami charytatywnymi wykorzystuje zasięg do prywaty (samochód, hotel)...
Podsumowując niewielu jest lepszych dziennikarzy zaangażowanych w piłkę w Polsce.

odpowiedz
Pawelgarwolin - 17.10.2017 / 05:05, *..dynamic.gprs.plus.pl

Stanowski zrobił to co robi dziennikarz czyli poinformował o tym co działo się po powrocie piłkarzy z Poznania .Uważam że jako dziennikarz dobrze wykonał swoją pracę a piłkarze nie ale to nie powód żeby żeby kibice tak się zachowali ale może to tacy kibice?Pełne poparcie dla Stanowskiego!

odpowiedz
D - 16.10.2017 / 21:20, *..centertel.pl

Stanowska mąci przeciw Mioduskiemu a tym samym przeciwko Legii; 3 artykuły o "pobiciu" w tym 1 dzień przed meczem. Środowisko podsumowało to jak należy!

odpowiedz
Kobo(L)t - 16.10.2017 / 20:55, *..dynamic.mm.pl

Osoby, które bronią tu Stanowskiego chyba nie maja pojecia z kim maja do czynienia. To gość, który dawno wyparł sie Legii i robi to oficjalnie m.in. w swoich książkach. Obecnie działa na nasza szkodę, bo kumpel Boguś i dzyndzel mają jakiś interes. Do tego zastanówcie komu najbardziej swoja ostatnia twórczością wszedł na odcisk. Inteligentne osoby dodadzą dwa do dwóch. Moja ocena akcji parkingowej sie nie zmienia (Niczego pozytywnego nie ma szans wnieść a tylko szkodzi klubowi), ale radosna twórczość tego gościa juz od dawna zasługiwała na komentarz.

odpowiedz
k. - 16.10.2017 / 20:50, *..29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wiemy gdzie zaczynał Stanowski i do jakiego klubu w Polsce mu najbliżej choćby zaprzeczał ale od ostatniego czasu strasznie jedzie po Legii nawet gdy nie ma podstaw. Broni interesu kolegów i swojego. A dziennikarzem kochającym Legię był śp. Paweł Zarzeczny (skądinąd mentor Stanowskiego i Rudzkiego).

odpowiedz
Alex uk - 16.10.2017 / 18:59, *..217

Bez przesady, akurat Stanowski nie jest antylegijny, zaczynal dziennikarstwo w Naszej Legii, w cyberfanach tez sie udzielal, wymienie przynajmniej 10 dziennikarzy bardziej antylegijnych, napisal bo z tego zyje, ale to Stanowski zainicjowal akcje pomagam zbiorki kasy na kare uefa za oprawe powstancza, nie ma co tak po nim jechac

odpowiedz
1909 - 16.10.2017 / 18:29, *..promax.media.pl

Kibice nie stali a Ostrovi sympatyzuja z Amica. W Ostrowie jest też sporą grupą kibiców Legii Warszawa!!!

odpowiedz
J23 - 16.10.2017 / 18:23, *..play-internet.pl

Januszu widać że kibic z Ciebie pełną gębą, a chasło przewodnie "czy wygrywasz, czy nie....."

odpowiedz
mietek - 16.10.2017 / 18:19, *..adsl.inetia.pl

@Michał316: Uznanego dziennikarza??? Buhahahahaha!

odpowiedz
Do Michał316 - 16.10.2017 / 18:00, *..play-internet.pl

Stanowski uznany dziennikarz? Proszę Cię przecież to zwykły szczurek buc i prostak

odpowiedz
Do wszystki - 16.10.2017 / 17:58, *..dynamic.mm.pl

stano napisal o pobiciu piłkarzy, a żadnego pobicia nie bylo

odpowiedz
Trolololo - 16.10.2017 / 17:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Przecież Stano leje ciepłym moczem na takie transparenty....jak on chodził na Legię, albo pisał do starej Naszej Legii to wielu z was na świecie jeszcze nie było, a że napisał o tym co działo się na parkingu to bardzo dobrze, taka rola i zadanie dziennikarza...

odpowiedz
k. - 16.10.2017 / 17:40, *..110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Stanowski mąci od czasu jak Leśny odszedł z klubu. Mioduski nie jest z mojej bajki ale dla Stanowskiego wszystko co dziś robi Legia bez Leśnego jest złe. I tym sobie zasłużył. Akcja pod stadionem to kolejny kamyczek jak ktoś wyżej napisał.

odpowiedz
jacaaa111 - 16.10.2017 / 17:27, *..82

a w czym jest stano winien? że pierwszy poinformował o nocnych rozmowach?

odpowiedz
Do do Michał - 16.10.2017 / 17:06, *..pansa.pl

Boże, ale ty durny jesteś, nie każdy musi wszystko wiedziec. Jak wiesz to napisz i tyle.

odpowiedz
Arek - 16.10.2017 / 16:31, *..free.aero2.net.pl

Byłem na ostatnim meczu z Wisłą na Łazienkowskiej, ale żeby tam się coś działo, co mogłoby spowodować zakaz wyjazdowy to tak trochę nie bardzo pamiętam. Za co niby ten zakaz? A Stanowski? No cóż, zasłużył sobie.

odpowiedz
JANUSZ - 16.10.2017 / 16:19, *..235

ZAMIAST CHODZIC I DOPINGOWAC TYCH PSEUDO LEGIONISTÓW LEPIEJ TĄ KASĘ PRZEZNACZYĆ DLA BIEDNYCH DZIECI.



PRZECIEZ OCZY KRWAWIĄ JAK SIĘ NA NICH PATRZY. NIE MA NIKOGO Z JAJAMI. A RADO TO CO? KASKA LECI A TEN W SPA

odpowiedz
oko - 16.10.2017 / 16:19, *..centertel.pl

M.in. tym Michale że jako pierwszy spruł się na twiterku o parkingowej wizycie. To tylko kamyczek do jego antylegijnego ogródeczka

odpowiedz
Michał316 - 16.10.2017 / 16:18, *..stansat.pl

Stanowski, konfident bo co ?
Bo upublicznił wieści o zajściach przy parkingu Legii ?
Taka rola dziennikarza, zwłaszcza tak uznanego dziennikarza, nie jego wina, każdy postąpiłby tak samo.
Moim zdaniem konfident jest w szeregach piłkarzy, sztabu lub(!) kibiców, którzy "otrzeźwiali" piłkarzy po meczu z Lechem.
PS. Stanowski leje na takie rzeczy :)

odpowiedz
Marek - 16.10.2017 / 16:14, *..centertel.pl

Mizeria była :/

odpowiedz
@ michal - 16.10.2017 / 16:10, *..elartnet.pl

Stanowski sobie zasluzyl, bo jest stanowskim.

odpowiedz
Powodzonka - 16.10.2017 / 16:09, *..play-internet.pl

Nie zapomnijcie, ze kibice Stali sympatyzuja z Lechem.

odpowiedz
Do Michał - 16.10.2017 / 15:46, *..centertel.pl

Chlopiegratuluję ogarnięcia w zyciu☺ obudź się!

odpowiedz
(L) - 16.10.2017 / 15:30, *..124.revdns.net.pulawy.pl

Co w tym dziwnego że Żyleta na koszu ?

odpowiedz
michal - 16.10.2017 / 15:26, *..rev.snt.net.pl

Czym zasłużył sobie Stanowski na taką reakcję trybun?

odpowiedz
kosmo - 16.10.2017 / 15:10, *..tktelekom.pl

Żyleta na koszu? :)

odpowiedz