fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 15. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielnych meczach Ekstraklasy do niespodzianki doszło w Lubinie, gdzie Zagłębie przegrało z Cracovią. Termalica zdobyła trzy punkty w spotkaniu z Piastem, a Legia w Szczecinie ograła Pogoń. W sobotnim meczu czołowych drużyn w tym sezonie Górnik pokonał Lecha Poznań 3-1. Trzy punkty z Płocka wywiozła Jagiellonia, a Wisła Kraków nie dała szans Sandecji. W piątek Korona wygrała ze Śląskiem 3-0, a Lechia okazała się lepsza w derbach Trójmiasta.

15. kolejka:

Korona Kielce 3-0 Śląsk Wrocław
Arka Gdynia 0-1 Lechia Gdańsk
Wisła Płock 1-2 Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków 3-0 Sandecja Nowy Sącz
Górnik Zabrze 3-1 Lech Poznań
Termalica Nieciecza 2-1 Piast Gliwice
Zagłębie Lubin 1-2 Cracovia
Pogoń Szczecin 1-3 Legia Warszawa

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Legionista - 05.11.2017 / 19:29, *..226

@Snoop Dog, Amika-Lech, Widzew-Był to przykład :) Na tą chwile mamy najlepszą obronę - najmniej tracimy bramek :)

odpowiedz
Biała Łapa' do @rek - 05.11.2017 / 14:58, *..dynamic.chello.pl

Ok! Być może przesadziłem z tą mini szyderką.
Mnie jednak również mocno irytuje fakt, iż nie gramy w europejskich pucharach (trudno odzwyczaić się od dobrego). Tygodniowe oczekiwanie na kolejny mecz Legii to kibicowski katusze, a bywa jeszcze gorzej gdy nasza drużyna osiąga niekorzystny rezultat. Mamy wówczas dwa tygodnie smuty. Pozdro (L)

odpowiedz
M@c - 05.11.2017 / 12:32, *..dynamic.chello.pl

Ja się cieszę, że Lech dostał baty. Trzeba wygrać dziś oraz 19 listopada i Legia wraca tam, gdzie jej miejsce.

odpowiedz
kubahannover - 05.11.2017 / 11:50, *..dynamic.kabel-deutschland.de

Moim zdaniem dobrze ze Gornik wygral z amica, jak dzis wygramy z Pogonia i powiekszymy przewagw nad lechem a i tak wiadomo ze Gornik spuchnie w drugiej czesci sezonu. Legia Mistrz!!!

odpowiedz
@rek do Biała Łapa - 05.11.2017 / 11:32, *..dynamic.chello.pl

Miło mi, iz tak się mną interesujesz... (L)egia jest moją pasją i nie widzę niczego złego w tym, iż w niektórych postach biorę aktywny udział... Powtarzam, w niektórych ciekawych postach, a nie we wszystkich... Nota bene te forum temu właśnie służy, abyśmy aktywnie zabierali głos w nurtujących nas kwestiach... Jeśli to Ci tak bardzo przeszkadza, to raczej już Twój problem kolego...;))) Powiem Ci więcej: wkurza mnie fakt, iż po odpadnięciu z LM i LE teraz aż tydzień trzeba czekać do kolejnego meczu (L)egii... Pozdro (L)

odpowiedz
Snoop Dog - 05.11.2017 / 10:43, *..dynamic.mm.pl

@Gravesen: Pisanie z sensem, to dopiero sztuka...

odpowiedz
Legiony - 05.11.2017 / 04:21, *..103.tvksmp.pl

Kiedyś wszędzie pisał wszystkowiedzacy Krzeszczu. Na szczęście przestał nas oświecać swoją niezmierzoną mądrością.

odpowiedz
Ibis - 05.11.2017 / 00:01, *..dynamic.chello.pl

Czym się różni zespół Górnika od innych czołowych drużyn ESA? Otóż:
- są głodni sukcesu;
- są młodzi i nie zmanierowani;
- jak na razie, na pierwszym miejscu stawiają wyniki sportowe, a nie wysokość konta;
- nie gwiazdorzą, a na treningach solidnie pracują;
- mają autentyczne wsparcie swoich kibiców i władz miasta ponieważ na nie zasłużyli już w trakcie awansu do ESA;
i ostatni przymiot, ale chyba najważniejszy: im się po prostu chce!
A jak na tle Zabrzan prezentuje się drużyna Legii? Odpowiedź, na dzień dzisiejszy, może być tylko jedna: skromnie i szaro!

odpowiedz
d2b90 - 04.11.2017 / 22:58, *..centertel.pl

Ladnie Górnik jedzie. Moze byc karwasz ciężko

odpowiedz
Gravesen - 04.11.2017 / 22:37, *..play-internet.pl

Do Snoop Dog
Czytanie ze zrozumieniem..mm

odpowiedz
Biała Łapa - 04.11.2017 / 21:32, *..dynamic.chello.pl

Zaglądam na nasze forum, a tu @rek; otwieram lodówkę, a tu @rek, włączam radio ZP, a tu @rek. Nic, tylko człowiek renesansu, zna się po trosze na wszystkim i na niczym.
Ps.: Kolego, że Tobie tak się chce?! Pozdro (L)

odpowiedz
... - 04.11.2017 / 12:35, *..play-internet.pl

Spokojnie Johnny. Zostaw temat do 30.kolejki...
Zrobimy wszystko aby (L) napsuć krwi ;)

odpowiedz
mp - 04.11.2017 / 12:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

dzisiaj wielka orgia w zabrzu

odpowiedz
andrzej - 04.11.2017 / 10:45, *..hvc.res.rr.com

wysiadasz na dworcu I juz miejscowy Legia byla wielka

odpowiedz
johnny. - 03.11.2017 / 21:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Lech powinien teraz oddać dług za 2015 rok i samemu podłożyć się Górnikowi byle tylko (L) nie była na pierwszym miejscu.

odpowiedz
Snoop Dog - 03.11.2017 / 20:47, *..dynamic.mm.pl

@Legionista:
Nie wiem gdzieś się podziewał w ostatnich latach latach, ale Widzew od kilku sezonów gra w niższych ligach a Amica jako klub nie istnieje. A "Wielka Legia" jest w tym sezonie jedną z gorzej punktujących ekip wyjazdowych z bardzo marnym stosunkiem bramek.
Co nie znaczy, że nie liczę na kolejne zwycięstwo :).

odpowiedz
Legionista - 03.11.2017 / 19:17, *..226

Wygrana z Pogonią musi być! Może być nawet 1:0.... Przypominam, że u nas nie zagra Gui i będzie ciężko w ataku, a Pogoń chce się przełamać - Wiadomo że grali przeciw Trenerowi i ten mecz będzie inny ponieważ grają z WIELKĄ LEGIĄ!! A Legia to Legia, a nie jakiś Widzew, Amika czy inny słaby zespół!!!

odpowiedz
C@rol - 03.11.2017 / 17:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

Korona - Śląsk 2-2
Arka - Lechia 1-1
Wisła Płock - Jagiellonia 2-1
Wisła Kraków - Sandecja 3-1
Górnik -Lech 2-2
Termalica-Piast 1-0
Zagłębie - Cracovia 3-1
Pogoń - Legia 2-1

Tak będzie...

odpowiedz
LW - 03.11.2017 / 15:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Gornik 2-2 Lech a Pogon 1-3 LEGIA ! LIDER LEGIA !!!

odpowiedz
LW - 03.11.2017 / 15:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Po trzech zwyciestwach z rzedu czas na kolejne ! LEGIA !!!

odpowiedz
15 coolayka - 03.11.2017 / 15:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Właśnie , a oni niech zremisują . Pozdro .

odpowiedz
zeno - 03.11.2017 / 14:49, *..138

Ciekawie zapowiada się hit kolejki: Górnik - Lech. Najlepszy atak w lidze (30 bramek) przeciwko najlepszej obronie (11 straconych). Lech mimo tabeli jest faworytem. Pozdro ( ˥ )

odpowiedz
@rek - 03.11.2017 / 09:57, *..dynamic.chello.pl

Jak wszystko pójdzie "dobrze", tzn. łach zremisuje bądź wygra z kurnikiem, a my wygramy z Pogonią, to wszystko wróci "do normy" i ponownie Nasza (L)egia będzie na czele tabeli, na należnym jej miejscu... Pozdro (L)

odpowiedz