REKLAMA

Biblioteka legionisty: Program meczowy (2017)

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

We wrześniu przed meczem z Cracovią Legia wznowiła wydawanie oficjalnego programu meczowego. Ostatnie takie produkcje miały miejsce w poprzednim sezonie przy okazji meczów w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Nowe wydawnictwo bije na głowę poprzednie zarówno ceną, treścią, jak również poręcznością. Nie trzeba robić origami, aby dojść do tekstów, bowiem głównym elementem tamtych programów były... plakaty.

Obecnie program meczowy wydawany jest na każdym spotkaniu rozgrywanym przy Łazienkowskiej, także przy okazji rozgrywek Pucharu Polski, a w przyszłości miejmy nadzieję - o ile do tego czasu koncepcja nie zostanie zmieniona - także na mecze europucharów. Na 36 stronach znajdziemy takie rzeczy jak informacje około meczowe, jeden wywiad, tekst historyczny inspirowany księgą wydaną na stulecie oraz wyniki drużyn młodzieżowych i czasem sekcji. Są także reklamy, które w takich wydawnictwach są niezbędne. Ponadto w każdym dotychczasowym programie znajdowały się dwa plakaty. Całość może nie jest zbyt obszerna - do "połknięcia" w ciągu kilkunastu minut, ale przecież właśnie temu służyć powinien program. Dla jednych może mieć wartość czysto kolekcjonerską, dla pozostałych służyć jako informator, z którego co nieco można dowiedzieć się, siedząc na trybunie już na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Do zakupu zachęca także niska cena - zaledwie 3 złote.

Sposób dystrybucji? Program kupować można w POK-u, w FanStorze oraz w niektórych sektorach stadionu, gdzie dystrybuują go wolontariusze. Takowych miejsc nie ma na razie na Żylecie, ale kto wie, może zmieni się to w najbliższym czasie.

Tytuł: Legia VS
Liczba stron: 32
Rok rozpoczęcia wydawania: jesień 2017
Cena: 3 zł

Więcej recenzji książek w dziale Biblioteka legionisty.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

Maniek78 - 06.12.2017 16:14:26, *.opera-mini.net

Wydaje sie być lepszy niż poprzedni może sie skusze

horhe - 06.12.2017 16:49:45, *.s127.sekocin.pl

To piękna tradycja. A aktualne wydanie rzeczywiście na plus. Brakuje jeszcze zina. Może młodzież wznowi "Forca Legia"?

oho! - 06.12.2017 17:04:19, *.42

Fajny, sponsorowany artykuł...

n - 07.12.2017 10:28:23, *.85

Na Żylecie też można kupić program. Były dostępne przy wejściu na trybunę, po minięciu schodów i szlklanych drzwi, koło toalet, przy pierwszym od wejścia sektorze.

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.