REKLAMA

Biblioteka legionisty: Program meczowy (2017)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wrześniu przed meczem z Cracovią Legia wznowiła wydawanie oficjalnego programu meczowego. Ostatnie takie produkcje miały miejsce w poprzednim sezonie przy okazji meczów w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Nowe wydawnictwo bije na głowę poprzednie zarówno ceną, treścią, jak również poręcznością. Nie trzeba robić origami, aby dojść do tekstów, bowiem głównym elementem tamtych programów były... plakaty.

Obecnie program meczowy wydawany jest na każdym spotkaniu rozgrywanym przy Łazienkowskiej, także przy okazji rozgrywek Pucharu Polski, a w przyszłości miejmy nadzieję - o ile do tego czasu koncepcja nie zostanie zmieniona - także na mecze europucharów. Na 36 stronach znajdziemy takie rzeczy jak informacje około meczowe, jeden wywiad, tekst historyczny inspirowany księgą wydaną na stulecie oraz wyniki drużyn młodzieżowych i czasem sekcji. Są także reklamy, które w takich wydawnictwach są niezbędne. Ponadto w każdym dotychczasowym programie znajdowały się dwa plakaty. Całość może nie jest zbyt obszerna - do "połknięcia" w ciągu kilkunastu minut, ale przecież właśnie temu służyć powinien program. Dla jednych może mieć wartość czysto kolekcjonerską, dla pozostałych służyć jako informator, z którego co nieco można dowiedzieć się, siedząc na trybunie już na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Do zakupu zachęca także niska cena - zaledwie 3 złote.

Sposób dystrybucji? Program kupować można w POK-u, w FanStorze oraz w niektórych sektorach stadionu, gdzie dystrybuują go wolontariusze. Takowych miejsc nie ma na razie na Żylecie, ale kto wie, może zmieni się to w najbliższym czasie.

Tytuł: Legia VS
Liczba stron: 32
Rok rozpoczęcia wydawania: jesień 2017
Cena: 3 zł

Więcej recenzji książek w dziale Biblioteka legionisty.REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.