fot. Woytek / Legionisci.com

Wyniki 22. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Na zakończenie kolejki Jagiellonia zgarnęła trzy punkty w Gliwicach. W niedzielę w meczu pomiędzy Arką i Lechem padł bezbramkowy remis, a Termalica przegrała z Koroną. W sobotę Pogoń Szczecin bez problemów wysoko pokonała Sandecję, Cracovia wywalczyła trzy punkty w starciu ze Śląskiem, a Lechia podzieliła się punktami z Wisłą Kraków. W piątek Wisła Płock pokonała u siebie Górnika Zabrze, a Legia w dramatycznych okolicznościach wygrała z Zagłębiem Lubin.

22. kolejka:

Wisła Płock 4-2 Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin 2-3 Legia Warszawa
Pogoń Szczecin 4-1 Sandecja Nowy Sącz
Cracovia 2-1 Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk 1-1 Wisła Kraków
Termalica Nieciecza 0-3 Korona Kielce
Arka Gdynia 0-0 Lech Poznań
Piast Gliwice 0-2 Jagiellonia Białystok

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (34)

KRISU - 09.02.2018 09:09:38, *.centertel.pl

Wisła Płock - Górnik Zabrze 2 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 1
Cracovia - Śląsk Wrocław x2 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków x
Termalica Nieciecza - Korona Kielce x2
Arka Gdynia - Lech Poznań 1x Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok x

Rychu - 09.02.2018 09:27:37, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Trzymam kciuki za naszą kochaną Legię. Oby przywieźli 3 punkty z Lubina i nie oglądamy się na nikogo. Po cichu jednak liczę na wtopy hanysów i łacha :-)

@rek - 09.02.2018 09:36:01, *.dynamic.chello.pl

Poszłoooooo... Neseserki wypastowane, zameczki naoliwione więc można kosić kasiorkę... A zatem "wszystkowiedzący" typerzy do boju...:))) Pozdro (L)

Truestory - 09.02.2018 09:39:26, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wisła Płock - Górnik Zabrze 1x
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 1
Cracovia - Śląsk Wrocław 1
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2
Termalica Nieciecza - Korona Kielce 1x
Arka Gdynia - Lech Poznań x2
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok x2

jasnowidz józek - 09.02.2018 10:00:13, *.centertel.pl

Wisła Płock - Górnik Zabrze 2:2
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 1:1
Cracovia - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1:1
Termalica Nieciecza - Korona Kielce 1:0
Arka Gdynia - Lech Poznań 1:1
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1:1

- 09.02.2018 10:04:14, *.static.ip.netia.com.pl

Wisła Płock - Górnik Zabrze 1
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 1
Cracovia - Śląsk Wrocław 1
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2
Termalica Nieciecza - Korona Kielce x
Arka Gdynia - Lech Poznań X
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok X

@rek - 09.02.2018 10:04:41, *.dynamic.chello.pl

Dawnych wspomnień czar... Kto odgadnie imię i nazwisko tego pana na zdjęciu oraz co ma on wspólnego z dzisiejszym meczem..?

https://pbs.twimg.com/media/DVlNVuAW0AAOo8S.jpg

Pozdro (L)

dex - 09.02.2018 10:51:17, *.13

Ktoś wie co się dzieje z Chukwu ? Nie ma go w pierwszej drużynie ani w rezerwach .

d@rek - 09.02.2018 11:04:33, *.dynamic.gprs.plus.pl

Radek Wroblewski?

@rek d@rek - 09.02.2018 11:32:20, *.dynamic.chello.pl

Brawo...:)))
A co ma wspólnego RW z dzisiejszym meczem...???
Pozdro (L)

0055gp - 09.02.2018 11:48:14, *.toya.net.pl

no to startujemy. Cały czas wierzyłem w nasz sztab szkoleniowy, nowe zakupy, ogólnie ze sprzedaży też trzeba być zadowolonym - brakuje tyko Chukwu.
Jedyna rzecz, która martwi to na wpół zmarnowany okres przygotowawczy. Myślę że obóz na Florydzie był wielkim nieporozumieniem : brak treningów, kontuzje, marketing chyba też żaden, no bo czym się tu chwalić - słabe mecze rodzimi piłkarze nie potrafiący przyjąć piłki, to raczej słabe okno wystawowe.
Ale teraz już tylko optymistycznie, wszystkie klawiatury na pokład i jedziemy ...... do mistrzostwa i dalej.

Jacek - 09.02.2018 12:33:54, *.dynamic.gprs.plus.pl

Witam niestety leżę w szpitalu czy może zna ktos jakiś link aby obejrzeć dzieki

NOSTRALAMUS - 09.02.2018 13:53:39, *.play-internet.pl

Wisła Płock - Górnik Zabrze 1:1
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:0
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 2:0
Cracovia - Śląsk Wrocław 0:0
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 3:0
Termalica Nieciecza - Korona Kielce 0:2
Arka Gdynia - Lech Poznań 0:1
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2:2

Gienek - 09.02.2018 13:57:12, *.warszawa.virtuaoperator.pl

My wygrywamy w Lubinie, niestety łach aż remisuje w Gdyni po znaczącej pomocy sędziego Frankowskiego...

Arek - 09.02.2018 16:12:35, *.free.aero2.net.pl

@rek, to nasz nowy napastnik, hiehie. Kiedyś w końcu grywał na tej pozycji u Okuki, to może Jozak odkrył w nim coś magicznego:)

Scypion Afrykański - 09.02.2018 16:34:45, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Dzisiaj po ciężkim meczu wywieziemy 3 punkty z Lubina. Hanysy wtopią w Płocku a łach dostanie baty od arki, chyba że tradycyjnie dostanie pomoc od sędziego i zdoła zremisować.

Wolfik - 10.02.2018 17:32:17, *.dynamic.mm.pl

W Płocku bardzo dobry mecz rozegrał Konrad Michalak. Mam nadzieję, że już latem będzie ważnym ogniwem w Legii. Warto również przyjrzeć się bliżej niejakiemu Jakubowi Piotrowskiemu. Wszyscy zachwycają się Żurkowskim, tymczasem ten chłopak wcale nie wydaje się gorszy.

@Truestory - 10.02.2018 20:15:08, *.dynamic.gprs.plus.pl

Na półmetku tej kolejki wszystkie Twoje typy się sprawdzają

Truestory - 10.02.2018 22:31:23, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za szybko mnie pochwaliłeś. Lechia - Wisła się wysypało, za bardzo uwierzyłem w szybkie odciśnięcie ręki Carillo i problemy w Lechii, a to był zdecydowanie mecz który trzeba było obstawić z remisem. Zresztą w takim typowaniu trzeba mieć więcej szczęścia niż rozumu i polecam to tylko jako zabawę.

Zajmon Szczecin - 10.02.2018 23:45:29, *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Dex
Chuck może jedynie trenować z rezerwami ale forum gry nie jest przewidziany. Interesują się nim ponoć kluby ze Skandynawii ale wiadomo ze ma kontrakt wysoki i nie chce dużo stracić na jego rozwiązaniu. Termin do konca lutego bo potem zamykają okienko w Skandynawii.
Czekam jeszcze ma wpadkę Jagi bo tylko to jeszcze może się stać i ucieszyć.

Rychu - 11.02.2018 02:00:25, *.play-internet.pl

Niebieskie ku.wy przegrają w Gdyni, chyba że im Frankowski tradycyjnie pomoże.

Do Rychu - 11.02.2018 08:10:47, *.echostar.pl

Niebieskie są w jednej klasie rozgrywkowej niżej.

Scypion Afrykański - 11.02.2018 19:59:31, *.warszawa.vectranet.pl

Już w pierwszej wiosennej kolejce pękł poznański balonik hehe :)

Gienek - 12.02.2018 17:38:24, *.warszawa.virtuaoperator.pl

A poznańska amika tradycyjnie idzie na majstra już od pierwszej wiosennej kolejki hehehe ;-) Oby tak szli dalej.

Zajmon Szczecin - 12.02.2018 19:52:47, *.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dzisiaj magazyn Gol w TVP3 o 23,36.
Forza Legia!!

Dedi - 12.02.2018 20:24:58, *.opera-mini.net

Jagiellonia wygrywa w Gliwicach, tracą 2 punkty do Legii, trzeba grać każdy mecz na 100%
gdyby była taka przewaga jak City ma w Premier League, można byłoby już świętować.

Pirlopire - 12.02.2018 22:31:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pyry , jak samopoczucie ? Hahahahahahaha ! Musiaałem ...

Piter - 13.02.2018 14:28:26, *.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do Dedi : A tu niestety. Z Zągłębiem jeszcze fart, ze Śląskiem pierwsza strata w sezonie. I będziecie gonić a nie świętować :)

pit - 13.02.2018 14:50:39, *.43.wlantech.pl

ze strony Lecha (kompleks stolicy):
Kochani kibice! W trosce o nasze dobre samopoczucie i kultywowanie "tradycji" z minionych lat z niespodziewaną inicjatywą w stosunku do kibiców wyszły spółki kolejowe! Tak mocno i wyraźnie wyciągniętą ręką zapraszającą do wspólnej zabawy, cóż - nie sposób odrzucić.

Wyceny pociągów specjalnych przesunęły się do granic absurdu. Nasze działania na tym polu - mimo, że bardzo szeroko zakrojone - spotykają się głównie z obietnicami bez większego pokrycia. "Nikt nie da ci tyle, ile PKP obieca" - chciałoby się powiedzieć, albo nieco inaczej - "Nikt nie obieca ci tyle, co PKP" :)

Warszawa - znana również jako "Radom Europy" oferuje mieszkańcom i turystom szereg atrakcji. Przy okazji meczu można się przecież przekonać jak "stolyca" wygląda nie tylko z perspektywy sektora gości na Łazienkowskiej. Proponujemy zatem KIBOLSKĄ GRĘ TERENOWĄ!!!

Zasady: Jedziemy do Warszawy pociągiem rejsowym. Wybór pociągu to również wybór poziomu trudności naszej KIBOLSKIEJ GRY TERENOWEJ. Zwiedzamy Warszawę, robiąc zdjęcia (preferowane selfie) zwiedzając muzea, wystawy - innymi słowy - uczestnicząc w niedzielnym życiu stolicy. Gra kończy się pod sektorem gości przed meczem. Gra może zostać zakończona przez jej uczestnika znacznie wcześniej, jeśli złamie PEWNE reguły kibicowskie. Przy wejściu na sektor gości okazywane będą zdobyte "trofea" - na przykład bilety ze wstępów do muzeów, galerii, wystaw...

Dodatkowe punkty - nocna impreza w Warszawie
Dodatkowe punkty EXTRA - sami się domyślcie o co chodzi w kwestii trofeów :)
Plus Extra 100 punktów za pomarańczowego fleka na lewej stronie :)

Poziom "Śniadanie u Mioduskiego" - TLK 71100 - odjazd 7:21 z Poznania
Poziom "Szklana pułapka" - TLK 82140 - odjazd 10:04 z Poznania
Poziom "Mission Impossible: Level Bnin" - EIC 43 - odjazd 12:33 - tylko dwa przystanki w drodze do Warszawy - dla prawdziwych "hardcorowych oldschoolowców"
Poziom "Szybcy i wściekli" - TLK 81106 - odjazd 13:14 z Poznania.


Scypion Afrykański do pit - 13.02.2018 16:09:54, *.warszawa.virtuaoperator.pl

To, że w pięknej inaczej pyrlandii mają kompleks stolicy wiadomo nie od dziś. Zapraszamy do gry, a to czy więcej "trofeów" będzie wisiało do góry kołami na sektorze gości czy na Żylecie to się okaże :-)

nitka - 13.02.2018 17:31:35, *.play-internet.pl

@Piter
Gonić to możesz się ty parowczaku z tego forum...

Do nitka - 13.02.2018 18:57:12, *.play-internet.pl

A o co ci chodz durniu? Ze wyslalem info co planuja pyry? Boze przeciez juz po feriac do nauki tempak.u

Wolfik - 13.02.2018 21:07:54, *.dynamic.mm.pl

@do nitka: "Nitka" nie pisał do Ciebie kretonie, tylko do gostka wyżej. Jezu, co za ludzie, nawet porządnie przeczytać nie potrafią.

nitka - 14.02.2018 01:07:39, *.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Wolfik No widzisz sam Kolego..najlepsze w tym wszystkim ze paź sam jeszcze nie nauczył się czytać ze zrozumieniem a jeszcze Cię będzie na stare lata do szkoły wysyłał...:) no ale cóż tacy jak to bardzo ładnie napisałeś "ludzie" muszą być wszędzie...niestety tutaj też...dzięki za uwagę pozdro Brat...
@Do nitka mordo odnośnie tego Twojego wpisu to nawet nie został mi w bani na sekundę tak był zajebiscie rozstropny...widać jak i ten kto go napisał...po drugie przemysl następnym razem osiem razy, przeczytaj,zastanów się i dopiero napisz zanim zaczniesz komuś cisnac. ..A jeśli tego nie potrafisz to zabierz kolegę wyżej i już wiesz co dalej możecie zrobić bo osmieszasz się tylko...