fot. Mishka / Legionisci.com

Wyniki 25. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W 25. kolejce Ekstraklasy kibice obejrzeli 13 goli. W żadnym z wtorkowych meczów nie wygrali gospodarze. Legia Warszawa przegrała przy Łazienkowskiej z Jagiellonią Białystok 0-2. Lechia zremisowała z Termaliką 2-2. Niewiele brakowało by to samo powtórzyło się w środę, ale w końcówce Lech wywalczył zwycięstwo ze Śląskiem. Dwa punkty w Zabrzu stracił Górnik. Remisami zakończyły się także mecze Wisły Kraków z Koroną i Arki z Piastem.

25. kolejka:

Lechia Gdańsk 2-2 Termalica Nieciecza
Wisła Płock 0-1 Cracovia
Legia Warszawa 0-2 Jagiellonia Białystok
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze 0-0 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 1-1 Korona Kielce
Arka Gdynia 0-0 Piast Gliwice
Lech Poznań 2-1 Śląsk Wrocław

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (33)

Wielka Jaga - 27.02.2018 09:04:12, *.play-internet.pl

Jaga dziś wygra spokojnie. Legia Wielka Jaga 0:3
Mistrz już blisko...

- 27.02.2018 09:07:33, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No to jedziemy.
Lechia-Termalica 1:1
Wisła P. - Cracovia 1:2
Legia-Jagiellonia 4:0
Sandecja-Zagłebie 2:2
Górnik-Pogoń 4:1
Wisła-Korona 1:1
Arka-Piast 0:0
Lech-Slask 1:1

Brd do Wielka Jaga - 27.02.2018 09:12:04, *.centertel.pl

Kolego zapraszam ok godziny 22:30 celem weryfikacji wyniku i dokonania niezbędnej korekty:) Przykre, że nie macie swojej strony. Fajnie, że masz marzenia ale życie brutalnie je zweryfikuje. Z kibicowskim Pozdrowieniem:)

zuch do mała jaga - 27.02.2018 09:38:43, *.internetdsl.tpnet.pl

Pakuj się w wypad stąd jaga.rar

Rychu - 27.02.2018 10:08:38, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Legia dzisiaj rozniesie zgage 3:0. Nie oglądamy się na nikogo i liczymy na wpadki łacha i hanysów.

eth - 27.02.2018 10:24:43, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lechia-Termalica 2-2
Wisła P. - Cracovia 0-0 (pogoda, odkryty stadion itd.)
Legia-Jagiellonia 2-1 (marzy się 4-0)
Sandecja-Zagłebie 1-2
Górnik-Pogoń 1-1
Wisła-Korona 1-1
Arka-Piast 2-0
Lech-Slask 2-0

- 27.02.2018 11:24:03, *.static.ip.netia.com.pl

Lechia-Termalica 1:1
Wisła P. - Cracovia 2:1
Legia-Jagiellonia 1:1
Sandecja-Zagłebie 0:1
Górnik-Pogoń 2:0
Wisła-Korona 1:1
Arka-Piast 0:0
Lech-Slask 1:0

Uuu - 27.02.2018 12:38:52, *.nette.pl

Lechia-Termalica 1:0
Wisła P. - Cracovia 2:1
Legia-Jagiellonia 2:1
Sandecja-Zagłebie 0:2
Górnik-Pogoń 1:1
Wisła-Korona 2:2
Arka-Piast 1:1
Lech-Slask 3:0

LW - 27.02.2018 14:04:33, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIO walczymy o pozycjje lidera ! LEGIA !!!

LW - 27.02.2018 14:05:29, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 2-0 Jagiellonia ! LEGIA !!!

@wielka jaga - 27.02.2018 15:19:07, *.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ech te komplexy....mistrzowski sezon jagi czyli drugie miejsce

Ju(L)io - 27.02.2018 15:54:43, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dwa gole Niezgoda i dwa Eduardo i Jaga ugotowana na twardo . Dwa gole Niezgoda i dwa Hamalajnen i Jaga czyta grę (ale brajlem ) . Dwa gole Niezgoda i trzy gole Kuchy i Jaga ma doła i spowolnione ruchy . Dwa gole Niezgoda i dwa Broziu i nikt się już nie obawia mrozu . Trzy gole Niezgoda i i dwa Arek Malarz i mamy lidera - teraz , a nie zaraz ... (L)

Today - 27.02.2018 17:53:44, *.static.ip.netia.com.pl

Dzisiaj najlatwiejsze 3pkt w sezonie czuje ze do przerwy bedzie po meczy 4:0 jagunia za krotka na mistrza.

1909 - 28.02.2018 00:49:29, *.promax.media.pl

czeczesow wraaj na stare smieci

Piter - 28.02.2018 01:31:21, *.centertel.pl

Brd, Rychu, LW, Julio i Today - pozdro :) Ucieczka rywalom rozpoczeta :)

bbk - 28.02.2018 03:42:57, *.213

no i co ?? wiara wiarà ale fakty faktami wynik do przewidzenia oby z lechem punkty weszly

Zapomnij - 28.02.2018 09:43:28, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zapomnij Miodulski ze przyjde na mecz z Lechem. Pilkarze mnie wczoraj obrazili ta gra zmarzlem i obejrzalem jakas katastrofe. Wstyd

Ju(L)io - 28.02.2018 13:51:21, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nadziei i pewności siebie nie ma co się wstydzić . Drużyna spieprzyła po całości , ale to dopiero trzy piąte sezonu . Jaga jest jedynie niezła , to nasi zawalili i wkrótce odbierzemy naszego lidera (L) . Hej .

Zahar - 28.02.2018 16:24:57, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z Lecha maja byc 3pkt i to takie porzadne 2:0 minimum!!!

Rambo - 28.02.2018 22:27:45, *.centertel.pl

Bramka dla Lecha na 2:1 ze spalonego. I na ch.. ten VAR. Frankowski menda i spółka załatwili im 3 punkty.

Zajmon Szczecin - 28.02.2018 22:33:09, *.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wygrali na fuksie. W niedziele nasi mają im spuscic łomot. Inaczej tego nie widzę.

zeno - 28.02.2018 22:39:44, *.icpnet.pl

Lech na fuksie ale spalonego nie było. A przy takiej grze jak wczoraj to będzie ale 0:2

Rrr - 28.02.2018 23:02:31, *.centertel.pl

No to rudy Bonie. razem z discpolowcem z Podlasia I innymi pyrami maja dzisiaj fete. Lech w doliczonym czasie po blyskawicznym varze na farcie u siebie ze slaskiem-natomiast kupa z podlasia ograla ze Stefanskim varowcem, pierdo.lonym nasza Legie

Zajmon Szczecin - 28.02.2018 23:52:38, *.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Rrr
Jesteś człowieku chory na łeb ze obrażasz i winisz sędziego Stefańskiego !

ogi - 28.02.2018 23:54:52, *.adsl.inetia.pl

Panowie, bramka na 2:1 dla lecha spalony! Nie strzelający ale asystujący był na spalonym. Zanim do strzelającego piłka doleciała to chorągiewka liniowego była w górze. Pierwszy raz widzę że główny nie sprawdza Var-u osobiście. I wiecie co? Po tych ostatnich słowach Jozaka odnoście pracy ludzi obsługujących Var zaczyna mi to śmierdzieć. Karnego na cracovii nie widzieli, ale Antoliciowi skrupulatnie dobarwili na czerwono (choć słusznie). A dzisiaj mimo że 90minuta i pewna reakcja liniowego to główny nawet nie sprawdził sam powtórki..

@ zeno @ ogi - 01.03.2018 00:18:47, *.echostar.pl

oglądaliscie ten sam mecz, a dwie różne opinie o spalonym:):):)

Sedzia mógł jedną decyzję podjąć. Zawsze kogoś z Was by skrzywdził:)

Nie szukajcie podstępu wszędzie, a tylko patrzecie na kopaczy Waszej Legii i nie patrzcie na innych. Z tego co pamiętam to takie słowa padały tutaj przed sezonem aby jechac po swoje. TEraz wpado 0:2 z Jagiellonią i wszystkeimu winni sędziowie.

Pokory...

Janusz z Pakistanu - 01.03.2018 01:09:50, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Spalony był, ale VAR nie zadziałał. Nie doszukiwałbym się złej woli, trudna do oceny sytuacja. Niestety, w ogólnym rozrachunku takie rzeczy potem mają znaczenia, a jakoś taks się zawsze składa, że nam sędziują po aptekarsku (patrz mecz z Koroną), a w drugą stronę tłumaczą, że to tylko pare centymetrów i trudno to zauważyć. Że Jozak miał racje i karny z Cracovią się należał przyznali rację, ale już bez żadnej dyskusji że VAR nie zadziałał, zero komentarza, zero refleksji na przyszłość, no trudno, mieliście pecha, straciliście karnego. Tak nas traktują i cieszą się z każdej porażki, bo liga będzie ciekawsza.

raf - 01.03.2018 01:32:08, *.dynamic.chello.pl

na lechu gwizdek był zanim padła bramka...cholerny przekret...ale spalonego ie było

raf - 01.03.2018 01:44:13, *.dynamic.chello.pl

teraz oglądam lige plus...spalony był a ten debil stepniewski usprawiedliwia sedziego..mimo ze boczny podniósł chorągiewke

seba1980 - 01.03.2018 06:42:53, *.dynamic.chello.pl

do zapomnij Czlowieku nie przychodz takich jak Ty na L3 nie potrzebujemy wbij sobie do swojej lepetyny ze nie robisz laski nikomu ze tu przyjdziesz .Tu sie przychodzi oddac serce i zedrzec gardlo za herb i barwy a nie za Mioduskiego.Ogarnij sie.

Ziooom - 01.03.2018 07:31:33, *.dynamic.gprs.plus.pl

Czy Jarosława Niezdarę zesłali do rezerw?

True - 01.03.2018 08:03:54, *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie , Panowie Pan Raczkowski z Warszawy podarował amice 3 punkty. Dwóch Panów z pyrkorza było na pozycji spalonej i jeden z nich zgrał głową pilke do Gytkjera . Skandal !!!!!

felek - 01.03.2018 10:13:37, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Liczyłem na to, że Śląsk dowiezie remis. Tradycyjnie łach z fartem i z pomocą sędziego.