Domagoj Antolić - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Antolić nie zagra, dwóch zagrożonych w meczu z Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Domagoj Antolić nie zagra w dzisiejszym meczu z Lechem Poznań z powodu czerwonej kartki, jaką otrzymał w spotkaniu z Jagiellonią. Zagrożeni pauzą są Inaki Astiz oraz Artur Jędrzejczyk. Obydwaj mają na swoim koncie po trzy żółte kartki.

Żółte kartki legionistów w lidze:
5 - Adam Hlousek
4 - Michał Pazdan
3 - Inaki Astiz, Artur Jędrzejczyk
2 - Michał Kucharczyk, Marko Vesović
1 - Domagoj Antolić, Kasper Hamalainen, Michał Kopczyński, Arkadiusz Malarz, Krzysztof Mączyński, Cristian Pasquato, Miroslav Radović, William Remy

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (2)

Mefju - 04.03.2018 15:26:39, *.84.ipv4.supernova.orange.pl

Nie wygląda to dobrze.
Tak wszyscy mówili ile mamy obrońców i pomocników, że Jozak ściąga tylko ich a teraz się okazuje, że tam mamy największy problem.
Jędza ma uraz i jest zagrożony, że nie zagra w przyszłym meczu, Astiz to samo(o ile RJ postawi na Hiszpana obok Pazdana a Remy do środka), Broź kontuzja, Hlousek nadal podobno nie w pełni zdrowy(co też przekłada się na jego grę) i dalej w pomocy ciężko. Antolić kartki, Cafu ledwo co przyszedł i nie wiadomo czy zagra, Philipps kontuzja i robi się luka(nie ten Luka co by każdy chciał, ale może RJ zadzwoni do Pereza i zapyta czy nie "pożyczy" Modricia na 1 mecz :D)
A w ofensywie ciut lepiej. Jest Hama, Vesović, Szymański, Eduardo, Niezgoda i Kucharczyk, który coś czuję że dzisiaj będzie bohaterem. W takich meczach taki zawodnik jest nam potrzebny.

Halo? Tu Perez - 04.03.2018 17:22:03, *.play-internet.pl

Jozak, Luke to ty mozesz miec co najwyzej w pamieci.

Hihihihi

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.