Inaki Astiz - fot. Mishka / Legionisci.com

Jędrzejczyk i Astiz nie zagrają z Lechią

Fumen, źródło: Legionisci.com

Inaki Astiz oraz Artur Jędrzejczyk nie zagrają w najbliższym ligowym spotkaniu z Lechią Gdańsk. Obaj obrońcy Legii zostali ukarani żółtymi kartkami w meczu z Lechem Poznań i był to dla nich czwarty tego typu kartonik w obecnym sezonie. Tyle samo kartek ma na swoim koncie Michał Pazdan, ale on odcierpiał już swoją karę.

Żółte kartki legionistów w lidze:
5 - Adam Hlousek
4 - Inaki Astiz, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan
2 - Michał Kucharczyk, Krzysztof Mączyński, Marko Vesović
1 - Domagoj Antolić, Eduardo, Kasper Hamalainen, Michał Kopczyński, Arkadiusz Malarz, Cristian Pasquato, Miroslav Radović, William Remy

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (25)

Hiszpan - 04.03.2018 22:14:44, *.play-internet.pl

Dzięki . Jedza nie gra jest szansa

L - 04.03.2018 22:17:58, *.dynamic.chello.pl

Nazwałbym to nawet wzmocnieniem Legii

(L) - 04.03.2018 22:18:07, *.dynamic.mm.pl

Jędza kartka kryminał, niby grałeś ostatnio lepiej, a nie wiem czy już się odkreciles jak cię rumun zakrecil

leon do redakcji? - 04.03.2018 22:18:46, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A co z Antolicem?bedzie juz mógl grac ?z Lechią?

Redakcja (LL!): Nie.

Matt - 04.03.2018 22:30:43, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Narzekacze będą narzekać, ale Astiz pokazał klasę, zwłaszcza na tle Jędrzejczyka, a Kucharczyk rozruszał trochę skrzydło (choć celownik mógłby mieć nastawiony lepiej). Możecie gadać co chcecie, ale widział to każdy.

jani - 04.03.2018 22:31:41, *.dynamic.chello.pl

Przydałby się teraz Maciej Dąbrowski. Prawda panie prezesie Mioduski?

mmz - 04.03.2018 22:32:32, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jędza jest cienki - żadna strata!

krys008 - 04.03.2018 22:46:48, *.serv-net.pl

Jędrzejczyk - ta kartka to był jakiś sabotaż z jego strony, gdyby trafił w twarz czerwona bez dwóch zadań. Słaby mecz, gubi krycie, nie nadąża za akcjami w defensywie i wyprowadzenie piłki - świeca do przodu... Nie wiem co się dzieje z tym gościem. Kiedyś jeden z moich ulubionych zawodników Legii, teraz działa na mnie alergicznie.

Jordan - 04.03.2018 22:53:42, *.dynamic.chello.pl

Doskonale! Na Lechię zatem 2 wzmocnienia.

Boryna(L) - 04.03.2018 23:51:41, *.dsl.dynamic.simnet.is

Po tym co ostatnio pokazuje Jedza,nie nalezy uznawac ze druzyna bedzie oslabiona...

Cult⚽️Legia - 05.03.2018 00:16:40, *.6

Jédza!Out!

M@c - 05.03.2018 00:56:35, *.dynamic.chello.pl

Najlepiej zarabia i najgorzej gra... kto taki?

Janusz z Pakistanu - 05.03.2018 01:18:13, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może i Jędzy zrobi odpoczynek dobrze, ale wyleciało nam tylu zawodników, że serio jest duży problem przed Lechią. Trzeba to jakoś załatać, a Lechia z nowym trenerem nie będzie już taka łatwa do ogrania.

dex - 05.03.2018 05:44:46, *.play-internet.pl

Astiz bardzo dobrze zagrał z Lechem. Brak Jędrzejczyka w meczu z Lechią to żadna strata.

Komedia Mundial - 05.03.2018 06:56:31, *.play-internet.pl

Turzyniecki w sparingach wyglądał lepiej niż nędza i Broź razem wzięci, także prawa obrona jest. Środkowych też jest kilku na poziomie.

Max - 05.03.2018 08:10:24, *.telnaptelecom.pl

A wiadomo co z Broziem? Będzie mógł grać? Dalej po wczorajszych popisach Jędrzejczyka chce solidnego Brozia większość kibiców pogonić z klubu?

Wolfik - 05.03.2018 08:44:03, *.dynamic.mm.pl

@krys008: W zupełności się z Tobą Kolego zgadzam, też się zastanawiam skąd u Jędzy - reprezentanta kraju zachowanie rodem z okręgówki. Złapana kartka spowodowała, że przy akcji z golem dla Lecha nie interweniował mocniej bojąc się ewentualnego karnego i 2-giej kartki. Chyba rzeczywiście przydałaby mu się dłuższa pauza. Na jego tle Broź rzeczywiście wygląda solidniej.

olew - 05.03.2018 10:28:54, *.warszawa.vectranet.pl

Astiz grał dobrze , więc szkoda , no ale mamy dużą kadrę ...

Wolfik - 05.03.2018 10:39:34, *.dynamic.mm.pl

@krys008: Zupełnie się z Tobą zgadzam. Też zadaje sobie to pytanie. Zachowanie z uderzeniem piłkarza Lecha totalnie głupie. Gdyby trafił na sędziego zagranicznego pewnie wyleciałby z boiska. Przecież to doświadczony zawodnik, reprezentant kraju. Nie pojmuje tego, naprawdę.

Zajmon Szczecin - 05.03.2018 10:57:45, *.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trochę się zrobiło nieciekawie.Antolic drugi mecz pauzuje a nie wiadomo czy nie dostanie trzech meczy kary. Nic nie informują co z Broziem do tego Philipps i Vesovic na coś się skarżą i bądź tu mądry. ..

mietek - 05.03.2018 10:58:47, *.emea.ibm.com

@Wolfik: Po prostu brakuje zasilania w głowie. Rzeźniczak też miewał takie momenty, kiedy mu odcinało prąd, ale u niego kończyło się to kiksami bądź błędami na poziomie B-klasy. Natomiast to, co wyprawia Jędza, podpada pod sabotaż, bo on zdaje się robić te wszystkie "wyskoki" świadomie.

@rek do Wolfik - 05.03.2018 12:28:02, *.dynamic.chello.pl

Aż musiałem sprawdzić i............................. i widzę iż lekko go "potraktowałeś"... Mam na myśli Jędże... Tylko zachowanie boiskowe przy faulu wychwyciłeś..? A widziałeś zachowanie tego śmieszko-grajka przy straconej bramce, jak odpuścił Raduta, niczym jakaś panienka w okresie..? Jędza - OUT na ławę na kilka meczy... Może wtedy ochłonie i zrozumie, co to znaczy reprezentować (L)egię i kraj... Pozdro (L)

Wolfik - 05.03.2018 14:59:00, *.238

@rek: To było pokłosie tej głupio złapanej kartki jak sądzę. Po prostu bał się zrobić coś więcej by nie wylecieć z boiska. Zresztą jego wczorajszy występ to była farsa. Nie chce kopać leżącego, jego forma od kilku dobrych miesięcy jest delikatnie mówiąc słaba. A po powrocie był pewnym punktem zespołu, nie wiem co się z nim stało....

@rek do Wolfik - 05.03.2018 15:30:42, *.dynamic.chello.pl

Jest takie stare przysłowie: "syty głodnego nie zrozumie", które jak ulał pasuje do Jędzy... Facet nachapał się kapuchy i ma gdzieś kolejne trofea, dlatego nie rozumie pozostałych graczy (L)egii, którzy chcą coś osiągnąć z (L)egią... Przeczytaj wypowiedzi wszystkich nowych graczy, gdzie przewija się jedno zdanie: "przyszedłem do (L)egii, bo to największy klub w Polsce, zawsze walczący o puchary i dlatego ja też chcę zagrać w pucharach..."

A tymczasem co robi Jędza..? Olewa to wszystko i wszystkich dookoła... Czuje się jakby nietykalny... Bo finansowo jest spełniony, a do tego zapewne Nawałka obiecał mu wyjazd na MŚ do Rosji... Więc po co taki Jędza ma się teraz "spinać i starać"..? Pogra w Rosji i zapewne wtedy pokaże coś więcej tylko po to, aby zdobyć jakiś lukratywny nowy kontrakt z jakiegoś rosyjskiego klubu i tym samym dorobić do emerytury... Ja na miejscu JR posadziłbym Jędzę na kolejne 1-2 mecze na ławie... I tyle w temacie... Szybko ten śmieszek boiskowy by zrozumiał, iż wiele może też stracić... Pozdro (L)

Misza - 05.03.2018 15:44:21, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żadna strata. Ramy wraca na swoją pozycję i Veronica na prawą obronę. A środek wraca philips i jest Cafe.