Artur Jędrzejczyk - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Antolić, Astiz i Jędrzejczyk nie zagrają z Lechią

Mishka, źródło: Legionisci.com

Domagoj Antolić nie zagra w dzisiejszym meczu z Lechią Gdańsk z powodu czerwonej kartki, jaką otrzymał w spotkaniu z Jagiellonią. Ponadto za żółte kartki pauzować będą Inaki Astiz oraz Artur Jędrzejczyk. Żaden z piłkarzy Legii nie jest zagrożony pauzą w kolejnym meczu.

Żółte kartki legionistów w lidze:
5 - Adam Hlousek
4 - Inaki Astiz, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan
2 - Michał Kucharczyk, Krzysztof Mączyński, Marko Vesović
1 - Domagoj Antolić, Eduardo, Kasper Hamalainen, Michał Kopczyński, Arkadiusz Malarz, Cristian Pasquato, Miroslav Radović, William Remy


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (4)

ludzik - 11.03.2018 14:58:20, *.centertel.pl

Szkoda Jedrzejczyka...


Hehe zartowalem wcale nie.
Bez niego zwiekszaja sie szanse na wygrana

Rado - 11.03.2018 15:20:51, *.play-internet.pl

Ciekawe co Romeo wymyśli... ja bym dał szansę Mauricio, bo Remiego szkoda na obronę...

Do Redakcji - 11.03.2018 17:22:17, *.play-internet.pl

Jeśli któryś z zawodników, którzy mają 2 żółte kartki dostanie w meczu z lechią dwie kolejne to nie zagra w kolejnym meczu

wawa - 11.03.2018 20:12:17, *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

jędza do rezerw!!!

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.