fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

29. kolejka Ekstraklasy: Lech wyprzedził Legię

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czterech poniedziałkowych spotkaniach trzy razy wygrali gospodarze. Szansę odskoczenia Legii zmarnowała Jagiellonia, która przegrała w Lubinie 0-1. Okazji nie zmarnował natomiast Lech, który wygrał z Wisłą w Krakowie 3-1. W sobotę niespodziewanej porażki w Niecieczy doznała Cracovia, a Górnik tylko zremisował z Sandecją. Coraz bliżej dna znajduje się Lechia, która przegrała w Kielcach. Arka po wygranej z Legią nadal walczy o pierwszą ósemkę. W poniedziałek ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków i Lechem. Aktualnie liderująca Jagiellonia zagra na wyjeździe z Zagłębiem.

29. kolejka:

Sobota 31.03.
Termalica Nieciecza 2-0 Cracovia
Górnik Zabrze 2-2 Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce 1-0 Lechia Gdańsk
Arka Gdynia 1-0 Legia Warszawa

Poniedziałek 02.04.
Zagłębie Lubin 1-0 Jagiellonia Białystok
Wisła Płock 2-0 Piast Gliwice
Pogoń Szczecin 3-2 Śląsk Wrocław
Wisła Kraków 1-3 Lech Poznań

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
Fabryka tok@rek - 03.04.2018 / 10:33, *..play-internet.pl

Na Śląsku duże ciśnienie i ostra sraczka. Zawsze nas nienawidzili, a teraz piłkarsko mają realne szanse nas wyeliminować. Jak mawiał Jasio, "To będzie ciężko mecz". Śmiesznie byłoby zrobić hanysom psikusa hahahaha

odpowiedz
Wolfik - 03.04.2018 / 09:28, *..dynamic.mm.pl

AGD: Uważaj, żeby dziś Kurzawa czego nie wyłożył....

odpowiedz
AGD - 03.04.2018 / 09:10, *..static.ip.netia.com.pl

Jevtic pauzuje za kartki a bez Jevticia Lech gra słabiutko Gornik powinien wygraz z Amikorzem, Kurzawa wyłozy 2 patelnie do pustej bramki w tej lidze wszystko jest możliwe.

odpowiedz
sylwiusz11 - 03.04.2018 / 08:48, *..adsl.inetia.pl

gdzie to zwyciestwo z Arka -znawcy?:))))


jedno to mieć (L) w sercu a drugie umieć realnie ocenic poziom gry ukochanej drużyny

odpowiedz
bodzio - 03.04.2018 / 07:32, *..centertel.pl

jozak OUT!!!!

odpowiedz
AAA - 03.04.2018 / 07:04, *..dynamic.chello.pl

Do Gienek:Proroku wyników prowadż dalej....

odpowiedz
mioduski spadaj leszczu - 03.04.2018 / 06:44, *..dynamic.chello.pl

coś ty zrobił kretaczu !!!

odpowiedz
Pesymista - 03.04.2018 / 01:20, *..dynamic.mm.pl

Panowie pucharow w tym roku nie bedzie PP przegramy i w lidze 4 miejsce otrzymamy.

odpowiedz
Gienek - 02.04.2018 / 22:45, *..warszawa.vectranet.pl

Z żalem muszę stwierdzić, że z obecną formą amika idzie na majstra w tym sezonie. My jeśli załapiemy się na puchary to będzie dobrze.

odpowiedz
Bronek - 02.04.2018 / 22:30, *..129

Jedyne wyjście z sutuacji to Vuko wraz z Brychczym Legédá oficjalnie trenerami do końca sezonu,najstarszy trener z Wielkim doświadczeniem i fanatyczny impulsywny Vuko,I kaźdy piłkarz w Legii nieodmòwił by strzelenia bramek dla Legii Kiciego I Vuka!to jest dobry experymént nie te bałksńskie zaciâgi,lecz pomysł pewnie jest szalony a możliwy i realny ale pewnie nie w Legii bo to przeszkadza pewnym pewnej kasy i ich układòw...

odpowiedz
Zlb - 02.04.2018 / 22:19, *..250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

MISTRZA JUZ MAMY, NA PUCHAR POLSKI CZEKAMY HA HA HA!

odpowiedz
Kamil - 02.04.2018 / 22:08, *..108

Lech idzie na majstra w tym sezonie.

odpowiedz
Gimbi - 02.04.2018 / 21:34, *..play-internet.pl

Wyścig żółwio-ślimaków, edycja 2017/2018... znowu żaden klub nie chce mistrzostwa ?? :-/

odpowiedz
zioLeg - 02.04.2018 / 21:23, *..dynamic.chello.pl

Przecież już wiosna...
...najwyzszy czas by pojawiły się ... L I Ś Ć I E ...

odpowiedz
Hiszpan - 02.04.2018 / 21:20, *..play-internet.pl

Jezeli Pudel ma ptaka to jutro nie ma Jozaka. Dodatkowo Cafu Eduardo Antoliovic Mauricio do klubu Kokosa wypadi moze 3 miejsce bedzie.

odpowiedz
GT - 02.04.2018 / 20:59, *..fireflycreation.com

Jeszcze trzy kolejki temu na forum amikowców kibice pisali,"to je circus" i zwalniali Bjelicę. Ta liga jest nieobliczalna.

odpowiedz
dd1916r - 02.04.2018 / 20:51, *..centertel.pl

Czy parówy Mioduskiego wygrają do konca sezonu przynajmniej jeden mecz? Obstawiamy.

odpowiedz
M. - 02.04.2018 / 20:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W ostatniej kolejce czuję remisy jagi i lecha i wygraną Legii z Pogonią. Będziemy wtedy mieli 2 punkty straty do Mistrzostwa i przewagę 1 pkt nad lechem. Mimo że gra fatalna to sytuacja w tabeli nie najgorsza. Ostatni dzwonek aby się podnieść i wszystko w naszych rękach.

odpowiedz
Skarbnik - 02.04.2018 / 20:41, *..dynamic.chello.pl

najbardziej boli to że nasz budżet bije na głowę wszystkie kluby ekstraklasy!a w jakim jesteśmy miejscu?Czy sam fakt tego budżetu nie dowodzi tego że klub jest źle zarządzany?

odpowiedz
Dickson Chotowski - 02.04.2018 / 20:40, *..range86-153.btcentralplus.com

Smutno ale mistrzem bedzie amica. Legiunia trzecia.

odpowiedz
Wawa - 02.04.2018 / 20:38, *..play-internet.pl

Sezon bez pucharów się szykuje

odpowiedz
paranoja - 02.04.2018 / 20:15, *..dynamic.mm.pl

za duzo zmian w skladzie, to dziala ok jak ktos sie bije o 8 miejsce np taka wisla, ale nie oszukujmy sie taka rewolucja w skladzie i brakiem trzymania w miare stabilnej pierwszej 11 to daleko sie nie zajdzie, rozumiem gdyby mecze byly co 2 dni ale tu mieli 2 tyg przerwy a trener dalej nie przestaje zaskakiwac in minus, za malo zawodnikow do biegania za duzo do chodzenia w skladzie legii, kiedys jak Prijo gral lub Ljuboja ktorzy za duzo nie biegali to pozostalych 9 z pola zapierdzielalo na ich a teraz 8-9 osob stoi 1 lub 2 biegaja

odpowiedz
Legia to my - 02.04.2018 / 20:13, *..dynamic.chello.pl

Brawo szmaciarze panienki piłkarzyki. Zobaczcie co narobiliście

odpowiedz
Arczi - 02.04.2018 / 20:10, *..dynamic.chello.pl

Oglądałem mecz Wisły i trzeba przyznać że pyry w 2 połowie zagrały wręcz koncertowo. Wisła nie powąchała nawet piłki. Obiektywnie to wole by oni zdobyli mistrza niż Białoruś..
Nam pozostaje wiara w PP bo Górnik jest wyraźnie w kryzysie. Trzeba to wygrać, choć patrząc na to co prezentujemy to boje się tego meczu :/ Każdego należy się bać...Własnie w Lidze + Extra mówią o (L) nie tego chciało by się słuchać ale niestety mówią prawdę :(

odpowiedz
(L) - 02.04.2018 / 20:05, *..dynamic.chello.pl

Generalnie to dobrze się stało że jednak Lech wygrał mecz..
Dlaczego? ano dlatego, że mimo tej całej żenady znowu człowiek podświadomie gdzieś by się łudził. Nic by nie zmieniły porażki Jagi czy Lecha !! To się dzieje na prawdę !!
Przegraliśmy już tyle meczów a poziom ( szczególnie ostatnio )
ŻENUJĄCY !

odpowiedz
misiek75 - 02.04.2018 / 20:03, *..dynamic-ww-06.vectranet.pl

Niestety Lach wygral dzis w Krakowie i spadamy w tabeli na 3 miejsce,czyli juz po obronie mistrzostwa,jutro przegramy zapewne w Zabrzu w pucharze polskim i sezon stracony.Jozak out!!!,Mioduski oddaj pan Legie komus kto sie na tym zna.Dno i piach w oczach!!!!!!

odpowiedz
Wolfik - 02.04.2018 / 20:02, *..dynamic.mm.pl

Zwycięstwo Lecha w Krakowie (po bardzo dobrej grze) spych nas na 3-cie miejsce. Nie wierzę, by ostatnia kolejka coś w tym aspekcie zmieniła (wygrana Górnika w Poznaniu - raczej nierealna). Co to oznacza dla nas - niestety, wg mnie to oznacza że MP nie obronimy w tym roku. Tak się kończą eksperymenty z trenerami i "truskawkowym zaciągiem".

Pozostaje się modlić, byśmy się załapali na puchary.

odpowiedz
#JOZAKOUT - 02.04.2018 / 19:59, *..129


30. kolejka
07.04.2018 (SO) godz. 18:00 Cracovia - Zagłębie Lubin
07.04.2018 (SO) godz. 18:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
07.04.2018 (SO) godz. 18:00 Lech Poznań - Górnik Zabrze
07.04.2018 (SO) godz. 18:00 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
07.04.2018 (SO) godz. 18:00 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
07.04.2018 (SO) godz. 18:00 Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
07.04.2018 (SO) godz. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków
07.04.2018 (SO) godz. 18:00 Śląsk Wrocław - Korona Kielce
31. kolejka
13-16.04.2018 Zespół 1 - Zespół 6
13-16.04.2018 Zespół 2 - Zespół 5
13-16.04.2018 Zespół 3 - Zespół 8
13-16.04.2018 Zespół 4 - Zespół 7

odpowiedz
grzesiek - 02.04.2018 / 19:59, *..dynamic.gprs.plus.pl

a ja mysle ze mozemy zdobyc MP.Forma przyjdzie na ostatnie 7 meczów.

odpowiedz
e(L)o - 02.04.2018 / 19:56, *..dynamic-zab-04.vectranet.pl

A zarząd był taki pewny mistrzostwa...

odpowiedz
ota - 02.04.2018 / 19:55, *..dynamic.chello.pl


CHCIAŁEM BY LECH WYGRAŁ !!
BO ILE MOŻNA ŚLIZGAĆ SIĘ NA PORAŻKACH INNYCH ??
LUDZIE 10 PORAŻEK !!
NIE ZASŁUŻYLIŚMY NA MISTRZOSTWO !!
NIE TYM RAZEM !!

odpowiedz
zepsuty zeg@rek - 01.04.2018 / 18:03, *..play-internet.pl

Brawo. Teraz faktycznie nie będziemy oglądali się na nikogo. Z 9 miejsca już nikt nas nie przeskoczy.

odpowiedz
JOZAK OUT! - 01.04.2018 / 00:22, *..dynamic.chello.pl

JOZAK OUT! KUCHY KING! PRAWDA JEST TAKA: WARSZAWA NIE CHCE JOZAKA! CHCEMY TRENERA A NIE JOZAKA FRAJERA! GDZIE TE WZMOCNIENIA KAPLICA GDZIE TE WZMOCNIENIA? MIODEK TEZ IM JUZ NIE UFA DLATEGO WZIAL DORADCE ZE SZWAJCARII< ABY ICH KONTROLOWAL. JOZAK OUT! KUCHY KING!

odpowiedz
Wolfik - 31.03.2018 / 23:30, *..dynamic.mm.pl

Porażka w Gdyni prawdopodobnie zepchnie nas na 3-cie miejsce w tabeli (Lech w Poznaniu raczej nie przegra), co oznaczać będzie że obrona MP w tym sezonie stanie się nierealna.

odpowiedz
miron - 31.03.2018 / 23:08, *..play-internet.pl

przegrywamy z Arka i remisujemy z Pogonią taka prawda niestety!!!po ra żka porostu.Takiej beznadziei nie pamiętam od dawna a na Ł3 chodzę od 30 lat!!!

odpowiedz
Gracjan - 31.03.2018 / 15:24, *..centertel.pl

Wygrywamy z Arką i Pogonią i nie oglądamy się na nikogo licząc, że Jaga przegra z Zagłębiem i Wisłą Płock oczywiście...

odpowiedz
@rek do Gienek - 31.03.2018 / 11:08, *..dynamic.chello.pl

Skoro wygrywamy w Gdyni i "nie oglądamy się na nikogo", to po co "liczymy" na wygrane w DLU i KRK...???... Co ma być, to będzie... Wesołego Alleluja...:))) Pozdro (L)

odpowiedz
R - 31.03.2018 / 11:00, *..45.domynet.pl

Luz, arka traci 2 bramki w minutę - to nawet jak będziemy stali w miejscu jak z wisłą to 3-4 gole powinniśmy trafić

odpowiedz
Groch - 31.03.2018 / 09:43, *..play-internet.pl

Jest szansa nadrobić parę punktów w stosunku do Lecha i Jagiellonii ,ale z reguły gdy taka szansa się pojawią to kończy się stratą punktów

odpowiedz
Do Gienek - 31.03.2018 / 09:28, *..static.ip.netia.com.pl

I Wygraną Sandecji.

odpowiedz
Gienek - 31.03.2018 / 09:14, *..play-internet.pl

Wygrywamy w Gdyni i nie oglądamy się na nikogo oraz liczymy na wygrane gospodarzy w Lubinie i Krakowie.

odpowiedz