Marko Vesović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bramki i skrót meczu z Górnikiem Zabrze

źródło: polsatsport.pl - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa zremisowała 1-1 w pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze. Stołeczny zespół miał kilka okazji do zdobycia bramki, ale ostatecznie tylko Marko Vesović wpisał się na listę strzelców. Po stronie gospodarzy do siatki trafił Rafał Kurzawa tym samym ratując swoją drużynę od porażki. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji z meczu.

0-1. Marko Vesović
1-1. Rafał Kurzawa

Szansa Eduardo. Lepszy Tomasz Loska
Marko Vesović trafia w słupek. Sebastian Szymański fatalnie pudłuje
Wojciech Hajda marnuje okazję

Skrót meczu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.