Dean Klafurić - fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
REKLAMA

Klafurić: Obecna sytuacja to ogromne wyzwanie

Woytek, źródło: Legia Warszawa

- Rywalizacja w Pucharze Polski ma zupełnie inny charakter niż ta w lidze. To specyficzny rodzaj rozgrywek, gdzie szczególnie w dwumeczu wszystko się może wydarzyć. Najważniejsze, żebyśmy byli przygotowani najlepiej, jak to możliwe - mówi przed rewanżowym spotkaniem Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze trener Dean Klafurić.

- Przed poniedziałkowym treningiem mieliśmy wyjątkowo długą odprawę z zawodnikami. Skupiamy się nie tylko na szczegółowej analizie rywala, ale i na wyciąganiu wniosków z błędów popełnionych w ostatnich meczach. Jesteśmy świadomi, że jako najlepszy klub w Polsce zawsze będziemy traktowani jako faworyt spotkania. Taka sytuacja może sprzyjać Górnikowi z psychologicznego punktu widzenia, ale nie ma to dla nas żadnego znaczenia. My musimy robić swoje - dodaje szkoleniowiec.

- Radović, Eduardo, Kopczyński, Iloski i Turzyniecki ze względu na kontuzje na pewno nie wystąpią. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, pozostali są gotowi, żeby walczyć w środę o awans do finału Pucharu Polski.

- Sytuacja, z którą się teraz mierzymy, to ogromne wyzwanie. Nie tylko dla mnie, ale dla całego zespołu. Najważniejsze, żebyśmy trzymali się razem. Dyskutowaliśmy razem, rozmawiałem z piłkarzami również indywidualnie. Wiem, że mamy w składzie najlepszych zawodników w Polsce. Wierzę, że ta drużyna może osiągnąć każdy cel, jaki sobie postawimy.

- We wrześniu 2017 roku podpisałem kontrakt z Legią Warszawa, który obowiązuje do czerwca br. Od początku traktowałem to jako duże wyróżnienie, bo Legia to wielki klub z europejskimi ambicjami. Przez osiem miesięcy wykonywałem swoje obowiązki jako asystent pierwszego trenera u boku Romeo Jozaka i było to dla mnie bardzo cenne doświadczenie zawodowe. W ostatnich dniach zostałem poproszony przez władze Legii, aby do końca sezonu pełnić funkcję szkoleniowca pierwszej drużyny i jako profesjonalista zrobię wszystko, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania klubu. Oczywiście jest to dla mnie duży zaszczyt, ale przede wszystkim patrzę na to jak na zadanie do wykonania. Cele są jasne, obrona mistrzostwa Polski i zdobycie Pucharu Polski. Do tego drugiego celu możemy przybliżyć się już jutro.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

e(L)o - 17.04.2018 11:55:19, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Buahahahahahahahaha !

bubba - 17.04.2018 12:04:22, *.net.hawetelekom.pl

Nie znam sytuacji od środka, ale nie zdziwię się wcale jak ten Klafuric odpali. wiadomo że 90% roboty odwalał on, teraz tylko ułoży sobie skład po swojemu i może jakoś dogramy do końca.

mynykos - 17.04.2018 12:04:52, *.46.ip.sptelek.com.pl

... Hahaha...
Ogromnym wyzwaniem jest oglądanie tych " piłkarzyków"
... Szanuj Kibica swego ...

yogi - 17.04.2018 12:09:31, *.227.ipv4.supernova.orange.pl

Następny pseudo trener, tutaj nie ma miejsca na eksperymenty, czy naukę fachu.

Marian - 17.04.2018 12:12:29, *.play-internet.pl

O jaaa.. niesamowite. Juz w nic nie wierze.

Obcy - 17.04.2018 12:12:44, *.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A moze przeprowadzenie obecnych zmian nakazal naszemu prezesowi ten madry doradca ze szwajcari?

do e(L)o - 17.04.2018 12:21:46, *.play-internet.pl

Ale z czego tak rżysz? Obecna sytuacja nie sprzyja humorowi a jak będzie jutro to się dowiemy bo teraz to wróżenie z fusów.wracaj lepiej do pilnowania desek na budowie.majster wie że w necie siedzisz a nie na rusztowaniu?
Później taki kibic sukcesu pierwszy bedzie darł ryja na osiedlu o 3 w nocy że Legia najlepsza

grzesiek - 17.04.2018 12:31:32, *.centertel.pl

Tez jestem 0ozytywnie nastawiony do tego 2 trenera. ;) inteligentniej mu z twarzy pqtrzy

rafalgral - 17.04.2018 12:34:11, *.117.host.de.colt.net

sadzi jaki Jozin z Bazin to jest wina pudla rozwalił L fakt ktoś powie ze zrobil to za swoje pieniadze, a ja mam warzenie ze z L trzeba zrobić jak z obrazami fundacji czartoryskich odkupic jak najszybciej bo ch wie co on jeszcze zrobi ale kto sie znajdzie z kasa. soryy nie wierze ani w puchar ani w lige zobaczycie ze na koniec bedzie pacz i zgrzytanie zebow, a slyszalem plotke - z calym szacunkiem dla tej druzyny - ze pudel ma nowy talent trenerski z jednosci zabieniec i tez przyjdzie nowy napadzior - pudel byl w algarve i na plaży widzial chlopaka od roznoszenia pizzy ktory swietnie strzela z pustych kubków do koszy - z Portugalii

urban - 17.04.2018 12:43:32, *.cluster-j.forcepoint.net

mistrzu, wierze w ciebie!!!
Poprowadz nas do boju, bazujac na doswiadczeniu zdobytym u arcymistrza Jozaka???

@rek - 17.04.2018 12:46:23, *.dynamic.chello.pl

Obecna sytuacja "trenerska" w (L)egii dla jej prawdziwego kibica nie powinna być obiektem drwin, śmiechów czy głupiej radochy... Konstruktywna krytyka - TAK... Ale robienie sobie "beki" z obecnej sytuacji - NIE... Powinniśmy wszyscy razem trzymać kciuki za Klafurica i naszych piłkarzy, aby przez tych kolejnych 6 meczy w ekstraklasie i mam nadzieję jeszcze 2 w PP dali nam jak najwięcej powodów do radości... Jeszcze niczego nie "przegraliśmy", a sporo jest do "wygrania"... Można jedynie pochylić głowę nad jednym faktem, a mianowicie: czemu reszta sztabu trenerskiego wraz z Klafuricem "lojalnie" nie odeszła razem z RJ..? Czyżby DK i RJ mieli inne spojrzenie na taktykę i skład osobowy I zespołu..? Zapewne dowiemy się o tym po jakimś czasie...........albo nie dowiemy się tego już nigdy... A tak na marginesie wszystkiego, to jak mało zabrakło nam kibicom do szczęścia - wystarczyłoby, aby w sobotę Hama i Kuchy wykorzystali swoje "setki"... Pozdro (L)

Marcinek 31 - 17.04.2018 12:56:35, *.play-internet.pl

3/4 placzkow którzy tutaj próbują sklecić parę słów nic w życiu chyba nie osiągnęła, nie da się tego juz czytać, rzygać się chce, ja wiem ze lepiej coś od innych wymagać niz od siebie, jeśli uważasz się za prawdziwego kibica Legii to okaz temu klubowi szacunek i dla ludzi którzy chcą coś zrobić, przez 363 dni w roku są tylko narzekania, stekania, też zły ten nie dobry, wszyscy się kuuurwa znają piłce sami fachowcy, chce dodać że jest to strona o Legii warszawa! Mamy się wspierać pomagać sobie.!!! Jeśli chcesz klub i ludzi w nim pracujących obrażać tzn ze jesteś zwykły cymbał

Kondi1916 - 17.04.2018 12:59:19, *.206

@Marcinek 31, ale tak jest niestety wszędzie, nie ważne czy kibicujesz Legii, Manchesterowi czy Barcelonie.

Brodno - 17.04.2018 13:11:31, *.centertel.pl

@rek co za glupoty piszesz. Byłeś pewny, że Jozak sobie poradzi i co? a po za tym miałeś sie już nie wypowiadać

nn - 17.04.2018 13:28:45, *.amazon.com

trzymac kciuki!?!? oni wlasnie musza przegrac absolutnie WSZYSTKO!! inaczej wbija sobie do glow ze taka bylejakosc w zupelnosci na ta lige wystarczy i nie zrobia absolutnie NIC by ten stan zmienic. Dalej bede odwalac popeline bo i tak sie udawalo udaje wiec i bedzie udawac. Tego naprawde chcecie??

Roma - 17.04.2018 13:29:28, *.dynamic.gprs.plus.pl

Wielka niewiadoma, ale jest też nadzieja - może sobie poradzi. Dużo więcej będzie można powiedzieć w środę wieczorem. I nie chodzi o sam wynik, ale skład wyjściowy i sposób gry. A tak nawiasem, muszę jeszcze raz obejrzeć mecz z Lubinem, bo ja tam setki Kucharczyka nie widziałem.

dino - 17.04.2018 13:30:46, *.201

@rek zawsze w sporcie chodzi o szczególy, dobrze, że Jozaka już nie ma, tylko trener z silną osobowością tu coś zdziała (jak Wdowczyk, Janas czy Czerczesow) swoją drogą ten Klafurić wygląda inteligentnie, oby dociągnął nasz wózek do pucharów.

1337 - 17.04.2018 13:42:27, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Brodno

@rek sie pomylil. Nie on jeden - i co w zwiazku?

Zakladam, ze zarowno jemu jak i Tobie zalezy na tym samym - zeby dalo sie patrzec na gre Legii i zeby regularnie grala w pucharach. A droga jaka naszym zdaniem jest dla tego celu najlepsza moze sie roznic. Mam racje?

kubaLLLL - 17.04.2018 13:55:38, *.icpnet.pl

ja tez na gadke Romeo sie nabralem ale nigdy nie bede sie nabijal czy glupio cieszyl teraz.Licze ze w tej miernocie pilkarze SAMI wezma sprawy w swoje rece.Ta liga jest tak denna ze tu wszystko moze sie stac.A ptaszki cwierkaja ze pan Romeo juz dawno orbitowal i nawet swoich asystentow juz nie sluchal bo twierdzil ze jest nieomylny.Zreszta Klafuric dlugo namawial go by Szymanski gral na 10 tce bo ten osiol widzial go na skrzydle.Ja wierze moze to bardziej sercem niz rozumem ale wierze.

Brawo Marcinem 31 - 17.04.2018 14:28:54, *.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Koniec z tymi placzami i zalami! Wspierać kur...mac swój klub DO KOŃCA! A JAK TEN TRENER ODPALI Z LEGIA TO PAJACE BĘDĄ JUŻ NIE JECHAĆ TYLKO OCH I ACH! !!LEGIA WARSZAWA TO NAJLEPSZY KLUB A KTO NIE WIERZY TO. ..

@rek - 17.04.2018 14:32:57, *.dynamic.chello.pl

do KubaLLL, do 1337, ...

Thx za poparcie...

do Brodno

Obiecałem, iż nie będę wypowiadać się w kwestii RJ i tego nie czynię, jak widzisz... Od soboty koncentruję się na innych aspektach dotyczących (L)egii i gry poszczególnych graczy... Masz z tym problem..?

do Roma

Sytuacja Kuchego z 76 min 40 sek
Słupek Kuchego w 85 min 04 sek...................... Pozdro (L)

@rek do kubaLLL - 17.04.2018 14:52:40, *.dynamic.chello.pl

Co sądzisz o tym Fanosie Katelarisie..? Pozdro (L)

Roma - 17.04.2018 14:55:26, *.dynamic.gprs.plus.pl

Tak myślałem - ale to były tylko dobre albo bardzo dobre sytuacje, a nie setki. Setkę to miał Hama i co do tego - zgoda.

xman - 17.04.2018 15:12:49, *.play-internet.pl

Po przeczytani tekstu mam obecnie podobne przeczucie co @bubba, bo jednak gorzej już być nie może.
@rek tez pisze wporzo... Dajcie DK kredyt zaufania , bo prześmiewcze podejście nikomu nie posłuży. Jesteśmy od kibicowania, a nie od błaznowania.

kubaLLLL - 17.04.2018 15:32:26, *.icpnet.pl

@rek sam nie wiem.Moze warto wreszcie dac szanse i zaufanie Czerwinskiemu i Zyro.Dabrowskiego odpalili dziwacznie.Mam metlik w glowie bo Jozakowi zaufalem a teraz wychodzi ze mogl zbyt latwo odpalac ludzi.Broz Astiz Pazdan Cafu Edek italiano powinni wyleciec.Czerwinski Zyro Wieteska Michalak. Kapustka Olkowski Wilczek Bochniewicz.Tak bym chcial.Mam dosc Legii cudzoziemskiej.

Pajacyki - 17.04.2018 15:42:35, *.opera-mini.net

Ludziska spokojnie już panowie piłkarze cel osiągnęli, wygramy wszystko na luzie :)

@rek do kubaLLL - 17.04.2018 16:03:17, *.dynamic.chello.pl

Ale zdaje się, iż na wylocie jest jest "ktoś" ze środka pomocy... Dlatego tego gościa w tę niedzielę obserwowali nasi skauci... Okey, pożyjemy zobaczymy... Głowa do góry, jeszcze będzie dobrze... Zobaczysz... Pozdro (L)

kubaLLLL - 17.04.2018 16:27:23, *.icpnet.pl

@rek mysle ze nie nalezy zbytnio juz przywiazywac wagi do decyzji o wylocie podejmowanych przez pana J.Ten koles gra czesciej jako obronca

Wolfik - 17.04.2018 16:29:41, *.dynamic.mm.pl

Niby asystent, a gada całkiem do rzeczy. Nie widzę u niego przesadnego pijaru, ma jasno wytyczone cele. Jak zacznie jeszcze robić odprawy przedmeczowe kosztem pogodynki, to kto wie....

Za bardzo nie ma czego spierdzielić, my i tak gramy taką padakę, że chyba gorzej już nie można.

Karo(L) - 17.04.2018 16:59:18, *.dynamic.gprs.plus.pl

Kolejny trenerzyna co pieprzy glupoty ze mamy najlepszych pilkarzy na kazda pozycje, ze w kazdym meczu jestesmy faworytem itp. Udowodnijcie to w meczach a nie na konferencjach. Mam dosc tej bufonady ze jestesmy Legia i klekajcie narody. Troche pokory!

Jutro - 17.04.2018 17:23:35, *.static.ip.netia.com.pl

Juz sie nie moge doczekac jutrzejszego meczu.

x - 17.04.2018 17:25:14, *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

no to gornik ma już awans w kieszeni, a juz pisanie o nas, że my jestesmy faworytami to czysty debilizm :)

stasiek - 17.04.2018 17:43:46, *.play-internet.pl

stanislawa sciagac zeby gonil pseldopilkarzykow

Mateusz z Gór - 17.04.2018 17:53:40, *.adsl.inetia.pl

Przynajmniej zaczyna bez pier...lenia bez sensu.

Do @rek - 17.04.2018 18:14:00, *.centertel.pl

Z całym szacunkiem ale ciężko mi czytać to co kolego wypisujesz. Co się musi stać żebyś w końcu przyznał że prezes nie ma pojęcia co robi. I żeby nie było ją chciałbym żeby się udalo

@rek - 17.04.2018 18:24:02, *.dynamic.chello.pl

do Do @rek

Czy ty koleżko (i podobni do ciebie...) możecie raz na zawsze odpierdzielić się ode mnie..? Mam gdzieś, czy DM się pogubił czy się nie pogubił... Powiem więcej: mam gdzieś, czy za rok lub dwa DM będzie nadal właścicielem i prezesem (L)egii... Póki co, to tak zwyczajnie po kibicowsku trzymam kciuki za to, aby wreszcie ten chaos opanował, aby to wszystko na nowo poukładał, aby w końcu podpisał umowę sponsorską i aby zbudował silną Akademię Legii... A to, czy DM "ma pojęcie" oraz czy "się nadaje" nie mnie oceniać... Za rok lub dwa oceni go historia i wszyscy kibice (L)egii... Czy ten mój przekaz jest tym razem zarówno dla ciebie, jak i tobie podobnym, jasny i czytelny..? Mam nadzieję, iż już tak... Pozdro (L)

Kipkorir - 17.04.2018 18:28:09, *.dynamic.chello.pl

Radović, Eduardo, Kopczyński - ich brak to akurat wzmocnienie. Co nie zmienia faktu, że w tym sezonie Legia nie będzie już faworytem ŻADNEGO meczu. Nawet z 8 drużyną w tabeli.

NieTypowy Janusz do @kubaLLLL - 17.04.2018 19:10:01, *.play-internet.pl

@kubaLLLL bracie mógłbyś coś więcej napisać o nieporozumieniach między Jozakiem i sztabem szkoleniowym ? Jestem zaciekawiony genezą tej sytuacji, bo nie wierzę, że to jest tylko przez słabe wyniki. Bardziej skłaniam się ku temu, że cały sztab widział błędy Jozaka, które dla niego były jak alfa i omega, bez możliwości podważania jego słów, aż w końcu nie wytrzymali i sami zrobili prawilną podpier...lkę, że Jozak to ukryty i nieświadomy sabotażysta. Sam byłem zwolennikiem chorwata, więc naturalnie chciałbym wiedzieć co się działo. Wiadomo...wyniki i jeszcze raz wyniki, ale gdyby wszyscy widzieli, że to tylko i wyłącznie wina słabej kadrowo Legii(którą też takim mianem określił Vrdoljak), to przecież gdyby to był trener z potencjałem i instynktem do podejmowania dobrych decyzji zostałby w klubie. Nasza (L) została zapuszczona przez kilka sezonów, wiadomo, że ciężko się odbudować, potrzeba mądrej i chłodnej głowy połączonej z silnym charakterem (polecam artykuł o wpływie Kloppa na Liverpool), nam zawsze brakowało chłodnej głowy, cierpliwości i przede wszystkim pokory. Potrzeba osoby, która w jasny i zrozumiały sposób przekaże, że 100% albo nic, nie dajesz z siebie 100 %, to nie ma dla Ciebie miejsca. Mimo wszystko wierzę, że Nasi gracze mają umiejętności i nie są słabi, jest to tylko i wyłącznie kwestia zgrania i zjednania ich jako drużyny. A tymczasem brachu czekam na jakieś info od Ciebie. Pozdro

Rafix - 17.04.2018 19:20:28, *.centertel.pl

@ rek Jakby każdy patrzył na piłkę nożną ze niewiele brakowało a byłoby .... To i Termalika teraz walczyłby o Mistrza.

Co do nowego trenera. To dla Legii nie powinno być znaczenia czy to liga czy PP. Wszystko trzeba wygrywać z takim potencjałem z takim budżetem,wiec nich nie mówi o innym charakterze.

RKS CHu-wdu - 17.04.2018 20:18:17, *.172

Witam wszystkich,

bardzo często tu bywam, czytam, i trzymam kciuki za Legię. Nie brałem czynnego udziału w dyskusji, ale dzisiaj zrobię to, bo trochę mnie boli, to glanowanie kolegi @rek . Ja wiem, że często był optymistyczny, i może niektórym się to nie podobało, bo hejtowanie jest teraz trendy, najprościej jest być narzekaczem. I w tym momencie, nie mówię tu o konstruktywnej i normalnej krytyce. Oczywiście, każdy ma prawo wytykać błędy, czy komentować mecz, oraz sytuację w klubie. Ale umówmy się, takie wjazdy nikomu nie pomogą, nie zjednoczą, tym bardziej, że @rek nikogo nie obrażał, często przekazuje fajne info, czy jakieś ciekawe plotki, które z reguły się sprawdzają.
Z tego miejsca, @rek szczere dzięki i jestem pod wrażenie twoich pokładów cierpliwości jakie miałeś i masz w stosunku do "najeżdżaczy" w mojej opinii, większości niesłusznych.
Ale cieszy mnie to, że coraz więcej widzę, głosów o tym aby przestać w kółko hejtować, wszystko i wszystkich. Niestety, u nas taki klimat, że każdy się zna na wszystkim, a na piłce to już w ogóle, i w dwóch zdaniach, można znaleźć "genialną'' receptę na wszystko, tylko ten zaślepiony włodarz Pan Mioduski, nie widzi tego ;)

Ja ze swojej strony dodam, że też, miałem nadzieję, jakiś czas temu, że może to jeszcze jakoś zaskoczy, ale sinusoida widoczna od paru miesięcy, musiała się tak skończyć. Krótko podsumowując, zgadzam się z opiniami, że Jozaka zgubiła zbytnia pewność siebie i pycha. Mam wrażenie, że po wygranych meczach, myślał, że poprzedni przegrany to wypadek przy pracy i tak w koło Macieju. Myślę, że jakąś wiedzę tam ma, ale tutaj dochodzi presja, i wiele zmiennych czynników, nad którymi nie zapanował.

Ostatnia rzecz która mnie ciekawi, to czy w przypadku dajmy na to odmiany gry na lepszą (i oczywiście zdobycia mistrza i PP), czego nie można wykluczyć, Pan Mioduski rozważa pozostawienie tymczasowego trenera na dłużej. Nie padło takie pytanie i taka teza.
Ja przypuszczam, że nie bez przyczyny, Pan Klafuric pozostał na swoim stanowisku węsząc swoją szansę. Skoro faktycznie ogarniał większość treningu, a na końcu Jozak, ustawiał po swojemu (często źle), nie realizował odpraw taktycznych (albo w za małym stopniu), to może faktycznie jakąś tam receptę w głowie ma (oby w większości słuszną). Czego sobie i wam życzę! POZDRO!

kubaLLLL - 17.04.2018 20:31:00, *.icpnet.pl

do NieTypowy Janusz troszke sie info wylewa teraz ze Jozak kompletnie odlecial w samouwielbieniu i nieomylnosci.Nie sluchal podpowiedzi Vuko czy Dana.Jednym slowem najmadrzejszy.Do tego kompletne olewanie analiz przeciwnika i psychologia i puste gadki zamiast konkretow.

Łydek z pokładu Idy - 17.04.2018 20:37:56, *.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ja Wam mówię Bracia, że dopiero teraz się zacznie petarda.chcieli zwolnić amatora,to go zwolnili.no to teraz kur.a ogień piekielny.Legia Mistrz!!!

Tommi - 17.04.2018 20:52:16, *.lan.ekonet.info

Naprzod Legia !!! Prawdziwi kibole Legii na zawsze z klubem !!!Klaf,zycze szczescia i zdrowia !!! Legia mistrz!!!!

Gruby Ursynow - 17.04.2018 21:19:22, *.dynamic.chello.pl

Trener może odpali i wtedy będziecie pisać co innego . Legia To My a nie komputerowcy . Do zobaczenia jutro nie na kompie tylko na Ł 3 . Pozdro

Daszka - 17.04.2018 21:35:04, *.dynamic.chello.pl

Fakt kompletnej amatorszczyzny i dużej dozy narcyzmu przekreślił pana Jozaka w roli szkoleniowca na wieki i to nie tylko w naszym klubie. Na temat tego, co było nie tak u tego efekciarza i tupeciarza - napisano już morze mądrości (szkoda, że z nielicznymi wyjątkami, post factum). Dlatego uważam, że kontynuowanie dalszej narracji rozliczeniowej tego pana jest zwyczajną stratą czasu.
Natomiast zupełnie inaczej należy postrzegać obecną sytuację i rolę jaką niespodziewanie otrzymał do spełnienia p.o. trenera Legii pan Klafurić. Rozkręcająca się runda mistrzowska, to może być jego przysłowiowe pięć minut w męskiej piłce seniorskiej lub bardzo wymierna klęska na polu szkoleniowym. Jego szanse na sportowy sukces oceniam dość sceptycznie, ale dopóki piłka w grze...
Chyba jednak największe emocje wywołuje pytanie o postawę naszych piłkarzy, którą zaprezentują jako drużyna w końcówce br. sezonu. Tyle samo jest do wygrania, co i do stracenia. Wydaje się, że najbardziej pożądany byłby następujący scenariusz: skoro nasz dotychczasowy szef dał kompletną plamę, to my, jako jego byli podopieczni udowodnimy, że stać nas na zdecydowanie więcej.
Być może za bardzo się rozmarzyłem, ale ponoć pozytywne myślenie jest w cenie.

Do do do @rek - 17.04.2018 21:55:20, *.dynamic.chello.pl

Wychwalales pod niebiosa i jest efekt. To nie jest hejt po prostu tylko naiwny człowiek może myśleć że trener juniorów poradzi sobie z tak wielkim klubem jak nasz, a Ty niestety tak nam tu to przedstawiales. Ja nic do ciebie nie mam bo też lubiłem czytać Twoje info o transferach ale widzisz co się dzieje to jest totalna amatorka a słyszałem opinie ze za Leśnego była amatorka

zupka z piecz@rek - 17.04.2018 23:03:49, *.play-internet.pl

Jakie jeszcze pyszności zaserwuje nam amerykański d@rek? Co i rusz bardziej wykwintne smakołyki są nam podawane, ale mimo to jedzmy łyżką, a nie chochlą!

oki84cp SDL - 17.04.2018 23:14:45, *.play-internet.pl

Dajmy szanse nowemu trenerowi, pogadamy jutro :-)
Będziemy rozliczać...

2017(L) - 18.04.2018 01:30:50, *.kampinostelco.pl

Juz dajcie spokój temu @arkowi. Chłopak się pomylił,sam sie do tego przyznał i myślę aby już skończyć z tym dokazywaniem.
Koleś ma prawo do wyrażenia swoich opinii ,tak jak my wszyscy,a najważniejsze że zrozumiał swój błąd i obecnie jego wpisy są bardziej stonowane. Swoją energię przenieśmy na stadion,aby wykrzesać z naszych zawodników zaangażowanie, póki jest jeszcze cień nadziei że wszystko się może skończyć całkiem przyzwoicie.

brasu - 18.04.2018 08:31:12, *.81

A ja wierzylem w Jozaka. kazdy musi gdzies zaczynac. na topowych trenerow zagranicznych nas nie stac. a nasi nic wielkiego nie osiagneli i nie osiagna, bo sa po prostu slabi. chyba ze za sukces uwazamy obrone przed spadkiem lub zakwalifikowanie sie z jakims klubikiem do gornej 8. nie o takie sukcesy nam przeciez chodzi.
rozumiem wiec loczka. gdyby wypalilo bylo by super. nie udalo sie - trudno. ja osobiscie pozwolilbym jozakowi dokonczyc sezon, a pilkarzykom wyslac jasny sygnal, ze trener jest nie do ruszenia, a co najwyzej jeden czy drugi kopacz moze sie pakowac jesli cos nie pasuje.
obecna zmiana teoretycznie nic nie wnosi. z jednej strony sygnal dla pilkarzy ze moga robic co chca bo i tak najpierw zwolni sie trenera.
z drugiej strony, jak to przy wrozeniu z fusow, ta zmiana moze nie byc taka zła.
klaufaric ma kontrakt tylko do konca sezonu. walczy wiec o byc albo nie byc w klubie. pytanie tylko jak podejda do tego nasze panienki. czy trener ktoremu konczy sie kontrakt bedzie mial posluch?
nie od dzis wadomo ze czesc pilkarzy jest na wylocie. czy bedzie im sie chcialo? a moze lepiej wysadzic z siodla kolejnego trenera a samemu dalej odcinac kuponiki i pobierac dobra kasiorke, bo zanim przyjdzie nowy znow bedzie potrzebowal czasu bo przeanalizowac co zastał.
w tym sezonie jakis spektakularnych sukcesow nie bedzie - jesli wogole jakies beda. ale moze to i dobrze. bedzie czas na refleksje a nie tylko na samozachwyt.

fantom - 18.04.2018 09:12:19, *.dema.com.pl

mi sie marzy Ojrzynski i - kiedys - Magiera.