fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

33. kolejka Ekstraklasy. Legia liderem!

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę Jagiellonia przegrała w Białymstoku z Wisłą Kraków 0-1 i dzięki temu legioniści wskoczyli na fotel lidera! W piątek "Wojskowi" łatwo pokonała Koronę 3-1. Jeszcze pewniejsze zwycięstwo zanotował Piast w Gdyni ogrywając Arkę aż 5-1. W sobotę Lech niespodziewanie przegrał w Poznaniu z Górnikiem 2-4. Walcząca o puchary Wisła Płock uległa u siebie Zagłębiu, a Pogoń pewnie pokonała Sandecję 2-0. Coraz bliżej spadku Termalica, która przegrała z Cracovią 2-4. W poniedziałek na zakończenie kolejki Śląsk pokonał Lechię 3-1.

33. kolejka:

Arka Gdynia 1-5 Piast Gliwice
Legia Warszawa 3-1 Korona Kielce
Wisła Płock 1-2 Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin 2-0 Sandecja Nowy Sącz
Lech Poznań 2-4 Górnik Zabrze
Cracovia 4-2 Termalica Nieciecza
Jagiellonia Białystok 0-1 Wisła Kraków
Śląsk Wrocław 3-1 Lechia Gdańsk

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (141)

+dodaj komentarz
Zag(L)ębiak - 01.05.2018 / 10:48, *..134

Do Janusz z Pakistanu...Oczywiście,że głupotą byłoby stawiać na samych młodych. Ale nie powiesz mi,że przy kilku naprawdę dobrych graczach tacy młodzi chłopcy nie skorzystaliby dla dobra swojego i drużyny.Ale to muszą być gwiazdy....Może już nie pierwszej młodości bo one do nas nie przyjadą ale takie którym jeszcze zależy. Patrz Ljuboja.Dlaczego Czerczesow odszedł?Bo wiedział że bez konkretnych wzmocnień to nie ma sensu.To powiedz mi dlaczego taki Góralski gra w Łudogorcu A nie w Legii?Nie było nas na niego stać?Generalnie nie ma odpowiedzialności personalnej za złe transfery dlatego tak to wygląda.Na naszym podwórku może to wystarczy....Ale na rozwój i pójście do przodu nie ma szans.Gdyby Legia była silna to nasi konkurenci też musieliby się wzmacniać co tylko byłoby z korzyścią dla polskiej piłki.A tak mamy ekstraklapę ...Ciezymy się byle czym...

odpowiedz
L - 01.05.2018 / 10:36, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Mamy najsłabszą ligę, najsłabszy mistrz się szykuje (obojętnie kto nim będzie)... czym tu się podniecać - dramat! Świat nam ucieka!

odpowiedz
Peru123 - 01.05.2018 / 02:19, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jeżeli zdobędziemy teraz Mistrza to będzie najlepszy, koronizacja w łachu, przy płaczu prusakòw. I te memy z nimi w tle

odpowiedz
!(L)! - 30.04.2018 / 23:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz
Jędrzejczyk Astiz Pazdan Hlousek
Philipps Antolić
Kucharczyk Szymański Hamalainen
Niezgoda
RAM PAM PAM :) !!!

odpowiedz
tomtom1916 - 30.04.2018 / 23:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

hej

odpowiedz
(L) - 30.04.2018 / 22:27, *..ilabs.pl

Ejze
Co myśmy wygrali w tym sezonie?
Nic. Póki co jedno wielkie nic więc spokojniej

odpowiedz
bie(L)sko - 30.04.2018 / 21:04, *..bielskobiala.vectranet.pl

@rek - dobrze napisałeś. Choć uważam że w nogach naszych piłkarzy jest prawie wszystko, to jeszcze by w głowch było. LEGIA MISTRZ HEJ

odpowiedz
Janusz z Pakistanu - 30.04.2018 / 20:50, *..play-internet.pl

Zagłębiak, to co piszesz to są frazesy, zespół młodych Polaków z Górnika w najlepszym wypadku będzie 4, a i to nie jest pewne. Chyba dobrze wiesz jaka by była reakcja kibiców Legii na takie miejsce. Druga sprawa, formę stracił Angulo i co jest z tym Górnikiem na wiosnę, gdzie by był bez jego formy z jesieni, możliwe że w grupie spadkowej. Trzecia sprawa, oni grali z kontry, Legia tak nie gra, nie wiadomo jak ci piłkarze spisaliby się w innym systemie, czwarta sprawa, presją w Warszawie jest specyficzna i często paraliżuje doświadczonych zawodników, a nie tylko młodzież. Na papierze można sobie przełożyc gwiazdy z innych klubów do Warszawy i liczyć na ile punktów odskoczą reszcie stawki, tymczasem jest wiele przykładów gwiazd z innych klubów które w Warszawie zgasły. Zatem te dziesiątki fachowych opinii kibiców, niewiele są warte. Legia ma się odmłodzić do 25,5 średniej wiekowej, ale nie da się tego zrobić od razu, zapewne zrobi to z pomocą Polaków, takich jak Majecki, Michalak, Wieteska, Żyto, ale też nie od razu. Na wiosnę atak chciano oprzeć na Niezgodzie i Szymańskim i był płacz gdzie napastnik, czemu nikogo za Sadiku nie kupiono i wiele innych. Tak to może wyglądać bo młodzież też nie daje gwarancji tak samo jak zagraniczni. Być może parę transferów jest bardziej przeciętnych niż przypuszczaliśmy, ale to nie są źle transfery. Oni muszą te pół roku się zaaklimatyzować i na jesieni ich ocenimy. Tymczasem trzeba kogoś kreatywnego kupić i stwarzali byśmy sobie odpowiednio dużo sytuacji. Pomysły o tym jak nakupić młodych Polaków rozbijają się też o to że nikt ich za darmo nie odda, ceny od 1-2,5 mln, a Legia nie jest miejscem do ogrywania żółtodziobów, trzeba już coś pokazać wcześniej jak chce się tutaj grać, tak jak Niezgoda, tak jak teraz Michalak.

odpowiedz
Heniek - 30.04.2018 / 20:29, *..play-internet.pl

20 maja cały posrań chórem będzie spier.alał ze stadionu jak Legia będzie tam świętować mistrza

odpowiedz
do van Basten - 30.04.2018 / 19:56, *..promax.media.pl

Jagiellonia to największe ku*wy w lidze więc mam nadzieję że nigdy nie zdobędą mistrzostwa. Jeżeli miałby wygrać ktoś inny niż Legia to niech wygra sobie Górnik. Byłaby to nagroda że po spadku się nie załamali ale zbudowali ciekawą drużynę z młodymi Polakami i ofensywną grą zachęcają kibiców do przyjścia na całkiem nowy stadion. No ale dla dobra Polskiej piłki najlepiej będzie jak tytuł zdobędzie Legia. Liczby mówią same za siebie. Poza nielicznymi wyjątkami rzadko kiedy kompromituje się w kwalifikacjach do europejskich pucharów w przeciwieństwie do reszta która daje ciała prawie zawsze

odpowiedz
Zag(L)ębiak - 30.04.2018 / 15:33, *..134

Jest okazja...trzeba ją wykorzystać!Powiem Wam szczerze że jako Kibic Legii od zawsze w tym roku mam u siebie pod górkę...Nie jeden Krakus i Ślązak się że mnie śmiali w pracy.Tak naprawdę to w tym roku będzie najsłabszy Mistrz od lat.Mam nadzieję,że z Warszawy.Zastanawiająca jest jednak postawa Włodarzy klubów.Zamiast inwestować w młodych Polaków ściągają jakiś szrot.Przecież zgodzicie się że mną,że taki Philips to nieporozumienie.Bałkańskie zaciągi to też porażka. Goście przyjeżdżają po łatwą kasę...Mają tutaj wakacje.Dlaczego Legii nie stać na kupno młodych perspekrywicznych Polaków.Przecież taka inwestycja zwraca się kilkukrotnie po kilku latach.A kto wygrał ostatni mecz Legii jak nie nasi młodzi? Panie Prezesie nieraz zastanawiam się czy Pan nie ma za grosz rozumu?Utopił Pan tyle kasy i żadnych wniosków?Jeśli mówi to panu każdy w miarę rozgarnięty Kibic a Pan jesteś na to głuchy.to zajmij się Pan innym Biznesem bo się Pan do tego nie nadajesz.Dlaczego w Polsce zawsze musi być nie normalnie?Mamy piękne stadiony .Gdzie tam Czechom do nas?Ale to oni grają w LM A my znowu wychodzimy na frajerów. Sprzedajemy najzdolniejszych za czapkę gruszek...A potem się dzielimy że nie ma wyników...Może Legia pokaże drogę...Czas zrobić pierwszy krok...Bo tak dłużej nie da się egzystować. Trzymam kciuki jak Zawsze...Przyjaciel z Sosnowca

odpowiedz
Zlb - 30.04.2018 / 14:26, *..75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie spokojnie! Chu...wygraliśmy jeszcze w tym sezonie! Na świętowanie będzie czas na koniec, narazie niech walczą!

odpowiedz
szemrany - 30.04.2018 / 13:27, *..dynamic.chello.pl

@rek ty i tak tego nie zrozumiesz o co chodzi tekkenowi w swoim przekazie.Tak jak mówię,a raczej piszę to co roku wszyscy spinają się jak baranie jajca,a mistrz jest tylko i wyłącznie jeden.Szczytem marzeń będzie świętowanie mistrzostwa na polu kartoflanym(czyt.Bułgarska)Czuwaj!

odpowiedz
@rek do tekken (L) - 30.04.2018 / 12:35, *..dynamic.chello.pl

Raczej wszystko w naszych nogach.........i głowach...:))) Pozdro (L)

odpowiedz
tekken (L) - 30.04.2018 / 10:38, *..dynamic.chello.pl

To teraz wszystko w naszych rekach;).

odpowiedz
Felek - 30.04.2018 / 08:35, *..play-internet.pl

A my lecha ku.we kolejorza wrzucimy do morza niech ta ku.wa topi się!!! Legia Mistrz!!!

odpowiedz
Wielki Mistrz - 30.04.2018 / 08:33, *..play-internet.pl

Przecież Legia nie wygra w Białymstoku a Lech wygra w Płocku. Wszystko wróci na swoje miejsce po niedzieli

odpowiedz
plantator piecz@rek do @rek - 30.04.2018 / 07:35, *..play-internet.pl

Koleżko, o mistrzostwo to my gramy zawsze. Cały czas mieliśmy i mamy szanse na dublet. Mamy teraz łatwiej, po zwolnieniu tego figuranta. Wszystko zależy od naszych kopaczy i ich kaprysów. O optymizm ciężko, bo nie ma kapusty i długi rosną, ale Ty nadal badź szczęśliwy i pozdrów amerykańskiego d@rka. Niech Wam sie wiedzie.

odpowiedz
Bu(L)y do Erik - 30.04.2018 / 05:32, *..dynamic.gprs.plus.pl

Przede wszystkim cieszymy się, że jesteśmy znowu na właściwym miejscu w tabeli. Nie będziemy przecież płakać po takich prezentach z Poznania i Białegostoku (ja szczerze liczyłem po cichu w tych spotkaniach na remisy) Zamiast się cieszyć, że drużyna w porę się ogarnęła, to teraz "powinniśmy mieć 12 pkt przewagi". Teraz nie ma co gdybać tylko patrzeć do przodu.

odpowiedz
Jacek Gmoch do Erik - 30.04.2018 / 03:18, *..bb.sky.com

Specjalnie o tej porze przeanalizowałem komentarze i no nie zgodzę się tutaj z sąsiadem, problemy z matematyka co na Belarusi jest częste. 30 to może mieć co najwyżej czasem dni miesiac przyjacielu mojej zdechłej pszczoły

odpowiedz
Andrzej Strejlau vs Erik - 30.04.2018 / 03:13, *..bb.sky.com

Nie My upadliśmy a ty upadłeś jak już. Nie cieszy
Nas porażka Białorusinów którym kibicujesz a pozycja w tabeli. W pewnej lidze klubik który był beniaminkiem wygrał mistrzostwo, zajrzyj im w portfela to jest futbol a Legia to marka. Ewentualnym śmiech to cały sezon który nigdy wczesniej się nie przytrafił i wątpię żeby prędko ujrzeć cos również kosmicznego.

odpowiedz
Erik - 30.04.2018 / 01:15, *..play-internet.pl

Panowie jak my nisko upadliśmy ! 30 komentarzy Szczęścia ze Jaga przegrała... klubik z 30razy mniejszym budżetem . To jest śmiech co wypisujecie . Powinnismy mieć 12pkt przewagi i ten klub nas nie interesować

odpowiedz
sprite - 29.04.2018 / 23:47, *..play-internet.pl

Info dotyczące następnego postu . Stadion X-lecia???

odpowiedz
Arek - 29.04.2018 / 23:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak pięknie teraz będzie wyglądać tabela przez najbliższy tydzień. I oby nie tylko ten tydzień, ale już do samego końca.

odpowiedz
Monty Python - 29.04.2018 / 23:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Marco Van "obiektywny" :) Basten - rozbawiłeś mnie prawie tak jak skecz o widelcu . Tyle tylko , że ty nie jesteś nawet wykałaczką :)

odpowiedz
dekomunizacja Legii - 29.04.2018 / 23:37, *..dynamic.chello.pl

Fabriccio - słuszne słowa, 10-lecie manifestu lipcowego, więc używanie tej nazwy przez naszych ultrasów to żenada i wstyd.

odpowiedz
Fabriccio - 29.04.2018 / 23:15, *..99.kompex.pl

Stadion X-lecia nazywają Narodowy a to nazwa z czasów komuny... a Better Dead Then Red to tylko slogan?

odpowiedz
Mpp do redakcji - 29.04.2018 / 23:04, *..play-internet.pl

W temacie komunikatu NS o PP. Piszcie Stadion Narodowy a nie stadion X-lecia... albo piszcie x-lecia czego...

odpowiedz
Cafu - 29.04.2018 / 23:02, *..dynamic.chello.pl

No i prawilnie Białoruś rozwalony

odpowiedz
@Artic - 29.04.2018 / 22:48, *..play-internet.pl

ta cała liga to fikcja, znowu nikt nie chce zdobyć mistrzostwa. Reszte sobie niech Ci co mają pojęcie dopowiedzą.....

odpowiedz
Artic - 29.04.2018 / 22:39, *..adsl.inetia.pl

Fajnie mają ci co grają w zakladach w Polska liga naprawdę wszystkie wyniki są mozliwe

odpowiedz
Dub(L)in - 29.04.2018 / 22:38, *..140

Panowie mam propozycję nowej legijnej pieśni na nutę "Those were the days",ponad 100-letniej melodii i nas znanej bardziej jako "To były piękne dni" Haliny Kunickiej -100% ze by się przyjęło!
Prosty tekst ktory sam ułożylem można by śpiewyać co raz szybciej podkręcając atmosferę a słowa są następujące:
CEE WUU KAA ES LEGIA,
CE WU KA ES LEGIA
LEGIA WARSZAAWA MISTRZA POLSKI MAAAA!
CE WU KA ES LEGIA,
CE WU KA ES LEGIA
LEGIA WARSZAAWA MISTRZA POLSKI MA!

odpowiedz
Amir(L) do Marco Van Basten - 29.04.2018 / 22:22, *..play-internet.pl

Pajacu ogarnij się przyjedź do stolicy to zrobię z ciebie mistrza. twój białoruski klubik o mistrzu może pomarzyć. Będziecie wpie........ć popcorn przed tv i patrzeć jak WIELKA LEGIA zgarnia kolejny tytuł MISTRZA POLSKI.

A wasze szmaty i tak zapłoną za tydzień.

Może zamknijcie stadion . Buaaahahhahahaa

odpowiedz
Mr T do kibic(L) - 29.04.2018 / 21:45, *..dynamic.mm.pl

Wydaje mi się, że nie. Gdyby nie ręka Runje, piłka dolecialaby do piłkarza Wisły i byłaby sytuacja bramkowa.

odpowiedz
matioo - 29.04.2018 / 21:43, *..play-internet.pl

WISŁA PANY !

odpowiedz
matus007 - 29.04.2018 / 21:42, *..play-internet.pl

Szacunek do Wisły na walkę mają u mnie PLUS...

odpowiedz
Gienek - 29.04.2018 / 21:06, *..play-internet.pl

Wczoraj Frankowski nieźle drukował mecz dla amiki, ale się nie udało. Dzisiaj Stefański razem z Frankowskim drukowali razem dla zboczeńców. Nie udało się. Czy ci sędziowie dalej będą sędziować???

odpowiedz
DZ - 29.04.2018 / 21:00, *..centertel.pl

Ile było kibiców wisły w białymstoku?

odpowiedz
(L)egia - 29.04.2018 / 20:54, *..play-internet.pl

I wszyscy glosnooo: Mistrzem Polski jest ukochana maaa!!!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 29.04.2018 / 20:31, *..171

LELELEEEEEEEEEGIIIAAAA!LIDEEEREEM!JEEEEST!

odpowiedz
osa - 29.04.2018 / 20:28, *..dynamic.chello.pl

Drukują sku... ale niewiele to pomaga!Tylko fart że karny niewykorzystany bo plan by się powiódł.Jakim prawem po wczoraj po blamażu Frankowski siada na Varze?Jakim kur...prawem.Najlepsze są te żale reszty że nam pomagają sędziowie w zdobyciu Mistrza.100% obiektywnie...Gdzie ta pomoc???????no gdzie???????

odpowiedz
Endrju Golara - 29.04.2018 / 20:27, *..bb.sky.com

Marco dawaj na ring jak taki cwaniak jestes.

odpowiedz
meter - 29.04.2018 / 20:21, *..224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1 Frankowski wczoraj...2 dziś,Stefański i mimo że jeden i 2 staje na glowie nie udaje się wydrukować...Pomyślcie jaki tam teraz musi być wkur...!!!::))

odpowiedz
Maro 1960 - 29.04.2018 / 20:21, *..dynamic.chello.pl

Wczoraj napisałem i nareszcie Frankowskiego pogonili.
Co wyprawiał dziś Frankowski.
Powinni go zawiesić do końca ligi.
Majewski z żółtkiem, później faul taktyczny i co robi Frankowski nic tylko rozmowa.
Delawer kopie z premedytacją w brzuch Zabrzanina. Wideo weryfikacja i co żółta karta, a czerwonej Frankowski zapomniał wziąć z szatni.
Tego przeciętniaka i drukarza usunąć jak chwasta, niech nie kaleczy dalej gry swoimi decyzjami.
Jeszcze Złotka i Stefańskiego i będzie OK.

odpowiedz
Andrzej Strejlau do Marco Van Bastena - 29.04.2018 / 20:15, *..bb.sky.com

Jakbym ci normalnie przyp***** to byś gwiazdki zobaczył. Ja zycze posuchy w pańskim zyciu zawodowym i prywatnym. Nie jest pan Polakiem pisząc takie bzdury na temat Stolicy swojego kraju. Idź pan szukać kononowicza w swoim miescie. U nas inny sznyt. „Pan” nie przypadkowo z małej. Bez szacunku dla takich jak pan. Idź w sina dal i oglądaj jak wielka Legia zdobywa mistrzostwo Polski.

odpowiedz
kibic(L) - 29.04.2018 / 20:15, *..icpnet.pl

Do MR T
Myślę, że jaga odwoła się od kartki Runje i myślę, że kartka zostanie cofnięta.

odpowiedz
@rek - 29.04.2018 / 20:13, *..dynamic.chello.pl

Wszystko wróciło na właściwe tory... Mamy (L)idera w Warszawie... Teraz już wszystko zależy tylko od nas samych... Nie oglądamy się na innych... Nie boimy się sędziów... Mimo wszystko dublet musi być NASZ... A ta kolejka pokazała, iż czasy rozkładania nóg prze innymi skończyły się (brawka dla Górnika i Wisły za ambicję...) Pozdro (L)

odpowiedz
Po co jest ten Var się pytam.. - 29.04.2018 / 20:11, *..dynamic.chello.pl

Wasilewski tyłem skacze i dosłownie głaszcze dłonią twarz przeciwnika w polu karnym, nie ma to żadnego wpływu na przebieg akcji, piłka jest zupełnie w innej strefie pola karnego a Frankowski na Varze widzi karnego. Co to ma być??

odpowiedz
tomekc - 29.04.2018 / 20:09, *..dynamic.gprs.plus.pl

NIE PODDAWAJ SIĘ...
https://m.youtube.com/watch?v=o1N5coPfGxQ

odpowiedz
Kaktus - 29.04.2018 / 20:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakbyśmy wygrali z Zagłębie to mielibyśmy 5 i 6 pt. przewagi nad patałachami, ale i tak jest nieźle

odpowiedz
Mr T - 29.04.2018 / 20:07, *..dynamic.mm.pl

Ale mega dobrze. Jaga przegrywa, a z nami nie zagra ani Romanczuk ani Runje.

odpowiedz
....... - 29.04.2018 / 20:07, *..dynamic.gprs.plus.pl

FRANKOWSKI Z STEFANSKIM dozywotnia dyskwalifikacja !!!!!!!! Ciekawy jestem co zaraz powie Pan Slawek z Ligi +

odpowiedz
Czaro - 29.04.2018 / 20:05, *..dynamic-ra-11.vectranet.pl

Wrucił Król niech żyje Król

odpowiedz
LEGIA MISTRZ !! - 29.04.2018 / 20:04, *..dynamic.chello.pl


a ja z innej beczki !! Jakim cudem Stefański + Frankowski na Varze widzieli rzut karny dla Jagiellonii ??

WIDZIELIŚCIE TO ??? TO KRYMINAŁ !!

odpowiedz
Bu(L)y - 29.04.2018 / 20:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jaga umoczyła! :-) Teraz pójdźmy za ciosem i wygrajmy za tydzień MEGA kluczowy dla nas mecz. O Puchar jestem raczej spokojny.

odpowiedz
(L)egia - 29.04.2018 / 20:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jaga umoczyla!!!!! Mamy (L)idera!

odpowiedz
ADO DEN HAAG HOOLIGANS - 29.04.2018 / 20:00, *..direct-adsl.nl

jagiellonia jest zboczona..... MISTRZ (L)

odpowiedz
max - 29.04.2018 / 19:59, *..112.ipv4.supernova.orange.pl

ta liga jest totalnie nielogiczna. wszystko w nogach kopaczy. za tydzień kolejny mecz o wszystko.

odpowiedz
@Marco Van Basten - 29.04.2018 / 19:47, *..dynamic.chello.pl

Wypad na Białoruś.

odpowiedz
Wolfik - 29.04.2018 / 19:34, *..dynamic.mm.pl

@Van Basten: Skoro uważasz że Legii sprzyjają sędziowie proponuje obejrzenie sytuacji z której Stefański wspólnie z Frankowskim (na varz-e) "wyprodukowali" karnego przeciwko Wiśle.
Na deser możesz sobie obejrzeć ile razy Majewski (mając już żółtą kartkę) faulował zabrzan i w jaki sposób Frankowski go oszczędzał. I porównaj to z kartką, którą zobaczył Wieteska.

Ciekaw jestem jaki wówczas "obiektywny" post stworzysz.

odpowiedz
rob bandit - 29.04.2018 / 19:16, *..satfilm.com.pl

oni nie lubią Nas,My Nienawidzimy wszystkich...FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Legijne Piaseczno - 29.04.2018 / 17:36, *..dynamic.gprs.plus.pl

Marco Van Basten w dupie mamy to co myślisz o Nas Ty i 3/4 Polski..więc delikatnie mówiąc..spier...j !!

odpowiedz
Gramatyczny - 29.04.2018 / 17:22, *..dynamic.mm.pl

"Ponieważ jestem kibicem innego klubu to mój komentarz jest w miarę obiektywny, tak BYNAJMNIEJ uważam". To znaczy, że nie uważasz, że twój komentarz jest obiektywny :)

odpowiedz
Piter - 29.04.2018 / 17:16, *..36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pozdro Marco Van Baste. Dziś klepiemy Wisełkę, za tydzień trzeci raz w tym sezonie Legię i będzie jak mówisz :)

odpowiedz
Łuko - 29.04.2018 / 16:48, *..unknown.vectranet.pl

Marko dobrze, że nas nie lubisz. My nienawidzimy wszystkich. a Jaga.zip może być mistrzem ligi podlaskiej co najwyżej.

odpowiedz
@Marco Van Basten - 29.04.2018 / 15:18, *..120.ipv4.supernova.orange.pl

Komentarz w miarę obiektywny ? Szkoda że Ci nie wyszło z tym obiektywizmem, bo śmierdzisz wiochą podlaską na kilometr.
Zgodzę się jedynie z jednym.... na mistrza nie zasłużył nikt, polska liga jest cienka jak sik komara.
Ale to co dalej wypisywałeś to takie bzdury i atak na Legię, jej kibiców i Stolicę.
Jak widać , kompleksy Stolicy cały czas męczą takich wsioków jak ty.

odpowiedz
do Marco Van Basten - 29.04.2018 / 15:14, *..dynamic.chello.pl

Napracowałeś się "neutralny" a teraz spuść wodę.

odpowiedz
Arek - 29.04.2018 / 14:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty Van basten, akurat Jaga to już nie raz i nie 2 miała okazję się pokazać w pucharach europejskich i chyba tylko raz wstydu nie przyniosła, ale to były czasy, których chyba najstarsi Indianie nie pamiętają, bo kto pamięta kiedy oni z Arisem grali. A potem to już jeden wielki wstyd i porażka za porażką, tak więc daj już spokój z tymi lamusami na tej stronie. Jak już masz w przyszłości podobne głupoty wypisywać odpuść sobie. Bo ktoś Ci na prawdę pociśnie. To jest strona Legii i tu każdy chce mistrza dla Legii, a nie byle ćwoków z Białego. To już chyba łacha bym wolał, chociaż w sumie sam nie wiem jak to mi przez klawiaturę przeszło. Tu się liczy tylko Legia, więc daj se na wstrzymanie z podobną obiektywnością.

odpowiedz
Marco Van Basten - 29.04.2018 / 14:16, *..play-internet.pl

Ponieważ jestem kibicem innego klubu to mój komentarz jest w miarę obiektywny, tak bynajmniej uważam. Nie napiszę komu kibicuję by nie było złośliwych komentarzy i wulgaryzmów. Rozgrywki w tym roku to jakiś cyrk, tragikomedia, farsa. Na mistrza nie zasłużył nikt, każdy z faworytów zaliczył mnóstwo upokarzających potknięć, wiele na własnym boisku. W tej lidze nie ma mocnych, a liga jest beznadziejnie słaba. Najlepiej byłoby gdyby tytułu mistrzowskiego nie przyznano nikomu, a w eliminacjach LM oddalibyśmy miejsce jakiejś lepszej lidze, np. czeskiej. Niestety, mistrzem ktoś zostać musi. Niech to będzie Jagiellonia, bo od kilku lat są w czołówce, a mistrzem nigdy nie byli. Legii i Lechowi wyraźnie sprzyjają sędziowie i to nie raz czy dwa ale wielokrotnie. Dawanie czerwonych, wyimaginowanych kartek dla przeciwników, uznane bramki ze spalonych czy po faulach na obrońców, rzekome karne, których być nie powinno. A w drugą stronę nie dyktowany karne dla ich przeciwników, brak czerwonych kartek dla Legii i Lecha (najświeższy przykład z wczoraj). Daleki jestem od posądzeń o korupcję ale dziwnie to wygląda gdy najczęściej sędziowie mylą się na korzyść Legii i Lecha. I tak jest od początku tego sezonu. To wygląda jakby oba kluby miały swoich "przedstawicieli" w PZPN. Niech mistrzem zostanie ktoś nowy i uczciwy. Byle nie Legia, wy i tak mieliście w ostatnich latach wiele sukcesów. A za tą butę, pychę, wywyższanie się nad innymi, "bo jesteśmy ze stolicy", brak szacunku dla innych, brak skromności i pokory, lokalny egoizm 34 Polski was nie cierpi. Ja również nie lubię Legii i życzę wam kilku lat posuchy jaką ma teraz Wisła Kraków. Odpoczynek od trofeów dobrze wam zrobi, zejdziecie na ziemię. Żeby nie było, że jestem jakiś anty do Legii. W pucharach europejskich wam kibicuję, jak każdej polskiej drużynie, bo jestem przede wszystkim Polakiem. Niech mistrzem zostanie Jaga, dajmy szansę pokazania się komuś nowemu, głodnemu sukcesów europejskich, może wstydu nie przyniosą.

odpowiedz
M@c - 29.04.2018 / 11:53, *..dynamic.chello.pl

Ciekawe kto będzie bronił w finale PP.

odpowiedz
do m4pierwszy - 29.04.2018 / 11:53, *..dynamic.chello.pl

A mnie nie martwi... Kadra może mieć pożytek z niego w Rosji.

odpowiedz
Bubba - 29.04.2018 / 11:41, *..internetdsl.tpnet.pl

Wszystko super tylko nie zapominajmy ze my z tym Górnikiem tez jeszcze gramy I mimo poprawy z naszej strony time jak gorniki zagraja tak jak wczoraj to tez nie bedziemy mieli lekko. Sedziowanie dno ale w eterze cisza. Majewski powinien dostac drukarka zolta I odpoczywac w następnym meczu.

odpowiedz
0055gp - 29.04.2018 / 09:55, *..146.ipv4.supernova.orange.pl

Też się cieszę z poznańskiego wyniku, ale nie przesadzajmy, dalej najważniejsze mecze jeszcze przed pierwsza trójką drużyn. Dlatego najważniejszym jest jak gra Legia, a nie reszta. Też bym chciał świętować mistrzostwo jak najwcześniej, ale z drugiej strony - wyobraźcie sobie jak decydujący ostatni mecz i jego przebieg jak z przed roku, tylko czy serce by wytrzymało?

odpowiedz
Afro - 29.04.2018 / 09:05, *..dynamic.chello.pl

Prawdopodobienstwo, że wygrają 9 meczów pod rząd jest małe ale nadal w to wierzę!!! Mistrzem Polski jest!!!

odpowiedz
Mateusz z gór - 29.04.2018 / 08:56, *..adsl.inetia.pl

Piękny mecz. Dobrze, że Wieteska nie zerwał więzadeł, ciesząc się jak kompletny amator. Ale siedem bramek w sezonie robi wrażenie. Wejście w Polsce karne w stylu Łukasza Piszczka. Ile wynosi klauzula odkupu?

odpowiedz
tomiacab - 29.04.2018 / 08:51, *..know.cable.virginm.net

"lech stracił pozycję"Na początku wzorowo wypinali du.., ale później grawitacja zrobiła swoje i powstała hiperlordoza :)

odpowiedz
m4pierwszy - 29.04.2018 / 08:31, *..eaw.com.pl

martwi powrót Makuszewskiego, ten facet może nam zabrać MP

odpowiedz
Drakkar (L) - 29.04.2018 / 08:09, *..dynamic.gprs.plus.pl

do (L)egia... mój ŚP ojciec mówił... "umiesz liczyć, licz na siebie..." Niech wygrają kolejnych 5 meczy i MP jest! Nie liczyłbym na potknięcia innych. Skoro jesteśMY najlepsi trzeba to pokazać.

odpowiedz
marcin b ksg - 29.04.2018 / 08:02, *..play-internet.pl

Nie zapominajcie, ze do was tez przyjada nasi juniorzy:)

odpowiedz
jo - 29.04.2018 / 07:39, *..centertel.pl

Jasnowidzu Kamilu uważaj na pasach i w innych potencjalnie niebezpiecznych miejscach bo raczej Twój dar jasnowidzenia g#wno daje... :-).

odpowiedz
znajca - 29.04.2018 / 07:03, *..centertel.pl

Jejciu... ale szkoda tej wpadki u siebie z Zagłębiem. Oj, szkoda...

odpowiedz
Maro - 29.04.2018 / 06:55, *..centertel.pl

Bracia są dostępne bilety na łaczy nas pilka -poszezyli strefy buforowe

odpowiedz
Andrzej Strejlau - 29.04.2018 / 03:07, *..bb.sky.com

No Prosze Państwo ta liga jest niesłychana, niesamowita wrecz. Niczym lot samolotem i turbulencje, spadki, wzloty. Niesamowita historia może się wydarzyć Prosze Państwa jeśli Legia prawda zdobędzie mistrza to będzie to jedyny w swoim rodzaju tak beznadziejny mistrz. Ale z drugiej strony prosze spojrzeć Prosze Państwa tak tak, ile w tym wszystkim przypadku, ile sportowego przypadku który wszyscy lubimy. A może to ekstraklasa już jest po prostu na takim poziomie Prosze Państwa tak?

odpowiedz
Acab - 29.04.2018 / 01:48, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Sorry mam pytanie...
Co to jest za drużyna co śledziem jeb.. tak...?:>

odpowiedz
KIBIC SIARKI I LEGII - 29.04.2018 / 01:13, *..dynamic.gprs.plus.pl

Można zaśpiewać "Agnieszka rozgryzła ,"Leszka" orzeszka " nananana :)

odpowiedz
Amir(L) - 29.04.2018 / 01:08, *..play-internet.pl

Te grubo krojone i tarte chcą z Nami grać mecz jako mistrzowie kraju. Po meczu z hanysami muszą poprawić wypowiedź bedą poprostu grali z MISTRZAMI.
Widzimy się 2 maja na PGE

odpowiedz
P@ciu - 29.04.2018 / 00:58, *..centertel.pl

A my lecha... Idziemy po swoje!!!

odpowiedz
bojan - 29.04.2018 / 00:47, *..dynamic.gprs.plus.pl

Bilety kupione!!! Czy i gdzie można kupić koszulki na finał?

odpowiedz
e(L)o - 29.04.2018 / 00:16, *..static.ip.netia.com.pl

hanysy to sprzedawczyki ...jeden mecz wiosny nie czyni

odpowiedz
kibic - 29.04.2018 / 00:10, *..166

Brawa dla Górnika za walkę. Cały czas mają szansę na grę w Pucharach, więc powinni walczyć o taką przygodę.

odpowiedz
Peru123 - 29.04.2018 / 00:08, *..dynamic.gprs.plus.pl

Poczekamy zobaczymy

odpowiedz
Arek - 29.04.2018 / 00:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie no, to jest szok jakiś. Ja byłem pewny, że łach to wygra i bym dał sobie za to rękę uciąć. A teraz bym ku...wa mać nie miał ręki. Najwidoczniej się myliłem i to nie jest dupodajka z 2015, nie z tym trenerem. Trzeba to przyznać, fajnie ich po układał.

odpowiedz
GórnikFan - 29.04.2018 / 00:00, *..227-internet.zabrze.debacom.pl

@Andrzej - 2 maja każdy żabol trzyma kciuki za Arkę

odpowiedz
Wolfik - 28.04.2018 / 23:52, *..dynamic.mm.pl

Zabrzańska młodzież pojechała równo z Lechem. Sądzę, że realnie myślą o pucharach.

Frankowski to już nawet nie ukrywa, że chce być obiektywny....

odpowiedz
Kojot44 - 28.04.2018 / 23:45, *..37-151.wind.it

Na finale PP za Legią będą też wisła i Kurnik śmieszne ale prawdziwe

odpowiedz
Malcz - 28.04.2018 / 23:45, *..centertel.pl

Robi się ciekawie, za tydzień mega ważna kolejka, pyry jadą do płocka który będzie musiał wygrać. Max będzie remis, jeśli nam uda się wygrać u ruskich to świętujemy MP na swoim stadionie a pyry robią nam szpaler na swoim kartoflisku. W miedzyczasie jest mecz łacha z jagą i tam - jeśli wygramy z jagą a lech nie wygra w płocku - każdy wynik będzie korzystny. Jest pięknie, tylko chłopaki nie mogą dopuścić do jakiejś dogrywki we środę żeby nie tracić sił przed niedzielą.
W Białymstoku mecz o tytuł.

odpowiedz
(L)egia - 28.04.2018 / 23:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeszcze Jaga niech się potknie!

odpowiedz
pechowiec - 28.04.2018 / 23:24, *..dynamic.mm.pl

Bracia da radę przejść przez bufor na sektor Legii jest jakiś sposób?

odpowiedz
Legionista - 28.04.2018 / 23:22, *..226

ha ha :) Piękny dzień :) Mistrz jest już zagwarantowany bo z kim mamy przegrać xd A teraz PP i wygramy to!!! (L)egia najlepsza jest!!!

odpowiedz
Do do Jarek - 28.04.2018 / 23:21, *..w90-79.abo.wanadoo.fr

Co ty piszesz? Ze Legia ma 4 mistrzostwa kupione?A policz ile Legia ma mistrzostw sprzedanych.W latach 70 sprzedane z Górnikiem,w 85 lub 86 tez z Górnikiem,w latach 90- sietych dwa razy z Widzewem,a pewnie i we wcześniejszych latach cos by sie znalazło.

odpowiedz
ludzik - 28.04.2018 / 23:17, *..dynamic.chello.pl

Ile ladniej by wygladala tabela jakby wtedy z Zaglebiem nie przegrali...

odpowiedz
Do @rek - 28.04.2018 / 23:14, *..play-internet.pl

Apteki nie obowiazuje zakaz handlu. Tak samo stacje benzynowe jak rowniez kwiaciarnie. Znow w swoim zywiole na piedestale chcialbys byc stale pozerze!!!

odpowiedz
jaca - 28.04.2018 / 23:14, *..IP.cloudmosa.com

Sędzia nie widzial fauli poznaniakow wtf?
ZOSTALO 200 biletów na narodowy.

odpowiedz
do @rek - 28.04.2018 / 23:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

pisales i to wiele razy, ale nie wybieraj sobie tylko tych pozytywnych rzeczy, bo pamietam tez ze pisales wiele razy ze Jozak jest super trenerem

odpowiedz
kibic(L) - 28.04.2018 / 22:57, *..icpnet.pl

Proponuję tym, którzy już zakładają mistrzowską koronę nieco zimnej wody... Jagiellonia cały czas ma nad nami przewagę bo w przypadku tej samej ilości punktów to oni zdobywają mistrzostwo. Poza tym przed Legię bardzo trudne mecze w tym wyjazdy do Jagi i Poznania + finał PP. Dobrze się wszystko układa ale zachowajmy spokój. Legia jest nieobliczalna w tym sezonie i tak samo jak może być dublet tak równie dobrze może nie być nic.

odpowiedz
Aro 1 - 28.04.2018 / 22:48, *..walbrzych.dialog.net.pl

Posłuchajcie jak komentatorzy nc+ teraz płaczą nad porażką amiki żenada

odpowiedz
Daszka - 28.04.2018 / 22:44, *..dynamic.chello.pl

Oczywiście porażka Lecha w dodatku tak okazała i to we własnym gnieździe zdecydowanie poprawiła mi humor.
Swoją postawą Zabrzanie zaimponowali chyba nie tylko kibicom drużyn zainteresowanych utratą punktów przez Poznaniaków.
Z perspektywy tej mega sensacji sądzę, że należy zupełnie inaczej smakować legijną victorię w półfinale PP.
Na finiszu ESA robi się coraz bardziej ciekawie i mało przewidywalnie...

odpowiedz
Maro1960 - 28.04.2018 / 22:44, *..dynamic.chello.pl

Co wyprawiał dziś Frankowski.
Powinni go zawiesić do końca ligi.
Majewski z żółtkiem, później faul taktyczny i co robi Frankowski nic tylko rozmowa.
Delawer kopie z premedytacją w brzuch Zabrzanina. Wideo weryfikacja i co żółta karta, a czerwonej Frankowski zapomniał wziąć z szatni.
Tego przeciętniaka i drukarza usunąć jak chwasta, niech nie kaleczy dalej gry swoimi decyzjami.

odpowiedz
ekstraklapa - 28.04.2018 / 22:43, *..IP.cloudmosa.com

Górnik caly czas gra o puchary przypominam. NIektórzy nie znają chyba zasad.

odpowiedz
Ko(L)uniu - 28.04.2018 / 22:43, *..dynamic.chello.pl

To je circus to jest skandaloza hehehe

odpowiedz
Prawda - 28.04.2018 / 22:42, *..dynamic.gprs.plus.pl

Koszmary Lecha wracaja. Jak zwykle presja ich zjada i kluczowych meczów nie wygrywają.
SĘDZIA POWINIEN BYC ZDEGRADOWANY!
MINIMUM 2 czerwone kartki dla Lecha!

odpowiedz
Aro 1 - 28.04.2018 / 22:36, *..walbrzych.dialog.net.pl

Amica w plecy hehe dzięki górnicy :-)

odpowiedz
Kibic lecha z pOznania. - 28.04.2018 / 22:35, *..elartnet.pl

A taki byl fajny. Amerykanski. Ide kupic masc.

odpowiedz
Kacper - 28.04.2018 / 22:35, *..dynamic.chello.pl

trzeba oddac honor Gornikowi , dzisiaj duzo ludzi uwalilo u buka... Sam myslalem ze sie wystawia lechowi , a tu taka niespodzianka :) Pieknie :D Miod na Moje Serce :D heheh ogladac taki mecz :) aaa teraz Granda Pro :D w TV Republica (L)

odpowiedz
Andrzej - 28.04.2018 / 22:34, *..dynamic.chello.pl

LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ !! JAK GÓRNIK MIAŁ SIĘ PODŁOŻYĆ SKORO WCZEŚNIEJ PRZEGRAŁA WISŁA PŁOCK !!
TO BYŁ MECZ O EUROPEJSKIE PUCHARY !!
KOPALNIAKI TERAZ BĘDĄ KIBICOWAĆ (L) W PUCHARZE BO WTEDY 4 MIEJSCE = Liga Europy !!!
Jakim cudem Lech nie obejrzał 2 ewidentnych czerwonych kartek ???
P.S. PZPN wrzucił obok naszych sektorów trochę biletów.
Kupować i ogień we śr !!

odpowiedz
@rek - 28.04.2018 / 22:34, *..dynamic.chello.pl

A nie pisałem wiele razy, iż idziemy po dublet... Mój optymizm okazał się uzasadniony... Hahahaaaa... Dobrze, iż jutro jest handlowa niedziela i apteki będą czynne... Zapewne pyry wykupią całe zapasy maści na ból dupy.... Lech zdechł... I to by było na tyle w temacie ich walki o tytuł mistrzowski... Pewnie nam szpaleru w POZ i tak nie zrobią ... Ale hak im w smak... Sami go sobie zrobimy 20 maja na Starówce... Pozdro (L)

odpowiedz
Matt - 28.04.2018 / 22:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Też cieszę się, że Lecha już dogoniliśmy, ale prawda jest taka, że zostało kilka spotkań i teraz trzeba to trzymać i nadal bezpośredni mecz decyduje. Z tym że nam teraz wystarczyłby remis.

Czy jest to aż tak wielka porażka? Jednak całkowitego piachu nie grali i dwie bramki odrobili. Inna sprawa, że powinni kończyć w 10. Nie rozumiem żółtej kartki dla tego pajaca po celowym ataku kolanem w żebra.

odpowiedz
Gosc - 28.04.2018 / 22:33, *..play-internet.pl

Ile czerwonych kartek w tym meczu dostałaby Legia? Jak długo jeszcze Frankowski i Raczkowski będzie sędziował Lechowi?

odpowiedz
_ BILETY _ NA _ FINAŁ _ PUCHARU _ POLSKI _ - 28.04.2018 / 22:30, *..dynamic.chello.pl

UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!!

NA -------> https://bilety.laczynaspilka.pl/
WRZUCILI OSTATNIĄ PULĘ BILETÓW NA SEKTORY KTÓRE PRZYLEGAJĄ DO NASZEGO MŁYNA !!!!!
ZOSTAŁO TYLKO OKOŁO 350 sztuk!!

odpowiedz
Peru - 28.04.2018 / 22:18, *..dynamic.gprs.plus.pl

No i co patałachy , górnik wygrał, teraz szczekać.

odpowiedz
Igi - 28.04.2018 / 22:08, *..dynamic-ra-11.vectranet.pl

I co schylił się górnik po mydło ? Przestańcie płakać i patrzcie na siebie skoro jesteście tacy zaj***

odpowiedz
ROSOMAK - 28.04.2018 / 22:07, *..dynamic.chello.pl

Jestem w szokuuuuuuuuu jak narazie słowiki bul dupy ogromny

odpowiedz
WFH - 28.04.2018 / 22:06, *..11-2.cable.virginm.net

Wyglada na to ze to bardziej pyrki dupsko swedzialo :) hanysy u buka na siebie zagrali wiec poslady mocno ścisneli i jakoś dali radę ;)

odpowiedz
Mario - 28.04.2018 / 22:03, *..free.aero2.net.pl

Spodziewałem się, że lecha zeżre presja i wtopią, ale żeby aż tak to nie...

odpowiedz
WWO - 28.04.2018 / 22:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem ciekaw co teraz napiszą trole, którzy taj jechali Górnika twierdząc, że się podłoży itd... Znawcy...żenada..

odpowiedz
ROSOMAK - 28.04.2018 / 21:23, *..dynamic.chello.pl

Jak na razie górnik mocno na nogach słowniki pełne gacie jestem pod wrażeniem

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 28.04.2018 / 21:21, *..154

Łach-Hanysy 0-2 I przerwa...

odpowiedz
RMFC - 28.04.2018 / 21:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W Poznaniu super wynik! Oby tak dalej a jutro białorusini nie wygrają i Legia coraz bliżej Mistrza!!!!

odpowiedz
Arek - 28.04.2018 / 13:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No to jesteśmy liderem. Szkoda tylko, że do wieczora, bo Zabrze już od wczoraj z wypiętym dupskiem czeka na dzisiejszy mecz.

odpowiedz
do Jurek - 28.04.2018 / 09:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

lech-górnik
a jakże , górnik już schyla się po mydło

odpowiedz
... - 27.04.2018 / 22:30, *..echostar.pl

Paradoks korupcji polega na tym w Polsce, że po wielkich akcjach Fryzjera, gdy wszyscy myślą, że już jest czysto to tak naprawdę... teraz się dopiero dzieje...

odpowiedz
Jurek do 27.04.2018 19:02 - *.static.ip.netia.com.pl - 27.04.2018 / 20:26, *..play-internet.pl

Tak?udowodnij :D bo ja widzialem ufo,i co?

odpowiedz
Do Jurek - 27.04.2018 / 19:02, *..static.ip.netia.com.pl

Legia ma conajmniej 4 mistrzostwa kupione wstyd powinnosmy sportowo ogrywac wszystkich a nie czekac na Marciniaka albo Raczkowskiego

odpowiedz
Jurek do 27.04.2018 14:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl - 27.04.2018 / 15:45, *..play-internet.pl

Roznica miedzy 93 a 94 jest taka,ze w 93 Legia zakonczyla rozgrywki na 1 miejscu i dopiero po obradach lesnych dziadow odebrano Legii tytul przy zielonym stole,bez udowodnienia winy i przedstawienia dowodow (precedens w skali swiata).Lechowi w zadnym wypadku mistrz sie nie nalezal,bo niby za co.Jak banda kuleszy miala urojenia to juz mogli sobie zrobic wakat.W 94 z kolei o tytule rozstrzygal mecz ostatni i bezposredni,jakich wiele.Ogladalem tamten mecz i moze mi jeszcze powiesz ze Gornik nie gral ostro i nie nalezaly sie czerwienie?Na tej samej zasadzie domniemanych rozwiazan ostatnich kolejek, "co by bylo gdyby" mozna sie spierac o wiele tytulow w roznych rocznikach,jak np.w 2007 gdzie GKS Belchatow moglby miec zale,ze to nie oni a Lubin zostal mistrzem

odpowiedz
Gienek - 27.04.2018 / 14:17, *..play-internet.pl

Legia musi koniecznie wygrać bo hanysy tradycyjnie rozłożą szeroko nogi przed amiką. Poza tym amice sędziuje Frankowski, który z pewnością nie skrzywdzi pupili. W meczu zboczeńców pytanie jak do meczu podejdzie Wisła, która już nie gra o nic.

odpowiedz
do Jurek - 27.04.2018 / 14:09, *..dynamic.gprs.plus.pl

Za 94 zawsze tak będzie

odpowiedz
syjon85 - 27.04.2018 / 13:34, *..play-internet.pl

Arka Gdynia - Piast Gliwice 1-1
Legia Warszawa - Korona Kielce 2-2

Wisła Płock - Zagłębie Lubin 3-1
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 2-1
Lech Poznań - Górnik Zabrze 3-1

Cracovia - Termalica Nieciecza 1-1
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 3-1

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 3-2

odpowiedz
Jurek - 27.04.2018 / 10:37, *..play-internet.pl

To co,powtorka z rozrywki gdzie Czarni Zabrze rozloza nogi przed bulwami '93 Wronki?

odpowiedz
1982 - 27.04.2018 / 10:09, *..warszawa.vectranet.pl

Wiadomo kiedy będą odbiory biletów na finał PP???

odpowiedz
jasnowidz kamil - 27.04.2018 / 10:02, *..centertel.pl

Legia wygra 2:1 . lech z 4:1 a jaga 2:1/1:0. nic sie nie zmieni w tabeli

odpowiedz
Jakub - 27.04.2018 / 09:37, *..internetdsl.tpnet.pl

Co dziennie jeden ważny dla nas mecz do obejrzenia. LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz