Jarosław Niezgoda - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści o meczu z Arką

Bartek Modzelewski, Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jarosław Niezgoda: Poprzednie nagrody zdobywałem w wieku juniora. Jestem zadowolony, że przyczyniłem się do zdobycia tego trofeum. Dwa lata temu wprawdzie też podniosłem puchar, ale nie zagrałem nawet minuty. W końcówce powinniśmy zagrać mądrzej. Można było uniknąć tej nerwówki. Czuję się bardzo dobrze i powinienem zagrać z Jagiellonią.

Radosław Cierzniak: Nie będę ukrywał, że jest to dla mnie ważny dzień. Zagrałem wszystkie mecze, od początku do końca, więc ten puchar smakuje jeszcze lepiej. Jest to dla mnie bardzo duża nagroda. Przede wszystkim trzeba pochwalić wszystkich chłopaków. Graliśmy bardzo mądrze. Byliśmy przygotowani na różne warianty. Potrafiliśmy to wykorzystać i strzelić bramki. Szkoda, że straciliśmy gola w końcówce, ale mamy z tyłu głowy fakt, że gramy za 3 dni w Białymstoku i nie można się było za bardzo forsować. Myślę, że już nie można wracać do tego co za nami. Teraz liczą się tylko cztery mecze, które mamy do rozegrania i tylko na tym się skupiamy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Legionista - 03.05.2018 / 20:27, *..dynamic.mm.pl

Tylko ty nie potrafisz grać nogami! Każdy twój wykop lądował na aucie.

odpowiedz
Pu(L)awy - 03.05.2018 / 15:04, *..120.threembb.co.uk

Brawo Jarek!!!! Teraz po Mistrzostwo Polski!!!!! LEGIA MISTRZ!!!!!

odpowiedz
Drakkar(L) - 02.05.2018 / 21:18, *..dynamic.gprs.plus.pl

Radek!!!
Super mecz... Psychicznie... Żadnego własnego błędu... W Jego sytuacji to... super ... a i decyzja trenera cementuje zespół... A MP trzeba na Jadze i na Łachu a także z Płockiem i Górnikiem "wybiegać i ... wystrzelać"...
TERAZ TYLKO OD (L) ZALEŻY...

odpowiedz
roben - 02.05.2018 / 21:09, *..198.ipv4.supernova.orange.pl

Panie Radosławie mecz z jagą za 4 dni , kecz rozgrzeszam cię , po imprezie , chlanie to wyjdzie 3 dni :)

odpowiedz
grzesiek - 02.05.2018 / 20:59, *..centertel.pl

Brawo Jarek

odpowiedz
Szelka - 02.05.2018 / 20:16, *..dynamic.chello.pl

Oby...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.