Marko Vesović, Cafu i Domagoj Antolić po drugiej bramce dla Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cafu po pierwszym golu w barwach Legii: Czuję się fantastycznie

Wiśnia, źródło: Polsat Sport

W środę swojego pierwszego gola dla Legii zdobył Cafu. W meczu z Arką Portugalczyk podwyższył prowadzenie mistrzów Polski i w dużym stopniu przyczynił się do zdobycia przez nich Pucharu Polski. - To dla mnie, wszystkich piłkarzy, sztabu szkoleniowego i naszych wspaniałych kibiców, fantastyczny dzień. Po raz pierwszy zagrałem w finale pucharu i jeszcze zdobyłem w nim bramkę - powiedział po meczu.

- Tego gola dedykuję swojej rodzinie. Mistrzostwo jest naszym najważniejszym celem. Dzisiaj świętujemy, ale już od jutra skupiamy się na najbliższym meczu z Jagiellonią - mówi pomocnik. - Jestem zawodowcem i ciężko trenuję niezależnie od tego, czy zagram w wyjściowym składzie czy nie. Chcę pomagać drużynie, bo zawsze liczy się jej dobro. To ona jest na pierwszym miejscu. Nie wiem jeszcze czy zostanę w Warszawie. Chciałbym grać w Legii, bo czuję się tutaj szczęśliwy. Na razie jestem jednak jedynie wypożyczony - zakończył Portugalczyk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

Anton - 02.05.2018 21:32:19, *.dynamic.chello.pl

To zdjęcie będzie wszędzie

@rek do Anton - 02.05.2018 21:46:22, *.dynamic.chello.pl

Cała ta trójka ze zdjęcia zagrała dobry mecz... Powiem więcej: jak dla mnie to Antolić był MVP dzisiejszego meczu... Poza tym Cafu powiedział przed meczem, iż dzisiaj na Narodowym strzeli bramkę... i jak widać słowa dotrzymał... Lubię takich ludzi... Pozdro (L)

Ali - 02.05.2018 22:14:03, *.dynamic.chello.pl

niezłe foto!

tomiacab - 02.05.2018 22:30:36, *.know.cable.virginm.net

przydałby się na kolejny sezon.

Zlb - 02.05.2018 22:37:23, *.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Puchar jest Nasz! !!!

jp - 02.05.2018 22:49:50, *.play-internet.pl

Antolić zagral dziś mecz źycia

Arek - 03.05.2018 01:28:19, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyż byśmy zagrali dziś w naszym ulubionym 4 3 3? Takie odnoszę wrażenie. A jeśli tak, to znaczy, że można? można. Da się? No jak nie, jak tak? Ale to jest tylko moje wrażenie. Tak mi się wydawało, patrząc na skład, w jakim wyszliśmy na mecz.

Lukasz - 03.05.2018 07:23:38, *.dynamic.mm.pl

w sumie jak zacznie grac to warunki ma dobre na defensywnego pomocnika, wielki i silny chłop

Tomasz Mikulski - 03.05.2018 10:07:32, *.play-internet.pl

Fotka miazga. Cafu zostan w Wawie i walcz o 1 jedenastke.

Dentists - 03.05.2018 10:22:11, *.static.ip.netia.com.pl

Cafu gornej 5tki nie ma

janusz - 03.05.2018 10:46:59, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

rozumieja się bo jozak mówił dialektem bośniackim a ten nowy to chorwat z zagrzebia

Do Dentists - 03.05.2018 11:05:17, *.37-151.wind.it

A Ja górnej jedynki i co z tego

WWL - 03.05.2018 11:10:22, *.play-internet.pl

Fajnie pięknie, tylko irytuje mnie że połowa ostatnich bramek padło psim smętem po rykoszetach.
Gdyby nie rykoszet to prawdopodobnie Cafu nie cieszyłby się z bramki.
Fajnie ze mamy szczęście ale mimo wszystko pilkarze powinni ćwiczyć na treningach szybkie rozegranie, bardzo szybkie pod bramką i strzał z dystansu. Tak niestety to tylko zamek hokejowy ze skomasowaną obroną.
Hama, Kuchy.Pasquato, Szymański, Vesovic, Antolic, mają strzał z dystansu tylko trzeba szybkiej akcji, a co się gdzieś tam odbije od obrońców czy bramkarza to Niezgoda dobije

Tomek Mokotów - 03.05.2018 12:25:41, *.dynamic.chello.pl

Miałem nieszczęście siedzieć przy tej części murawy gdzie w drugiej połowie biegał Cafu...

On nie grał, on markował grę. Przy KAŻDYM ataku zamiast wbiec na czystą pozycję wzdłuż linii bocznej on czekał na piłkę na równi z kolegą z drużyny tak, że podanie do niego było podaniem wszerz.

Dawno nie widziałem gracza tak leniwego i nic nie wnoszącego do gry zespołu jak Cafu. Przypadkowa bramka tego nie zmieni jeśli on nie zacznie wreszcie biegać i walczyć.

Eryk - 03.05.2018 19:58:54, *.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Było dokładnie tak jak pisze Tomek Mokotów. Cafu grał bardzo asekuracyjne - niby czekał na piłkę ale tak się ustawiał aby za często jej nie dostać. Bramka która strzelił to zupełny przypadek. Ja go nie widzę w pierwszej 11-stce i dobrze byłoby aby zakonczyc wypozyczenie z końcem czerwca.

Terry - 03.05.2018 21:02:48, *.centertel.pl

@Arek
to nie z 4-3-3 mieliśmy wcześniej problem kolego tylko z wynalazkiem 3-5-2