Marko Vesović, Cafu i Domagoj Antolić po drugiej bramce dla Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cafu po pierwszym golu w barwach Legii: Czuję się fantastycznie

Wiśnia, źródło: Polsat Sport - Wiadomość archiwalna

W środę swojego pierwszego gola dla Legii zdobył Cafu. W meczu z Arką Portugalczyk podwyższył prowadzenie mistrzów Polski i w dużym stopniu przyczynił się do zdobycia przez nich Pucharu Polski. - To dla mnie, wszystkich piłkarzy, sztabu szkoleniowego i naszych wspaniałych kibiców, fantastyczny dzień. Po raz pierwszy zagrałem w finale pucharu i jeszcze zdobyłem w nim bramkę - powiedział po meczu.

- Tego gola dedykuję swojej rodzinie. Mistrzostwo jest naszym najważniejszym celem. Dzisiaj świętujemy, ale już od jutra skupiamy się na najbliższym meczu z Jagiellonią - mówi pomocnik. - Jestem zawodowcem i ciężko trenuję niezależnie od tego, czy zagram w wyjściowym składzie czy nie. Chcę pomagać drużynie, bo zawsze liczy się jej dobro. To ona jest na pierwszym miejscu. Nie wiem jeszcze czy zostanę w Warszawie. Chciałbym grać w Legii, bo czuję się tutaj szczęśliwy. Na razie jestem jednak jedynie wypożyczony - zakończył Portugalczyk.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.