Michał Pazdan na konferencji prasowej - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pazdan: Rozumiemy się coraz lepiej

Wiśnia, źródło: Polsat Sport - Wiadomość archiwalna

- Po kilku wiosennych meczach wszedłem wreszcie na normalny tryb grania, który mi odpowiada. Zaczęliśmy lepiej prezentować się jako drużyna. Od czterech meczów widać, że gramy schematami, co jest bardzo fajne. Mamy więcej spokoju, a do końca sezonu już niewiele czasu. Cieszymy się na kolejne cztery kolejki, bo coraz bardziej się rozumiemy na boisku - powiedział Michał Pazdan po finale Pucharu Polski.

- Od półtora miesiąca nie mamy kiedy świętować. Gramy co trzy, cztery dni i to nie jest czas, kiedy można się wyłączyć. Chwila moment i forma fizyczna spada. Musimy być skupieni i pamiętać o regeneracji. Oczywiście, można się cieszyć, ale już od jutra skupiamy się na starciu z Jagiellonią - stwierdził obrońca.

- Nie rozmawiałem z zagranicznymi chłopakami i nie nakręcałem ich na grę na Stadionie Narodowy. Występując na takim obiekcie motywacja wewnętrzna jest bardzo duża, nie ma co się nakręcać i szukać jej na siłę. Trzeba skupić się tylko na taktyce - dodał Pazdan.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.