Michał Pazdan - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Jest zainteresowanie Pazdanem i Jędrzejczykiem

Woytek

Tomasz Ćwiąkała z Eleven poinformował na Twitterze, że pojawiło się zainteresowanie dwoma zawodnikami Legii Warszawa. O Michała Pazdana pytały trzy kluby Ligue 1 i dwa tureckie, a do Rosji może wrócić Artur Jędrzejczyk. Na razie jednak nie ma żadnych konkretów. "Jędza" nie pali się do wyjazdu, a Pazdan ma jeszcze rok umowy ze stołecznym klubem.







REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
Mati - 30.05.2018 / 07:36, *..172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Noo i wielki minus do atmosfery w szatni, taki śmieszek jest nam potrzebny, ktoś z nim kontrakt podpisał więc Legia też niech się z umowy wywiaze

odpowiedz
@kipkorir - 29.05.2018 / 17:33, *..static.ip.netia.com.pl

Nie tylko plus dla budżetu ale też duży plus co do jakości gry na boisku dla całej drużyny

odpowiedz
Kipkorir - 29.05.2018 / 10:36, *..dynamic.chello.pl

Pozbycie się Jędzy nawet za darmo to będzie niewątpliwy plus dla budżetu.

odpowiedz
wkz - 29.05.2018 / 07:20, *..159

do wkz: to poczytaj tu pozostale komentarze-widzisz gdzies jakis pozytywny na temat Jędzy? Gdzie w moim komentarzu jest wyzywanie? "pasożyt"? a jak to inaczej nazwiesz? koles pobiera taaaką kasę a nie daje nic w zamian. taki jesteś obronca Jędzy? wymień w ostatnim czasie jego spektakularne mecze...no jedziesz

odpowiedz
do Brasu - 29.05.2018 / 01:11, *..static.ip.netia.com.pl

No super koncert życzeń a teraz policz ile to będzie kosztować.

odpowiedz
jim - 29.05.2018 / 00:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jędza kończ Pan

odpowiedz
do wkz - 28.05.2018 / 23:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

podpisz się imieniem i nazwiskiem i wtedy wyzywaj... zobaczymy jaki wtedy będziesz kozak...

odpowiedz
Wawa - 28.05.2018 / 22:19, *..play-internet.pl

Odesłać Malarza do oldbojów!

odpowiedz
L - 28.05.2018 / 20:58, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Jędza nie odejdzie. Nikt mu już nie da takiej emerytury jak Legia.

odpowiedz
mietek - 28.05.2018 / 20:52, *..internetia.net.pl

@Daw1D: Ale Pazdanowi nie chodzi tylko o pieniądze. On sam mówił, że chce się spróbować w silniejszej lidze. Więc to nie jest kwestia przepłacenia go za wszelką cenę.

odpowiedz
Daw1D - 28.05.2018 / 20:39, *..dynamic.chello.pl

Prezesie Mioduski! Daj Pan 800 tys euro Pazdanowi za sezon i niech on nigdzie nie odchodzi - zasługuje na taką pensję, a nawet i na milion! Vadisowi proponował Pan podobno tyle po jednym sezonie a Michał już któryś sezon u nas gra i poziom odpowiedni utrzymuje. No ale niestety coś niedawno była mowa że żaden piłkarz nie może kosztować klubu więcej niż 500 tys euro rocznie.

odpowiedz
nieznajomy - 28.05.2018 / 19:28, *..centertel.pl

chlopaki przestancie pisac tych waszych skladow bo skoro jestescie takimi znawcami to czemu nie robicie trenerki bo tylko sie osmieszacie..nie wazne kto by gral ma reprezentowac barwyNaszej Legii godnie z honorem a wasze typy zostawcie w footbalu manager bo mnie to smieszy

odpowiedz
Danie(L) - 28.05.2018 / 19:14, *..play-internet.pl

Kristof nie jaraj tego wiecej ,bo ci nie sprzyja .Idz do lekarza ,moze nie jest za pózno ...Chyba ze jestes nieuleczalny hee.

odpowiedz
Ddfff - 28.05.2018 / 18:22, *..centertel.pl

Pazdan może podpisać kontrakt zaraz po mundialu w jego miejsce dogadany juz jest Damien Le Tallec.

odpowiedz
Tutti Frutti - 28.05.2018 / 17:28, *..103.tvksmp.pl

Jędza nara, pochwa.
Pazdan jeśli przebiera nóżkami, to sprzedać go. Ale nie za mniej niż 2 mln euro.

Z ostatniej chwili. Baba Jaga dostała rozwolnienia, po tym jak awansowali nasi bracia z Sosnowca. Co teraz zrobi? 2 mecze z niewpuszczonymi kibicami gości? I ewentualne kary finansowe?
Czy jednak zacznie nas wpuszczać?

odpowiedz
jk - 28.05.2018 / 17:25, *..virtuaoperator.pl

3 w 4 wszystkim marudzącym na Jędzę!

odpowiedz
Mr T - 28.05.2018 / 17:14, *..dynamic.mm.pl

Ciekawe czy Pazdek bierze pod uwagę zostanie w (L) po otrzymaniu np. 50% podwyżki ...? Szkoda chłopa by było, bo to na ogół pewny punkt naszej 11. W mediach mówią, że menadżer Sobiecha wysyła oferty do klubów. Może jego wypożyczyć? Aa i Frankowski. Na tej pozycji mamy Vesovica, ewentualnie Kucharczyka. Trzech na jedną pozycję? Po co? Nie mówię, że Frankowski zły, ale nie będzie jak ich pomieścić w 11.

odpowiedz
krzysia - 28.05.2018 / 16:34, *..warszawa.vectranet.pl

do @Kristof

W Mongolii są trzy ligi ... , żadna nie nazywa się "siodma"

odpowiedz
olew - 28.05.2018 / 16:29, *..warszawa.vectranet.pl

do @Do Kristof

Kristof jest elementem obcym tego portalu, zawsze nam dogryza i za to go cenimy, no bo mu zależy na nas ... on nie jest młody, ale mały to chyba jest...

odpowiedz
Kristof - 28.05.2018 / 16:22, *..cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

DO Kristof@
Widać kto tu ile ma lat.Przede wszystkim "o polskiej piłce" pisze się z malej litery.Wiec idź się jeszcze doucz szóstoklasisto.A Pazdana i Jedrzejczyka,to by nawet nie wzial zespol z siodmej ligi Mongolii.

odpowiedz
Od zawsze na zawsze (L) - 28.05.2018 / 15:55, *..dyn.optonline.net

To co Jędza odpie...ał w ostatnich meczach, to jakaś katastrofa, mógł kilka razy wylecieć z boiska, odcina mu nieraz prąd.
Nie dziwie sie że nie chce odchodzić z Legii.
Pazdan ogarnął się i to bardzo, ale mysle ze Francja i konkretna oferta bedzie decydować

odpowiedz
Ali - 28.05.2018 / 15:21, *..134

gamonie nie eksperci.

odpowiedz
Do Kristof - 28.05.2018 / 15:10, *..45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak, zwykle walnąłeś swoim komentarzem jak łysy grzywką o kant kuli. Gratuluję weny twórczej. Ale może zamiast internetu pobaw się klockami bo twoje teksty są z pupy wzięte (specjalnie piszę delikatnie żeby nie było że demoralizuję dzieci) no i żebyś wiedział o czym piszę. Za każdym razem jak czytam twój wpis i widnieją w nim kluby FCB i RM to wiem masz może 6 lat i jarasz się tymi klubami a o Polskiej piłce nożnej nie wiesz nic.

odpowiedz
fridge.raster - 28.05.2018 / 14:45, *..pwx-net.pl

A zapakować Jędze z Mąką w jeden karton i opchnąć hurtem gdziekolwiek bądź ... a jak się da to i przed mistrzostwami ... bo jak wtopę zaliczą, to będzie trudno ich gdzieś za kasę obgonić.
... Pazdana ciężko będzie przytrzymać - już od jakiegoś czasu przebiera nogami - chociaż jego akurat byłoby mi szkoda.

odpowiedz
Juri - 28.05.2018 / 14:43, *..centertel.pl

Plew ma rację.

odpowiedz
olew - 28.05.2018 / 14:18, *..warszawa.vectranet.pl

Obaj grali jesienią tragicznie (Pazdan z szeryfem to dramat był), pod koniec ligi zagrali nieźle, Pazdan nawet dobrze. Jak ktoś chce dać kasę za Nich , to moim zdaniem sprzedawać ! Kiedyś odejdą , to niech odejdą za szmal. Proszę bardzo tu piszących o powściągliwość ; można grajków nie lubić , można ich krytykować , ale nie można obrażać !!!. Oni są Legunami !!!

odpowiedz
Przemo - 28.05.2018 / 14:14, *..itsa.net.pl

szkoda Pazdka ale niech idzie spróbuje troche piłki na świecie i zarobi jakieś godziwe pieniądze

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 28.05.2018 / 14:08, *..100

Lubię Jędrzejczyka, wiem że to dobry piłkarz ale jego obecna forma to totalna katastrofa. Po prostu nie da się patrzeć i nawet na tle niezbyt silnej LEGII wyróżnia się in minus. Może w końcu się ogarnie ale biorąc pod uwagę że sporo zarabia lepiej chyba byłoby żeby sobie wyjechał.

odpowiedz
KO - 28.05.2018 / 14:08, *..82

@MKK - jakbym tyle zarabiał, to bym zapier...lał żeby zasłużyć...

odpowiedz
Ludzik - 28.05.2018 / 14:08, *..centertel.pl

Nędzę to niech oddadza nawet za kilka pilek. A Arkowi nie kończy się jakos niedlugo? Nie nial on jakos tak do konca sezonu podpisane? Chyba na Florydzie dostal na kolejne pol roku

odpowiedz
t. - 28.05.2018 / 14:02, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

moze powinnismy tu pisac, ze Jedza to zawodnik wart każdych pieniędzy. Inteligentny boczny obrońca, dobrze rozumiejący grę, z dobrym dośrodkowaniem, szybki, waleczny... Michał Anioł prawej obrony. Inaczej dojdzie gdzie nie trzeba ze kibice z nim jada w komentarzach i ch...j strzeli transakcje

odpowiedz
L - 28.05.2018 / 13:59, *..play-internet.pl

Też nie chce zeby Pazdan odchodził ale chłopaczyna zasłużył na transfer jak nikt inny z naszej ligi. Nigdy nie pajacował i nie udawał wielkiego kibica Legii ale jest świadomy tego w jakim klubie jest i nie raz jeździł na dupie dla naszego klubu. Jeśli odejdzie powinniśmy mu podziękować jako kibice za serce ktore nie raz zostawiał na boisku.

odpowiedz
Czw - 28.05.2018 / 13:40, *..internetdsl.tpnet.pl

Pazdan zostań

odpowiedz
Rako87 - 28.05.2018 / 13:36, *..190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pazdi jeszcze rok do konca czerwca 2019 wiec max 2 banki dostaniemy za niego i to w najlepszej opcji jak zagra niezle na MS...
Nedza niestety jeszcze 2.5 roku takze nie ma glupiego zeby dac 30 letniemu patalachowi banke oiro kontraktu rocznie, wiec pewnie bedzie pewnie jak z Krychowiakiem w PSG...
Swoja droga ladnie wynegocjowany kontrakt, piach od poczatku powrotu do Legii a zarabia 2 razy tyle co Niezgoda z Szymanskim razem wzieci, masakra...

odpowiedz
Matt - 28.05.2018 / 13:35, *..229

To zróbmy tak - krakowskim targiem:

- Pazdan nie na sprzedaż,
- Jędza za darmo pierwszemu kto się zgłosi.

pasuje? :)

odpowiedz
Ludzik - 28.05.2018 / 13:25, *..centertel.pl

@eth
Malarza i Kuchego na pewno nikt nie kupi. Szymanski i Niezgoda na pewno nie zostanie sprzedany. Jedynie Hama nie wiadomo.

@Bear
Pazdan za wszelką cene ma zostac
Jedza za wszelką cene musi odejść.

Ktos pamieta do kiedy w ogole maja kontrakty?

odpowiedz
Ludzik - 28.05.2018 / 13:21, *..centertel.pl

Jedza nie badz taki. Wez odejdz z Legii jak najdalej. I tak DM chce się Ciebie pozbyc. Potrzebny jestes w Legii jak dziura w moście.

Ponoc Legia chce Frankowskiego z Jagielloni.

odpowiedz
MKK - 28.05.2018 / 13:07, *..2

Jakbym tyle zarabiał. to też bym się nie palił :-)

odpowiedz
Rako87 - 28.05.2018 / 13:01, *..190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Juz widze jak Nedza podpisuje kontrakt za mniejszy hajs, nawet jak znajdzie sie glupi klub ktory zaoferuje milion € rocznie za tego paralityka...
To gosc bez honoru i jakiejkolwiek ambicji, wiec byle gdzie aby hajs sie zgadzal, tak jak Krysi...
Ch.. ze bez formy aby pensja sie zgadzala, nawet kosztem braku powolywan i siedzenia na lawce...

odpowiedz
Bear - 28.05.2018 / 12:59, *..centertel.pl

Pazdan za wszelka cenę musi zostać.
Jedza może isc

odpowiedz
brasu - 28.05.2018 / 12:58, *..85

Pazdana troche szkoda. Jak na nasze warunki to solidny obronca.
Jedrzejczyka chyba kazdy pozbylby sie bez zalu. Tylko ze ma tyle ambicji co kopczynski. wazne by kasa sie zgadzala.

no i kolejny problem sie pojawia. mialy byc uzupelnienie skladu a tu znow szykuje sie przebudowa:

bramkarze:
malarz, majecki, kudrjavcevs

obroncy:
srodek: remy, astiz, wieteska, zyro, na wszelki wypadek jeszcze jeden by sie przydał. astiz swoje lata ma, a wieteska czy zyro nie wiadomo czy odpala
lewa strona: hlousek... hmmm... reca i ten jung wzmcnili by konkurencje
prawa: vesocic, turzyniecki, nawotka

pomocnicy:
defensywny: mr panasonic
srodkowy: szymanski, antolic, cafu... moze zurkowski w miejsce maczynskiego
ofensywni: tu by warto bylo jakiegos grajka na poziomie kupic w miejsce pasquata. chlopak mial przeblyski ale w dluzszym okresie raczej nic wielkiego nie wniosl. zostanie wiec hamalainen i kwietniewski.
lewoskrzydlowy: kucharczyk, i.. no wlasnie i kto jeszcze? moze kapustka? a moze jednak warto powalczyc o kurzawe?
prawoskrzydlowy: radovic, michalak i jak cwierkaja wroble frankowski - wec biedy by nie bylo

napastnicy:
wszyscy wiedza ze jest tylko niezgoda, wiec drugi potrzebny od zaraz. w zeszlym roku odpuscili piatka w tym juz nie do wyciagniecia... a szkoda

wiec wbrew pozorom letnie okienko moze byc rownie interesujace jak zimowe.
do pracy!

odpowiedz
umpire do eth - 28.05.2018 / 12:57, *..static.chello.pl

Ale nie zmusisz Jędzy do podpisania kontraktu z innym klubem. On ma ważny konktrakt z Legią, więc nawet jak się kluby dogadają, to on może to zupełnie olać i Legia dalej będzie mu płacić.

odpowiedz
t. - 28.05.2018 / 12:55, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jędza nie powinien nigdy wracać, jak go ktoś kupi to będzie mistrzostwo świata. W siną dal...

odpowiedz
eth - 28.05.2018 / 12:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jędza (niestety) jest tak słaby, że nikogo nie powinno interesować czy on się pali, czy nie, do wyjazdu. Nam to by się opłacało sprzedać go nawet za pół-darmo. Samo uwolnienie pieniędzy z jego pensji dałoby głęboką ulgę naszej księgowej, a kaska poszłaby na pensje dla 2-3 nowych fajnych piłkarzy.

PS. Wraz z nim w prezencie oddać brazylijskiego snajpera z Chorwacji.
PPS. Mam też nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy sprzedaż Hamalainena, Kuchego, Malarza, Szymańskiego, czy Niezgody (choć ten ostatni mówił niedawno, że to jeszcze nie pora na wyjazd).

odpowiedz
wkz - 28.05.2018 / 12:45, *..159

Jędza idź jak najdalej pasożycie i nie rób z kibiców idiotów swoją postawą na boisku. W ogóle Ci nie zależy taki jesteś "Legionista"

odpowiedz