fot. Mishka / Legionisci.com

Wyniki 4. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Na zakończenie kolejki Korona mimo, iż przegrywała zdołała wydrzeć zwycięstwo w meczu ze Śląskiem. W trzech niedzielnych meczach padło 10 bramek. Legia wygrała 3-1 w Gliwicach, Jagiellonia wywiozła komplet punktów z Lubina, zaś Lech rozbił sosnowiczan u siebie. W sobotę zanotowaliśmy dwa remisy 1-1. Pogoń podzieliła się punktami z Cracovią, a Arka z Górnikiem. Na zakończenie kolejki Korona zagra ze Śląskiem. W piątkowych meczach Lechia pokonała Miedź, a w meczu dwóch Wiseł padł remis 1-1.

4. kolejka:
Lechia Gdańsk 2-0 Miedź Legnica
Wisła Kraków 1-1 Wisła Płock
Pogoń Szczecin 1-1 Cracovia
Arka Gdynia 1-1 Górnik Zabrze
Piast Gliwice 1-3 Legia Warszawa
Zagłębie Lubin 0-2 Jagiellonia Białystok
Lech Poznań 4-0 Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce 2-1 Śląsk Wrocław

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (19)

Hm - 10.08.2018 09:37:12, *.play-internet.pl

Wygrana Piasta z Legia dwucyfrowa?
Legia bez trenera, bez prawdziwego prezesa, bez zarządzania.

Simon - 10.08.2018 13:25:32, *.3

Do Hm: Dwucyfrowa nie da rady - za wolno wznawiamy grę.

Mariol - 10.08.2018 13:42:13, *.w90-90.abo.wanadoo.fr

@Simon fajnie to ująłeś.Ja jestem optymista i stawiam skromne 3-0 dla Piasta.Moze i lepiej jakby przegrali,to moze bardziej da to do myślenia i szybszego działania naszemu rezesoi.Oby jeszcze mądremu działaniu.

Ja1916 - 10.08.2018 16:10:03, *.minerva.onet.pl

Obstawiam że nasze gwiazdy będą zbyt zmęczone w niedzielę, po czwartkowym boju z mistrzem Luxemburga.
2-0 w plecy będzie.

syjon85 - 10.08.2018 18:11:41, *.play-internet.pl

Lechia Gdańsk 2-1 Miedź Legnica
Wisła Kraków 2-1 Wisła Płock

Pogoń Szczecin 3-1 Cracovia
Arka Gdynia 1-1 Górnik Zabrze

Piast Gliwice 2-1 Legia Warszawa
Zagłębie Lubin 2-0 Jagiellonia Białystok
Lech Poznań 2-2 Zagłębie Sosnowiec

Korona Kielce 2-0 Śląsk Wrocław

Leon - 10.08.2018 21:01:07, *.112

Świetny mecz dla Lechii zagrał Stolarski, który zaraz będzie grał dla nas.
Wymiana jego na kopiącego się po czole Michalaka to świetny deal.
Trzeba przyznać, że z handlarzami zarządzającymi Lechią, głównie jej prezesem Mandziarą robimy dobre interesy

rafael - 10.08.2018 23:02:43, *.centertel.pl

Ja stawiam że wygramy 1:0 bo na wyjazdach potrafimy grać a u siebie tylko porażki nie wiem czy to wszystko robią na złość kibicom czy jak ale w niedzielę bedzie skromne zwycięstwo

Arek - 10.08.2018 23:26:51, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z Piastem będzie trudny mecz. Skoro jesteśmy w stanie prze...ać ze sprzedawcą samochodów i ochroniarzem szkolnym, to w niedzielę czeka nas mecz z w pełni profesjonalną drużyną. Aż strach się bać. I tak Panie Mioduski. Doprowadziłeś ten klub do ruiny. Wczoraj sięgnęliśmy dna, a za tydzień jak już w pełni odpadniemy zaczniemy napier...lać w nie od spodu. Czy o to Panu chodziło? A to wszystko tylko w 1,5 roku. "Wielki szacun".

Weteran - 11.08.2018 20:14:36, *.dynamic.chello.pl

Czytam wpisy na forum coraz rzadziej, bo coraz więcej tu niby kibiców. Mądrali za to - coraz więcej. Zapewne sami prezesi i trenerzy w najlepszych klubach świata. Dziwne, że nie w Legii. A metoda "opluć własnych zawodników i klub" stała się normą. Tak kibicujecie swojej drużynie? Tak pomagacie swoim bliskim, gdy im się coś nie udaje? Wstyd. I tyle.
Dodam, że pierwszy raz poszedłem kibicować Legii w 1968 roku. I dobrze jej życzę cały czas.

Hm - 12.08.2018 00:25:42, *.play-internet.pl

Do Weteran: my też dobrze życzymy Legii. I dlatego chcemy zmian na lepsze - na normalne: tak źle żeby przegrać z amatorami po znacznie gorszej postawie nie było nigdy.
Oni biegają nawet wolniej niż amatorzy.
Nie są przygotowani taktycznie, fizycznie a podobno i psychicznie żeby pracować w Legii.
Trenera się zwalnia nie mając następcy.
Transfery się robi w ostatniej chwili albo w ogóle (skoro zakazał Jedrzejczykowi grać to czemu nie sprowadził następcy na pozycję na czas na ligę mistrzów?)

FOREVER LEGIA - 12.08.2018 07:22:09, *.play-internet.pl

Weteranie-o jakiej "swojej druzynie"piszesz?.Przeciez ci zawodnicy nie maja nic z Legia wspolnego,nawet nie wiedza,co kibice spiewaja podczas meczu,bo slabo mowia po Polsku-tak powiedzial Michal Pazdan.Caly czas graja przeciwko komus,albo czemus-jak nie przeciwko trenerowi,to przeciwko sobie.My kibice do niczego nie jestesmy im potrzebni,bo my i oni nie gramy w jednej druzynie.To nam zawsze zalezy na zwyciestwie Legii,a im zalezy tylko na pieniadzach,co pokazal np ostatni mecz w L.E.Jestem przekonany,ze ta porazka to tak naprawde wygrana,przynajmniej dla kilku pilkarzy.Dlatego jak juz jestem na Legii,to nie dopinguje bo po co,bardziej chodze na mecze z tzw przyzwyczajenia bo pierwsze kroki na trybunach stawialem w pierwszej polowie lat 80-tych.A pilkarzom ublizac mozna,a nawet trzeba,bo na to zasluguja.To nie sa Legionisci-oni po prostu tylko wystepuja w naszych barwach i naprawde maja w dupach te barwy i herb,BO ONI TU SA DLA PIENIEDZY.Pilkarz to nie kibic,tylko pracownik.

FOREVER LEGIA - 12.08.2018 08:56:40, *.play-internet.pl

I tak na podsumowanie wpisu Weterana,oraz innych ktorzy sa przeciwni ublizaniu zawodnikom przypominam,ze to akurat oni Nam ublizaja swoja postawa na boisku i poza nim.A tym,ktorzy hanbia nasz klub powazanie sie nie nalezy.

Bubu - 12.08.2018 10:30:06, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Weteran_ popieram

LW - 12.08.2018 18:05:54, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lech 1-1 Zaglebie S.

Tom - 12.08.2018 18:46:40, *.117

Lech Zagłębie pierwszą połowa 3-0

sek - 12.08.2018 21:31:07, *.play-internet.pl

Jak już zrobili taką rewolucje na portalu Legioniści.com, to już mogliby wstawić ocenianie komentarzy, jak i automatyczna odpowiedz na komentarz danego autora. Taka moja drobna uwaga. Nowa formuła Legioniści. com, jest OK!

Arek - 13.08.2018 00:26:28, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może i ok, ale jak muszę adblocka za każdym razem wyłączać, to ch...j bierze normalnie. Tragedia! Zagłębia szkoda, bo sytuacje sobie stwarzało. Jakby bardziej skuteczni byli to nie przegrali by 4:0, a 4:3 np. A może nawet byłby remis.

Do Arek - 13.08.2018 08:02:28, *.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A może 4-7 haha

do syjon 85 - 14.08.2018 23:20:20, *.dynamic.chello.pl

Fajnie że jesteś, trafiłeś choć raz więcej niż 2 mecze na raz? Zabawnie się czyta twoje typy