REKLAMA

Zawsze z Wami - transparenty na mieście przed meczem z Jagiellonią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziś nad ranem w kilkunastu miejscach w Warszawie wywieszone zostały sporych rozmiarów transparenty, nawiązujące do akcji "Zawsze z Wami", zainicjowanej w minionym tygodniu przez Nieznanych Sprawców. Na transparentach stylizowanych na płótno "Żyleta jest zawsze z Wami" znajdują się nazwy warszawskich dzielnic i osiedli.

Legijne Dzielnice rywalizują ze sobą o to, która z nich w lepszej liczbie stawi się na najbliższym meczu przy Ł3 - z Jagiellonią Białystok, 3 kwietnia o 20:30. Sprzedaż biletów na to spotkanie dla kibiców z Warszawy możliwa jest pod specjalnymi linkami, które znajdziecie poniżej:

Bemowo
Białołęka
Bielany
Mokotów
Ochota
Praga Południe
Praga Północ
Rembertów
Środmieście
Targówek
Ursus
Ursynów
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Żoliborz









REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
oLaf - 28.03.2019 / 22:39, *.vectranet.pl

Jechałem dzisiaj (czwartek ok. 13-15:00) pod tymi kładkami (Mokotów, Wilanów , Śródmieście) i .... nie ma tych banerów! (albo jestem ślepy ale żyletkę bym zauważył ; )

Chyba jakaś szelma to pościągała (stawiam na straż miejską...).

Ktoś ma podobne spostrzeżenia?

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 28.03.2019 / 13:21, *.centertel.pl

A oni oddadzą mecz bez walki bo Wisła musi wejść do 8mki

odpowiedz
Pab(L)o - 28.03.2019 / 12:31, *.76.130

Dozgonny szacunek NS. Tytani pracy.

odpowiedz
Likas - 28.03.2019 / 11:36, *.186.14

A gdzie Praga Północ?

odpowiedz
oberst - 28.03.2019 / 13:13, *.49.239

@Likas: a nie wisi na wiadukcie nad Targową?

odpowiedz
News⚽️Legia - 27.03.2019 / 22:44, *.122.219

Brawo!Wszystkie!dzielnice! Pokażcie!co!potraficie!Na najbliższym!meczu! Fajnie jak by wszystkie Legijne Dzielnice pokazały na całym stadionie swoje oprawy,w tym samym czasie!Pełny!Stadion!

odpowiedz
Normalny człowiek - 27.03.2019 / 22:19, *.chello.pl

Super akcja! Trochę w starym stylu.
Chciałbym żeby znowu na warszawskich ulicach, na osiedlach i w domach było czuć atmosferę piłkarskiego święta...klimat, ciśnienie. Żeby cała Warszawa wiedziała, że Legia gra o Mistrza Polski

odpowiedz
Och (L) ota - 28.03.2019 / 17:33, *.chello.pl

@Normalny człowiek: obawiam sie ze nie da rady..przynajmniej na ulicach poczuc tej atmosfery.Warszawa zostala juz jakis czas temu wprost najechana ludzmi z calego kraju , i wola jarac sie czym innym.Taki typ nowego warszawiaka.

odpowiedz
Lw - 28.03.2019 / 17:42, *.centertel.pl

@Normalny człowiek: Niestety za dużo słoików już jest w Warszawie i mają Legię...... nie mówię już gdzie

odpowiedz
Sputnik 44 - 28.03.2019 / 20:39, *.cyfrowypolsat.pl

@Normalny człowiek: to se ne vrati... Dla starych kiboli z ponad 30-letnim stażem jak ja porównania nie ma. Ale wielki szacunek dla NS - trzeba wychowywać młodzież :)

odpowiedz
Normalny człowiek - 28.03.2019 / 23:13, *.chello.pl

@Sputnik 44:
Na szczęście dobre momenty jeszcze czasami są.Trochę inne realia, ale jakieś kąski się jeszcze trafiają od czasu do czasu.
A młodzi mają wszystko przed sobą tylko w innych realiach...w czasach komercji, gdzie pewnien specyficzny klimat już nie wróci. Będzie inaczej, i niech młode pokolenia walczą o to by było jak najlepiej. Tak, żeby małolat jeden z drugim znowu za trzydzięści lat napisał, że było niesamowicie. Super, że są tacy co się angażują, w ich wychowanie, poświęcają czas i siły, żeby coś z tego zostało. Pokazują drogę.
Ale ogólnie ja też się cieszę, że miałem fart przeżycia tego w fajnych czasach

odpowiedz
Pawulon - 27.03.2019 / 21:55, *.play-internet.pl

Ochota jest zawsze z wami rano jeszcze był na kładce po południu już zniknął

odpowiedz
Kalbar - 27.03.2019 / 16:37, *.chello.pl

Fajna inicjatywa na poprawę frekwencji na Legii.

odpowiedz
K.g - 27.03.2019 / 13:38, *.play-internet.pl

Czy po meczu można zawinąć jedną do domu

odpowiedz
Kamil Praga - 28.03.2019 / 19:05, *.plus.pl

@K.g: Idz i zawiń

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 27.03.2019 / 12:59, *.ALTER.NET

Plotno Woli w slabym miejscu...jest tam przeciez kilka wiaduktow:) Mozecie to przewiesic? :)

odpowiedz
Tomooo - 28.03.2019 / 13:49, *.vectranet.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: Właśnie miejsce płótna Wola..... jest w super miejscu.
Widać je jadąc w stronę Ochoty i super widać jadąc w drugą stronę. Dwie pieczenie na jednym ogniu.

odpowiedz
Krisu - 27.03.2019 / 11:01, *.t-mobile.pl

To było poprawić typie, skoro przejeżdżałes.

odpowiedz
Przemko - 27.03.2019 / 10:33, *.netfala.pl

Super inicjatywa. Oczywiście Bemowo jest zawsze z Wami! Widzimy się na meczu za tydzień. Szkoda, że aż za tydzień ale zleci :-)

odpowiedz
Kibic L - 27.03.2019 / 09:30, *.centertel.pl

Przejeżdżałem obok Ronda Żaby. Transparent kibiców z Targówka trzeba poprawić. Przed wiatr płótno dziwnie się zawinęło.

odpowiedz
MatWij - 27.03.2019 / 23:14, *.98.100

@Kibic L: Już jest dobrze ;)

odpowiedz