fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mioduski: Wierzę, że kibice wrócą jesienią na stadiony

Wiśnia, źródło: Super Express / se.pl

Dariusz Mioduski udzielił wywiadu "Super Expressowi", w którym poruszył kilka tematów związanych z transferami, a także powrotem piłkarzy Legii na boisko. - Myślę, że przez jakiś czas będą ograniczenia, najpierw impreza poniżej 1000 osób, ale potem, jeśli nie będzie jakiegoś poważnego powodu, to powinniśmy wracać do normalności. Wierzę, że we wrześniu-październiku kibice będą już na stadionie - powiedział prezes Legii.

Mioduski bardzo konkretnie odpowiedział władzom Wisły Kraków na propozycje innego podziału pieniędzy za obecny sezon:
- Tak naprawdę Wisła jest klubem, który dostał praktycznie wszystko z praw telewizyjnych co miał dostać. Ostatnia transza jest przewidziana za wynik sportowy na boisku. Po trudnych rozmowach w ramach Ekstraklasy, ustaliliśmy, że promujemy najlepszych, że liczą się też ambicje, a nie tylko samo granie w piłkę, że największą część tortu otrzymują ci, którzy najlepiej wypadną na boisku. Dlatego moim zdaniem tu w ogóle nie ma żadnej podstawy, żeby teraz o tym rozmawiać. Powiem więcej: gdyby nie daj Boże nie udało się dokończyć sezonu i te pieniądze z praw telewizyjnych pozostały na tym poziomie jak teraz, to ja się będę domagał od Wisły, żeby zwróciła część pieniędzy! Bo skoro kwota do podziału miałaby być niższa, to proporcjonalnie między innymi i Wisła powinna dostać mniej. Podpisali umowę, podział jest ustalony.

Prezes Legii przyznał, że dział skautingowy działa intensywnie, był zimą temat pozyskania Denisa Alibeca, ale teraz jest Tomas Pekhart i wzmocnienia są bardziej potrzebne na lewej obronie i na skrzydłach.

Cały wywiad dostępny w Super Expressie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Arek - 22.05.2020 / 16:22, *.tpnet.pl

Trzeba mu oddać. Dzbana z Krakowa wyjaśnij pięknie.

odpowiedz
Kuba - 22.05.2020 / 11:50, *.t-mobile.pl

Jak będą wyłaniać ten tysiąc dopuszczonych do zasiadania na trybunach? Kto pierwszy, kto da więcej, kto częściej bywa?

odpowiedz
KmWTW - 22.05.2020 / 13:38, *.creanova.org

@Kuba: w pierwszej kolejności oczywiście Kumaci!

odpowiedz
(L) jak Legia - 22.05.2020 / 18:49, *.plus.pl

@KmWTW: raczej VIPy...

odpowiedz
A takie tam.... - 22.05.2020 / 01:42, *.188.220

Drużyna Bułgarów nie otrzyma walkowera za niedawny mecz z Jastrzębim Kotłem w mistrzostwach powiatu open w futsalu, które rozgrywane są w Bartoszycach. To decyzja organizatorów.
Przypomnijmy. Mecz Jastrzębi Kocioł — Bułgarzy nie został wznowiony przez sędziego w drugiej połowie. Powodem było ubliżanie arbitrowi. Bułgarom przyznano wówczas walkower, ale teraz organizatorzy wycofali się z tej decyzji i nakazali powtórzenie meczu.

odpowiedz
Bartoszyce - 22.05.2020 / 07:37, *.bartsat.pl

@A takie tam....: Możesz jaśniej, bo jestem z Bartoszyc :)

odpowiedz
(L)istek - 22.05.2020 / 22:21, *.play-internet.pl

@Bartoszyce: Byłem w wojsku w Bartoszycach Jesień 2000 fajne miasteczko.

odpowiedz
Arek - 22.05.2020 / 00:08, *.38.131

Oj pudel kibice już nie wrócą w takiej formie jak przed. Obowiązkowa identyfikacja musi być ! Przecież nie chcemy się zarazić.

odpowiedz
ebebebe - 21.05.2020 / 22:44, *.chello.pl

Skisła najchętniej zakończyłaby sezon, bo kasy wielkiej już nie będzie, a i o spadek z ligi w ich przypadku nietrudno.

odpowiedz
abababa - 22.05.2020 / 11:03, *.master.pl

@ebebebe: Legia najchętniej zakończyłaby sezon, bo kasy wielkiej już nie będzie, a i o spadek na drugie miejsce w ich przypadku nietrudno.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.