fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk pozostanie kapitanem

Woytek, źródło: Legia Warszawa

W nadchodzącym sezonie kapitanem Legii Warszawa będzie Artur Jędrzejczyk. - Jeśli chodzi o naszych kapitanów to sytuacja jest jasna - kapitanem pozostaje Artur Jędrzejczyk - powiedział trener Aleksandar Vuković.

- Wiadomo, że Artur Boruc jest pewnym wzmocnieniem, jeśli chodzi o osobowość i radę drużyny. Od razu dołączył do rady, tym samym jest jednym z kapitanów. Bardzo liczymy na niego jako taką dodatkową osobę kapitańską, nawet jeżeli tej opaski nie będzie zakładał - dodał szkoleniowiec.

W sezonie 2019/20 Artur Jędrzejczyk zakładał opaskę kapitańską 40 razy, 6 razy zespół na boisko wyprowadzał Mateusz Wieteska, a 4 razy Inaki Astiz, który jest drugi w hierarchii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Władeczek - 14.08.2020 / 09:42, *.netfala.pl

Zacznijmy faken od dzisiaj miażdżyć tą polską ligę! Wiśta wio Legia!

odpowiedz
Klakier - 16.08.2020 / 09:37, *.plus.pl

@Władeczek: wolałbym jakbyś sukces w Europie niż w tej marnej lidze

odpowiedz
M3 - 14.08.2020 / 09:26, *.play-internet.pl

I bardzo dobrze! Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Tylko Legia (L)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.