Marek Papszun - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Papszun: Tak to jest, kiedy gra mistrz Polski z niżej notowaną drużyną

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Marek Papszun (trener Rakowa): Mecz można podzielić na 3 części. Przez pierwsze 15 minut Legia dominowała i strzeliła bramkę ze swojej pierwszej sytuacji. Od 15. minuty do przerwy, z mojej perspektywy, zdecydowanie zdominowaliśmy rywala pod względem sytuacji bramkowych. Powinniśmy strzelić kilka bramek. Tak się nie stało. Po dwóch bezwzględnych i bez zmrużenia oka decyzjach sędziego musieliśmy grać w 10 przez całą drugą połowę.

- Szacunek i gratulacje dla chłopaków, że nie pozwolili mistrzowi Polski stworzyć klarownych sytuacji. Dobrze się broniliśmy, mieliśmy kilka stałych fragmentów, które są naszą mocną stroną, dochodziliśmy do strzałów. Trochę zabrakło koncentracji. Jedna szansa w końcówce spotkania sprawiła, że przegraliśmy. Jest nam smutno i przykro, ale ten mecz pokazał, gdzie jesteśmy po roku gry w Ekstraklasie. To dobry prognostyk na przyszłość. Musimy jednak być bardziej skuteczni, bo mecze różne się układają.

- Według mnie przynajmniej jedna żółta kartka była pokazana pochopnie. Ale tak to jest, kiedy gra mistrz Polski z dużo niżej notowaną drużyną. Trzeba się z tym pogodzić. Szkoda tylko, że rywale w podobnych sytuacjach nie dostawali kartek i dlatego jest mi przykro. Sędzia mógł się wstrzymać z drugą żółtą kartką dla Wilusza.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
B72 - 24.08.2020 / 10:43, *.virginm.net

Kolejny , myślałem, że to trener ,ktory.kiedys może będzie miał szanse poprowadzic Legie , nie bedzie niech wyp ..... oczywa na poziomie 1 ligi ,rzeźników nam nie trzeba.

odpowiedz
Jasio - 23.08.2020 / 16:37, *.tpnet.pl

Co ten pajac wygaduje?
"wstrzymać z drugą żółtą kartką dla Wilusza"
Coś Ci na łeb spadło?

odpowiedz
mareczek - 23.08.2020 / 16:06, *.vectranet.pl

Trenerze bazujecie na agresji i walce no to płacicie za to kartkami-proste.Ile razy można kopać Luquinhasa?

odpowiedz
M3 - 23.08.2020 / 12:57, *.ip-point.pl

Co za bzdury plecie Papszun... Raków powinien skończyć z dwiema czerwonymi kartkami, a sędzia nie widział ręki w polu karnym Rakowa w drugiej połowie. Rzeźnicy z Częstochowy...

odpowiedz
Arek - 23.08.2020 / 11:47, *.tpnet.pl

Panie Marek! Ten mecz, to powinniście w 9 kończyć, a nie w 10. Do póki w tej lidze nie będzie się szczególnie chronić piłkarzy takich jak Luquinhas, to potem taki jeden z drugim będą wygadywać podobne farmazony. Że mu jeszcze tutejsi drwale nogi nie urwali, to ja jestem w szoku. W ciężkim szoku.

odpowiedz
Tomaszekm - 23.08.2020 / 11:44, *.plus.pl

Papszun powiedz czy boli ...?

odpowiedz
Bartosz - 23.08.2020 / 09:57, *.chello.pl

Papszun, dawaj do Legii za tego amatora Vukovica! I Kuba Szumski za grubego Boruca!

odpowiedz
singspiel - 23.08.2020 / 10:34, *.centertel.pl

@Bartosz: może łatwiej będzie, jak zaczniesz kibicować medalikom?

odpowiedz
Marcinos - 23.08.2020 / 10:37, *.a1.hr

@singspiel:
Bartosz dawaj do Częstochowy, będziesz się dobrze czuł jako kibic Rakowa.

odpowiedz
EdiSolo - 23.08.2020 / 11:39, *.plus.pl

@Bartosz: A Ty Bartosz za mojego ciecia

odpowiedz
zlb - 23.08.2020 / 13:50, *.t-mobile.pl

@Bartosz: I niech ciebie zabiorą.Będzie gitara.Wtedy rakowia na mistrza pojdzie haha...

odpowiedz
mk - 24.08.2020 / 06:53, *.vectranet.pl

@Bartosz: chyba ci na mózg odbiło -tylko niemów tego głośno na stadionie bo będzie checa

odpowiedz
KibicL - 23.08.2020 / 09:48, *.plus.pl

Kolejny oszołom który twierdzi, że Legia nigdy nie wygrała zasłużenie. Od takich się roji. To wielkość Legii przytłacz ich do tego stopnia, że nie wiedzą co plotą. Tak samo jak w Hiszpani tysiące tzw. snafców sympatyków farselońskiej patologii uważa, że Real też od zarania swoich dziejów nie wygrał meczu bez pomocy sędziego. Po prostu prowincja tam i tu choruje na kompleks niższości.

odpowiedz
Uu - 23.08.2020 / 08:57, *.vectranet.pl

Mocno rzeczowa krytyka ,argumenty ,tak to jest jednak kompleks niższości

odpowiedz
Spejson - 23.08.2020 / 07:58, *.net.pl

Blablabla....

odpowiedz
Gabri - 23.08.2020 / 02:13, *.kompex.pl

Byle jak ale się zachowuj. Mordo.

odpowiedz
dertg - 23.08.2020 / 00:58, *.chello.pl

zdaniem ekspertów w TV powinni dostać jeszcze jedną czerwoną, a ten tak się ośmiesza

Papszun idzie drogą Probierzs, od trenera do płaczka celebryty

odpowiedz
Jimmy L - 23.08.2020 / 00:23, *.d1-online.com

Rumcajs odleciał i tyle

odpowiedz
Szymon - 22.08.2020 / 23:39, *.chello.pl

Jeden sezon w eklapie i sodóweczka walnęła pod kopułą Papszunowi. Często trenerzy przeciwnych drużyn na żywo oglądają inny mecz. Widać u Papszuna taka sama przypadłość. Chłop funkcjonuje zapewne w alternatywnej rzeczywistości. Chyba ze gugle mu zaparowały i drugi trener głupot naopowiadał mu a ten chodzi i klepie dalej. Ciekawy przypadek

odpowiedz
MICHUR - 22.08.2020 / 23:28, *.chello.pl

Formy brak to wszyscy wiemy, kto to bedzie pamietal.... szczerze to czekalem na czerwien Jędzy lub Rochy i róznie moze byc, nawet jak by przerzneli to wierze w to ze są i będa gotowi na LM ...tego mi trzeba a nie wiecznie słabych meczy stojacych pilkarzy i wynikow na pograniczu żenady

odpowiedz
majusL@legionista.com - 22.08.2020 / 23:11, *.214.250

jak zwykle wycie sie zaczyna ... sedzia pomogl Legii. amen i koniec :):):):):)

odpowiedz
jim - 22.08.2020 / 23:11, *.tpnet.pl

Panie Papszun dobra wypowiedz gdyby nie to że, kilku goli to raczej nie powinniście strzelić a co do kartek to wasi gracze dostawali kartki za faule brutalne a Legii za dotknięcia, proponuję trochę ochłonąć, obejrzeć mecz na spokojnie bo Raków fajnie gra ale takie wypowiedzi które nic nie mają wspólnego z przebiegiem meczu niczego wam nie dadzą .

odpowiedz
P - 22.08.2020 / 23:25, *.play-internet.pl

@jim: akurat co do trenera Papszuna to radzil bym miec znacznie wiekszy szacunek niz do kogokolwiek innego chociaxby ze jasno sie deklaruje jako sympatyk Legii i pieresze kroki trenerskie stawial na Lazienkowskiej

odpowiedz
Jimmy L - 23.08.2020 / 00:10, *.d1-online.com

No to niech ten sympatyk uważa na słowa , poza tym on kłamie albo inny mecz oglądał

odpowiedz
O co z tego?! - 23.08.2020 / 00:13, *.com.pl

@P: jakie to ma znaczenie z kim sympatyzuje ? Druga żółta dla Wilusza bez mrugnięcia okiem.

odpowiedz
Ben - 22.08.2020 / 23:06, *.interkar.pl

Trenerzyna ma pretensje do całego świata, tylko nie do swoich drwali. Klasa okręgówki.

odpowiedz
Hugon - 22.08.2020 / 23:05, *.vectranet.pl

Jak to nie pozwolili stworzyć dogodnych sytuacji a te 2 bramki to z innego meczu.

odpowiedz
sraczkovic - 22.08.2020 / 23:04, *.orange.pl

"Sędzia mógł się wstrzymać z drugą żółtą kartką dla Wilusza." - panie Papszun wygrales ten mecz taktycznie w moich oczach, ale pieprzysz pan bzdury no wycial go rowno z trawa nie ma opcji nie pokazac za takie cus czerwonej kartki, choc nie wiem jakby chcial to nie mozna. Tak sie nie robi, wszedl by mu w nogi i koniec kariery.

odpowiedz
sraczkovic - 22.08.2020 / 23:13, *.orange.pl

@sraczkovic: to znaczy nie ma opcji pokazac zoltej, co w konsekwencji bylo czerwona.

odpowiedz
Wolfik - 22.08.2020 / 22:56, *.play-internet.pl

No własnie Panie Papszun, że nie mógł. Faul był tak ewidentny, że Przybył musiałby być ślepy by tej kartki nie dać. Pretensje powinny być skierowane w stronę Wilusza. Masz Pan szczęście, że oszczędził Wam Sapałę, bo gdyby Przybył pokazał mu bezpośrednią czerwoną spokojnie by się z tego wybronił.

Papszun zaczyna gwiazdorzyć jak Probierz czy Stokowiec.

odpowiedz
Mm - 22.08.2020 / 23:05, *.play-internet.pl

@Wolfik: a po Wiluszu powinien zejść Antolić ale to przecież Legia

odpowiedz
Wolfik - 22.08.2020 / 23:15, *.play-internet.pl

@Mm: Zejść? To znaczy zmiana miała być, czy jak?

odpowiedz
Yeti - 22.08.2020 / 22:54, *.play-internet.pl

Raków powinien jeszcze jedną bezpośrednią czerwoną obejrzeć trenerku. O tym nie wspomnisz?

odpowiedz
Ryj - 22.08.2020 / 22:53, *.tpnet.pl

Poziom ekstraklasowy został utrzymany. Bywało że w ciągu 5 minut były tylko 4 auty i 3 faule. Zero gry w tym czasie. Moja żona myślała, że to może mieć coś wspólnego z wczorajszym meczem LE i niestety jak każdy z nas poznała wątpliwą przyjemność oglądania tej kopaniny bez pomysłu, którą my łechczemy się od lat i już tak niestety zostanie. Dobranoc kochanie ????

odpowiedz
Robert - 23.08.2020 / 01:38, *.inetia.pl

@Ryj: A Ty to z jakiejś innej bajki, czy aby , a tfu, a tfu, z pyrlandii może? Bo tak oni na tych swoich stronach psioczą i psioczą , jakby ktoś tą amicę kazał im oglądać w ramach jakiegoś wyroku. Ja to bym żonie nie dawał propozycji oglądania meczu , nawet w ramach przeprosin, nawet po dwudniowym rajdzie z kolegami , to o czym piszesz ma znamiona znęcania się . Jak oglądasz mecz , włącz jej na drugim odbiorniku TV jakaś komedię romantyczną . Działa niezawodnie:)

odpowiedz
L - 23.08.2020 / 02:41, *.play-internet.pl

@Ryj: co ty zes człowieku za wypociny napisał???

odpowiedz
Ryj - 23.08.2020 / 10:06, *.tpnet.pl

@L: żebyś też się spocił, hehe :)

odpowiedz
Maro 1960 - 22.08.2020 / 22:52, *.chello.pl

Żółte kartki dla Legii były zbyt pochopnie pokazywane, ale tym Pan "Trener" nic nie mówi.
Proszę być bardziej obiektywnym.
Raków grał ambitnie lecz często kosił równo z trawą.

odpowiedz
curragh - 22.08.2020 / 22:50, *.centertel.pl

pomeczowy komentarz wskazuje, że chce prowadzić Lecha

odpowiedz
robo - 22.08.2020 / 22:47, *.vectranet.pl

papszun nie fisiuj trenerku z farcikiem

odpowiedz
lob - 22.08.2020 / 22:44, *.chello.pl

Nie umie ten Papszun przegrywać. Chłop bez klasy. zamiast pogratulować zwycięzcom to się wypłakuję na sędziego............Ucz się dobrego zachowania od trenera Irlandii płaczku Papszunie..............Szczęście sprzyja lepszym.......

odpowiedz
Pablo - 22.08.2020 / 22:39, *.master.pl

Chłopie ochłoń. Obie kartki dla Wilusza prawidłowe, szkoda że nie przyjrzał się bliżej bramce dla Rakowa i tam szukał niejednoznaczności.

odpowiedz
singspiel - 22.08.2020 / 22:44, *.centertel.pl

@Pablo: z czego oni mieli zdobyć te bramki, jak oddali 2 celne strzały? z tego bełkotu diabła wynika, że tylko oni mieli sytuacje, a sędzia ich skrzywdził

odpowiedz