Joel Abu Hanna - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Abu Hanna zagrał w reprezentacji Izraela

Woytek, źródło: 90minut.pl

Joel Abu Hanna, który od nowego sezonu będzie zawodnikiem Legii, wystąpił w reprezentacji Izraela w meczu towarzyskim z Czarnogórą. Obrońca rozegrał w Podgoricy całe spotkanie, a jego drużyna wygrała 3-1. W barwach Czarnogóry na placu gry przez 82. minuty wystąpił Marko Vesović.




przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Wieczny fan Mioduskiego - 06.06.2021 / 14:36, *.plus.pl

Byłoby dziwne gdyby nie zagrał bo podobno dobry grajek

odpowiedz
MAKEN - 06.06.2021 / 14:31, *.151.165

ALE szukamy skrzydłowych? Jest Kamil Kargulewicz z GKS Tychy. Mam nadzieję, że nasz dział sportowy nie śpi.

odpowiedz
(L) - 06.06.2021 / 08:56, *.ilabs.pl

Mnie też się kojarzy z Haniorem. Od razu ma źle na starcie...
Nie zdziwię się jak zaraz się preprosza z vesoviciem bo juranovic mecz dobry na Euro i go nie będzie....
Mioduski out!!!

odpowiedz
Hautausmaa - 05.06.2021 / 23:55, *.chello.pl

"zagrał z reprezentaji" sobota wieczór? ;)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.06.2021 / 23:09, *.petrotel.pl

Rodziców miał w każdym razie mało rozgarniętych skoro przy "chrzcie" dostał Joel abo Hanna. Nie byli pewni co do płci chyba...

odpowiedz
Krzeszczu - 05.06.2021 / 23:58, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: Abu Hanna to chyba znaczy "syn Hanny", ale moge sie mylic.

odpowiedz
Hautausmaa - 06.06.2021 / 01:09, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: Abu Abu jak zawsze! Abu czysta gęba! Abu pełny badziuch!

odpowiedz
(L)egia - 06.06.2021 / 01:52, *.virginm.net

@vadisodjidjiaofoe: to jest na pewno krewny Haniora

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 06.06.2021 / 08:12, *.petrotel.pl

@Krzeszczu: zbijam się ;-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 06.06.2021 / 08:30, *.petrotel.pl

@(L)egia: oby nie, bo Kupon nie będzie miał łatwego życia ;-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 06.06.2021 / 08:33, *.petrotel.pl

@vadisodjidjiaofoe: w sumie to dobrze :-)

odpowiedz
Be - 05.06.2021 / 23:09, *.centertel.pl

Vesović nie jest już zawodnikiem Legii, więc po co go wymieniać.

odpowiedz
Rytm - 06.06.2021 / 07:51, *.centertel.pl

@Be:
Do końca czerwca jest zawodnikiem Legii. Dopiero wtedy kończy mu się kontrakt.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.06.2021 / 23:06, *.petrotel.pl

Skoro wygrał z Veso, to wychodzi na to, że to wzmocnienie ;-)

odpowiedz
Siux - 06.06.2021 / 10:43, *.unity-media.net

@vadisodjidjiaofoe: Drużyna Veso zainkasowała 3 bramki a jego tylko 1 bilans na + dla Abu Hanny

odpowiedz