Maciej Rosołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Powrót Rosołka, Yaxshiboyev indywidualnie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czwartkowy trening legionistów rozpoczął się o godzinie 11. Na boisku stawiło się 13 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Pozostali mieli regenerację i pracowali na siłowni po środowym sparingu z Lechią Gdańsk (3-2). W treningach nadal nie uczestniczy Maik Nawrocki. Z kolei Jasur Yaxshiboyev biegał dookoła jednego z boisk Legia Traning Center.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

Z powodu urazu mięśni brzucha zabrakło Mateusza Wieteski, ale wieści dochodzące ze sztabu medycznego sugerują, że po kilku dniach odpoczynku stoper powinien być gotowy do gry. Na ten moment jednak sytuacja w obronie wymusiła na trenerze włączenie w treningi Jehora Macenkę z trzecioligowych rezerw. Lindsay Rose, który dziś powinien podpisać umowę z Legią raczej nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu kadry na mecz z Norwegami.

Na boisku ćwiczyli bramkarze Tobiasz, Miszta, Kobylak oraz zawodnicy z pola: Hołownia, Rosołek, Emreli, Rafael Lopes, Kamiński, Macenko, Johansson, Skwierczyński, Kostorz, Ciepiela, Włodarczyk, Josue i Abu Hanna. Po treningu cała grupa zaśpiewała "sto lat" Mahirowi Emreliemu, który dziś obchodzi 24. urodziny.

W piątek trening zaplanowano także na godzinę 11. W sobotę część graczy będzie miała zajęcia o godzinie 9 rano w LTC, a druga część uda się na sparing z Jagiellonią Białystok do Kępy koło Sochocina.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.