Maciej Rosołek - fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Powrót Rosołka, Yaxshiboyev indywidualnie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Czwartkowy trening legionistów rozpoczął się o godzinie 11. Na boisku stawiło się 13 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Pozostali mieli regenerację i pracowali na siłowni po środowym sparingu z Lechią Gdańsk (3-2). W treningach nadal nie uczestniczy Maik Nawrocki. Z kolei Jasur Yaxshiboyev biegał dookoła jednego z boisk Legia Traning Center.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

Z powodu urazu mięśni brzucha zabrakło Mateusza Wieteski, ale wieści dochodzące ze sztabu medycznego sugerują, że po kilku dniach odpoczynku stoper powinien być gotowy do gry. Na ten moment jednak sytuacja w obronie wymusiła na trenerze włączenie w treningi Jehora Macenkę z trzecioligowych rezerw. Lindsay Rose, który dziś powinien podpisać umowę z Legią raczej nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu kadry na mecz z Norwegami.

Na boisku ćwiczyli bramkarze Tobiasz, Miszta, Kobylak oraz zawodnicy z pola: Hołownia, Rosołek, Emreli, Rafael Lopes, Kamiński, Macenko, Johansson, Skwierczyński, Kostorz, Ciepiela, Włodarczyk, Josue i Abu Hanna. Po treningu cała grupa zaśpiewała "sto lat" Mahirowi Emreliemu, który dziś obchodzi 24. urodziny.

W piątek trening zaplanowano także na godzinę 11. W sobotę część graczy będzie miała zajęcia o godzinie 9 rano w LTC, a druga część uda się na sparing z Jagiellonią Białystok do Kępy koło Sochocina.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
WL - 02.07.2021 / 12:14, *.tpnet.pl

P.Yaxshiboyew moze w koncu zaintreresuje sie gra skoro zaczyna trenowac - czy nie za dlugo to trwa !!!!

odpowiedz
WL - 02.07.2021 / 09:19, *.tpnet.pl

Ostrozniej LEGIO w jutrzejszym sparingu i powodzenia w meczu z Bodo !!!!

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 01.07.2021 / 21:08, *.play-internet.pl

Wam to chyba nawet murzyn nie dogodzi :) odszeła grupa ogórków a przyszło kilku niezłych zawodników. Pytanie tylko czy zdąża się zgrać do 7go.

odpowiedz
Warrior - 01.07.2021 / 21:39, *.plus.pl

@PiotrŻo(L)iborz: ogórki to przyszły a nię odeszly

odpowiedz
Dor - 02.07.2021 / 09:19, *.3.186

@PiotrŻo(L)iborz: odeszły ogórki a przyszła miżeria

odpowiedz
olew - 01.07.2021 / 20:51, *.vectranet.pl

Na Jagę młodych polskich wystawić należy, pojadę rowerkiem ich zobaczyć. Są grajki, trzeba ich ułożyć w drużynę i golimy frajerów ! LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
AC.Milan. - 02.07.2021 / 05:52, *.centertel.pl

@olew: brawo popieram.... Też bym chciał pojechać rowerkiem... Pzdr..

odpowiedz
Semper Fi - 01.07.2021 / 18:37, *.icpnet.pl

Transfery imponujace!
Brawo Legia!
Wyrzucenie szrotu i wzmocnienia!
Troche szczescia i jedziemy z Badziewiem!

odpowiedz
Markus Merk - 01.07.2021 / 17:44, *.play-internet.pl

Widzę, że już dyżurne marudy i narzekacze się uaktywnili, jak nie macie co w życiu robić to załóźcie związek zawodowy narzekaczy. Jeśli wam się nic w Legii nie podoba, to po co jej kibicujecie. Myślicie, że od waszego narzekania i krytykowania coś się zmieni. Śmieszni jesteście i zarazem żałośni.

odpowiedz
Meteor - 01.07.2021 / 17:51, *.95.158

@Markus Merk: Sami malkontenci. Zawsze wszytsko źle i beeee. Nigdy nie było nic dobrze i po ich myśli.

odpowiedz
eLpolo - 01.07.2021 / 18:40, *.137.74

@Markus Merk: Dobrze, że jest jeszcze paru normalnych kibiców , bo tych jęków już się nie da czytać. Jest jak jest w piłce są teraz takie pieniądze , że L robi to na co ją najzwyczajniej w świecie stać. I wszyscy w klubie to mówią tylko trochę ogródkami , bo trudno żeby ktoś wyszedł i powiedział bieda u nas i ciężko kogoś kupić. Zobaczymy co będzie z tej ekipy, jak na te możliwości to i tak dość ciekawe transfery.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.07.2021 / 19:06, *.petrotel.pl

@eLpolo: Masz dużo racji - bieda u nas. Ale chyba nie wiesz dlaczego. To ja Ci powiem. Przez Mioduskiego od 4 lat nie ma dochodów z pucharów europejskich. Klub został wydrenowany z kasy, żeby wybudować akademię, z której również nie ma dochodu i nie wiadomo czy będą, a są tylko koszty. Dużo kasy idzie też na spłatę długów zaciągniętych przez naszego prezesa przez ostanie lata. A zaciągane były, bo przeinwestował i nie potrafił zarabiać na pucharach. Ot i cała prawda o Mioduskim.

odpowiedz
eLpolo - 01.07.2021 / 20:38, *.137.74

@vadisodjidjiaofoe: Jest sporo racji w tym co piszesz, tylko że w L tak się porobiło, że zawodników potrzebujemy od razu do wzmocnienia składu, bajki o ogrywaniu młodych z takimi aspiracjami i wymaganiami kibiców można między bajki włożyć . Pyry na 11 miejscu i Poznan jakoś żyje , u nas drugie miejsce to od paru ładnych lat porażka. Stąd i ryzykowne ruchy transferowe , owszem Kucharski z Mioduskim swoje za uszami mają , ale to dla mnie nie jest powód żeby non stop pluć na klub , zawodników i struktury bo to jest k...a mój klub. Do obłędu doprowadzają tacy znawcy , którzy kupili by tego czy tamtego. Rokujących zawodników skauci śledzą od juniora i zapewniają takie warunki na zachodzie , o których L może tylko pomarzyć . Trzeba więc mierzyć siły na zamiary . A kasa z pucharów ? Cóż ma też swoje zasługi w tym wszystkim poprzedni zarząd , to chyba Jednak Leśny stworzył pierwsze kominy płacowe na kredyt. Loczek frycowe już chyba zapłacił , mam nadzieję ( wiem matką głupich ) że będzie lepiej.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.07.2021 / 21:55, *.petrotel.pl

@eLpolo: "non stop pluć na klub" Pluje na Miodka i jego politykę, bo mu się należy. To nie jest mój prezes i nie będzie dopóki nie zawróci z tej równi pohyłej, na którą Legię sprowadził przez waśnie z Leśnym i realizację nieudolnej i nietrafionej polityki. Obecny zarząd zadłużył klub bardziej niż poprzedni, a (prawie) nic nie osiągnął w porównaniu z poprzednim. I na tym też polega różnica.

odpowiedz
Lukcy - 02.07.2021 / 08:17, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe: kolego zapomniałeś o pandemii i kasy z biletów i dnia meczowego.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 02.07.2021 / 08:43, *.petrotel.pl

@Lukcy : Oczywiście! Przecież pandemia trwa już 4 lata. Od kiedy odszedł Leśny.

odpowiedz
Arek - 01.07.2021 / 17:15, *.tpnet.pl

Co jest z tym Nawrockim? Po czym on tyle czasu dochodzi do siebie? Przecież, że nie trenuje z powodu jakiegoś osłabienia, to już chyba z 3 tygodnie temu czytałem.

odpowiedz
Rdzenny - 01.07.2021 / 22:40, *.plus.pl

@Arek: Nawrocki jest po covidzie i odpoczywa bo ciezko go przeszedł ...

odpowiedz
edd - 01.07.2021 / 16:48, *.plus.pl

3-2 Bodo i 4-0 Ł3. Powodzenia ;-)

odpowiedz
Wolfik - 01.07.2021 / 15:33, *.mm.pl

Czyli "Axel Rose" nie jest zawodnikiem na już, lecz -jak podejrzewałem - "potrzebuje czasu. Czyli "pozamiata ligę" na przełomie pażdziernika i listopada. Z kolei Jaszczur, to chyba niczego u nas nie pozamiata, bo jak juz pobiega wokół LTC to może się przemęczy albo - nie daj Boże- połamie i do ramadana bedzie się leczył.

Cała nadzieja w Emerlim. Może do meczu z Norwegami nie kapnie się, że mozna tutaj pół roku odwalać manianę i liczyć wpływy na konto.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.07.2021 / 15:53, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, Szczur to moze pozamiatac ale co najwyzej kibel. A co do Rozyczki, czy ten kolejny potrzebujacy czasu transfer serio Ciebie zaskakuje? Albo dziwi? Od lat panuje tutaj (czytaj: u rozczochranego) tradycja "na odbudowe" czy "potrzeba czasu" . W sumie idac dalej tym tropem myslenia czupryny to jesli druzyna ma powalczyc o cos, cokolwiek, to transfery powinny byc robione jakies 5-6 lat wczesniej. Aby mieli czas na aklimatyzacje, wkomponowanie, odbudowe i nauczenie sie imion kolegow. Strategia z kosmosu o ktorej naukowcom z NASA i Ferdkowi Kiepskiemu nigdy by sie nawet nie snilo. Polska mysl szkoleniowa juz mamy od dawna, teraz doszla polska mysl prowadzenia powaznego i profesjonalnego klubu.

odpowiedz
Wolfik - 01.07.2021 / 15:59, *.mm.pl

@Krzeszczu: No chyba własnie, nie może owego kibla pozamiatać, bo bakterie by go zabiły i mielibyśmy męczennika....

Nie, Kolego mnie od dawna nic nie dziwi. Twoje ostatnie zdanie mówi praktycznie wszystko. Z tej mąki nie będzie niczego, pozostaje czekać aż Mioduskiemu po prostu znudzą się te zabawki.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.07.2021 / 16:30, *.orange.pl

@Wolfik: Ja już na nic nie czekam. Dzisiaj na obiad mam Rosołek, na deser Kisiel, do tego trzecie danie - browar. Panowie porzuciłem wszelką nadzieję. Jedno co warto, to uwalić (z rozpaczy) się warto i tyle w temacie...

odpowiedz
Krzeszczu - 01.07.2021 / 16:34, *.bredband2.com

@Leśny Dziadek: Popieram! I biore tu przyklad z Ferdka Kiepskiego: nie chcem ale muszem :-))

odpowiedz