LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
BILETY
1537 artykułów
Kibicowski
We Wrocławiu będzie komplet
17 sie 2010
Piątkowy mecz Legii ze Śląskiem Wrocław prawdopodobnie obejrzy komplet widzów. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpoczęła się w poprzednim tygodniu i wszystkie wejściówki powinny rozejść się w przedsprzedaży. "Zainteresowanie jest bardzo duże. Nawet w sobotę pod kasami stadionu ustawiały się długie kolejki" - mówi Michał Mazur, rzecznik prasowy Śląska.
Niewiele ponad 6000 biletów na Cracovię
15 sie 2010
Około 6200 biletów pozostało na poniedziałkowy mecz Legii z Cracovią. Najwięcej wejściówek dostępnych jest na trybunę im. Kazimierza Deyny, bo ok. 2600. Na Żyletę pozostały ostatnie wejściówki, i to na skrajne sektory.
Kibicowski
Sektor rodzinny powiększony o 698 miejsc
14 sie 2010
Spore zainteresowanie karnetami w sektorze rodzinnym sprawiło, że klub postanowił powiększyć obszar objęty specjalnymi zniżkami dla rodzin. Do tej pory rozprowadzono ponad 800 abonamentów na sektory 117, 217 i 218, mogące pomieścić łącznie 1715 kibiców. Teraz fani, którzy chcą kupić karnet rodzinny, mają do dyspozycji sektor 118 na trybunie południowej, w którym znajduje się 698 krzesełek. Do tej pory zajęto w nim tylko 9 miejsc.
AD · aktualnosci-inline-1
Śląsk już sprzedaje bilety na mecz z Legią
12 sie 2010
Choć do meczu Legii ze Śląskiem Wrocław pozostał jeszcze ponad tydzień, to od dwóch dni trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. W przedsprzedaży wejściówki kosztują 20 zł na trybunę odkrytą i 35 zł na trybunę krytą. W dniu meczu bilety będą droższe odpowiednio o 10 i 15 zł. Władze klubu z Oporowskiej liczą, że wizyta Legii ściągnie na stadion tłumy kibiców
Kibicowski
Od piątku bilety na Cracovię
12 sie 2010
Jutro rozpocznie się sprzedaż biletów na poniedziałkowy mecz Legia - Cracovia. Wejściówki na spotkanie będą dostępne na wyspach Legii w centrach handlowych oraz w Internecie od godziny 10. Sprzedaż w kasach na Łazienkowskiej rozpocznie się godzinę później. W piątek bilety będzie można kupić od 11 do 19, a w sobotę od 10 do 17 w kasach nr 1 i 2.
Kibicowski
Legia nie dostała jeszcze 300 biletów od Polonii
11 sie 2010
W piątek Legia zagra na Konwiktorskiej. Na Łazienkowską nie dotarły jeszcze bilety dla fanów naszego klubu. "Polonia zaproponowała nam 300 miejsc. Po konsultacji ze stowarzyszeniem kibiców wystąpiliśmy o 1,5 tys. biletów, ale Polonia się nie zgodziła, więc wystąpiliśmy o wspomniane wcześniej 300 biletów. Na razie nie dostaliśmy odpowiedzi" - powiedział szef bezpieczeństwa na stadionie Legii Bogusław Błędowski.
Kibicowski
Wstęp na mecze tylko z plastikową kartą kibica
7 sie 2010
W związku z dużą ilością pytań z Waszej strony, postanowiliśmy wyjaśnić zasady wstępu na nowy stadion Legii. Do wejścia na mecz potrzebna jest tylko karty kibica i ew. legitymacja dla osób korzystających z ulg. Na mecze Legii nie da się wejść na podstawie tymczasowych (papierowych) kart kibica, choć są one wystarczające do zakupu samej wejściówki. Biletów papierowych już nie ma. Poniżej prezentujemy również mapkę z oznaczonymi wejściami na poszczególne trybuny. Dziś bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 14.
Kibicowski
Chaos z biletami na Arsenal
5 sie 2010
Tak fatalnej organizacji przy sprzedaży biletów na mecze Legii nie było już dawno. Znaczne zwiększenie pojemności nowego stadionu sprawiło pracownikom Legii olbrzymie kłopoty, których do dzisiaj nie udało się wyprostować. Największe zamieszanie wprowadziły bilety dla osób zaproszonych przez posiadaczy karnetów z poprzedniego sezonu.
AD · aktualnosci-inline-1
Ostatnie bilety na mecz z Arsenalem
2 sie 2010
Niespełna 900 biletów pozostało jeszcze na sobotni mecz z Arsenalem Londyn. Najwięcej wejściówek w cenie 50 zł dostępnych jest na sektor 120 (sektor gości). Ze względu na problemy z działaniem internetowego systemu biletowego zachęcamy do zakupu wejściówek osobiście w kasach klubowych lub na "wyspach" Legii. Bilety na sektor gości dostępne są tylko na Łazienkowskiej - w osobnej kasie.
Kibicowski
Informacje nt. biletów w ramach rekompensaty za PE
31 lip 2010
Wszyscy kibice, którzy wysłali do klubu maile w sprawie bezpłatnych biletów na mecz z Arsenalem (w formie rekompensaty za Puchar Ekstraklasy), otrzymają od klubu informacje najpóźniej jutro o godzinie 6 rano. Wtedy bowiem rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów na mecz z "Kanonierami" (przez Internet). Przypominamy, że od 1 do 7 sierpnia, wstrzymana jest sprzedaż abonamentów na nowy sezon.
Kibicowski
W niedzielę początek sprzedaży biletów na Arsenal
30 lip 2010
W niedzielę rozpocznie się sprzedaż biletów na towarzyski mecz Legii z Arsenalem. Na razie nie wiadomo ile wejściówek trafi do ogólnej sprzedaży - to zależy od liczby sprzedanych karnetów do soboty włącznie. Kupno abonamentu na sezon 2010/11, właśnie do końca lipca, upoważnia do bezpłatnego wstępu na spotkanie z "Kanonierami".
Kibicowski
Legia przekazała bilety dla fanów Arsenalu
29 lip 2010
Władze Legii przekazały Arsenalowi Londyn 500 wejściówek na spotkanie towarzyskie pomiędzy tymi klubami, które odbędzie się 7 sierpnia, z okazji otwarcia nowego stadionu Legii. Po ustaleniach z włodarzami "Kanonierów", około 120 biletów otrzyma Stowarzyszenie Kibiców Arsenal Poland Supporters Club.
Kibicowski
Ceny biletów do negocjacji, program lojalnościowy
26 lip 2010
Kibice i klub doszli do porozumienia m.in. w sprawie cen biletów na nowym stadionie. Te nie zmienią się przynajmniej do października. Wtedy ma nastąpić ich weryfikacja. "W I połowie października nastąpi ocena słuszności cen biletów. Jeśli będzie dobra frekwencja, ceny biletów pozostaną zmian" - poinformowano kibiców w czasie poniedziałkowej konferencji prasowej.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Maltańskie spodnie pośród flag
26 lip 2010
Za nami kolejne mecze w europejskich pucharach z udziałem polskich drużyn. Do dalszych gier awansowały, choć nie bez kłopotów, wszystkie polskie drużyny. Na krajowych boiskach rozegrano natomiast pierwsze mecze Pucharu Polski. Ciekawiej będzie jednak dopiero w kolejnych fazach tych rozgrywek. Obecnie fani Lecha, Jagiellonii i Ruchu szybkują się na atrakcyjne zagraniczne wyjazdy.
Kibicowski
Ceny karnetów w klubach ekstraklasy
16 lip 2010
Za trzy tygodnie rozpoczną się rozgrywki nowego sezonu. Większość klubów ekstraklasy prowadzi już sprzedaż abonamentów dla kibiców. Najlepiej pod względem liczby sprzedanych karnetów prezentuje się Lech. W Poznaniu sprzedano już ponad 11 z 12 tysięcy karnetów (dla porównania Legia ok. 4 z 24 tys). W przeciwieństwie do innych klubów, Lech sprzedaje karnety obejmujące tylko 3 mecze.
Kibicowski
Legia zadowolona z liczby sprzedanych karnetów
8 lip 2010
"Jeśli chodzi o liczbę karnetów, to ich sprzedaż jeszcze trwa. Naszym zdaniem ta sprzedaż idzie dobrze" - powiedział w środę Paweł Kosmala. Na dzień dzisiejszy klub sprzedał 4 tysiące z 23 tysięcy dostępnych miejsc na trzech trybunach. "Będziemy zadowoleni jeśli sprzedamy dwa razy więcej karnetów niż kiedykolwiek na ten stadion było sprzedanych. Liczymy, że taki wynik osiągniemy. Wszystko na to wskazuje" - zapowiada prezes Legii.
Kibicowski
Bilety na mecz z Arsenalem od 1 sierpnia
5 lip 2010
W sobotę 7 sierpnia o godzinie 17 piłkarze Legii zagrają towarzysko z Arsenalem Londyn z okazji otwarcia trzech trybun nowego stadionu przy Łazienkowskiej. Wstęp na ten mecz, bez konieczności kupowania biletów będą miały osoby, które zakupią karnet na cały sezon. Sprzedaż pojedynczych biletów rozpocznie się 1 sierpnia. Najtańszy bilet normalny (na sektor rodzinny) kosztować będzie 27 złotych.
Kibicowski
Kibice kupili 2,5 tysiąca karnetów
5 cze 2010
Ponad 2,5 tysiąca karnetów sprzedała Legia Warszawa na nowy sezon 2010/11. Podczas meczu otwarcia nowy stadion Legii będzie mógł pomieścić ok. 22 tysięcy kibiców. Fani mogą kupować abonamenty już od półtora miesiąca. W ostatnich tygodniach sprzedaż/rezerwacja wejściówek zdecydowanie zmniejszyła tempo. W tej chwili w systemie sprzedaży zajętych jest w sumie ok. 4,3 tysiąca miejsc.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Dodatkowe bilety na finał PP dla kibiców Legii
21 maj 2010
Wszyscy chętni na jutrzejszy wyjazd na finał Pucharu Polski Pogoń - Jagiellonia mają ostatnią już szansę na zakup biletu na sektor Pogoni. Szczecinianie przysłali dziś do stolicy dodatkowych 48 wejściówek. Można je kupić wraz z okazjonalną koszulką oraz przejazdem pociągiem specjalnym z Warszawy tylko dziś do godziny 21 w Źródełku w cenie 97 złotych.
Kibicowski
Finał PP: Bramy stadionu otwarte od 11:30. Feta w niedzielę w Szczecinie
20 maj 2010
Jutro kibice Legii będą mogli odebrać bilety na finałowe spotkanie Pucharu Polski pomiędzy Pogonią a Jagiellonią, a także okazjonalne koszulki Pogoni. Ważna informacja jest taka, że w koszulkach klubowych, a także innych barwach klubu, fani Pogoni będą mogli wejść tylko na sektory 19-24. Wiadomo także, że bramy stadionu Zawiszy otwarte zostaną już 4 godziny przed początkiem spotkania, czyli o godzinie 11:30.
Kibicowski
Jutro zapisy na wyjazd z Pogonią na finał PP
16 maj 2010
Jutro w godzinach 13-19 w Źródełku wszyscy kibice Legii będą mogli zapisać się na wyjazd na finał Pucharu Polski pomiędzy Pogonią a Jagiellonią, który rozegrany zostanie w sobotę, 22 maja o 15:30 w Bydgoszczy. Pakiet składający się z przejazdu pociągiem specjalnym, biletu na mecz oraz okazjonalnej koszulki Pogoni kosztuje 90 złotych. Osoby, które kupiły wejściówki na kupbilet.pl mogą zapłacić za sam przejazd i koszulkę - 50 złotych.
Polska
Bilety na mecze kadry z Finlandią i Serbią
13 maj 2010
29 maja piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się w Kielcach z Finlandią. Bilety w cenie 30, 60 i 130 będzie można nabywać od 14 maja przez stronę www.kupbilet.pl. Z kolei 2 czerwca w Kufstein (Austria) Polacy zmierzą się z Serbią. Zamówienia na bilety w cenie 10 euro można składać drogą telefoniczną.
Kibicowski
Pogoń sprzedała już bilety na finał Pucharu Polski
13 maj 2010
Pogoń Szczecin już we wtorek sprzedała wszystkie bilety, jakie otrzymała od PZPN na finał Pucharu Polski. Policja na razie nie zgodziła się na zwiększenie puli biletów dla Portowców. Szczecinianie wystąpili o 10 tysięcy biletów na mecz z Jagiellonią, zaplanowany na przyszłą sobotę, ale będą musieli zadowolić się jedynie 5-tysięczną pulą. Ta znalazła już nabywców.
Bilety na mecz z GKS-em Bełchatów
12 maj 2010
W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 Legia rozegra ostatni mecz tego sezonu. Rywalem podopiecznych Stefana Białasa będzie GKS Bełchatów. Bilety na to spotkanie już teraz można kupować przez Internet oraz na wyspach Legii w czterech centrach handlowych. Jutro trafią do kas przy Łazienkowskiej. Ceny biletów są takie same jak na wszystkie mecze w obecnym sezonie.
Kibicowski
Bilety na finał PP: 5 tys. dla Pogoni, 4,5 tys. dla Jagi
7 maj 2010
Za dwa tygodnie w Bydgoszczy rozegrany zostanie finał Pucharu Polski pomiędzy Pogonią Szczecin a Jagiellonią Białystok. Spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 15:30 i będzie transmitowane przez telewizję publiczną. Początkowo PZPN przyznał kibicom Pogoni 4434 bilety, a fanom Jagiellonii 3748. Oba kluby wynegocjowały na razie większe pule - Pogoń dostanie 5 tysięcy wejściówek, "Jaga" 4,5 tys. Stadion Zawiszy posiada 22.500 miejsc siedzących. Informacje na temat wyjazdu fanów Legii do Bydgoszczy podamy w poniedziałek.
Gronkiewicz-Waltz: Wierzę, że konflikt zmierza ku końcowi
5 maj 2010
Wczoraj odbyło się spotkanie SKLW z prezydent Warszawy, Hanną Gronkiewicz-Waltz. Już w czasie spotkania pani prezydent powiedziała o deklaracji klubu w sprawie powrotu do herbu z 1957 roku. Dla kibiców ważne jest również obniżenie cen pojedynczych biletów na nowy stadion. "Postaram się przekonać właścicieli klubu do zmian cen biletów, ale to oni jako zarządzający stadionem o tym decydują. A co do konfliktu, to my jako miasto jesteśmy jak swatka.
Kibicowski
Karnety: 2 tysiące w 2 tygodnie
4 maj 2010
2 tysiące karnetów w dwa tygodnie kupili/zarezerwowali kibice Legii na nowy sezon 2010/11. W czasie sprzedaży zamkniętej (19-30 kwietnia) zakupu mogli dokonywać fani, którzy mają abonament w obecnych rozgrywkach (ok. 3 tys. osób). Każdy mógł również zarezerwować miejsca dla pięciu znajomych, a w zamian otrzymywał po 50 zł doładowania na karcie kibica.
Kibicowski
Bilety na mecz z Polonią
3 maj 2010
Jutro w godzinach 11-19 w kasie przy wejściu na stadion przy ulicy Łazienkowskiej, Klub Piłkarski Legia prowadzić będzie sprzedaż biletów na spotkanie Polonia - Legia. Ten mecz zaplanowano na wtorek, 11 maja na godzinę 19. Bilety kupować mogą jedynie posiadacze nowych Kart Kibica. Polonia przekazała Legii 300 wejściówek w cenie 15 złotych.
Kibicowski
Bilety na mecz z Wisłą
30 kwi 2010
W przyszłą sobotę o godzinie 16, Legia na Łazienkowskiej zagra z Wisłą. Bilety na to spotkanie już teraz można kupować przez Internet. We wtorek wejściówki będą dostępne na wyspach Legii w czterech centrach handlowych, a od czwartku w kasach przy Łazienkowskiej. Ceny biletów są takie same jak na wszystkie mecze w obecnym sezonie. W sprzedaży nie ma wejściówek na najtańsze sektory - A i F trybuny przed krytej.
Kibicowski
Polonia sprzedaje już bilety na derby
28 kwi 2010
Choć do meczu Polonii z Legią zostały jeszcze dwa tygodnie, klub z Konwiktorskiej już od zeszłego czwartku prowadzi przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Polonia otworzyła jedną kasę biletową, w której przez 6 dni w tygodniu sprzedawane są wejściówki tylko na mecz z Legią. Do 6 maja wprowadzono specjalne, niższe ceny. Do zakupu biletu konieczne jest posiadanie Karty Kibica Polonii.
‹
1
…
45
46
47
…
52
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl