LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
DOPING
1126 artykułów
Kibicowski
Relacja z trybun: Kolejna wyprawa na białostocki parking
7 maj 2018
Wyjazdy do Białegostoku to od kilku lat droga przez mękę. Najpierw wojewoda białoruski, tfu... podlaski robił wszystko, byśmy nie mogli obejrzeć meczu. Później, kiedy wojewoda nie przyszedł w sukurs i działaczom Jagiellonii strach zajrzał w oczy na myśl, że hordy legionistów stawiłyby się na ich stadionie, więc wymyślono naprędce remont przystadionowego ogrodzenia. Na ostatnie dwa wyjazdy w Białymstoku nie udało się wymyślić nic, co uniemożliwiłoby fanom ze stolicy dotarcie do celu.
Kibicowski
Relacja z trybun: Bez nas ten dzień nie wyglądałby tak samo
4 maj 2018
Po rocznej przerwie znowu Legia wystąpiła w finale Pucharu Polski na stadionie Narodowym, a naszym rywalem była tym razem Arka Gdynia. Mecz cieszył się olbrzymim zainteresowaniem publiczności. Fani obu drużyn przygotowali oprawy, a zgodnie z nowym prawem w konstytucji, Puchar Polski trafił w nasze ręce. Po raz 19. w historii.
Kibicowski
Relacja z trybun: Rozgrzewka przed finałem
29 kwi 2018
Sezon 2017/18 wchodzi w fazę kulminacyjną. Mieliśmy już tyle wahań nastrojów, że można by nimi obdzielić kilka rozgrywek ligowych. Jednak ostatnie spotkania napawają optymizmem i wygląda na to, że znów "wiara jest w narodzie". To przekłada się także na lepszą atmosferę na trybunach.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Mistrzem Polski jest, ukochana ma...
23 kwi 2018
O ile nadzieje kibiców na dobry wynik po ostatnich występach legionistów nie były zbyt wielkie - w drodze do Krakowa raczej mało kto przewidywał korzystny dla nas rezultat - to gra naszych piłkarzy przy Reymonta zaskoczyła na tyle pozytywnie, że w doskonałych humorach przez kilkanaście minut bawiliśmy się przy pieśni "Mistrzem Polski jest, ukochana ma, mistrzem Polski jest, Legia Warszawa".
Kibicowski
Relacja z trybun: Z piekła... na Narodowy
19 kwi 2018
Po meczu w Zabrzu wydawało się, że Legia ma wystarczającą zaliczkę przed rewanżowym spotkaniem i w środowy wieczór na zbyt wiele emocji liczyć nie będziemy. Tymczasem piłkarze zaserwowali nam niesamowity dreszczowiec - na szczęście zakończony happy-endem. Gol strzelony w ostatniej minucie doliczonego czasu gry, smakuje wyjątkowo. Szczególnie, kiedy jeszcze kilkanaście minut wcześniej z finałem na Narodowym witali się zabrzanie. Oj, zapamiętamy ten wieczór na długo.
Kibicowski
Relacja z trybun: Najwyższa pora zwolnić tego amatora
16 kwi 2018
Sobotnie spotkanie z Zagłębiem obejrzała bardzo skromna grupa kibiców - najmniejsza od kiedy wprowadzono podział ligi na dwie ósemki. Mniejsza frekwencja była odwrotnie proporcjonalna do głośności dopingu - ten stał na bardzo wysokim poziomie. W drugiej połowie, widząc jak nasze gwiazdy kopią się po czołach, fanatycy nie wytrzymali i wygarnęli Jozakowi oraz piłkarzom, co leżało im na wątrobie.
Kibicowski
Relacja z trybun: Hej Legio, tylko mistrzostwo!
9 kwi 2018
Niecałe 19 tysięcy kibiców przyszło w sobotni, pogodny wieczór na Łazienkowską, by wspierać ukochany klub w meczu ostatniej kolejki sezonu zasadniczego. Wobec nieco bardziej zdecydowanej akcji "Ostatni gwizdek" spotkanie wyjątkowo trwało znacznie więcej niż 90 minut. Jeśli ktoś myśli, że to ostatnie słowo kibiców w walce o swoje prawa, jest w błędzie.
Kibicowski
Relacja z trybun: Jak tak dalej grać będziecie...
5 kwi 2018
Z Gdyni wróciliśmy w niedzielny poranek, a już dwa dni później blisko tysięczna grupa legionistów ruszała na kolejną eskapadę. Tym razem w zupełnie innym kierunku - naszym celem było Zabrze. Wyjazd rozpoczęliśmy o godzinie 10, bowiem o tej porze z dworca Warszawa Zachodnia, w stronę Górnego Śląska ruszył pociąg specjalny. W trakcie wyjazdu nie brakowało walorów edukacyjnych. Mieliśmy zorganizowany szlak turystyczny z dworca na stadion - oczywiście najbardziej okrężną drogą.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Na zakazie w Wielką Sobotę
2 kwi 2018
Wielkosobotnie wyjazdy mają swój niepowtarzalny klimat. Najpierw oczywiście trzeba pokombinować w domu, by wymigać się od świątecznych obowiązków. W tym roku po raz pierwszy mieliśmy okazję odwiedzić nowy stadion Arki Gdynia - i to dzięki uprzejmości miejscowych kibiców. Zakaz za zeszłoroczny mecz z Górnikiem, obowiązywał bowiem do końca sezonu zasadniczego, czyli obejmował również mecz na Pomorzu.
Kibicowski
Relacja z trybun: Krakowski alarm smogowy
19 mar 2018
Ponad 20 tysięcy kibiców przyszło w chłodny, niedzielny wieczór na Łazienkowską. Dawniej mecze z Wisłą zwane były klasykami, dzisiaj daleko im do tego miana, ale i tak wzbudzają niemałe emocje. Efektem tego był konkretny festiwal bluzgów pomiędzy obiema ekipami, jak również pod adresem łódzkich przyjaciół Wisły, którzy po sobotniej wizycie w Nowym Dworze, tym razem licznie wspierali wiślaków przy Ł3.
Kibicowski
Relacja z trybun: Kapitalne miasto
5 mar 2018
Pięć dni po meczu z Jagiellonią przy Łazienkowskiej rozegraliśmy kolejne ciekawe piłkarsko i kibicowsko spotkanie. Poznaniacy zdecydowanie liczniej niż białostoczanie stawili się w sektorze gości, a i pod względem ultras niedzielny mecz wypadł zdecydowanie lepiej. Lepsza była także frekwencja.
Kibicowski
Relacja z trybun: Fanatyzm bez względu na okoliczności
28 lut 2018
"Jak jest zima, to musi być zimno. Takie jest odwieczne prawo natury" - tekst z nieśmiertelnego "Misia" znajduje odzwierciedlenie w ostatnich dniach lutego. A, że liga nasza już od kilku lat gra od pierwszej połowy tego miesiąca, nic dziwnego, że czasem trochę przymrozi. Zapowiadane na wtorkowy wieczór -15 stopni sprawiło trochę paniki. Mówiło się nawet o przełożeniu całej kolejki, ale ostatecznie do tego nie doszło.
Kibicowski
Relacja z trybun: Gorący powrót
18 lut 2018
Pierwszy ligowy mecz w 2018 roku legioniści odbyli już wprawdzie przed tygodniem, kiedy to mierzyli się w Lubinie z miejscowym Zagłębiem, ale wówczas spotkanie na zakazie obserwowała jedynie 500-osobowa grupa fanów z Warszawy. Wszyscy, którzy nie mogli pojechać na Dolny Śląsk, czekali zatem z wytęsknieniem na noworoczną inaugurację rozgrywek najlepszej pod słońcem ligi na Estadio WP.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Ch... z zakazami, hej Legio jesteśmy z Wami!
11 lut 2018
W ostatnich latach przerwy zimowe nie są tak długie jak kiedyś. Mimo wszystko półtora miesiąca wystarczyło, by nieco zatęsknić za tą najwspanialszą ligą świata, a przede wszystkim, za wspieraniem naszego ukochanego klubu. Co prawda Komisja Ligi - organ Ekstraklasy SA - nałożył na nas zakaz wyjazdowy do końca sezonu zasadniczego, ale kolejny raz dzięki uprzejmości gospodarzy, mogliśmy pojawić się na trybunach.
Koszykówka
Relacja z trybun z kosza: Legia i Radomiak
4 sty 2018
Pierwszym oficjalnym meczem Legii w roku 2018 było wyjazdowe spotkanie koszykarzy w Radomiu. Na ten bliski wyjazd wybrało się 50 kibiców, którzy na miejscu mogli liczyć na wsparcie Radomiaka. Nasza grupa zajęła miejsca na trybunie prostej, gdzie przy akompaniamencie bębna prowadziła głośny doping przez całe spotkanie. Słaba postawa zawodników tym razem nie pozostała bez reakcji.
Kibicowski
Najpopularniejsze video roku 2017
28 gru 2017
Ponad 4,1 miliona wyświetleń w 2017 roku zanotowały filmy, które zamieściliśmy na kanale LegionisciTV na YouTube. Poniżej prezentujemy zestawienie 10 najpopularniejszych filmów roku. Zachęcamy także do subskrybowania naszego kanału na YT. Zapraszamy do oglądania!
Kibicowski
Relacja z trybun: Pożegnanie Guilherme (VIDEO)
17 gru 2017
Mecz z Wisłą Płock był ostatnim, jaki w tym roku rozgrywali nasi piłkarze. Przed dwumiesięczną przerwą na Łazienkowską przyszło 13,7 tys. kibiców. Przyjezdni, którzy wspierani przez Stomil (70), dotarli do Warszawy kilkunastoma autokarami. Niestety to oni mieli tego dnia powody do radości. W ostatnich minutach spotkania, mnóstwo osób ruszyło do wyjść, śpiewając jednocześnie "Nie poddawaj się...".
Kibicowski
Relacja z trybun: Drugi wyjazd na zakazie
14 gru 2017
Listopadowa wyprawa kielecka nie była ostatnim wyjazdem kibiców Legii w 2017 roku. Dzięki uprzejmości Piasta około 400 osób ze stolicy mogło we wtorkowy wieczór obejrzeć na żywo mecz swojego ukochanego klubu w Gliwicach.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Grudniowe mecze dla fanatyków
11 gru 2017
W sobotni wieczór przy Łazienkowskiej mieliśmy okazję przedostatni raz w tym roku dopingować nasz zespół. W chłodny wieczór na trybunach stawiło się trochę ponad 11 tysięcy kibicówm czyli niewiele więcej niż na meczu z Bytovią. Na każdej z trybun nie brakowało wolnych miejsc, ale nasz doping naprawdę mógł się podobać.
Koszykówka
Relacja z trybun z kosza: Trenerze, dzięki za wszystko!
4 gru 2017
W niedzielę koszykarze Legii rozegrali ostatnie w tym sezonie spotkanie na Torwarze. Kolejne mecze odbywać się będą na warszawskim Bemowie. Tym razem na trybunach pojawiła się większa niż zwykle grupa dzieci i fakt ten wykorzystano do wspólnych śpiewów. Żyleta podziękowała wszystkim, którzy na mecz przyszli z dzieciakami, za czynny udział w wychowywaniu przyszłego pokolenia kibiców naszego klubu.
Kibicowski
Relacja z trybun: Fanatycy zdzierali gardła
29 lis 2017
Na meczu z Bytovią pojawiła się co trzecia osoba obecna na meczu z Górnikiem. Kolejny raz zawiedli karneciarze, którzy w dużej mierze wybrali ciepłe kapcie i wygodną kanapę. Przy Ł3 stawiło się najmniej widzów od momentu oddania do użytku nowego stadionu, czyli od sierpnia 2010 roku - niewiele ponad 7,2 tys. widzów. Podczas kiedy jedni się lenili, fanatycy zdzierali gardła aż miło. Właściwie tak jest zawsze, kiedy na trybunach pojawiają się ci, którzy będą tutaj zawsze, bez względu na rywala, okoliczności, stan zdrowia i portfela.
Kibicowski
Relacja z trybun: Ch... z zakazami, hej Legio jesteśmy z Wami!
27 lis 2017
Zakaz na wyjazdowy mecz z Koroną mieliśmy już od jakiegoś czasu. Po konkretnym pokazie pirotechnicznym na meczu z Górnikiem Komisja Ligi dołożyła nam jeszcze dłuższą przerwę wyjazdową - do końca sezonu zasadniczego, czyli do początku kwietnia. Dzięki uprzejmości koroniarzy, już tydzień po meczu z Górnikiem utarliśmy nosa działaczom KL oraz Bońkowi, któremu marzy się januszowa atmosfera z meczów kadry.
Kibicowski
Relacja z trybun: Fanatyzm, który odbije się szerokim echem
20 lis 2017
Już dawno mecz Legii z Górnikiem nie wzbudzał takiego zainteresowania jak w niedzielny, listopadowy wieczór. Wiadomo już, że spotkanie - bez względu na konsekwencje - na długo zapisze się w historii ruchu u(L)tras. Nieznani Sprawcy kolejny raz udowodnili wszystkim, że nie mają sobie równych w Polsce, a i w Europie niewiele ekip może pokusić się o tak efektowne prezentacje.
Kibicowski
Relacja z trybun: Nie boję się, gdy pada deszcz
7 lis 2017
Rozgrywanie meczów w niedzielny wieczór i to jeszcze w oddalonym o prawie 600 kilometrów Szczecinie nie należy do najprzyjemniejszych wiadomości dla kibiców gości, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że następnego dnia z samego rana trzeba pokwapić się do pracy, a nie zawsze można sobie pozwolić na "eNŻetkę".
Kibicowski
UYL: Relacja z trybun z meczu z Ajaxem
1 lis 2017
Około dwóch tysięcy kibiców Legii przybyło we wtorek na spotkanie UEFA Youth League z Ajaxem Amsterdam. Jeszcze niedawno mieliśmy okazję wspierać w europucharach w rywalizacji z Holendrami nasz pierwszy zespół. Teraz przyszło nam dopingować młodzież, która dotarła do odpowiednika 1/16 finału rozgrywek UYL. Ceny biletów, tak jak na spotkanie z Islandczykami, były bardzo przystępne i wynosiły 5 i 10 złotych, a uczestnicy projektu Legia Soccer Schools na stadion wchodzili bezpłatnie.
Koszykówka
Relacja z trybun z kosza: Rozmowa motywacyjna
31 paź 2017
W niedzielę przed meczem Legii z Arką koszykarze grali na Torwarze swój mecz w PLK. Nie ukrywamy, że jeszcze kilka lat temu, marzeniem części z nas - tej, której na sercu leży dobro wszystkich legijnych sekcji - był właśnie taki układ, że najpierw koszykarze grają swój mecz na Torwarze, a później piłkarze przy Ł3. Jak się okazuje - marzenia się spełniają. Szkoda tylko, że frekwencja na trybunach pozostawiała nieco do życzenia.
Kibicowski
Relacja z trybun: Arkowcy dojechali do Działdowa
30 paź 2017
Pogoda w niedzielę była wybitnie niesprzyjająca - padający od rana deszcz oraz chłód na pewno nie zachęcały do dłuższego wyjścia z domu. Komu chciałoby się w takich okolicznościach przyrody marznąć i oglądać wątpliwej jakości widowisko piłkarskie? Ano jest jeszcze trochę takich wariatów, którym niestraszne deszcze, wiatry, ani jakiekolwiek inne przeciwności losu. Z drugiej strony, raptem 14,4 tys. to wynik nieadekwatny do naszego potencjału...
Kibicowski
Relacja z trybun: Awaria oświetlenia też jest jakąś okazją
26 paź 2017
Komisja Ligi nakłada ostatnio na nas zakazy wyjazdowe za byle gówno, ale na szczęście zakazy te nie dotyczą rozgrywek Pucharu Polski, gdzie mieliśmy okazję zaliczyć po raz kolejny nowy teren. Po wyjeździe do Opola na mecz z Ruchem Zdzieszowice, tym razem w środku tygodnia w blisko cztery setki podróżowaliśmy do Bytowa.
Koszykówka
Relacja z trybun z kosza: Old School Legia
24 paź 2017
Za nami drugie w tym sezonie spotkanie koszykarzy Legii, które rozegrane zostało w hali Torwaru. Tym razem frekwencja była zdecydowanie słabsza niż na inaugurację rozgrywek, choć trudno powiedzieć, żeby atmosfera stworzona na trybunach była gorsza. Sekcyjni Fanatycy przygotowali oprawę, a w hali pojawiła się 31-osobowa grupa przyjezdnych. Fotoreportaż z meczu - 47 zdjęć Hugollka
Kibicowski
Relacja z trybun: Pierwszy krok w stronę normalności
16 paź 2017
Dłuższa przerwa od meczów przy Łazienkowskiej, a także przerwa na kadrę, pozwoliła trochę oczyścić atmosferę i zapomnieć o ostatnich dokonaniach naszych piłkarzy. Już kilka dni przed spotkaniem z Lechią SKLW oraz grupy kibicowskie zapowiedziały normalny doping. Ostatecznie na trybunach pojawiło się 18,5 tysiąca fanów. Lechiści nie przyjechali do stolicy z powodu zakazu wyjazdowego.
‹
1
…
14
15
16
…
37
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl