LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
DOPING
1126 artykułów
Kibicowski
We wtorek dopingujemy Młodą Legię na meczu UYL
16 paź 2017
We wtorek zachęcamy do wspierania juniorów Legii, którzy w Lidze Młodzieżowej UEFA rywalizować będą z islandzkim Breiðablik Kópavogur. Fani zachęcają do wspólnego dopingu dla legionistów, który prowadzony będzie na Żylecie. Bilety kosztują tylko 5 złotych (posiadacze Kart Kibica) i 10 zł (pozostali). Początek spotkania o 18:00 na głównej płycie stadionu Legii.
Koszykówka
Relacja z trybun z meczu kosza na Torwarze
9 paź 2017
Koszykarze Legii w sobotę rozegrali pierwsze spotkanie nowego sezonu przed własną publicznością. W hali Torwar zasiadło około 3,5 tysiąca kibiców, w tym kilkuset fanatyków, którzy zdzierali gardła od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Legioniści w trakcie meczu zaprezentowali flagowisko w barwach.
Kibicowski
Relacja z trybun: Chwila radości w morzu beznadziei
4 paź 2017
Pojedynki Lecha z Legią od lat działają jak magnes na mieszkańców Poznania i Warszawy i to bynajmniej nie z powodu piłkarskiego pojedynku, lecz w wyniku odwiecznej nienawiści, jaką pałają do siebie kibice obu klubów. Kiedy zatem dochodzi do konfrontacji zespołów z Wielkopolski i Mazowsza, można być niemal pewnym, że nabycie wejściówek zarówno gospodarzom, jak i wizytującym wrogi stadion gościom potrafi przysporzyć nie lada problemów.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Mocno Legia, czyli wyprawa na parking w Białorusi
25 wrz 2017
Po tym jak przed kilku laty Jagiellonia straciła kilkadziesiąt flag, można było przypuszczać, że trochę przyjdzie nam czekać na wyjazd na Podlasie. Ostatecznie po durnych wymysłach Komisji Ligi, policji i wojewody przy aprobacie białostockiego klubu, przez 6 lat nie mieliśmy możliwości wyjazdu na mecz naszego klubu, rozgrywany na stadionie Jagiellonii. Do 24 września 2017, kiedy w końcu żadnych bzdur nie wymyślono.
Kibicowski
Relacja z trybun: Klimatyczny wyjazd na Opolszczyznę
23 wrz 2017
Tegoroczna droga Legii do finału Pucharu Polski układa się fantastycznie. I nie chodzi tu tylko o rywali z niższych klas rozgrywkowych, ale także ciekawe wyjazdy, których nie mamy na co dzień. Przed wyjazdem do Opola wiedzieliśmy już, że po wygranej z Ruchem Zdzieszowice, przyjdzie nam jechać na mecz do Bytowa na mecz ćwierćfinałowy.
Kibicowski
Relacja z trybun: Jacek to nie Twoja wina, to ch... jest drużyna
18 wrz 2017
Po fatalnych występach naszych kopaczy z klubu zwolniono Jacka Magierę - trenera, który był prawdziwym legionistą, jednym z niewielu, któremu naprawdę zależało na naszym klubie. Żyleta na meczu z Cracovią podziękowała "Magicowi" za wszystko, a zawodnikom dała do zrozumienia, że to właśnie ich postawa i brak zaangażowania zdecydowały o tym, że w miejsce Magiery sprowadzono kilku Chorwatów. "Jacek to nie Twoja wina, to ch... jest drużyna" - skandowali legioniści.
Kibicowski
Relacja z trybun: Kopacze, gdzie są wyniki?!
11 wrz 2017
Jeszcze nie tak dawno po meczach nie brakowało wspólnych śpiewów z piłkarzami, wspierania nawet kiedy nie szło, a hasło "Czy wygrywasz, czy nie..." było jak najbardziej aktualne. Co się w ostatnim czasie stało z zaangażowaniem piłkarzy wiedzą chyba tylko oni, ale w ciągu kilku tygodni piłkarze stali się grajkami i kopaczami. Ich postawa z ostatnich meczów nie będzie akceptowana przez fanatyków.
Kibicowski
Relacja z trybun: Kopacze, gdzie są puchary?!
28 sie 2017
Przed rokiem styl w jakim Legia wywalczyła awans do Ligi Mistrzów sprawił, że wówczas zamiast przesadnego świętowania, piłkarze usłyszeli "Legia grać, k... mać". Trudno jednak porównywać wymęczony remis z Dundalkiem, z odpadnięciem z Ligi Europy z Sheriffem. Totalny brak zaangażowania i walki naszych graczy w meczu rewanżowym w Tyraspolu sprawił, że w niedzielę na meczu z Zagłębiem piłkarze nie mogli liczyć na nasze wsparcie. Miarka się przebrała.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Popękane felgi i godziny na granicy. Naddniestrzańska wyprawa fanatyków ze stolicy
26 sie 2017
"Pojadę na fazę grupową" - tak z pewnością wielu kibiców tłumaczyło sobie odpuszczenie wyjazdowego meczu Legii w Tyraspolu. Nie pierwszy raz zresztą okazało się, że nie ma co zbyt daleko wybiegać w przyszłość - na wyjazdy trzeba jeździć, kiedy tylko jest możliwość. W tym roku mieliśmy możliwość wzięcia udziału w trzech eskapadach - przez Wyspy Alandzkie, azjatyckie stepy, po samozwańczą republikę Naddniestrza.
Kibicowski
Relacja z trybun: Folklor w Płocku
22 sie 2017
Upłynęło wiele wody w Wiśle od naszej ostatniej wizyty na stadionie płockiej Petrochemii. Jeszcze kilkanaście lat temu popularne były tak zwane "Najazdy na Płock". Dzisiaj to o tyle trudne do realizacji, że 1200 to maksymalna liczba wejściówek, jaką mogą nam zaoferować płocczanie. Tylu właśnie fanów z Łazienkowskiej ruszyło w niedzielne deszczowe przedpołudnie w stronę stadionu znajdującego się nieopodal rafinerii.
Kibicowski
Relacja z trybun: Niestraszne nam kolejne kary, lecz czy będą wciąż puchary?
18 sie 2017
Oprawa zaprezentowana przez nas na meczu z Astaną odbiła się szerokim echem na całym świecie. W dniu pierwszego spotkania z Sheriffem Tiraspol mieliśmy otrzymać informację nt. ewentualnej kary ze strony dojącej nas rok w rok UEFA. I tak, za lekcję historii, nasz klub ukarany został 35-tysięczną grzywną, liczoną oczywiście w europejskiej walucie. Temu właśnie poświęcona została choreografia zaprezentowana na meczu z popularnym "Szeryfem Terespol".
Kibicowski
Relacja z trybun: Za tę walkę o stolicę, dziś dziękują Wam kibice
12 sie 2017
Wakacje w pełni. Dało się to odczuć się w piątek na stadionie Legii. Wysokie temperatury, początek długiego sierpniowego weekendu i słaby ligowy start spowodował, że przy Łazienkowskiej 3 stawiło się 13,8 tys. widzów, czyli aż o 11 tys. mniej niż na meczu z Astaną.
Relacja z trybun: Legia grać!
7 sie 2017
Jako że pasmo nie najlepszych wyników stołecznego zespołu trwa w najlepsze, każdy kibic z Łazienkowskiej miał nadzieję, że chociaż kolejny ligowy mecz legionistom uda się zakończyć zwycięstwem. Z tego samego założenia wychodzili wszyscy ci, którzy zdecydowali się na podróż w upalną, sierpniową sobotę do oddalonej o prawie trzysta kilometrów od Warszawy Niecieczy.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Wiara nie wystarczyła
3 sie 2017
W środowy wieczór w rewanżowym spotkaniu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów "Wojskowi" podejmowali przy Łazienkowskiej kazachską Astanę - zespół, z którym tydzień wcześniej doznali bolesnej porażki 1-3. By przedłużyć marzenia o zasmakowaniu drugi raz z rzędu tych elitarnych, europejskich rozgrywek, legioniści musieli wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, ponieważ samo zwycięstwo nie wystarczało. Trzeba było wygrać co najmniej dwiema bramkami i to w dodatku z zerem z tyłu. Sytuacja nieciekawa, ale nie niemożliwa.
Kibicowski
Relacja z trybun: Chwila oldskulu (VIDEO)
30 lip 2017
Po serii meczów, w których nasz klub prezentował się dość przeciętnie, żeby nie napisać słabo (wyłączając dwumecz z Finami), przyszedł czas na spotkanie, w którym legioniści mieli obowiązek wreszcie się przełamać i tak zwyczajnie w świecie po prostu je wygrać. Okazja ku temu nadarzała się świetna, bowiem w sobotni wieczór na Łazienkowską przyjeżdżał totalny beniaminek Ekstraklasy – Sandecja Nowy Sącz – drużyna, której kibice bratają się między innymi z naszymi sąsiadami zza miedzy.
Kibicowski
Relacja z trybun: Jesteśmy z Wami!
23 lip 2017
Pewnie gdyby dzisiejsza Legia była prowadzona przez kogoś innego niż Jacka Magierę, fani z Łazienkowskiej, inaczej reagowaliby na kolejną stratę ligowych punktów. W "Magica" jednak wierzymy wszyscy, bo to nasz człowiek - gość oddany Legii na całego. Nie dziwią więc inne reakcje trybun w porównaniu z tymi, jakie miały miejsce, kiedy przed rokiem naszym zespołem dowodził niejaki Besnik Hasi.
Kibicowski
Relacja z trybun: Hit z Mariehamn
20 lip 2017
Po kapitalnej frekwencji na meczu o Superpuchar liczba widzów na rewanżowym spotkaniu z prawdziwym potentatem Wysp Alandzkich pozostawiała wiele do życzenia. I nie wiadomo w sumie skąd aż taka różnica pomiędzy tymi dwoma meczami, rozgrywanymi w środku sezonu urlopowego.
Kibicowski
Relacja z trybun: Jak za dawnych lat
17 lip 2017
Ci, którzy wspierali Legię na Wyspach Alandzkich, zaraz po powrocie do kraju mogli ruszać na kolejne wyjazdowe spotkanie - tym razem na południe do Zabrza. Górnik co prawda przez rok nie grał w najwyższej klasie rozgrywkowej, a wcześniej długo przez budowę nowego stadionu nie przyjmował kibiców gości, ale nam akurat przed rokiem przyszło jechać do Zabrza na spotkanie Pucharu Polski. Także tym razem wykorzystaliśmy przyznaną nam pulę biletów i w sektorze gości zasiadło 1102 fanów.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Mariehamn welcome to
14 lip 2017
Wyspy Brytyjskie, Wyspy Owcze, czy Wyspy Zielonego Przylądka - zapewne z geografii każdy z nas co nieco słyszał o każdych z nich, ale o Wyspach Alandzkich z pewnością wielu z nas dowiedziało się dopiero po wylosowaniu przez Legię niejakiego IFK Mariehamn. Klub gra w lidze fińskiej, wyspa należy do Finlandii, zaś zamieszkana jest w dużej mierze przez Szwedów, którzy za nic nie zamierzają posługiwać się językiem fińskim.
Kibicowski
Relacja z trybun: Zaskakująca frekwencja (VIDEO)
8 lip 2017
Pięć tygodni po zakończeniu poprzednich rozgrywek, wróciliśmy na Łazienkowską przy okazji meczu o Superpuchar. Od kiedy spotkania o to trofeum rozgrywane są na boisku mistrza Polski, nie zaś na neutralnym terenie, skończyły się problemy z tym, kto ma losować drużyny do rozgrywek. Ceny biletów na spotkanie z Arką były bardzo atrakcyjne - 10 złotych dla karneciarzy i 15 zł dla pozostałych, ale i tak, aż tak wysoka frekwencja (27 tys.) w okresie wakacyjnym była sporym zaskoczeniem.
Kibicowski
Relacja z trybun: Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...
6 cze 2017
Już dawno na naszym stadionie nie mieliśmy takich emocji. Siedem długich minut po ostatnim gwizdku sędziego czekaliśmy na wynik spotkania Jagiellonia - Lech. Dopiero po tym czasie mogliśmy świętować 13. tytuł mistrza Polski dla najwspanialszego klubu na świecie. W zupełnie innych nastrojach stadion przy Ł3 opuszczała liczba grupa lechistów. My zaś, pomimo deszczowej aury, licznie udaliśmy się na Starówkę, gdzie dość długo przyszło nam czekać na piłkarzy.
Kibicowski
Relacja z trybun: Licencja na świętowanie
29 maj 2017
Ostatni w tym sezonie wyjazd cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Sektor gości w Kielcach nie należy do największych, a tego dnia z pewnością, gdyby był kilkukrotnie bardziej pojemny, i tak wypełnilibyśmy go do ostatniego miejsca. Tym bardziej, że od naszego ostatniego wyjazdu minął miesiąc, bo w Szczecinie i Białymstoku zabrakło nas - przynajmniej w sektorze gości - z powodu zakazu wyjazdowego.
Kibicowski
Relacja z trybun: Przyświecają nam najwyższe cele (VIDEO)
18 maj 2017
W środowy wieczór wszystko ułożyło się tak jak byśmy sobie tego życzyli i na 2,5 tygodnia przed końcem rozgrywek, jesteśmy już jedną nogą na Starówce. Mecz z Lechem był niesamowity pod każdym względem - nie tylko pewnie wygrali piłkarze, ale także na trybunach było wręcz doskonale. Oprawy Nieznanych Sprawców to od dawna ścisła światowa czołówka, a w środę mieliśmy okazję zobaczyć prawdopodobnie najlepszą kartoniadę na trzy trybuny.
Kibicowski
Relacja z trybun: Świetna zabawa na dwie trybuny!
15 maj 2017
Na trzy tygodnie przed końcem sezonu przy Łazienkowskiej odbył się mecz z Termaliką. Z jednej strony można powiedzieć - nieciekawy rywal, z drugiej - jakie to ma znaczenie? Ci, którzy w niedzielne, słoneczne popołudnie wybrali się na stadion z pewnością nie żałowali wyboru. Piłkarze nastrzelali rywalom pół tuzina bramek, my zaś na trybunach bawiliśmy się fantastycznie, wprowadzając do repertuaru nową "choreografię" jednej z pieśni.
Kibicowski
Relacja z trybun: Hej Legio tylko mistrzostwo!
1 maj 2017
Rundę mistrzowską rozpoczęliśmy od spotkania na swoim stadionie z Wisłą. Zainteresowanie nie było aż tak duże, jak można się było spodziewać. Klub sprzedał około 10 tysięcy pakietów na cztery spotkania, licznik biletów wskazywał niemal pełny stadion, tymczasem na trybunach pojawiło się niewiele ponad 22 tysiące osób.
Kibicowski
Relacja z trybun: Mocno Legia!
23 kwi 2017
W sobotnie południe, kilka minut po godzinie 12 ruszyliśmy pociągiem z Dworca Zachodniego w stronę Krakowa na ostatni wyjazd w rundzie zasadniczej. Droga przebiegała bez problemów i już parę minut po godzinie 15 wjechaliśmy na Dworzec Główny, skąd autobusami udaliśmy się pod stadion Cracovii. Na szczęście mieliśmy jeszcze 2 godziny do meczu, dzięki czemu wszystkim udało się wejść na stadion na czas.
Kibicowski
Relacja z trybun: Śmigus dyngus zamiast świątecznego lidera
18 kwi 2017
Niespełna 18 tysięcy kibiców postanowiło spędzić poniedziałek Wielkanocny przy Łazienkowskiej. Już dawno nasz klub nie grał tego dnia meczu, więc nie brakowało obaw o frekwencję na trybunach. Parę tysięcy karneciarzy co prawda odpuściło, jednak i tak całkiem przyzwoita liczba fanów wybrała spędzenie tego popołudnia z legijną rodziną. Szkoda tylko, że zamiast świętowania lidera, to goście zrobili nam śmigus dyngus...
Kibicowski
Relacja z trybun: Istny szał
10 kwi 2017
Takie wygrane cieszą najbardziej. Szał radości po bramce w ostatniej akcji meczu w Poznaniu był trudny do opisania. W takich momentach wszystko inne odchodzi na bok - zapomina się o zmęczeniu wyjazdem, troskach w domu, czy pracy, nic innego nie ma znaczenia. Liczy się tylko gol dla ukochanego klubu, przez który kilkadziesiąt tysięcy pyrusów jeszcze bardziej będzie nas nienawidzić, my zaś jeszcze długo po meczu świętować wygraną w tak fantastycznych okolicznościach.
Kibicowski
Relacja z trybun: Kuchy King!
2 kwi 2017
Po przerwie na mecze reprezentacji znów wróciliśmy na Łazienkowskiej. Mecz z Pogonią miał obejrzeć komplet widzów, jednak oficjalnie frekwencja była znacznie niższa od pojemności stadionu i wskazań klubowego licznika. Wszystko za sprawą "ligomistrzowych" karnetowiczów. Na szczęście już niedługo pożegnamy się z problemem sztucznego nabijania licznika. Spotkanie z Pogonią było tym, na którym do kibicowskiego repertuaru weszła nowa przyśpiewka wysławiająca "Kuchego Kinga".
Kibicowski
Relacja z trybun: Czołówka sceny ultras (VIDEO)
20 mar 2017
O tym, że Legia na scenie ultras od lat jest w ścisłej światowej czołówce, chyba nikt nie ma wątpliwości. Legioniści jednak nie zamierzają osiadać na laurach, tylko raz za razem udowadniają, że wiodą prym w kibicowskim rzemiośle. 15 lat po pierwszej odwracanej kartoniadzie, jaka miała miejsce przy okazji meczu na starym stadionie Wisły, ultrasi z Łazienkowskiej zaprezentowali... pięciostronną kartoniadę w Gdańsku!
‹
1
…
15
16
17
…
37
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl