LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
DOPING
1126 artykułów
Kibicowski
Na stadionach: I liga jeszcze zatęskni za Motorem?
24 maj 2010
Najciekawszym wydarzeniem minionego tygodnia był finał Pucharu Polski w Bydgoszczy z udziałem Pogoni i Jagiellonii. Już dawno finał PP nie był tak spokojny, jak ten, który miał miejsce w sobotę. Żałować można jedynie, że tradycyjnie najwięcej do powiedzenia przy podziale biletów miała policja. Ta najchętniej wszystkie mecze nakazałaby rozegrać w kosmosie... Na zapleczu ekstraklasy Górnik pokazał, że nadal jest w dobrej formie.
Kibicowski
Legia.TV: Doping i oprawy z Bydgoszczy
23 maj 2010
Awans piłkarzy I-ligowej Pogoni do finału Pucharu Polski już był sporym zaskoczeniem. "Portowcy" uwierzyli, że uda się im zdobyć trofeum, stąd hasło promowane od paru tygodni - "Puchar jest nasz". Zarówno Pogoń, jak i Jagiellonia zaprezentowały oprawy na meczu finałowym na stadionie bydgoskiego Zawiszy oraz doping przez ponad 90 minut. Dziś prezentujemy kilkunastominutowy film z oprawami i dopingiem obu ekip.
Kibicowski
Relacja z trybun: W pogoni za pucharem
23 maj 2010
Około półtora tysiąca kibiców Legii pojechało w sobotę na finał Pucharu Polski do Bydgoszczy. Sama liczba nie byłaby może imponująca, gdyby legioniści udawali się na mecz swojej drużyny, a nie zaprzyjaźnionej Pogoni. Warszawiacy wykorzystali wszystkie bilety, jakie Pogoń przysłała do stolicy. Na stadionie Zawiszy pojawiło się ponad 7 tysięcy Portowców i legionistów oraz 4,5 tysięczna grupa Jagiellonii. Niestety nie pomogła łatwo wpadająca w ucho pieśń "Puchar jest nasz", a także okazjonalne koszulki z tym hasłem. Puchar powędrował w ręce Jagiellonii. Fotoreportaż z trybun - 40 zdjęć Mishki Fotoreportaż z trybun - 39 zdjęć Piotra Galasa Fotoreportaż z trybun - 61 zdjęć Hagiego
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Kibolski Klub Sportowy
17 maj 2010
Za nami ostatnie mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dla jednych to czas radości i świętowania, dla innych przykre chwile związane ze spadkiem klubu z ligi. Mistrzostwo w tym roku fetowano w Poznaniu i nawet dziennikarze Gazety Kibolskiej zauważają w końcu, że... grunt to dobrze współpracować z kibicami. Ostatnio doszło do porozumienia w tej kwestii w Bydgoszczy. Od lat nie mogą tego pojąć w stolicy, a od pewnego czasu także w Płocku.
Kibicowski
Relacja z trybun: Ch... z pucharami...
15 maj 2010
Za nami najgorszy sezon od kiedy ITI przejęło Legię. Najgorszy pod każdym względem - sportowym i kibicowskim. Godzinę przed meczem z GKS-em naprzeciwko trybuny Krytej fani przeprowadzili legalną pikietę przeciwko działaniom właścicieli klubu. Pod stadionem zebrał się spory pluton policji, ale do interwencji nie doszło - fani zaprezentowali transparenty, przez godzinę śpiewali i skandowali hasła, odpalili pirotechnikę i udali się do Źródełka i na stadion. Relacja z trybun
Kibicowski
Nieznani Sprawcy: Od początku wejścia ITI, byliśmy traktowani jako potencjalne zło
7 maj 2010
Nieznani Sprawcy od dłuższego czasu nie prezentowali na trybunach żadnej oprawy. Przedstawiciele grupy NS w rozmowie z LegiaLive! wyjaśniają dlaczego obecnie ultrasi nie przychodzą na stadion. "To w Kopenhadze nastąpił kres współpracy z Klubem, a nie jak stara się wmówić wszystkim obecny prezes Kosmala, z powodu zachowania kibiców na meczu z Ruchem 31. października 2009" - mówi w rozmowie z LL! legijna grupa ultras. Zachęcamy do lektury.
Kibicowski
Na stadionach: Świat według Kiepskich
4 maj 2010
W minionym tygodniu rozegrano dwie serie spotkań ekstraklasy. Znacznie ciekawsze były pojedynki, które odbyły się w tygodniu. To wtedy rozegrano dwa derbowe mecze: Zagłębie - Śląsk i Ruch - Polonia. Na nich odnotowano najlepsze liczby wyjazdowe i ciekawe oprawy. Nieźle było również na niedzielnym meczu Śląska z Lechem. Fani "Kolejorza" pomysłowo odpowiedzieli wrocławianom na ich wcześniejsze zaczepki.
Kibicowski
Relacja z trybun: Hej Legia goooool
2 maj 2010
Przerwa majowa często wymaga od nas wyborów. Jedni jadą na urlop z rodziną czy znajomymi, inni nie wyobrażają sobie by w tym czasie nie wspierać swojego ukochanego klubu. Takich osób, dla których wybór mógł być tylko jeden, w sobotę w Chorzowie stawiło się 350. Nasz doping w pierwszej połowie pozostawiał wiele do życzenia. Na szczęście po przerwie pokazaliśmy klasę i dość długo bawiliśmy się w najlepsze. Relacja z trybun
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Po co mi wyjazd jak mam telewizję i Internet?
26 kwi 2010
Ani mecz Wisły z Lechem, ani Lechii z Ruchem kibicowsko nie zachwyciły. Zdecydowanie ciekawiej było w niższych ligach. Na szczególne wyróżnienie zasługują spotkania Zawiszy z Olimpią Grudziądz (II liga) oraz Chrobrego Głogów z Górnikiem Wałbrzych (III liga). "Niebiesko-czarne szatany" po zmianie prezesa w końcu ruszyli z dopingiem i pokazali ile traci widowisko bez fanatycznej publiczności. Ciekawą oprawę przygotowali fani GKS-u Tychy.
Kibicowski
Relacja z trybun: Jeszcze nie sezon na truskawki
23 kwi 2010
Po długiej przerwie Legia zagrała na Łazienkowskiej, chociaż długo nie było to pewne. Tym razem nie olano jednak karneciarzy i zagrano nie dość, że na własnym stadionie, to z kibicami. Na trybunach, nie licząc pojedynczych wybryków "nieobliczalnych kibiców", nie działo się nic. Ci, którzy liczyli na słodziutkie truskawki, musieli obejść się smakiem. Trzeba na nie poczekać jeszcze parę miesięcy - aż będzie na nie sezon. Relacja z trybun
Kibicowski
Na stadionach: Na trybunach pamiętali o tragedii
21 kwi 2010
Z powodu tragedii samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, terminarze rozgrywek większości lig zostały mocno zmodyfikowane. Pierwsze spotkania rozegrano w poniedziałek - na razie grała ekstraklasa, która dokończyła 24. kolejkę. Z tego powodu dość nietypowo, bo w środę zamieszczamy kolejny raport z cyklu "Na stadionach". Część fanów po raz drugi przemierzała drogę do tego samego punktu docelowego.
Miklas: Zgłaszają się kibice, którzy zorganizują doping
7 kwi 2010
Znany jest już termin rozpoczęcia kampanii mającej zachęcić kibiców do przychodzenia na nowy stadion. Ta ruszy 19 kwietnia w Warszawie i okolicach. Nadal nie opublikowano szczegółowych cen biletów na nowy stadion, ale prezes Miklas w rozmowie z Gazetą Wyborczą zdradza, że ceny biletów na nową trybunę wschodnią (czyli dawną Żyletę) będą zróżnicowane w zależności od miejsca. "Im bliżej środka, tym drożej. Najdroższe wejściówki będą kosztować ponad 100 zł.
Kibicowski
Na stadionach: Piłkarze obrażają kibiców
29 mar 2010
W piątek w całej Polsce rozgorzała dyskusja wśród kibiców piłkarskich - czego dotyczył jeden z transparentów wywieszonych przez fanów Lechii. Bynajmniej nie oznaczał on końca jednej z grup kibicowskich. W ekstraklasie w końcu doczekaliśmy się dwóch ponad tysięcznych wyjazdów. Pokazywanie przez piłkarzy obraźliwych gestów w stronę kibiców miało miejsce podczas dwóch meczów Pucharu Polski.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach świata: Portsmouth - Arsenal
24 mar 2010
Klub Łukasza Fabiańskiego dzień przed Sylwestrem gościł w Portsmouth. Na trybunach pojawiło się 20 tysięcy fanów, w tym liczna grupa fanów gości. Doping gospodarzy prowadzili jedynie kibice siedzący za bramką. Tam właśnie znajdował się młyn, w którym trudno było spotkać małolatów. Trzon ekipy stanowiła "starszyzna". Ciekawostką jest zakaz palenia papierosów na całym stadionie. Zachęcamy do lektury relacji z trybun ze spotkania.
Kibicowski
Na stadionach: Sami przeciwko wszystkim
22 mar 2010
W minionym tygodniu na wyjazdowym szlaku równych sobie nie miały zaprzyjaźnione ekipy ŁKS-u Łódź i Zawiszy Bydgoszcz. Najpierw obie grupy pojechały dopingować ŁKS na meczu w Płocku (1600 osób), a następnego dnia na mecz Zawiszy do Turka, gdzie stawiło się ponad 800 kibiców gości. W ekstraklasie najliczniejszym wyjazdem było ponad 7 setek Polonii Bytom w Wodzisławiu. Fani Odry zaskoczyli oprawą w Kielcach, gdzie rozciągnęli malowaną sektorówkę oraz transparent z hasłem po francusku.
Kibicowski
Bra-zy-lia-na! To dla tych, co zarywają życie na stadionach!
21 mar 2010
W sobotę grała nie tylko Legia ze Śląskiem, ale także dwie inne sekcje Legii. Fanatycy nie zawiedli i na Bemowie stworzyli atmosferę o jakiej na Łazienkowskiej można jedynie pomarzyć. To co pokazali w sobotę legioniści w hali przy Obrońców Tobruku trudno ując w słowa! Jeśli interesowaliście się kiedyś ruchem kibicowskim w Ameryce Południowej, to właśnie jedynie na stadionach w Brazylii i Argentynie można doszukiwać się podobieństw z tym co pokazali legioniści. Na trybunach była istna BRA-ZY-LIA-NA! Fotoreportaż z kosza - 19 zdjęć Hagiego
Kibicowski
Relacja z trybun: Piosenki cmentarne
17 mar 2010
Po długiej zimowej przerwie i dwóch odpuszczonych wyjazdach, w końcu przyszedł czas na wyjazdową inaugurację w wykonaniu fanów Legii. W Chorzowie na sektorze gospodarzy stawiło się 340 kibiców naszego klubu. W czasie meczu obyło się bez obustronnych uprzejmości. Fani Legii sporo przyśpiewek poświęcili grupie ITI oraz pracownikom klubu. "Walter, Miklas i Błędowski wyp... z Łazienkowskiej" - to jeden z bardziej kulturalnych okrzyków. Pozytywnie przyjęto natomiast Stefana Białasa. Relacja z trybun
Kibicowski
Na stadionach: Górnik protestuje, Flota zaskakuje
15 mar 2010
Na stadionach w ekstraklasie w rundzie wiosennej na razie dzieje się niewiele. Często o wiele ciekawiej jest w I lidze. W miniony weekend fani Lechii licznie pojechali na mecz przyjaźni do Wrocławia. Lechici, zgodnie z przewidywaniami, w Bełchatowie pojawili się w nadkomplecie. Co nieco działo się też przy okazji meczu Odry z Piastem, ale i tak największą niespodzianką był świetny wyjazd Floty Świnoujście do Szczecina.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Gwiazdy sceny ultras
8 mar 2010
Za nami druga wiosenna kolejka ekstraklasy oraz pierwsze spotkania pierwszoligowców. Zdecydowanie ciekawiej było w I lidze, gdzie dwa mecze już od dłuższego czasu przykuwały uwagę fanów z całej Polski. Najwięcej na trybunach działo się przy okazji meczu GKS-u z Górnikiem. Fanów Widzewa zabrakło na 60. derbach Łodzi, ale czerwono-biało-czerwoni zrobili wszystko, by pojawić się na stadionie lokalnego rywala.
Kibicowski
Relacja z trybun: Wy naszą Legię hańbicie
7 mar 2010
Mijają kolejne miesiące, ale na Legii nie zmienia się nic. Trener Legii po meczu z Odrą w nawiązaniu do kibiców powiedział, że "trzeba to kiedyś rozwiązać, bo czujemy się sami". Rychło w czas. Na razie jednak tymczasowym "rozwiązaniem" będzie pewnie kolejna porcja zakazów dla tych, którym nie podoba się gra i "wspaniała" atmosfera na stadionie. Relacja z trybun
Kibicowski
W niedzielę wszyscy dopingujemy hokeistów!
26 lut 2010
W ten weekend na piłkarskie boiska powracają podopieczni Jana Urbana. Jednak w niedzielę interesować nas będą zmagania hokeistów. Na Torwarze II dojdzie do starcia z Orlikiem Opole, a stawką rywalizacji będzie 3. miejsce w I lidze! Będzie to idealna okazja, aby jeszcze głośniejszym dopingiem niż w meczu z Sanokiem wesprzeć zawodników Legii! Nie może Ciebie tam zabraknąć!
Kibicowski
Relacja z trybun: Hej Legia Kooooooosz! (+ doping)
17 sty 2010
Od meczu koszykarzy Legii z Kosarzem rozpoczęta została akcja "Pełna Hala". Jak na pierwszy raz było świetnie - trybuny hali na Bemowie wypełniły się po brzegi. Młyn Legii liczył grubo ponad dwie i pół setki i był wypełniony kibicami w białych koszulkach. Na trybunach oprócz dopingu na najwyższym poziomie, fani zaprezentowali efektowną oprawę. Do pełni szczęścia zabrakło jedynie wygranej na parkiecie... Fotoreportaż z meczu - 44 zdjęcia Piotra Galasa
Kibicowski
Zaczynamy akcję Pełna Hala!
13 sty 2010
Przed nami bardzo ciekawy weekend dla fanów Legii. Każdy znajdzie coś dla siebie. W piątek na Białołęce rozegrany zostanie derbowy mecz w siatkówce - Legia zmierzy się w hali przy Strumykowej z AS-em Białołęka. W sobotę o 19 kolejny mecz zagrają nasi koszykarze, a na trybunach szykuje się po raz kolejny gorąca atmosfera. Nie mniej fanatycznie będzie w niedzielę na Torwarze II. Warszawscy fanatycy planują rozpocząć akcję "Pełna hala". Szczegóły poniżej.
Kibicowski
Na stadionach świata: Futbol w kraju Borata, czyli Kaisar - Wostok
26 gru 2009
Od kilkunastu miesięcy przybliżamy Wam różne zakątki świata, gdzie istnieją jakiekolwiek oznaki ruchu kibicowskiego. Dziś, dzięki Adamowi, udajemy się w podróż do Kazachstanu. Tam, aby dojechać z miasta jednej drużyny do drugiej, kibice muszą poświęcić bagatela 80 godzin! Krócej podróżują tylko piłkarze. Ruch kibicowski, choć skromny, istnieje także w Kyzyłordze, mieście położonym na południu kraju. Fotoreportaż z meczu - 15 zdjęć Adama
Kibicowski
Relacja z trybun: Rok 2009 zakończony w dobrym stylu
20 gru 2009
Tak wspaniałej atmosfery na meczu legijnych sekcji nie było dawno. Pomimo ograniczenia liczby miejsc w hali do 299, fani bawili się znakomicie. Przy organizacji spotkania bardzo pomogli sami kibice, za co wdzięczne są władze sekcji koszykówki. Fani sami zorganizowali w przerwie konkursy z nagrodami, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Z głośników zaś puszczane były kibicowskie przyśpiewki. W przerwie dla wszystkich przygotowano darmowy catering. Fotoreportaż z meczu - 63 zdjęcia Hagiego
Kibicowski
Na stadionach: Nic o nas bez nas
14 gru 2009
Na większości ligowych stadionów fani wywiesili transparenty "Nic o nas bez nas. Kibice pozdrawiają Canal+. www.ozsk.pl". Jedynym stadionem, gdzie nie pozwolono na jego wywieszenie był obiekt Legii. Fani pamiętali także o rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Szczególnie lechiści mocno zaakcentowali, że swoje zdanie odnośnie wydarzeń z grudnia 1981 roku. Na szczególną uwagę zasługuje atmosfera stworzona przez kibiców Lecha na turnieju dla chłopców do lat 11.
Kibicowski
Relacja z trybun: Nic o nas bez nas? Nie na Legii
13 gru 2009
Około 100 sprzedanych biletów i 2000 osób na trybunach, to nie wina niskiej temperatury, ale braku jakiejkolwiek atmosfery na naszym stadionie. Ostatnia frekwencja na stadionie pokazuje, że właściciel Legii może mieć niemały problem z zapełnieniem wielokrotnie bardziej pojemnego stadionu, który będzie gotowy już za 25 tygodni. Na trybunach na meczu z Arką nie działo się nic ciekawego. O wiele lepsza atmosfera była po drugiej stronie ulicy... Relacja z trybun
Kibicowski
W weekend dopingujemy siatkarzy i hokeistów
8 gru 2009
W minioną sobotę fani Legii stworzyli niezapomnianą atmosferę na meczu koszykarskiej Legii. W najbliższy weekend będziemy mieli okazję wspierać siatkarską i hokejową Legię. Dla spotkania hokeistów wielu fanów Legii zamierza odpuścić spotkanie piłkarskiej Legii z Arką, wiedząc że atmosfera na Ł3 nie ulegnie zmianie.
Kibicowski
Na koszu uczymy się nowej piosenki
3 gru 2009
Na sobotnim meczu koszykarzy (g. 19) spodziewana jest wyższa niż do tej pory frekwencja. Fani z Łazienkowskiej po raz kolejny chcą pokazać, że pod względem dopingu nadal zaliczają się do ścisłej czołówki w Polsce. "Nie możemy pozwolić, żeby legijne sekcje zginęły.
Kibicowski
Doping legionistów w Bełchatowie
30 lis 2009
W sobotę w meczu z GKS-em piłkarzy Legii wspierało ponad 850 fanów ze stolicy. Zapraszamy do obejrzenia 9-minutowego filmu z dopingiem legionistów na sektorze w Bełchatowie poniżej lub na Legia.TV
‹
1
…
33
34
35
…
37
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl