LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
DOPING
1126 artykułów
Kibicowski
Relacja z trybun: Kibice nie płakali po Wejchercie
28 lis 2009
Chociaż w klubie fani po raz kolejny nie kupowali biletów, w Bełchatowie nasz zespół dopingiem wspierało 855 osób. Legioniści prowadzili głośny doping, co ostatnio rzadko im się zdarza. Tymczasem mecz w Bełchatowie pokazał, że potrafimy wykorzystać swój potencjał wokalny. Zresztą gospodarze też śpiewali całkiem nieźle, a na dodatek zaprezentowali oprawę. I na trybunach, i poza stadionem. Relacja z trybun
Wawrzyniak złożył wyjaśnienia
26 lis 2009
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Jakub Wawrzyniak złożył dziś wyjaśnienia przed Trybunałem Arbitrażowym do spraw Sportu w Lozannie. Zawodnik odwołał się od decyzji o rocznej dyskwalifikacji, którą nałożyła na niego Grecka Federacja Piłkarska. To kolejna odsłona zmagań legionisty, który został przyłapany na stosowaniu dopingu.
Kibicowski
Relacja z trybun: Zgaście światło!
26 lis 2009
Za nami kolejne pasjonujące widowisko na Łazienkowskiej. To z Cracovią zechciało obejrzeć 800 osób, czyli parę razy mniej niż liczba fanów, którzy wykupili przed sezonem karnety, które obejmowały także spotkanie z Cracovią. Dziś na trybunach było cicho. Nie przygrywała nawet orkiestra, więc dało się słyszeć wszystkie, nawet pojedyncze, okrzyki. Po około 80 minutach wątpliwej jakości widowiska, jeden z kibiców domagał się wyłączenia światła. Relacja z trybun
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: By czuli się bezpieczniej. Kibice
21 lis 2009
Od dawna mecze derbowe były na Łazienkowskiej wielkim świętem. Stadion wypełniał się wtedy po brzegi, kibice prezentowali efektowne oprawy, a na trybunach było głośny, bezustanny doping. Dzisiejszy mecz z Polonią nie różnił się natomiast niczym od zwykłego meczu sparingowego. Nawet zatrudniona przez klub okrojona orkiestra, nie była w stanie zachęcić kibiców do dopingu. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Doping na cenzurowanym
25 paź 2009
Po miesięcznej przerwie nasi piłkarze wrócili na Łazienkowską. Wtedy na meczu z Lechem doping prowadzony był tylko w drugiej połowie w związku z ogólnopolskim protestem przeciwko cenzurze na stadionach. Na meczu z Koroną dopingu nie było wcale - ze względu na cenzurę stosowaną przez naszych działaczy wobec legijnych gniazdowych. Relacja z trybun
Kibicowski
SKLW: Z Koroną bez dopingu
24 paź 2009
"Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa z przykrością informuje, że na dzisiejszym meczu z Koroną Kielce nie będzie prowadzony zorganizowany doping. (...) W związku z tym, że legijni "gniazdowi" są wyraźnie szykanowani i prześladowani przez władze Klubu, nie widzimy możliwości prowadzenia zorganizowanego dopingu podczas dzisiejszego meczu" - czytamy w komunikacie przesłanym przez SKLW.
Legia.TV: Doping w Gliwicach
19 paź 2009
Zapraszamy do obejrzenia 10-minutowego materiału filmowego z Gliwic. W sobotę na Śląsk wybrała się 300-osobowa grupa fanów Legii i przez całe spotkanie dopingowała drużynę w meczu z Piastem.
Kibicowski
Relacja z trybun: Nowe wyjazdowe zasady
18 paź 2009
Ostatnia nasza wizyta w Gliwicach zakończyła się na tarasie widokowym poza stadionem. Tym razem 300 legionistów zasiadło w sektorze gości, z którego widoczność była niewiele lepsza. Sektor w starym stylu. Nowe natomiast były zasady wyjazdu. Na sektor nie wszedł nikt spoza 300 osobowej grupy, która wcześniej zapisała się na wyjazd. Tak ma być już za każdym razem. Relacja z trybun
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach świata: Heraklion - PAO
1 paź 2009
Po dwóch wizytach w halach koszykarskich powracamy na stadiony piłkarskie. Dziś mamy dla Was relację i zdjęcia z meczu ligi greckiej, gdzie jak wiadomo nie od dziś, panuje gorąca atmosfera. Kibic Zagłębia Sosnowiec opisuje wrażenia z meczu Panathinaikosu Ateny na Krecie. Droga na sektor gości w Heraklionie wiedzie wzdłuż plaży... Jeśli i Ty masz ochotę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat innych aren piłkarskich (i nie tylko) - pisz koniecznie na ultras@legialive.pl.
Kibicowski
Relacja z trybun: Kaczor chórzysta, to nie był nasz legionista
30 wrz 2009
Chyba wszyscy jeżdżący regularnie na wyjazdy kibice lubią spotkania pierwszych rund Pucharu Polski. To właśnie tam można trafić na rywala z niższej/wyższej klasy rozgrywkowej i pojechać w inny zakątek kraju. Choć biletu do Gorzowa na Łazienkowskiej nie kupił nikt, w sektorze gości pojawiło się około 500 fanów Legii. "Bohaterem" tego spotkania był Paweł Kaczorowski, znany lepiej jako "chórzysta". Relacja z trybun
Kibicowski
Legia.TV: Doping i radość po golach
26 wrz 2009
Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów z piątkowego spotkania Legia-Lech na Łazienkowskiej. Legioniści wygrali 2-0, a po bramkach na trybunach panowała szalona radość. To wszystko do obejrzenia poniżej lub na Legia.TV.
Kibicowski
Relacja z trybun: Stop cenzurze na stadionach
26 wrz 2009
Spotkanie z Lechem wzbudziło zdecydowanie większe zainteresowanie niż pozostałe mecze rozgrywane w tym roku na naszym stadionie. Po raz pierwszy od kilku miesięcy w kasach zabrakło biletów. W pierwszej połowie fani przyłączyli się do ogólnopolskiego protestu przeciwko cenzurze na stadionach. Doping ruszył po przerwie. Było nieźle, ale do optymalnej formy sporo nam brakuje. Relacja z trybun
Kibicowski
Protest przeciwko decyzjom Komisji Ligi
25 wrz 2009
Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców zapowiada na wszystkich weekendowych spotkaniach ekstraklasy i I ligi protest przeciwko ostatnim decyzjom Komisji Ligi Ekstraklasy, która ukarała kluby i kibiców za wywieszenie transparentów o 17 września. I choć teraz komisja zarzeka się, że kara nie dotyczyła treści transparentów tylko faktu nieprzestrzegania procedur ich zgłoszenia, w czwartek sprawę komentowali w Sejmie nawet parlamentarzyści.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach świata: Polska - Hiszpania (kosz)
23 wrz 2009
Mistrzem Europy w kosza zostali Hiszpanie. To właśnie oni stanęli Polakom na drodze do awansu do ćwierćfinału. Dziś po raz drugi zaglądamy do hal Eurobasketu - tym razem Areny Łódź. Jak wyglądał doping na meczach Litwy z Serbią i Polski z Hiszpanią? Zachęcamy do lektury. Za tydzień wracamy na piłkarskie stadiony.
Kibicowski
Na stadionach: Delegat grozi i cenzuruje, a z historią na bakier
21 wrz 2009
Już w piątek jako pierwsi pisaliśmy o tym, że Komisja Ligi ukarała Lechię za wywieszenie transparentu odnoszącego się do historii naszego kraju. Wkrótce posypać powinny się kolejne kary, bowiem podobne hasła wywieszono m.in. na meczach Legii, Wisły, ŁKS-u i Pogoni. Nagrodę za największy debilizm powinien otrzymać delegat PZPN wyznaczony na mecz ŁKS-u z Flotą. Przed meczem groził spikerowi, że jeśli w wyjaśnieniu przyczyn minuty ciszy padną słowa "napaść", "agresja", czy "Rosja", łódzki klub zostanie surowo ukarany.
Kibicowski
Legia.TV: Do końca moich dni - nowa piosenka
19 wrz 2009
Podczas piątkowego meczu z Lechią kibice uczyli się nowej pieśni - wyszło im to bardzo poprawnie, a momentami nawet mocno kreatywnie. Zapraszamy do obejrzenia trzech filmów z dopingiem fanów. W dziale Śpiewnik znajdziecie również wersję MP3 i słowa nowej piosenki.
Kibicowski
Relacja z trybun: W mym sercu tylko Ty
19 wrz 2009
W piątek na Łazienkowskiej były flagi oraz doping. Nagle okazało się, że kibicowskie płótna mogą zostać wniesione na stadion. Na początek wywieszono cztery flagi. Fani tymczasem wprowadzili do swojego repertuaru nową pieśń na melodię "Szumi dokoła las". Ta dosyć szybko została rozszerzona o drugą zwrotkę i w czasie meczu dokonano paru jej modyfikacji. W ostatecznej formie wychodziła naprawdę nieźle. Relacja z trybun
Kibicowski
Na stadionach: Kolejne ciche protesty
15 wrz 2009
Nie tylko na Łazienkowskiej fani protestują nie prowadząc dopingu. Przeciwko swoim działaczom w identyczny sposób walczą fani bydgoskiego Zawiszy. Tymczasem "Siarkoholicy" nie prowadzili dopingu na meczu swojej drużyny z powodu fatalnej postawy piłkarzy. Ci jednak przegrali po raz kolejny - tym razem 0-4. Ciche protesty są więc coraz popularniejszą formą "walki" kibiców. Czy skuteczną?
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na Śląsku będzie komplet, nowy spiker i oprawa
11 wrz 2009
Bilety na sobotnie spotkanie Śląska z Legią, pomimo wyższych cen sprzedają się bardzo dobrze. We Wrocławiu za wejściówkę na odkrytą trzeba zapłacić 30 (a nie jak na pozostałe mecze ligowe 25 złotych), a na krytą 50 PLN. Nawet mecze siatkarzy i koszykarzy reprezentacji Polski na ME, których fani WKS-u nie będą mogli obejrzeć, nie powinny mieć większego wpływu na frekwencję.
Kibicowski
Młyn na hokeju na biało
4 wrz 2009
Raz jeszcze zapraszamy wszystkich kibiców Legii na dwa weekendowe mecze naszych hokeistów. W sobotę o 16 legioniści zagrają z Polonią Bytom, a dzień później o tej samej porze z Orlikiem Opole. Spotkania rozegrane zostaną w hali Torwaru II, a wstęp na mecz kosztuje 10 złotych. Fani, którzy zajmują się organizacją dopingu na meczach sekcji, apelują do kibiców, by ci przyszli w białych koszulkach i z szalikami.
Kibicowski
Legia.TV: Happening i doping kibiców
29 sie 2009
Piłkarze Legii w kiepskim stylu wymęczyli w piątek zwycięstwo 1-0 nad Polonią Bytom. Tego dnia również kibice nie byli w najlepszej formie. Po raz kolejny na stadion nie wpuszczono flag, a doping nie stał na najwyższym poziomie. Przed meczem kibice zorganizowali happening, który miał zwrócić uwagę na niezadowolenie fanów m.in. z cenzury, jaka ma miejsce na stadionie. Zapraszamy do obejrzenia 15-minutowego materiału filmowego z happeningu i dopingu.
Kibicowski
Relacja z trybun: Będą flagi, będzie doping
29 sie 2009
Przed spotkaniem z Polonią Bytom po drugiej stronie ulicy Łazienkowskiej fani zorganizowali happening, w czasie którego protestowali m.in. przeciwko cenzurze na stadionie, a także wyrażali swoje niezadowolenie z herbu, którym posługuje się klub i obawę odnośnie cen biletów na nowym stadionie. Na meczu doping był tylko przez ok. 55 minut. Został on zaprzestany ze względu na niewpuszczanie flag na stadion. "Będą flagi, będzie doping" - zapowiedzieli kibice. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Wy to zawsze za nami jeździcie...
24 sie 2009
Wyjazdy do Wodzisławia wśród kibiców nigdy nie cieszyły się większym zainteresowaniem. Nie dość, że odległość spora, to jeszcze na miejscowym stadionie trudno stworzyć "gorącą atmosferę". Mimo to 470 legionistów w pogodną niedzielę wybrało się na drugi koniec Polski, by wspierać swój ukochany klub. Po kolejnej stracie punktów przez nasz zespół fani przypominali, że Żyleta jest zawsze z nimi. "Wy to zawsze za nami jeździcie..." - powiedział dość dziwnym tonem jeden z piłkarzy Legii podchodząc po meczu do kibiców. "Przepraszamy" - usłyszał w odpowiedzi. Relacja z trybun
Kibicowski
Legia.TV: Doping w Wodzisławiu
24 sie 2009
Piłkarze Legii przegrali drugi z rzędu mecz w Wodzisławiu. Wynik mógł być sporym zaskoczeniem, bo to warszawska ekipa była stroną dominującą w tym spotkaniu. Po raz kolejny podopieczni Jana Urbana stracili punkty z powodu koszmarnej wręcz nieskuteczności. Do niewielkiego miasteczka pod czeską granicą zawitało 470 kibiców Legii. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z dopingiem warszawskich fanów. Legia.TV
Kibicowski
SKLW: Walczymy o herb i trybunę ultras
22 sie 2009
Przed rewanżowym meczem z Broendby Kopenhaga Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa wydało komunikat zachęcający do dopingu. Jednocześnie kibice poinformowali, że do 30 lipca miało zostać podpisane porozumienie z klubem, ale tak się nie stało z powodu braku odpowiedzi ze strony działaczy. Czy coś zmieniło się przez ostatnie dwa tygodnie? Czy są prowadzone rozmowy? O to spytaliśmy Michała Wójcika z SKLW.
Filmy z dopingiem
16 sie 2009
W sobotę na Łazienkowską przyjechała Cracovia, która wcześniej nie zdobyła ani jednego punktu w lidze. Niestety Legia, pomimo wielu dogodnych sytuacji, nie potrafiła strzelić bramki dużo słabszemu rywalowi. Nie zawiedli za to kibice, którzy głośno dopingowali zespół do walki. Zapraszamy do obejrzenia prawie dwudziestominutowego nagrania z dopingiem.
Kibicowski
Relacja z trybun: Zapracowany dyrektor
15 sie 2009
Parę dni przed meczem informowaliśmy, że na spotkaniu z Cracovią ultrasi zaprezentują oprawę. Ta bowiem już w czwartek rano została zgłoszona do klubu wraz z oflagowaniem na płot. Takiego zgłoszenia podobno zabrakło przy okazji meczu z Broendby. Jak się okazało, dyrektor ds. bezpieczeństwa z sobie tylko znanego powodu, oprawy na mecz nie wpuścił.
Kibicowski
Relacja z trybun: Letnie lenistwo
10 sie 2009
Na pierwszy w tym sezonie krajowy wyjazd przyszło nam jechać do Trójmiasta. Po raz kolejny fani, mimo oficjalnej dystrybucji biletów przez klub, woleli w "tradycyjny" już sposób zdobyć wejściówki. Dotarcie na stadion tego dnia nie obyło się bez problemów. Choć zbiórkę zaplanowano już 2,5 godziny przed rozpoczęciem meczu, to legijni "bileterzy" z powodu awarii samochodu zaliczyli spore opóźnienie. Relacja z trybun
Dwumecz z Broendby - filmy i zdjęcia
7 sie 2009
W czwartek piłkarze Legii zremisowali 2-2 z Broendby IF i odpadli z europejskich pucharów. Z bardzo dobrej strony pokazali się za to warszawscy kibice, którzy głośnym śpiewem zagrzewali zawodników do walki do ostatniej minuty. Poniżej prezentujemy prawie 20 min nagrań z dopingiem kibiców Legii. Zapraszamy również do obejrzenia zaległych kibicowskich zdjęć i filmów z Kopenhagi.
Kibicowski
Relacja z trybun: Jak w stanie wojennym
7 sie 2009
O rewanżowym meczu z Broendby było głośno długo przed jego rozpoczęciem. Wszystko za sprawą komunikatu klubu, który mówił o chęci wyrzuceniu Legii z pucharów przez własnych kibiców i zachęcał do donoszenia "sygnałów mogących pomóc w zapobieżeniu takim działaniom". Jak bardzo działacze bali się "bandytów" okazało się dopiero tuż przed meczem. Nasz stadion wyglądał podobnie do meczu z Dynamem Tbilisi w stanie wojennym. Kibicom nie pozwolono wnieść na stadion oprawy, flag, megafonu i bębnów... Relacja z trybun
‹
1
…
34
35
36
37
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl