LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
DOPING
1126 artykułów
Legia.TV: Legia gol allez allez!
3 maj 2009
Z bardzo dobrej strony, szczególnie w drugiej połowie, pokazali się w sobotę fani Legii. Przez kilkanaście ostatnich minut kibice wpadli w trans i śpiewali jedną piosenkę, a piłkarze wynagrodzili im to zdobywając gola w doliczonym czasie gry. Zapraszamy na Legia.TV do obejrzenia 25-minutowego materiału filmowego z dopingiem fanów Legii. Filmy dostępne są również poniżej.
Kibicowski
Relacja z trybun: Żyleta w transie!
2 maj 2009
Takiej atmosfery i dramaturgii na naszym stadionie nie było dawno. Mniejsze zainteresowanie spotkaniem z ŁKS-em przełożyło się na... poprawę dopingu. Na trybunach było mniej pikników i dzięki temu, szczególnie w drugiej połowie, fani dopingowali niczym w transie. Przez 45 minut z naszego młyna niosła się jedna pieśń - "Legia gol alle alle". Fanatyczny doping poniósł piłkarzy do zwycięstwa, które zapewniliśmy sobie w doliczonym czasie gry. W momencie, gdy piłka wylądowała w bramce, stadion eksplodował, a kibice starym dobrym zwyczajem z radości wskoczyli na ogrodzenie. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Żyleta jest zawsze z Wami
29 kwi 2009
Na meczu z Ruchem frekwencja była zdecydowanie niższa niż w niedzielę na spotkaniu z Lechem. Przyczyną mogła być wczesna pora meczu i wysokie ceny wejściówek. Ci co jednak przyszli na stadion, pokazali jak się powinno reagować na straconą przez drużynę bramkę. Doping wtedy zamiast osłabnąć, przybrał na sile. Skromny jak na nasze możliwości młyn wspierał Legię przez 90 minut. Jeśli oceniać jakość dzisiejszego śpiewu - było na pewno lepiej niż w niedzielę. Relacja z trybun
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Legia.TV: Filmy z dopingiem
26 kwi 2009
Zapraszamy do obejrzenia filmów z dopingiem i małą oprawą z sektorówki i flag na kijach, przygotowaną przez kibiców stołecznej drużyny podczas dzisiejszego meczu z Lechem Poznań. Film możecie obejrzeć na Legia.TV lub poniżej. Gole ze spotkania możecie obejrzeć w serwisie ekstraklasa.tv.
Kibicowski
Relacja z trybun: Doping uzależniony od wyniku?
26 kwi 2009
Do długiej przerwie na Łazienkowską wrócił doping. Nareszcie na trybunach było jak dawniej - już wyjście piłkarzy na murawę okraszone było przyśpiewkami. Lechitów "witały" gwizdy i nieprzychylne okrzyki, zaś legionistów gorące brawa i pieśni zachęcające do boju. Płot wzdłuż Krytej wypełniły flagi. Te pojawiły się również po drugiej stronie - na budowie na dawnej Żylecie. W czasie meczu było głośno, ale nie tak jak przed laty. Dało się wyczuć, że wiele osób bardziej koncentruje się na boiskowych poczynaniach piłkarzy, a mniej przykłada się do dopingu, szczególnie po stracie bramki. Doping na całego bez względu na wynik - tego dzisiaj zabrakło. Relacja z trybun
Lechici niezadowoleni z powrotu dopingu na Legii
24 kwi 2009
W czwartek informowaliśmy, że podczas meczu z Lechem na Legię powróci doping. Z tego faktu nie są zadowoleni kibice z Poznania, bowiem zdają sobie sprawę, że atmosfera na trybunach z pewnością uskrzydli "wojskowych". "Nie mogli wybrać gorszego momentu na kompromis działacze i kibice z Łazienkowskiej. Wiele wskazuje na to, że po blisko dwóch latach kibice na stadionie Legii wesprą swoim dopingiem swoich pupili" - taki komentarz do komunikatu SKLW podaje serwis kibiców Lecha.
Kibicowski
Na mecz z Lechem powraca doping!
23 kwi 2009
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa wystosowało komunikat zachęcający do dopingu podczas niedzielnego spotkania z Lechem Poznań. Poniżej prezentujemy jego treść: Drodzy Kibice, Za nami 3 spotkania z przedstawicielami KP Legia Warszawa. Każde z nich zbliża nasze stanowiska, pomaga odbudować wzajemne zaufanie i osiągnąć kompromis, którego owocem - miejmy nadzieję - będzie rychłe podpisanie porozumienia kończącego blisko dwuletni konflikt.
Legia.TV: Film z Gliwic
18 kwi 2009
W miniony piątek Legia wygrała z Piastem w Gliwicach 1-0. Na listę strzelców ponownie wpisał się Takesure Chinyama. Około 400 kibiców obserwowało zza płotu otaczającego stadion poczynania legionistów. Nie zabrakło dopingu i pirotechniki. Zapraszamy do obejrzenia 10-minutowego filmu z dopingiem warszawskich fanów na Legia.TV lub poniżej.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Wyjmuj Cabaj, wyjmuj
11 kwi 2009
W Wielką Sobotę tym razem nie przyszło nam jechać na wyjazd, a obserwować mecz Legii w Warszawie. Mimo słabej ostatnio postawy naszej drużyny, na trybunach pojawiło się sporo, jak na obecne realia, widzów. Pojawił się również coraz śmielszy doping z górnych sektorów trybuny Krytej. Fani za wygraną podziękowali przede wszystkim bramkarzowi Cracovii, Marcinowi Cabajowi. "Wyjmuj Cabaj, wyjmuj" - skandowali legioniści po kolejnych piłkach lądujących w jego bramce. A wszystko za sprawą starcia z Chinyamą z początku meczu. Relacja z trybun
Kibicowski
Legia.TV: Film z Sanoka
10 kwi 2009
Środowe spotkanie w odległym Sanoku oglądało na żywo 450 kibiców stołecznej drużyny. Legioniści, którzy przebyli kilkaset kilometrów przez 90 minut prowadzili dobry doping. Zapraszamy do obejrzenia 10-minutowego filmu ze śpiewem fanów Legii. Znajdziecie go na Legia.TV oraz w tym newsie.
Pitry: Nie musimy się martwić kibicami
19 mar 2009
Przemysław Pitry przeciwko Legii występował zarówno jako zawodnik Lecha, jak i Górnika. W piątek napastnik KSG po raz piąty zagra przeciwko drużynie z Łazienkowskiej i zapowiada, że chce się zrehabilitować za dotkliwą porażkę z rundy jesiennej. "Rozegrałem trzy mecze przeciwko Legii w barwach "Kolejarza". Legia to marka, wicelider polskiej tabeli, ten mecz dostarczy wielu emocji. W barwach Górnika mierzę się z Legią po raz drugi. Chcemy się zrehabilitować za pierwsze spotkanie w sezonie, które przegraliśmy u siebie 0-3" - mówi Pitry. Zawodnik zdaje sobie sprawę, że na trybunach nie będzie dopingu.
Kibicowski
Relacja z trybun: Wielka piłkarska uczta!
17 mar 2009
Przed pucharowym meczem ze Stalą piłkarze Legii mówili, że chcą zmazać plamę po fatalnym występie z 2006 roku. W spotkaniu w Warszawie na pewno to im się nie udało. Zawodowi piłkarze na tle piekarzy, operatorów wózków widłowych i bezrobotnych wyglądali po prostu blado. Fatalna postawa legionistów została już w pierwszej połowie skwitowana przez kibiców ironicznymi okrzykami, a także dawno niesłyszanym "Legia grać, k... mać". Mecz w Warszawie obejrzało również 24 kibiców gości, z których połowa specjalnie przyjechała z Anglii. Fani Legii po meczu głośnymi oklaskami nagrodzili piłkarzy gości, a w trakcie spotkania ironicznie "podziękowali" Mirosławowi Trzeciakowi. Relacja z trybun
Kibicowski
Legia.TV: Legioniści w Białymstoku
15 mar 2009
Zapraszamy do obejrzenia ponad 5 minutowego filmu z dopingiem 250 kibiców Legii, którzy wybrali się w piątkowe popołudnie do Białegostoku. W materiale filmowym zobaczycie również efektowną oprawę przygotowaną przez fanów gospodarzy oraz podziękowania piłkarzy Legii za doping. Więcej materiałów filmowych znajdziecie na Legia.TV
AD · aktualnosci-inline-1
Relacja z trybun: Wspomnień czar
8 mar 2009
Pierwsze spotkanie przy Łazienkowskiej w 2009 roku nie cieszyło się przesadnym zainteresowaniem kibiców. Na trybunie Krytej pojawiło się około 5 tysięcy fanów. Zgodnie z przewidywaniami, doping pojawiał się sporadycznie - tylko wtedy, gdy orkiestra wybijała rytm melodii, śpiewała je część widowni. Przez większość meczu z trybun raziła głucha cisza przerywana pojedynczymi okrzykami "Śpiewaj Miklas, śpiewaj". Protestujący kibice do minimum ograniczyli hasła pod adresem ITI. Pod koniec spotkania na trybunie F dało się słyszeć pieśni sławiące dawne gwiazdy i "gwiazdy" Legii, a minutę przed końcem fani zaśpiewali pieśń "Legia albo śmierć". Relacja z trybun
Kibicowski
Kibicowskie podsumowanie jesieni cz.II
9 sty 2009
W poprzedniej części kibicowskiego podsumowania jesieni skupiliśmy się na meczach rozgrywanych w Warszawie. Dzisiaj część druga - dotycząca wyjazdowych spotkań naszego klubu. Przed sezonem klub co prawda obiecał, że będzie organizował wyjazdy na wszystkie spotkania, jednak w trakcie sezonu zmieniono koncepcję i ostatecznie zorganizowano 1/3 wyjazdów. Najliczniejszy z nich to Poznań, na który wybrało się 12 fanów. Znacznie większym zainteresowaniem cieszyły się nieoficjalne wyjazdy kibiców. Ci, podobnie jak do tej pory radzili sobie bez pomocy klubu i zaliczyli wszystkie obce stadiony. Niestety, zdecydowanie spadła wyjazdowa frekwencja, a i doping pozostawiał wiele do życzenia.
Kibicowski
Kibicowskie podsumowanie jesieni cz. I
30 gru 2008
Za nami teoretycznie runda jesienna, a praktycznie 17 z 30 kolejek w tym sezonie. Niestety w ciągu minionych kilku miesięcy w kwestii protestu nie zmieniło się nic. Obecnie na Łazienkowskiej trwa wyburzanie trzech trybun i to właściwie jedyna zmiana, jaką warto odnotować w roku 2008. Już w poprzedniej rundzie na Legii zanotowano wyraźny spadek frekwencji, spowodowany protestem kibiców. Jesienią średnia widzów na Łazienkowskiej spadła o kolejny tysiąc. To jeden z najgorszych wyników w historii naszego klubu. Tylko raz na naszym stadionie było tak jak dawniej. Podczas meczu ze Śląskiem, w hołdzie słynnej Żylecie, fanatycy prowadzili doping jak za starych dobrych czasów. Do zakończenia konfliktu w pewnym momencie był tylko jeden krok, ale brak wzajemnego zaufania sprawił, że do dziś tkwimy w marazmie.
Relacja z trybun: "Legia albo śmierć"
29 lis 2008
Na drugi w tym roku wyjazd do Gdańska nie było już takiego ciśnienia jakie towarzyszyło pierwszemu po wielu latach, kwietniowemu wyjazdowi na Traugutta. Na ostatni jesienny mecz wyjazdowy wybrało się 400 fanów Legii. Tym razem obyło się bez przedmeczowych atrakcji i wejście na sektor przebiegało w miarę sprawnie. Spora w tym zasługa organizatorów wyjazdu. Młyn Lechii prezentował się bardzo słabo. Szkoda, że i my nie dawaliśmy z siebie stu procent, bowiem tego dnia można było pokazać gdańszczanom jak należy dopingować. Wyjazdowym hitem okazała się nowa piosenka w naszym repertuarze - "Legia albo śmierć". Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: W arktycznych warunkach
22 lis 2008
Po rocznej nieobecności na stadionie Śląskim ponownie zawitaliśmy na słynny kocioł czarownic. Mimo załamania pogody i padającego w twarz śniegu, w piątek Legię wspierało 900 fanów, w tym grupa przyjaciół z Sosnowca. Zdecydowana większość gości na stadion weszła dopiero pod koniec pierwszej połowy. Niestety nasz doping tego dnia był zdecydowanie słabszy, od tego z ostatnich wyjazdów. Psycho Fani całkiem nieźle dopingowali w pierwszej połowie, ale po przerwie spuścili z tonu. Żadna z ekip nie przygotowała oprawy. Relacja z trybun
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Żyleta nigdy nie zginie
15 lis 2008
Dziś byliśmy świadkami historycznego wydarzenia w długiej historii naszego stadionu. Mecz ze Śląskiem był ostatnim, na którym słynna "Żyleta" tętniła życiem. Fani godnie pożegnali trybunę, na której zapoczątkowany został dawno temu ruch kibicowski na Legii. Legioniści jak za starych czasów dopingowali na całego. Nie zabrakło również sektorówek, pirotechniki oraz kilku gniazdowych, którzy w latach świetności naszej trybuny kierowali dopingiem najlepszej kibicowskiej ekipy kraju. Relacja z trybun
Kibicowski
Doping na pożegnanie Żylety!
13 lis 2008
To co wydawało się niemożliwe, stanie się faktem. Po 16 miesiącach na stadion przy Łazienkowskiej powróci doping! Taką decyzję podjęło dzisiaj SKLW. Kibice zapraszają na piątkowy mecz ze Śląskiem Wrocław i zachęcają do gorącego dopingu w hołdzie dla Żylety, która po tym spotkaniu zostanie zamknięta ze względu na rozpoczynające się prace budowlane. "Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz grupy kibiców Legii serdecznie zapraszają wszystkich kibiców do przyjścia na piątkowy mecz Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław. W związku z rozpoczęciem budowy nowego stadionu, będzie to ostatni mecz na Żylecie. Po raz ostatni w historii legendarna trybuna, na której wychowały się tysiące kibiców i pokolenia warszawiaków, znów ożyje. Wspólnie oddajmy hołd temu ważnemu dla wszystkich kibiców Legii miejscu i głośnym dopingiem stwórzmy atmosferę jak za dawnych lat!
Kibicowski
Relacja z trybun: Tak się przyjmuje gości!
12 lis 2008
Bełchatów jest na tyle bliskim wyjazdem, że zawsze cieszył się sporym powodzeniem wśród legijnych wyjazdowiczów. Nawet informacja o niesprzedawaniu biletów dla kibiców zameldowanych w Warszawie nie zniechęciła 300 osób do podróży do stolicy węgla brunatnego. Jako, że spotkanie rozgrywano w rocznicę zdobycia przez Polskę niepodległości, nie mogło zabraknąć patriotycznych akcentów. Ponadto gospodarze pokazali, jak powinno się przyjmować kibiców drużyn przyjezdnych. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Działacze dopięli swego
8 lis 2008
Zeszłoroczne spotkanie z Polonią graliśmy na Śląskim, więc dla wielu z nas wyjazd do Bytomia miał być bardzo ciekawy - w końcu mogliśmy "zaliczyć" kolejny stadion. Niestety, wszystko skomplikowało się po konferencji w sprawie bezpieczeństwa na stadionach, która odbyła się w Kielcach. Przedstawiciele Legii domagali się od innych, by ci nie wpuszczali jeżdżących nieoficjalnie na wyjazdy kibiców z Warszawy. Poskutkowało to tym, że mecz w Bytomiu obejrzało tylko kilkunastu fanów incognito, a kolejnych 30 osób zatrzymanych zostało przed sektorem gości i mimo posiadania wejściówek na mecz, nakazano im powrót do stolicy. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Pożegnanie Żylety znowu odłożone
2 lis 2008
Za nami kolejne smutne spotkanie na Legii. Zgodnie ze słowami spikera, nie był to jeszcze ostatni mecz "Żylety". Nie wiadomo, czy powodem takiego komunikatu było opóźnienie rozpoczęcia prac na naszym obiekcie, czy np. próba zapobiegnięcia zabieraniu do domu krzesełek z historycznej dla kibicowskiego ruchu trybuny. Przed meczem fani bardzo gorąco przyjęli obecnego trenera Lechii, Jacka Zielińskiego. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Zaprzepaszczona szansa?
26 paź 2008
Dwa dni przed meczem z Wisłą, KP Legia skontaktował się z SKLW w sprawie dopingu na dwóch meczach w Warszawie - z Wisłą i Jagiellonią. Prowadzenie przez fanów dopingu na tych spotkaniach miało być warunkiem do rozmów na temat zakończenia konfliktu. Kibice nie przyjęli propozycji klubu, zaznaczając jednak, że do rozmów chętnie usiądą już w poniedziałek, jednak bez żadnych warunków wstępnych. Tak więc na meczu z "Białą Gwiazdą" nie było dawnej atmosfery. Zamiast tego słychać było wulgarne okrzyki pod adresem ITI oraz okrzyki "Legia, Legia" z górnych sektorów trybuny Krytej, w czasie niektórych ofensywnych akcji Legii. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Tradycyjnie na Galerze
19 paź 2008
Wypełniony do granic możliwości skrajny sektor na Galerze i wspaniały doping legionistów - tak w skrócie wyglądał nasz wyjazd na ŁKS. Łodzianie po raz kolejny pomogli nam dostać się na stadion, a sami zaprezentowali tego dnia ciekawą oprawę. Na minus trzeba zaliczyć niską frekwencję na trybunach - tylko 4 tysiące łodzian przyszło obejrzeć mecz z Legią. Liczbę widzów podniósł nieco tysięczny wyjazd kibiców z Warszawy. Relacja z trybun
Kibicowski
Na Legii Dzień Otwarty, na Bemowie lekcja dopingu!
3 paź 2008
W sobotę na kibiców Legii czeka kilka atrakcji. Od godziny 10 do 15 na Łazienkowskiej trwać będzie Dzień Otwarty z różnorakimi atrakcjami, a o godzinie 19 na stadionie przy Obrońców Tobruku 11 CWKS Legia zmierzy się z rezerwami Znicza Pruszków. Grupy ultras z Nieznanymi Sprawcami na czele zapraszają fanów na to spotkanie i zapowiadają prawdziwą lekcję śpiewu. Doping ma być tylko treningiem przed środowym pojedynkiem CWKS-u w Pucharze Polski - na ten mecz ultrasi przygotowują specjalną oprawę. Natomiast o godzinie 18 w Piasecznie kolejne ligowe spotkanie rozegrają koszykarze.
Kibicowski
Miał być doping, klub się rozmyślił
26 wrz 2008
Na początku tygodnia z kibicami skontaktowali się trzej byli zawodnicy stołecznej Legii - Dariusz Dziekanowski, Roman Kosecki i Cezary Kucharski. Byli piłkarze, którzy postanowili podjąć się mediacji w sprawie konfliktu kibiców z klubem, odbyli spotkania z obydwoma stronami sporu. Do bezpośrednich kontaktów przedstawicieli SKLW z KP Legia jednak jeszcze nie doszło. Kibice zaproponowali, że jeżeli klub wpuści na mecz kilku kibiców, którzy mają - zdaniem fanów - niesłusznie nałożone zakazy klubowe, to podczas meczu z Piastem Gliwice będzie doping. W czwartek klub wstępnie wyraził zgodę na wejście m.in. Piotra Staruchowicza, który od kilku lat kieruje śpiewem na Żylecie.
Kibicowski
Relacja z trybun: Widelec trzymaj się!
13 wrz 2008
W normalnych okolicznościach przyrody, spotkanie z Arką byłoby bardzo interesującym widowiskiem. W związku z fatalną atmosferą wokół naszego klubu, a także po słynnej już akcji policji po derbach z Polonią, tym razem na stadion przyszło niecałe 4 tysiące fanów. Legioniści oprócz znanych już wulgaryzmów pod adresem ITI, "niepochlebnie" wyrażali się też o policji. Jako, że najgroźniejszym zdaniem policji narzędziem w dłoniach bandytów był ostatnio jeden widelec, tym razem kilkaset osób przez całe spotkanie trzymało nad głowami plastikowe widelce, które na stadionie rozdawano w punktach caterinowych. "Widelec trzymaj się" - skandowali pod koniec meczu fani z obu trybun. Relacja z trybun
Kibicowski
Kibicowskie podsumowania: Zagłębie Lubin i Polonia Bytom
18 lip 2008
Polonia Bytom po raz pierwszy od wielu lat awansowała do piłkarskiej ekstraklasy i zgodnie z przewidywaniami bytomscy kibice potwierdzili, że zasługują na grę wśród najlepszych. Na meczach przy Olimpijskiej dosyć często ubarwiano spotkania, na wyjazdy poloniści jeździli regularnie, a na meczach u siebie zawsze pomagali przyjezdnym w wejściu na stadion. Coś o tym wiedzą fani Zagłębia Lubin, których stadion jest obecnie remontowany i kibice przyjezdni byli wpuszczani tylko dzięki pomocy lubinian. Kilka pierwszych spotkań "miedziowych" było raczej bezbarwnych. Dopiero w końcówce sezonu lubińscy ultrasi "ruszyli z kopyta" i zaczęli prezentować choreografie na poziomie.
‹
1
…
36
37
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl