LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
KIBICE
1495 artykułów
Kibicowski
Relacja z trybun: Pogoń i Legia to jedna rodzina
21 kwi 2013
Apetyty przed sobotnim meczem były wzmożone, bo minęło prawie sześć lat, od kiedy "Portowcy" zawitali do stolicy po raz ostatni. 6 maja 2007 - wtedy właśnie rozegrany został poprzedni mecz przyjaźni na Łazienkowskiej. Pogoń, która w sezonie 2006/2007 opuściła najwyższą klasę rozgrywką, przegrała wówczas w Warszawie 1-3.
Kibicowski
Doping i oprawa podczas meczu z Pogonią (HD)
21 kwi 2013
21412 osób obejrzało na żywo zwycięstwo Legii 3-1 nad Pogonią Szczecin. Ok. 1000 fanów ze Szczecina zasiadło na trybunach razem z legionistami. Pod koniec meczu na Żylecie pojawiła się Wielka Flaga, a po niej kilkadziesiąt rac. Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów z dopingiem i oprawą w jakości HD:
Kibicowski
Pomoc dla Konrada
19 kwi 2013
Podczas najbliższego meczu z Pogonią Legia będą zbierane pieniądze na leczenie Konrada Figlewicza, absolwenta szkoły- XLII LO im. Marii Konopnickiej oraz Kibica Legii. W wyniku przebytej choroby nowotworowej i przeprowadzonej operacji wysokiego ryzyka chłopak stracił wzrok. Konrad może go odzyskać dzięki wszczepieniu implantu. Niestety, zabieg jest kosztowny.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Niepokonane miasto, niepokonany klub
14 kwi 2013
Mecze Legii z Wisłą od dawna elektryzują zarówno kibiców z Warszawy, jak i z Krakowa. W ostatnich latach rzadko mieliśmy okazję zasiadać na trybunach stadionu przy Reymonta. Po raz pierwszy od dłuższego czasu mogliśmy dopingować tam Legię pod koniec marca ubiegłego roku, kiedy to nasi ultrasi zaprezentowali pomysłową oprawę "Klub nad Wisłą". Dwa tysiące wejściówek, które otrzymaliśmy od Wisły, rozeszły się w okamgnieniu, a chętnych do wspierania legionistów było znacznie więcej.
Kibicowski
Doping i oprawy kibiców Legii w Krakowie
14 kwi 2013
Podczas sobotniego meczu w Krakowie kibice Legii zaprezentowali bardzo efektowną oprawę. Była to pierwsza w historii trzystronna kartoniada. Najpierw pokazano herb Legii, później zbliżenie herbu, a na koniec "eLkę" w kółeczku. Całości towarzyszył transparent "Coraz bliżej mistrza". W drugiej miał miejsce spory pokaz pirotechniczny. Zapraszamy do obejrzenia trzech filmów w jakości FULL HD.
Kibicowski
Informacja o wyjeździe do Krakowa
11 kwi 2013
Pociągi specjalne na wyjazdowe spotkanie Legii w Krakowie odjadą z dworca Warszawa Zachodnia o godzinie 10:43 i 11:05. Planowy przyjazd do Krakowa o 14:19 i 15:07. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa przygotowało do każdego składu catering - kanapki, napoje, energetyki. Organizatorzy przypominają: wszyscy jedziemy na biało i na trzeźwo, stosujemy się do poleceń osób wyznaczonych do koordynacji wyjazdu.
Kibicowski
Relacja z trybun: Katyń, Smoleńsk pamiętamy
10 kwi 2013
Wtorkowe spotkanie 1/2 finału Pucharu Polski w Chorzowie mogło obejrzeć 550 kibiców drużyny przyjezdnej. Tyle też biletów wykorzystali legioniści, którzy mogli liczyć na silne wsparcie zaprzyjaźnionego Zagłębia Sosnowiec. Jak zwykle do Sosnowca podróżowaliśmy na własną rękę, a stamtąd cała grupa dojechała pociągiem do Chorzowa.
Kibicowski
Bilety na wyjazd do Krakowa
10 kwi 2013
W najbliższą sobotę Legia Warszawa zagra w Krakowie z Wisłą. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Kibice Legii otrzymali 2000 biletów na to spotkanie. Przypominamy, że dzisiaj od godz. 19:00 w Sports barze Łazienkowska 3 prowadzona będzie otwarta sprzedaż wejściówek. Bilet można zakupić wyłącznie z przejazdem pociągiem specjalnym organizowanym przez SKLW. Cena to 110 zł.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Bilety na wyjazd do Krakowa
7 kwi 2013
W najbliższą sobotę Legia Warszawa zagra w Krakowie z Wisłą. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Kibice Legii otrzymali 2000 biletów na to spotkanie. Otwarta sprzedaż wejściówek prowadzona będzie w najbliższą środę od godz. 19:00 w Sports barze Łazienkowska 3. Bilet można zakupić wyłącznie z przejazdem pociągiem specjalnym organizowanym przez SKLW. Cena to 110 zł.
Kibicowski
Relacja z trybun: Dziś Warszawa czeka na mistrzostwo twe
7 kwi 2013
W meczu z Zagłębiem Lubin frekwencja na stadionie Legii była niezbyt wysoka. Oczywiście nie dotyczy Żylety, która nie zawodzi i również tym razem wypełniła się do ostatniego miejsca. Dzień przed spotkaniem przypomniane zostały zasady obowiązujące na trybunie kibiców i wszystko wskazuje na to, że poskutkowało. Zarówno pod względem naszej prezentacji, jak i dopingu było dużo lepiej niż na ostatnich meczach.
Kibicowski
Trwa akcja "Podaruj braciom wolność"
5 kwi 2013
Przypominamy o trwającej akcji "Podaruj braciom wolność". Na licytację wystawiona została koszulka Jacka Zielińskiego oraz koszulka meczowa z obecnego sezonu z autografami piłkarzy Legii. Cały czas wspierać akcję można kupując opaski NS "Boże chroń fanatyków" oraz wpłacając pieniądze na konto.
Kibicowski
Zasady na Żylecie: Wszyscy na biało!
5 kwi 2013
W sobotę o godzinie 18 Legia zagra na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. Frekwencja powinna być podobna do tej ze spotkania z Górnikiem Zabrze. Biletów na Żyletę już nie ma, w związku z tym przypominamy nieformalny regulamin Żylety - trybuny ultras. Wszyscy na Żylecie przychodzą na biało i z szalikami!
Kibicowski
Legia ukarana za brak kibiców Górnika
5 kwi 2013
Komisja Ligi Ekstraklasy SA na posiedzeniu w dniu 3 kwietnia 2013 roku postanowiła wymierzyć Klubowi Legia Warszawa karę finansową w wysokości 10 000 zł w zawieszeniu na 6 miesięcy w związku z naruszeniem zapisów Uchwały nr II/85 Zarządu PZPN z dnia 20 lutego 2013 r. przed meczem Legia Warszawa – Górnik Zabrze.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Kibice wywiesili banery zapraszające na mecz
5 kwi 2013
W czwartek w różnych częściach Warszawy oraz w kilku okolicznych miejscowościach pojawiły się banery zapraszające na sobotnie spotkanie ligowe Legii z Zagłębiem Lubin, które rozegrane zostanie na stadionie przy Łazienkowskiej. Akcję przeprowadzili kibice stołecznego zespołu.
Kibicowski
Polonia ukarana za mecz z Legią
3 kwi 2013
Komisja Ligi Ekstraklasy nałożyła na Polonię grzywnę w wysokości 10 tysięcy złotych za zachowanie kibiców podczas sobotniego spotkania z Legią Warszawa. Chodzi o bójki na trybunach i rzucanie serpentyn na murawę, przez co sędzia musiał opóźnić rozpoczęcie spotkania. Komisja ostrzegła jednocześnie Polonię, że za następne tego typu incydenty może dojść do zamknięcia trybuny Kamiennej.
Kibicowski
Akcja "Podaruj braciom wolność na Święta"
29 mar 2013
"Staruch" za pośrednictwem portalu Zyleta.info zachęca do pomocy pięciu kibicom Legii, którzy pomówieni przez świadka koronnego od kilku miesięcy przebywają w areszcie. Sąd wyznaczył za każdego z nich wysokie kaucje. "Z całego serca proszę każdego z Was o pomoc dla nich. Pokażmy, że nasza solidarność jest silniejsza od kłamstw konfidenta i więziennych murów! Cała Legia zawsze razem!" - mówi "Staruch".
Kibicowski
Polonia zaprzestała wyrabiania kart kibica
29 mar 2013
Wszystko wskazuje na to, że działacze Polonii wystraszyli się ewentualnej licznej grupy kibiców Legii w sektorach przeznaczonych dla gospodarzy na sobotnim meczu obu drużyn przy Konwiktorskiej. Po tym jak w czwartek w kolejce po karty kibica Polonii ustawiła się spora liczba osób, pracownicy punktu wezwali policję, a gdy ta nie widziała powodów do interwencji, punkt zamknięto. Polonia zdecydowała o niewyrabianiu kart nikomu aż do meczu.
Kibicowski
Relacja z trybun: Tak się bawią warszawiacy (+ VIDEO)
27 mar 2013
Mecz w Grudziądzu miał się odbyć dwa tygodnie temu, ale ze względu na niesprzyjającą aurę spotkanie zostało przełożone. Tym razem pogoda była łaskawsza, bo nie padało, ale temperatura i tak oscylowała w okolicach zera, a uczucie zimna potęgował silny wiatr. Mimo iż podopieczni Jana Urbana mieli już praktycznie zapewniony awans do półfinału PP, na północ Polski wybrała się liczna grupa wyjazdowa.
AD · aktualnosci-inline-1
Koszykówka
Relacja z trybun: Boże chroń fanatyków (+ doping)
25 mar 2013
Podczas pierwszego meczu play-off koszykarze Legii jak zwykle mogli liczyć na wspaniały doping kibiców. Nie da się ukryć, że najlepsi kibole w kraju liczą na awans do I ligi. A z takim wsparciem trybun to tylko kwestia czasu! Legioniści stanęli na wysokości zadania i zawodnicy z Rzeszowa od samego początku wyszli na parkiet jakby przestraszeni.
Kibicowski
SKSGZ chce ukarania Legii i zwrotu pieniędzy
21 mar 2013
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze wydało oświadczenie dotyczące spotkania Legia - Górnik, na które nie weszli kibice drużyny przyjezdnej. Zabrzanie za zaistniałą sytuację obwiniają Legię, od której oczekują przeprosin i zwrotu poniesionych na wyjazd kosztów. Zwracają się także do Komisji Ligi działającej przy Ekstraklasa S.A. o ukaranie warszawskiego klubu oraz o zajęcie się sprawą przyjmowania kibiców gości na polskich stadionach.
Kibicowski
W Grudziądzu zawieszą protest na mecz z Legią
21 mar 2013
Kibice Olimpii Grudziądz, którzy od początku rundy wiosennej prowadzą protest przeciwko postawieniu obok ich młyna budki policyjnej, zamierzają wznowić doping na meczu PP z Legią. Fani z Grudziądza zapowiedzieli jednak bojkot sobotniego spotkania ligowego z Polonią Bytom.
Kibicowski
Msza w intencji kibiców Lechii
20 mar 2013
Po tragedii, która spotkała kibiców Lechii Gdańsk w trakcie powrotu z meczu wyjazdowego, fani wielu klubów ruszyli z pomocą. Także legioniści, poza słowami wsparcia i solidarności z gdańszczanami, zaczęli oddawać krew dla potrzebujących lechistów. W chwili obecnej - jak informują kibice Lechii Gdańsk - wszystko co można było doraźnie zrobić dla poszkodowanych uczestników feralnej wycieczki, jest realizowane i proszą jedynie o modlitwę za tragicznie zmarłych i tych, którzy walczą o powrót do zdrowia oraz ich rodzin.
Kibicowski
Stanowisko Policji w sprawie zabezpieczenia meczu Legia - Górnik
19 mar 2013
Wciąż nie wiadomo dlaczego wejście kibiców Górnika na stadion Legii trwało tak długo. Z oświadczenia władz zabrzańskiego klubu wynikało, że odpowiedzialność za to ponosi policja, z kolei policja tłumaczy, że po godzinie 20 organizator meczu zwrócił się z prośbą o ograniczenie przepustowości w rejonie bramek dla kibiców przyjezdnych.
Kibicowski
Wypadek kibiców Lechii - kondolencje i zbiórka krwi
19 mar 2013
W związku z tragicznym wypadkiem autokaru z kibicami Lechii Gdańsk wracającymi z meczu w Gliwicach, w którym zginęły dwie osoby i wiele jest ciężko rannych, kibice Legii Warszawa składają najszczersze kondolencje Rodzinom oraz Przyjaciołom ofiar. Informujemy jednocześnie, że w akcję zbiórki krwi dla poszkodowanych kibiców włączyły się legijne grupy kibicowskie oraz KHDK Krewcy Legioniści.
Koszykówka
Nowy wózek i pionizator dla Ewy
19 mar 2013
Od ponad roku prowadzona jest przez kibiców Legii akcja pomocy Ewie Dąbrowskiej - chorej dziewczynce, której marzeniem jest to, aby samodzielnie stanąć na własnych nogach. Akcje tę koordynują Wołomińscy Fanatycy i to właśnie oni wypuścili pod koniec zeszłego roku unikalny szalik, z którego dochód w całości został przeznaczony na pomoc podopiecznej naszych kibiców.
Kibicowski
Sprawniejsze wejście i wyjście z Żylety
18 mar 2013
Przed rundą wiosenną prezes Legii zapowiadał, że jednym z priorytetów będzie usprawnienie wejścia na Żyletę. W ubiegłym roku tłok przed bramkami doprowadził do niebezpiecznych sytuacji - ludzie tratowali się w napierającym tłumie. Od początku tej rundy wejście na trybunę fanatyków jest zdecydowanie sprawniejsze, a od następnego meczu po ostatnim gwizdku sędziego fani nie będą musieli tłoczyć się do wyjścia od strony trybuny im. Deyny.
Kibicowski
Oświadczenie Górnika w sprawie niewpuszczenia kibiców
18 mar 2013
Zgodnie z zapowiedziami zarząd Górnika Zabrze opublikował swoje stanowisko w sprawie niewpuszczenia kibiców gości na piątkowy mecz Legia - Górnik. Zabrzanie winą obarczają stołeczną policję, która utrudniała wejście kibiców na obiekt Legii, i wystąpili z wnioskiem do PZPN i Ekstraklasy o wyjaśnienie całego zdarzenia. Pismo otrzymał również Komendant Główny Policji oraz Rzecznik Praw Obywatelskich.
Boniek zły na sytuację z kibicami Górnika
17 mar 2013
Portal weszlo.com skontaktował się ze Zbigniewem Bońkiem, który od objęcia stanowiska prezesa PZPN stara się naprawiać stosunki z kibicami. "Zibi" był wściekły na sytuację, która miała miejsce przed stadionem Legii i zapowiada, że będzie chciał wprowadzić zasadę, która spowoduje, że mecz nie będzie się mógł rozpocząć dopóki wszyscy kibice gości nie zostaną wpuszczeni.
Leśnodorski o transferach, kontraktach i Żylecie
17 mar 2013
W rozmowie z portalem naTemat.pl Bogusław Leśnodorski zdradził, że w Legia prowadzi negocjacje z Marcinem Kusiem, Adamem Kokoszką i Piotrem Celebanem. Klub jest nadal otwarty na Marcina Wasilewskiego. Wywiad prezesa Legii jest momentami ostry. Na pytanie czy boi się, że drużyna nie zdobędzie mistrzostwa Polski Leśnodorski odpowiada: "Słabo by było, chujowo nawet, ale się nie boję".
Kibicowski
Kto ponosi winę za brak kibiców Górnika?
17 mar 2013
Piątkowego meczu Legii z Górnikiem nie obejrzeli fani z Zabrza, którzy napotkali ogromne trudności przy wejściu na stadion stołecznej drużyny. W poniedziałek zarząd Górnika ma wydać oświadczenie w tej sprawie. "W ciągu dwóch godzin na sektor weszło 240 osób" - mówi roosevelta81.pl dyrektor ds. bezpieczeństwa Górnika Tomasz Milewski. Głos zabrał także Bogdan Kuzio z Legii, który uważa, że kibice gości przybyli na stadion za późno.
‹
1
…
37
38
39
…
50
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl