LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
KIBICE
1495 artykułów
Kibicowski
Fani Górnika przyjadą pociągiem specjalnym
12 mar 2013
Kibice Górnika Zabrze prowadzą zapisy na wyjazd na piątkowy mecz przy Łazienkowskiej. Zabrzanie prawdopodobnie wykorzystają pełną pulę biletów - przeszło półtora tysiąca wejściówek. Fani KSG do Warszawy przyjadą pociągiem specjalnym, a koszt przejazdu wynosi 100 złotych.
Koszykówka
Kibice Legii pomagają chorej Ewie
11 mar 2013
Kibice Legii od dłuższego czasu pomagają chorej Ewie. Pomóc może każdy z Was, biorąc udział w jednej z aukcji charytatywnych - na sprzedaż została wystawiona piłka z autografami piłkarzy Legii, a także kilka koszulek "Żołnierze Wyklęci":
Kibicowski
Relacja z trybun: Zapier... po mistrzostwo!
3 mar 2013
Przez kilka ostatnich miesięcy pompowano balon pt. "mistrza już mamy, na Ligę Mistrzów czekamy". Zamiast wygrywać kilkoma bramkami, w dwóch meczach ze słabymi rywalami nasi wirtuozi futbolu zdobyli raptem punkt. Po sobotnim meczu z outsiderem rozgrywek fani uznali, że piłkarze na boisku nie włożyli tyle serca w grę co potrzeba. Nic dziwnego, że żegnały ich gwizdy oraz okrzyki "Legia grać k... mać" i "Zapier... po mistrzostwo!". Relacja z trybun
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych
1 mar 2013
Od momentu ustanowienia 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych w roku 2011, każda kolejna rocznica przynosi szereg nowych form oddania czci Bohaterom walczącym w tzw. "drugiej konspiracji". W Warszawie najliczniejszą formą ich upamiętnienia stał się marsz organizowany przez stołecznych Autonomicznych Nacjonalistów, stowarzyszenie Zjednoczony Ursynów oraz kibiców Legii Warszawa, nad którym objął honorowy patronat Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.
Kibicowski
Doping kibiców podczas meczu z Olimpią (VIDEO)
27 lut 2013
Zapraszamy do obejrzenia ponad 8-minutowego materiału video w jakości HD z dopingiem kibiców Legii, którzy we wtorkowy wieczór zjawili się na stadionie. Fani z Żylety wspierali drużynę od pierwszego do ostatniego gwizdka, a po nim razem świętowali wysoką wygraną.
Koszykówka
Kibice wzięli udział w uroczystościach rocznicowych
26 lut 2013
24 lutego odbyły się oficjalne obchody rocznicowe bitwy pod Olszynką Grochowską. W uroczystości wzięło udział kilkaset osób, a wśród nich około 150-osobowa grupa kibiców Legii Warszawa. Tego samego dnia, w 60. rocznicę śmierci gen. Fieldorfa "Nila" fani złożyli wieniec.
Kibicowski
Doping legionistów w Kielcach (VIDEO)
24 lut 2013
Zapraszamy do obejrzenia ponad 7-minutowego materiału video w jakości HD z dopingiem licznej grupy kibiców Legii, którzy w sobotę wybrali się do Kielc. Fani wspierali drużynę od pierwszego do ostatniego gwizdka. Na koniec zaśpiewali piłkarzom "walczyć, trenować" i zapewnili, że są z nimi.
Kibicowski
Informacje o pociągu do Kielc
22 lut 2013
W sobotę w Kielcach ponad 700 kibiców Legii obejrzy pierwszy wiosenny mecz "wojskowych". Fani organizują pociąg specjalny, który zostanie podstawiony na stacji Warszawa Zachodnia o 10:42 i wyruszy o 11:07. Planowany przyjazd do Kielc o 14:35, początek meczu o 18.
AD · aktualnosci-inline-1
Koszykówka
Obchody 182. rocznicy bitwy pod Olszynką Grochowską
21 lut 2013
Bitwa pod Olszynką Grochowską rozegrała się 25 lutego 1831 roku i była jedną z najbardziej krwawych bitew Powstania Listopadowego. Poległo w niej około 7 tysięcy żołnierzy polskich i ponad 10 tysięcy żołnierzy rosyjskich. Kibice Legii zapraszają wszystkich do udziału w corocznych obchodach.
Kibicowski
Spotkanie OZSK i Ekstraklasy
19 lut 2013
Zarząd Ekstraklasy SA spotkał się z przedstawicielami Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców. Wnioski ze spotkania - jest wiele tematów, o których warto wspólnie rozmawiać i wymieniać doświadczenia. Przedstawiciele Ekstraklasy SA przedstawili kibicom zakres strategicznych obszarów działalności spółki oraz podział kompetencji pomiędzy Polskim Związkiem Piłki Nożnej a Ekstraklasą.
Urban: Oby nie w worze do Wisły...
19 lut 2013
Wraz z końcem sezonu wygasa umowa Jana Urbana z warszawską Legią. Prezes Bogusław Leśnodorski nie ukrywa, że chciałbym przedłużyć kontrakt ze szkoleniowcem. Ten jednak chce poczekać, aż zrealizuje postawiony przed drużyną cel. "Nie chcę jeszcze rozmawiać o przedłużeniu swojej umowy z Legią. Nie chcę być dla nikogo ciężarem. Wiem po co przyszedłem do Legii Warszawa, wiem co mam zrobić.
ZIMA 2013
Leśnodorski o porozumieniu: Mamy ten sam cel
19 lut 2013
W niedzielę informowaliśmy, że kibice Legii osiągnęli porozumienie z klubem i wiosną na Łazienkowską wróci doping. "Nie da się opowiedzieć w jednym zdaniu o szczegółach rozmów z kibicami. To był długi proces. Nie było nam trudno się porozumieć, bo wszyscy mamy ten sam cel" - podsumował rozmowy prezes Legii Bogusław Leśnodorski.
Kibicowski
Jest porozumienie kibiców z klubem!
17 lut 2013
SKLW i grupy kibicowskie informują, że w przerwie zimowej obecnego sezonu, po zmianie na stanowisku prezesa Legii Warszawa doszło do rozmów między stronami. W ich wyniku udało nam się osiągnąć porozumienie. Nowe spojrzenie prezesa Bogusława Leśnodorskiego na funkcjonowanie klubu w oparciu o współpracę z kibicami przyczyniło się do decyzji o powrocie na trybuny w rundzie wiosennej i do zawarcia porozumienia w duchu niezmiennie wyznawanych przez kibiców zasad.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Kancelaria Prezydenta: Wieniec został godnie przeniesiony
16 lut 2013
Kilka dni temu informowaliśmy o styczniowej wyprawie kibiców Legii do Lwowa, której celem było upamiętnienie 150. rocznicy Powstania Styczniowego. Spore kontrowersje wzbudził fakt usunięcia wieńca złożonego przez fanów tuż przed oficjalnymi uroczystościami, w których wzięła udział Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.
Koszykówka
Zbiórka książek dla dzieci i rodaków
14 lut 2013
Akcja 1916 uśmiechów, grupa OFMC i Krewcy Legioniści przeprowadzają zbiórkę książek dla dzieci z domów dziecka i dla polskich bibliotek na Ukrainie. Jeżeli macie w domu nowe lub przeczytane niepotrzebne książki, zachęcamy do włączenia się w akcję.
Kibicowski
Juras: Mam nadzieję, że protest skończy się na dniach
14 lut 2013
"Liczę, że osoba nowego prezesa Legii, który ma fajną wizję, żeby wszystko zorganizować, sprawi, że lada dzień rozpoczną się rozmowy na linii klub - kibice. Ja chcę chodzić na stadion, chociaż na razie nie chodzę, bo protestuję jak większość osób z Żylety" - mówi w rozmowie ze Sport.pl Łukasz "Juras" Jurkowski, znany kibic Legii oraz trener i komentator MMA.
Kibicowski
Akcja 1916 Uśmiechów ma już 2 lata!
12 lut 2013
11 lutego minęły dwa lata, od kiedy ruszyła zapoczątkowana przez kibiców Legii akcja 1916 Uśmiechów, która za cel stawia sobie pomoc wychowankom warszawskich domów dziecka nr 1, 9 i 16. Początki były skromne i właściwie polegały na zabieraniu małej grupy nieśmiałych jeszcze dzieciaków na mecze Legii, ale z czasem nabrała rozmachu i dochodziły kolejne projekty, zarówno te czysto rozrywkowe, jak i te o charakterze wychowawczym i dydaktycznym.
Kibicowski
Wyprawa kibiców do Lwowa
10 lut 2013
Serwis Żyleta.info opublikował ciekawy materiał na temat wyprawy kibiców Legii do Lwowa. Grupa fanów stołecznego klubu, która regularnie upamiętnia wydarzenia z historii Polski, wyruszyła w styczniu za wschodnią granicę, by złożyć wieńce i zapalić znicze w miejscach upamiętniających Powstanie Styczniowe.
AD · aktualnosci-inline-1
Hokej
Relacja z trybun: Stolica ultras (+ VIDEO)
27 sty 2013
W sobotnie popołudnie w hali Torwaru II zasiadł komplet - 700 kibiców. Ok. 400 osób utworzyło młyn, który, mimo niekorzystnego wyniku i zdecydowanej przewagi przeciwnika, w asyście dwóch bębnów bardzo głośno dopingował przez całe spotkanie. Nie zabrakło również efektownej oprawy. Fotoreportaż z meczu - 47 zdjęć
Hokej
Oprawa i doping na meczu z Podhalem
26 sty 2013
Ok. 400 kibiców Legii prowadziło doping podczas sobotniego spotkania z Podhalem Nowy Targ. Nie zabrakło również oprawy, na którą składał się transparent "Stolica ultras" i sektorówka z mapą Europy i warszawską syrenką. Całość dopełniało kilka stroboskopów. Kiedy sektorówka została zwinięta, na trybunach pojawiły się flagi na kiju. Zapraszamy do obejrzenia filmów z dopingiem i oprawą:
Hokej
Zapraszamy na mecze z Podhalem
25 sty 2013
W sobotę i niedzielę hokeiści Legii Warszawa podejmą na własnym lodowisku niekwestionowanego lidera tabeli I ligi, 19-krotnego mistrza Polski, Podhale Nowy Targ. Będą to jednocześnie dwa ostatnie mecze sezonu zasadniczego na Torwarze II. Zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia i dopingowania naszych zawodników. "Wierzymy, że dzięki mobilizacji na dzielnicach uda nam się osiągnąć taką frekwencję, jaka była na Torwarze za najlepszych lat" - zachęca grupa UZaLeżnieni.
Koszykówka
Weekend z sekcjami Legii (VIDEO)
13 sty 2013
Miniona sobota była niezwykle pracowita dla kibiców Legii. Tego dnia grali bowiem i hokeiści, i koszykarze, a dzięki staraniom fanów i przedstawicieli sekcji, udało się przesunąć godziny spotkań tak, by można było wspierać obydwie legijne ekipy. Kibice nie zawiedli i doping prowadzony był zarówno na Torwarze II, jak i w hali przy Obrońców Tobruku.
Kibicowski
Pomoc dla Pogoni Lwów - rozliczenie zbiórki
10 sty 2013
W trakcie V Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców, która miała miejsce w ostatnią sobotę, kibice Legii Warszawa przeprowadzili zbiórkę wśród fanatyków z całej Polski. Była to kontynuacja akcji zapoczątkowanej na zeszłorocznej edycji pielgrzymki. Poniżej prezentujemy rozliczenie zbiórki:
Kibicowski
W Sejmie dyskusja o racach. Ekstraklasa, PZPN i kibice chcą zmian
9 sty 2013
W środę w Sejmie odbyła się konferencja poświęcona analizie stanu bezpieczeństwa na stadionach po zakończeniu jesiennej rundy rozgrywek piłkarskich. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele klubów, kibiców, Ekstraklasy, PZPN, policji, MSW, urzędu miasta stołecznego Warszawy oraz posłowie i wojewoda mazowiecki. Głównym tematem była zmiana ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, a przede wszystkim pirotechnika. Ponadto dyskutowano o kartach kibica, zakazach i trybunach z miejscami stojącymi.
Kibicowski
Prezes Legii: Nie ma żadnej wojny z fanami
9 sty 2013
Rzeczpospolita zadała pytanie Bogusławowi Leśnodorskiemu, czy wierzy, że kibice z Żylety wiosną będą przychodzić na mecze. "Tak, te miejsca będą zajęte, bo prawdziwi kibice chcą oglądać swoją ukochaną drużynę. Nie ma żadnej wojny z fanami, przynajmniej od kiedy ja jestem prezesem. Chciałbym, żeby pewne rzeczy się zmieniły, i to niezależnie od postawy kibiców. Na przykład nie może być tak, że ludzie czekają dwie godziny na mrozie, chcąc wejść na stadion" - mówi prezes.
Kibicowski
V Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców
6 sty 2013
W sobotę w Częstochowie odbyła się V Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę. Nie zabrakło na niej licznej delegacji fanów Legii. Uczestnicy tegorocznego spotkania szczelnie wypełnili Kaplicę Cudownego Obrazu. Mszy przewodniczył ks. Leszek Zioła, a homilię wygłosił organizator pielgrzymki, salezjanin ks. Jarosław Wąsowicz.
Kibicowski
Rozliczenie zbiórki dla kombatantów
2 sty 2013
Rok 2012 obfitował w wiele akcji o charakterze patriotyczno-społeczno-charytatywnym, które przeprowadzali kibice Legii. Tuż przed jego zakończeniem, otrzymaliśmy sprawozdanie z jeszcze jednej, która choć miała miejsce już dawno, to dopiero teraz została udokumentowana i przedstawiona.
Koszykówka
Świąteczne akcje kibiców Legii dla dzieci
26 gru 2012
Informowaliśmy niedawno o świątecznych akcjach pomocy domom dziecka, a więc ogólnolegijnej akcji 1916 Uśmiechów oraz tej, przeprowadzonej przez kibiców Legii z Gocławia. Wygląda na to, że podobnie jak we frekwencji na meczach sekcji Legii, tak i w tej materii rozpoczyna się się "rywalizacja dzielnic". Otrzymaliśmy bowiem informację o kolejnych akcjach kibiców. Legioniści z Anina i Międzylesia sprawili świąteczną niespodziankę dzieciom z domu dziecka w Otwocku.
Kibicowski
Świąteczne 1916 Uśmiechów
23 gru 2012
Akcja "1916 Uśmiechów", prowadzona od ponad 2 lat przez kibiców Legii pod patronatem SKLW, miała swoją kolejną odsłonę. Tym razem, co zrozumiałe zw względu na porę roku, miała ona wymiar świąteczny. Jak wiadomo "1916 Uśmiechów" to projekt, który w swoich założeniach, jak i nazwie, ma przywracać uśmiech i nieść pomoc dzieciakom z warszawskich Domów Dziecka nr 1, 9 i 16.
Kibicowski
Rekolekcje i zbiórka darów w Ząbkach
20 gru 2012
W tym roku po raz pierwszy z inicjatywy Ząbkowskich Legionistów odbyły się Kibicowskie Rekolekcje Adwentowe. Wydarzenie to było pierwszą w historii tego typu okazją, aby podczas rekolekcji w gronie kibiców ramię w ramię stanęli Fanatycy Legii, Pogoni, Dolcanu, GKP, Hutnika, Olimpii oraz Huraganu. Równolegle odbyła się także zbiórka darów, które zostaną przekazane dla Domu Samotnej Matki na Pradze, Kombatantów oraz Polonii na Wschodzie.
‹
1
…
38
39
40
…
50
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl