LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
RACE
378 artykułów
Kibicowski
Ostatnie w tym roku kary za piro i wulgarne okrzyki
12 gru 2008
Wczoraj Komisja Ligi nałożyła ostatnie w tym roku kary na kluby ekstraklasy za rozgrywki ligowe. Nie obyło się również bez zakazów wyjazdowych. Ten nałożono na fanów Wisły, którzy wiosną nie będą mogli pojawić się na trzech meczach swojej drużyny rozgrywanych na obcych stadionach. Wszystko za sprawą "wznoszenia wulgarnych okrzyków o treściach antysemickich" w czasie meczu 6. kolejki Pucharu Ekstraklasy z Cracovią. Wisła dodatkowo musi zapłacić 30 tysięcy złotych. O ewentualnej karze dla Cracovii, Komisja Ligi zadecydują na kolejnym posiedzeniu. Najwięcej kontrowersji budzi jednak kara nałożona na klub z Bełchatowa.
Kibicowski
Na stadionach świata: ESS Sousse - Gebs (Tunezja)
11 gru 2008
Wielu kibiców piłkarskich przy okazji urlopów, chodzi na mecze innych klubów. W Europie staje się to coraz popularniejsze, więc dla miejscowych nie jest żadną nowością. Tym bardziej, że Barcelona, Bayern Monachium, czy MU mają miliony fanów na całym świecie. Co innego kluby afrykańskie. Jeden z kibiców, który wybrał się na mecz w Tunezji, przekonał się jak wiele może zdziałać koszulka klubu tunezyjskiego na Europejczyku! Jeśli i Ty masz ochotę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat innych aren piłkarskich (i nie tylko) - pisz koniecznie na ultras@legialive.pl.
Kibicowski
Na stadionach: W przebraniu św. Mikołaja
8 gru 2008
Za nami ostatnia ligowa kolejka w tym roku kalendarzowym. Oprawy przygotowali fani Lecha, Wisły, Ruchu i Śląska. Jako, że w sobotę wypadały Mikołajki, na wielu stadionach nie zabrakło świątecznych akcentów. Wodzireje niektórych klubów założyli stroje św. Mikołaja, a 500 fanów Ruchu na stadionie Śląska paradowało w mikołajowych nakryciach głowy. Lechici ponadto w minionym tygodniu grali kolejny mecz w Pucharze UEFA i także wtedy oprócz głośnego dopingu przygotowali choreografię. Tym razem prezentujemy także kilka relacji ze spotkań koszykarzy, siatkarzy i siatkarek.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Lechia ukarana za race w meczu z Legią
4 gru 2008
Komisja Ligi nałożyła w środę kary na Polonię Bytom, Piasta Gliwice, Lechię Gdańsk i Cracovię Kraków. Lechia Gdańsk zapłaci 1000 zł za za wniesienie i odpalenie przez kibiców rac świetlnych podczas meczu z Legią. O 500 zł więcej za to samo przewinienie zapłaci natomiast Polonia Bytom. Na Piasta Gliwice nałożono karę finansową w wysokości trzech tysięcy złotych za rzucanie przez kibiców tego klubu w kierunku sędziego asystenta kul śnieżnych. Nie ukarano tymczasem warszawskiej Polonii za pokaz pirotechniczny na meczu z Górnikiem Zabrze.
Kibicowski
Na stadionach świata: PSG - Lyon
3 gru 2008
Paryż słynie nie tylko z wieży Eiffla, Łuku Triumfalnego, czy katedry Notre-Dame. Dla wielu osób odwiedzających stolicę Francji, głównym punktem programu jest odwiedzenie meczu lokalnej drużyny, Paris Saint Germain. O jej kibicach można mówić wiele. Grupy Lutece Falco, Supras Auteuil, czy Boulogne Boys znane są na całym świecie. Ciekawostką jest, że każda z nich ma swój sektor na stadionie, gdzie niezależnie od pozostałych prowadzi doping dla PSG. Repertuar kibicowski nie jest może zbyt bogaty, jednak ultrasi z "Parku Książąt" nadrabiają ciekawymi choreografiami. Na meczu z Lyonem gospodarze zaprezentowali m.in. kartoniadę, sektorówki, flagi na kijach oraz racowisko. W sektorze gości zasiadło około 500 fanów z Lyonu. Jeśli i Ty masz ochotę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat innych aren piłkarskich - pisz koniecznie na ultras@legialive.pl.
Kibicowski
Na stadionach: Od przyjaźni do nienawiści
1 gru 2008
Za nami przedostatnia tegoroczna kolejka. W miniony weekend najciekawiej było przy Konwiktorskiej, gdzie odbył się mecz, który jeszcze kilka tygodni wcześniej nazywany byłby meczem przyjaźni. Szybko po zerwaniu zgody Polonia przeszła z Arką na wojenną ścieżkę. Gospodarze wywiesili płótno sugerujące, że do zerwania zgody doszło ze względu na Lecha - "Tu powinny wisieć flagi brata, lecz on posłuchał innego i zostawił bliźniego". W drugiej połowie Arka z Polonią sporo wrzucały na siebie. Zawiodła Wisła, która mimo dwutygodniowej mobilizacji na Śląski dotarła w zaledwie tysiąc osób. Jeśli chodzi o oprawy, to te przygotowano tylko na dwóch stadionach - Cracovii i Polonii Bytom.
Kibicowski
Na stadionach: Biało-czerwony Dublin
24 lis 2008
Za nami ostatnia kolejka rundy jesiennej piłkarskiej ekstraklasy, chociaż w najwyższej klasie rozgrywkowej w tym roku rozegrane zostaną jeszcze dwie kolejki. Fatalna pogoda sprawiła, że na trybunach nie było kolorowo. Oprawę meczową przygotowały tylko Polonia oraz Śląsk na meczu zgody z Wisłą. Bardzo ciekawie było na meczu reprezentacji Polski w Dublinie. W Irlandii biało-czerwonych dopingowało ponad 17 tysięcy Polaków. W czasie hymnu Polacy odpalili kilkanaście rac oraz podnieśli kartoniki przygotowane przez grupę Polish Fans From Ireland. Najlepiej z polskich ekip na tym meczu prezentowali się fani Widzewa. Widzewiacy nie potrafili się jednak powstrzymać od kilku wrzutów na ligowych rywali.
Kibicowski
Kary Komisji Ligi: 7 tysięcy za wulgarny transparent
21 lis 2008
Przed tygodniem pisaliśmy o karach nałożonych na kluby po 13 kolejce ekstraklasy. Ekstraklasa SA ukarała wówczas "awansem" Wisłę za podpalenie przez jej kibiców toi-toiów w Wodzisławiu. Choć wydawało się, że to nie wszystkie kary dotyczące 13. kolejki, tym razem organizator rozgrywek przymknął oko na race odpalone przez Polonię Bytom (tworzące krzyż) oraz zamieszki kibiców Ruchu z ochroną na meczu ze Śląskiem. W 14. kolejce na taryfę ulgową mogła liczyć Legia. Na pożegnanie Żylety odpalonych zostało kilka rac, ale naszego klubu nie spotkała z tego powodu żadna kara. Inaczej potraktowano Jagiellonię, której ultrasi w czasie dwóch opraw w czasie meczu z Polonią Bytom odpalili około 25 rac.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Godne pożegnanie Żylety
17 lis 2008
Aż trzy mecze w miniony weekend odbyły się bez udziału kibiców drużyn przyjezdnych. Niebawem do tego grona (nieprzyjmujących gości) dołączy Legia. Związane jest to z rozpoczęciem prac budowlanych na stadionie. Z okazji pożegnania Żylety na trybunach było głośno jak za dawnych czasów, a po meczu fani zabrali na pamiątkę krzesełka. Ciekawie było również w Krakowie, gdzie odbył się mecz przyjaźni z Lechią, a ultrasi przygotowali zgodową oprawę. Piłkarze Odry grali... wyjazdowe spotkanie w Wodzisławiu, więc liczba "przyjezdnych" musiała robić wrażenie ;) Na zapleczu ekstraklasy bardzo dobrze wypadło Zagłębie Lubin, a także Korona, która ciekawie zaprezentowała się w Łęcznej.
Kibicowski
Relacja z trybun: Żyleta nigdy nie zginie
15 lis 2008
Dziś byliśmy świadkami historycznego wydarzenia w długiej historii naszego stadionu. Mecz ze Śląskiem był ostatnim, na którym słynna "Żyleta" tętniła życiem. Fani godnie pożegnali trybunę, na której zapoczątkowany został dawno temu ruch kibicowski na Legii. Legioniści jak za starych czasów dopingowali na całego. Nie zabrakło również sektorówek, pirotechniki oraz kilku gniazdowych, którzy w latach świetności naszej trybuny kierowali dopingiem najlepszej kibicowskiej ekipy kraju. Relacja z trybun
Kibicowski
Kary Komisji Ligi za awantury, race i serpentynę
14 lis 2008
Zachowanie kibiców Lecha w Gdańsku nie uszło uwadze Komisji Ligi, która pozbawiła poznański klub możliwości zamawiania biletów na wyjazdowe mecze "Kolejorza". Lech musi ponadto zapłacić 10 tysięcy złotych kary za przedmeczowe awantury oraz odpalenie pirotechniki w sektorze gości. To pierwsza kara dla lechitów od półtora miesiąca. Ekstraklasa nie toleruje także rzucania serpentyn w stronę boiska. Niedawno z tego właśnie powodu przerwano spotkanie GKS-u Katowice (serpentyny trafiły wówczas sędziów i zawody przerwano). W czasie meczu Polonii Bytom z Legią, gospodarze w czasie gry rzucili jedną serpentynę w stronę murawy, a fakt, że wylądowała ona (co prawda rozwinięta) w sąsiedztwie sędziego asystenta, odnotowano w pomeczowym protokole.
Kibicowski
Na stadionach: Ostatni bastion honoru
10 lis 2008
W miniony weekend najciekawiej było w niższych ligach. Kibiców elektryzowały m.in. spotkania Zagłębia Sosnowiec z Pogonią oraz Hutnika Kraków z Unią Tarnów. Przy okazji tego drugiego meczu zgodowicze "Jaskółek", krakowska Wisła po raz kolejny pokazała, że kibicowskie zasady są im zupełnie obce. Przed meczem "Biała Gwiazda" wpadła pod kasy Hutnika ze sprzętem i parę osób zostało ugodzonych ostrzami. Hutnicy na tym meczu zaprezentowali foliowy napis odnoszący się właśnie do honoru - "Ostatni bastion honoru w Krakowie - na wyzwanie każdy z nas gołą pięścią odpowie". W ekstraklasie najlepiej na wyjeździe pokazał się Górnik i ŁKS.
Legia nie odwoła się od kary UEFA
9 lis 2008
Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że UEFA ukarała Legię grzywną 1 tys. euro za odpalenie przez fanów Legii rac na stadionie FK Moskwa. Piątkowe wydanie dziennika "Polska" zasugerowało, że władze Legii odwołają się od tej decyzji. Jak udało nam się dowiedzieć w Biurze Prasowym KP Legia, klub nie zamierza odwoływać się od tej kary. Przepisy UEFA za odpalanie środków są surowe i Legia uznała, że w tym wypadku nie ma sensu się odwoływać.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Działacze dopięli swego
8 lis 2008
Zeszłoroczne spotkanie z Polonią graliśmy na Śląskim, więc dla wielu z nas wyjazd do Bytomia miał być bardzo ciekawy - w końcu mogliśmy "zaliczyć" kolejny stadion. Niestety, wszystko skomplikowało się po konferencji w sprawie bezpieczeństwa na stadionach, która odbyła się w Kielcach. Przedstawiciele Legii domagali się od innych, by ci nie wpuszczali jeżdżących nieoficjalnie na wyjazdy kibiców z Warszawy. Poskutkowało to tym, że mecz w Bytomiu obejrzało tylko kilkunastu fanów incognito, a kolejnych 30 osób zatrzymanych zostało przed sektorem gości i mimo posiadania wejściówek na mecz, nakazano im powrót do stolicy. Relacja z trybun
Kibicowski
Na stadionach: Pamiętajmy o tych co odeszli
3 lis 2008
W miniony weekend większość z nas odwiedzała groby bliskich. Jednak w związku z opóźnieniem sezonu, zaległą kolejkę ekstraklasy trzeba było rozegrać w miniony weekend. Na trybunach nie było tym razem efektownych opraw, ani konkretnych wyjazdów. Najlepiej zaprezentowali się fani Ruchu w Krakowie i Śląska w Łodzi. Ełkaesiacy na jednej z trybun zapalili znicze, które ułożono w napis "ŁKS". We wtorek i środę natomiast rozegrano mecze Pucharu Polski i na paru stadionach było ciekawie. W tym odcinku odwiedzamy również Dyskobolię. Pomimo IV ligi Dyskobole zaliczają wyjazdy swojej drużyny, choć ich liczby, podobnie jak w ekstraklasie, nie imponują.
Kibicowski
Kary za pirotechnikę: 112 tysięcy dla Ekstraklasy
31 paź 2008
112 tysięcy złotych musiały do tej pory zapłacić kluby ekstraklasy za używanie przez kibiców środków pirotechnicznych. Za nami dopiero 10 kolejek sezonu 2008/09. Najwięcej za pirotechnikę musieli zapłacić działacze Arki. Klub z Trójmiasta ukarany został przez Komisję Ligi grzywną 6 tysięcy złotych za odpalenie rac w czasie meczu zgody Arka - Polonia. W raporcie pomeczowym delegata znalazła się informacja, że sędzia główny meczu musiał 6 minut przed końcem zawodów przerwać na chwilę spotkanie ze względu na zadymienie płyty boiska.
Kibicowski
Na stadionach świata: PSG - OM
30 paź 2008
Cykl "Na stadionach świata" rozpoczęliśmy na Legia LIVE! w połowie marca. Od tego czasu kolejne relacje z innych stadionów cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Pierwszą relację do tego działu, o kibicach Celtiku przesłał nam kibic Legii, Krzysiek. Dzisiaj prezentujemy Jego relację ze spotkania PSG - OM z września 2006 roku. To trzecia w naszym serwisie relacja z meczu ligi francuskiej, ale pierwsza dotycząca kibicowskiego szlagieru na francuskiej scenie. Jeśli i Ty masz ochotę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat innych aren piłkarskich - pisz koniecznie na ultras@legialive.pl.
Kibicowski
Na stadionach: Z dużej chmury mały deszcz
27 paź 2008
Sporo obiecywano sobie po "meczu rundy" Legia - Wisła. Z dużej chmury spadł mały deszcz - legioniści dalej protestowali, a wiślacy po raz kolejny nie potrafili wykorzystać przyznanej im puli biletów. Po raz pierwszy w obecnym sezonie oprawy nie przygotowali ultrasi Górnika. Pod względem prezentacji z dobrej strony pokazali się kibice Jagiellonii, Piasta i Arki (ekstraklasa) oraz Odry Opole, Korony Kielce (I liga) i Zagłębia Sosnowiec (II liga). Fani trzech klubów ekstraklasy nie mogli obejrzeć spotkań swojej drużyny ze względu na remont stadionów z Poznaniu, Białymstoku i Bełchatowie. Co prawda na meczu z GKS-em pojawiła się 4-osobowa delegacja Polonii, ale fani z Konwiktorskiej musieli usiąść na sektorze gospodarzy.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Kolejne kary za race: Ruch na czele
24 paź 2008
Komisja Ligi Ekstraklasy SA nie ustaje w surowym karaniu klubów, które dopuszczają do odpalenia na trybunach środków pirotechnicznych. W minionym tygodniu przekonaliśmy się również, że na nic zdają się odwołania od kar nałożonych za odpalenie rac. Odwołanie złożyła Jagiellonia (ukarana za mecz z Wisłą grzywną 10 tysięcy złotych), ale na razie nie doczekaliśmy się odpowiedzi ze strony Komisji Ligi. Ta jednak wczoraj nałożyła kary na kolejne kluby. Najsurowiej ukarano chorzowski Ruch, który musi zapłacić 10 tysięcy złotych za kilkadziesiąt rac odpalonych w czasie meczu z Lechem.
Kibicowski
Na stadionach świata: Aalborg - AC Horsens
22 paź 2008
Przed tygodniem opisywaliśmy relację z meczu eliminacyjnego do Ligi Mistrzów. Tym razem prezentujemy Wam relację kibicowską ze spotkania aktualnej drużyny Marka Saganowskiego, która w obecnym sezonie występuje w Champions League. Jak wyglądają trybuny Aalborga w czasie meczu ligi duńskiej? Co potrzebne jest do wejścia na stadion oraz ilu policjantów zabezpiecza mecze w lidze - wszystkiego dowiecie się z relacja kibica Legii, Pawła. Jeśli i Ty masz ochotę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat innych aren piłkarskich - pisz koniecznie na ultras@legialive.pl.
Kibicowski
Na stadionach: Zdjęcie na wyspie Uznam
20 paź 2008
W środę bardzo ciekawe spotkanie rozegrała reprezentacja Polski na Słowacji. W Bratysławie stawiło się około 6 tysięcy kibiców z Polski. Polacy przystroili stadion w biało-czerwone płótna i przez większość meczu prowadzili bardzo dobry doping. Sielską atmosferę zakłóciła awantura Polaków z policją. W weekend ponownie emocjonowaliśmy się meczami ligowymi. Dwie ekipy (Lech i Legia) zaliczyły tysiącosobowe wyjazdy. Frekwencję przekraczającą 10 tysięcy zanotowano w Chorzowie, Krakowie i Gdańsku. Na zapleczu ekstraklasy na uwagę zasługuje bardzo daleki wyjazd Korony.
Kibicowski
Na stadionach świata: Sparta - Panathinaikos
15 paź 2008
Wakacje to okres, kiedy wielu fanów wybiera się na wypoczynek, przy okazji zaliczając spotkanie poza granicami kraju. Tak samo było w przypadku Yacy. Nasz czytelnik w sierpniu wybrał się do Pragi i na żywo obserwował spotkanie eliminacji do Ligi Mistrzów pomiędzy Spartą Praga a Panathinaikosem Ateny. Mecz rozegrano w obecności 20 tysięcy kibiców na nowym stadionie AXA Arena. Mimo wysokiej frekwencji, doping gospodarzy był słaby. Lepiej pod tym względem wypadli znani z żywiołowości Grecy. Jeśli i Ty masz ochotę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat innych aren piłkarskich - pisz koniecznie na ultras@legialive.pl.
Kibicowski
Na stadionach: Głośno na Śląskim
13 paź 2008
Ze względu na mecz reprezentacji z Czechami, w miniony weekend nie grała ekstraklasa. Grali natomiast pierwszoligowcy, były mecze Pucharu Ekstraklasy, a w środę spotkania Pucharu Polski. Na meczu w Chorzowie komplet widzów bardzo dobrze dopingował biało-czerwonych. Nie zabrakło 800-osobowej grupy gości. Fani gości dopingowali przeciętnie, a uwagę zwrócili na siebie podczas awantury, która miała miejsce po bramce Brożka. Na stadionie Śląskim całkiem nieźle wypadła nowa pieśń zagrzewająca Polaków do walki - słynne HSV. Na zapleczu ekstraklasy najciekawiej zapowiadało się spotkanie Znicza z Widzewem. Niestety, łodzianie nie zostali wpuszczeni na stadion i spotkanie oglądali zza płotu.
Kibicowski
Lech i Legia nie ukarane za piro. Najwyższa grzywna Arki
10 paź 2008
Spotkanie pomiędzy Lechem a Legią było najciekawszym kibicowsko wydarzeniem 8. kolejki ekstraklasy. Fani "Kolejorza" tym razem przygotowali oprawę bez wykorzystania pirotechniki. Race i ognie wrocławskie odpalone zostały natomiast w sektorze gości. Komisja Ligi nie ukarała za ten "incydent" żadnego z klubów. Prawdopodobnie dlatego, że KP Legia zorganizował wyjazd dla zaledwie 12 osób, które nie siedziały w sektorze gości, a w sektorze VIP na trybunie IV. Komisja Ligi nie była już tak łaskawa wobec Arki Gdynia, na którą nałożono najwyższą w obecnym sezonie karę za odpalenie piro.
Kibicowski
Na stadionach: Kolejne derby bez przyjezdnych
6 paź 2008
Za nami kolejne spotkania ligowe, a także pucharowe mecze Wisły i Lecha. Dalsza przygoda z euro pucharami czeka już tylko "Kolejorza". Trzeba jednak przyznać, że obie ekipy z bardzo dobrej strony prezentowały się na dotychczasowych meczach. Mecz Lecha z Legią był hitem 8. kolejki ekstraklasy. Lechici przygotowali dwie oprawy. Jedna z nich była wcześniej znana legijnym ultrasom, więc dosyć szybko została zdissowana. Obie ekipy odniosły się również to incydentu z tortem, którym obrzucony został na posiedzeniu Ekstraklasy SA prezes Miklas. Zawiodły derby Trójmiasta. Lechia ze względu na małą liczbę biletów zbojkotowała mecz i do Gdyni nie wyruszyła.
Kibicowski
Komisja Ligi karze za race, transparenty i okrzyki
2 paź 2008
Komisja Ligi nie ustaje w karaniu klubów, które zezwalają swoim fanom na wnoszenie na stadion i odpalanie środków pirotechnicznych. Jak widać dawna akcja fanów z całej Polski "Race są bezpieczne, pokazujemy to razem" nie zmieniła nic w podejściu organizatorów rozgrywek do pirotechniki. Co prawda piro cały czas pojawia się na trybunach w ekstraklasie, ale sprawcy są coraz częściej karani. Komisja Ligi nakłada grzywny na kluby, zaś policja we współpracy z nimi stara się wyłapać winnych tych wykroczeń. Tak było choćby po meczu Legii z Arką, na którym fani z Trójmiasta odpalili w czasie meczu świece dymne i racę.
Kibicowski
Na stadionach: Władze klubu się zmieniają, fanatycy pozostają
29 wrz 2008
Nie tylko kibice Legii mają problemy z klubowymi działaczami. W miniony weekend protestowali również fani Widzewa i Ruchu. Pierwsi nie prowadzili dopingu do 70 minuty, a na płocie nie wywiesili flag. Przyczyną były nowe decyzje zarządu RTS-u, które godzą w ultrasów i flagowych. Tymczasem "Niebiescy" przez pierwszych 20 minut nie dopingowali, bo chorzowski klub jeszcze przed meczem zamknął bramy, nie wpuszczając wielu osób posiadających bilety na mecz. Na Legii protest to nic nadzwyczajnego - wszak trwa on już 15 miesięcy! I gdy powrót dawnej atmosfery był na wyciągnięcie ręki, zarząd KP Legia w ostatniej chwili zmienił zdanie.
Kibicowski
Na stadionach: Fani gości niemile widziani na K6
22 wrz 2008
Kibice gości na Konwiktorskiej nie mają łatwego życia. Wiele kibicowskich ekip po przejechaniu kilkuset kilometrów odbijało się od bramy sektora gości. W zeszłym sezonie najgłośniej było po niewpuszczeniu na K6 fanów Motoru Lublin. Trzy tygodnie temu meczu z Polonią nie obejrzeli fani Legii, a w sobotę ta "sztuka" nie udała się fanom chorzowskiego Ruchu. Chorzowianie otrzymali co prawda tylko 300 biletów, ale otrzymali również zapewnienie od organizatorów, że w przypadku większego zainteresowania, na miejscu otrzymają dodatkową pulę.
Kibicowski
Na stadionach: Niebiesko w Wodzisławiu i Gdyni
6 wrz 2008
W ten weekend drużyny ekstraklasy mają wolne z powodu rozpoczęcia eliminacji do mistrzostw świata przez reprezentację Polski. Poniżej prezentujemy kibicowskie zestawienie spotkań z ubiegłego tygodnia. Najliczniejsze wyjazdy zaliczyły ekipy Ruchu Chorzów (do Wodzisławia) i Lecha Poznań (do Gdyni).
Kibicowski
Kary za pirotechnikę coraz surowsze
28 sie 2008
Tak jak wczoraj informowaliśmy, Komisja Ligi nakłada kary na kluby, których kibice na trybunach odpalili środki pirotechniczne. W dwóch pierwszych kolejkach najwyższa grzywna wynosiła 4 tysiące złotych i ukarana nią została Arka. Wczorajsze decyzje, dotyczące trzeciej kolejki ekstraklasy były bardziej surowe. Karami dotknięte zostały cztery kluby - Ruch, Polonia Bytom, Polonia Warszawa i Lechia Gdańsk. Po trzech kolejkach ekstraklasy, na czele ukaranych znajduje się chorzowski Ruch.
‹
1
…
11
12
13
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl