LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
RACE
378 artykułów
Kibicowski
Na stadionach: Nieważne kim jesteś, nieważne co robisz...
16 cze 2009
Barażów o ekstraklasę nie będzie, co nie znaczy, że znamy już wszystkie kluby, które zagrają w niej w kolejnym sezonie. W minionym tygodniu rozegrano mecze barażowe o I ligę. W tym czekają nas spotkania o grę w lidze II i te pod względem kibicowskim powinny być ciekawsze. W niższych ligach nie brakowało ciekawych opraw - takie zaprezentowano m.in. w Węgrowie, Opocznie, czy Ostrowie Wlkp. Najefektowniej zaprezentowali się jednak fani żużlowego Falubazu. Z ciekawostek warto odnotować mecze reprezentacji Polski - zarówno pierwszej, jak i młodzieżowej. Tylko u nas znajdziecie zdjęcia ze zgrupowania reprezentacji Polski w Republice Południowej Afryki, które odbyło się na początku czerwca: Fotoreportaż z RPA - 15 zdjęć Agnieszki Kamińskiej
Kibicowski
Na stadionach: Ekstraklasa dla ŁKS-u
8 cze 2009
Ekstraklasa zakończyła sezon przed tygodniem, ale jak się okazuje nie wszystkie wyniki zapadły na boisku. Pomimo siódmego miejsca w lidze, ze względu na brak licencji, zdegradowany został Łódzki Klub Sportowy. W miniony weekend na wielu stadionach wywieszane były transparenty z hasłem "Ekstraklasa dla ŁKS-u". Oświadczenie Stowarzyszenia kibiców eŁksy możecie przeczytać tutaj. Ciekawie było na kilku meczach zaplecza ekstraklasy oraz niższych lig. Do Ząbek przyjechali fani Korony, ale na stadion nie weszli, bo nazwiska wielu z nich nie znajdowały się na liście wyjazdowej. Na wyjazdach bezsprzecznie najlepiej zaprezentował się GKS Katowice w Jastrzębiu.
Kibicowski
Legia próbuje zidentyfikować osoby, które odpalały race
6 cze 2009
Komisja Ligi ukarała Klub Piłkarski Legia grzywną w wysokości 4 tysięcy złotych za odpalenie rac na meczu z Ruchem Chorzów. Klub z Łazienkowskiej zamierza zidentyfikować osoby, które odpaliły race i zmusić je do pokrycia kary. Na razie nie ma podpisanego porozumienia pomiędzy SKLW a klubem, ale wiadomo, działacze chcą, by kary nakładane na klub za zachowanie fanów płaciło Stowarzyszenie. "Uzgodniliśmy, że przy tworzeniu opraw meczowych nie można łamać prawa" - mówi wiceprezes Legii Jarosław Ostrowski.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Legia zapłaci 4 tysiące za odpalenie rac
4 cze 2009
Klub Piłkarski Legia został po raz drugi w sezonie ukarany przez Komisję Ligi. Tym razem uwadze komisji nie uszły race odpalone na początku spotkania z Ruchem Chorzów. Legia musi zapłacić 4 tysiące złotych, czyli 100 zł za jedną odpaloną przez fanów racę. Najsurowiej ukarany został Górnik, który musi wpłacić 30 tysięcy złotych za "wtargnięcie na płytę boiska i próbę przedostania się do szatni zawodników i pomieszczeń klubowych". Tym samym zabrzanie w 2009 roku zapłacą za zachowanie swoich kibiców najwięcej, łącznie 53 tys. PLN. Ponadto Górnik będzie musiał rozegrać jedno spotkanie w I lidze bez udziału kibiców.
Kibicowski
Na stadionach: Feta w Krakowie
1 cze 2009
Za nami rozstrzygnięcia w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mistrzowska feta miała miejsce w Krakowie, a ze spadkiem musiały pogodzić się Cracovia i Górnik. Jeszcze dwa mecze barażowe czekają fanów Arki Gdynia - z Podbeskidziem lub Koroną. Na paru stadionach zaprezentowane zostały ciekawe oprawy. Najlepiej wypadły te przygotowane przez Legię, Arkę, Wisłę i Górnika. W niższych ligach nie brakowało ponad tysięcznych wyjazdów. Widzew po raz kolejny udowodnił, że liczba przyznanych biletów nie idzie w parze z liczbą wyjazdową. W Płocku stawiło się trzykrotnie więcej reprezentantów "Czerwonej Armii".
Kibicowski
Oprawa widziana z budowy. Filmy z dopingiem
1 cze 2009
W sobotę na Łazienkowskiej ultrasi Legii zaprezentowali efektowną oprawę składającą się z transparentu, sektorówki, flag na kiju oraz rac. Przez całe spotkanie fani dopignowali swój zespół na bardzo wysokim poziomie, kilka razy zachęcając do śpiewów także pozostałe sektory. Zachęcamy do obejrzenia kilkunastu zdjęć oprawy zrobionych z placu budowy, a także obejrzenia filmów z dopingiem. Oprawa widziana z budowy - 19 zdjęć Michała Wyszyńskiego
Kibicowski
Kary Komisji Ligi za pirotechnikę
29 maj 2009
W przeciwieństwie do zeszłego tygodnia, tym razem Komisja Ligi nie nałożyła wysokich kar na kluby ekstraklasy. Przed tygodniem Legia i Lech musiały łącznie zapłacić 25 tysięcy złotych. Tym razem grzywnę zapłacą cztery kluby, ale w sumie 10 tysięcy PLN. Wszystkie kary nałożone zostały z powodu wniesienia na stadion i odpalenia środków pirotechnicznych. O ile w przypadku meczu Cracovia - Górnik kary podzielono na oba kluby, to w przypadku meczu przyjaźni Lechia - Wisła, całą karę zapisano na konto Lechii. Uczyniono tak prawdopodobnie dlatego, że wiślacy zajęli miejsca wśród gospodarzy, a nie w sektorze gości i tam odpalona została pirotechnika pośród wiślackich flag na kiju.
Kibicowski
Na stadionach: Kibic w krawacie jest mniej awanturujący się
25 maj 2009
Lekko zmodyfikowany tekst z kultowego filmu Stanisława Barei "Miś" zaprezentowali na niedzielnym meczu fani Widzewa. W młynie fanatycy byli ubrani w... garnitury! Tekst z transparentu nawiązywał do słynnej kwestii pani Iwonki: "Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się". Parę ekip świętowało już awans, bądź utrzymanie w lidze. W miniony weekend dwa świetne wyjazdy miały miejsce w ekstraklasie. 2100 kibiców Wisły pojawiło się w przyjaznym Gdańsku, a 1220 fanów Legii stawiło się w sektorze gości we Wrocławiu. Bardzo dobrze na wyjeździe w Świnoujściu pokazali się kibice Motoru. Fani z Lublina mieli do przejechania ponad 800 kilometrów!
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Potrzebny psycholog czy kibicowska mobilizacja?
18 maj 2009
Przed dwoma tygodniami pisałem, że mistrzami mobilizacji okazali się fani Arki, którzy okrzykami z trybun na tyle zmobilizowali swoich piłkarzy, że ze stanu 0-2 doprowadzili oni do remisu 3-3 ze Śląskiem. Jeszcze lepiej spisali się fani Górnika, których szybko obsmarowano w kilku dziennikach. Otóż zniesmaczeni beznadziejnymi wynikami Górnika, fani KSG (100) "odwiedzili" trening pierwszej drużyny. Na bok poproszono trenera Kasperczaka, a dyskusję odnośnie zaangażowania przeprowadzono z zawodnikami. Na koniec nakazano im założyć koszulki z hasłem "Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać! Z naszym herbem na sercu trzeba zapier...!".
Kibicowski
Kary Komisji Ligi za race i wulgarne okrzyki
15 maj 2009
Po meczu Lechii z Arką zamknięto na jedno spotkanie stadion przy Traugutta. Po meczach 27. kolejki na szczęście nie było tak surowych kar. Najmocniej "oberwała" Polonia Bytom za odpalenie środków pirotechnicznych na meczu zgody z Arką Gdynia. "Kilka z nich zostało rzuconych w kierunku pola gry, a z powodu zadymienia mecz został przerwany" - zapisał w protokole delegat PZPN. Co ciekawe pirotechnika została odpalona w sektorze Arki, ale jako, że gdynianie nie zajęli sektora gości, a zasiedli obok gospodarzy, karę zapłaci klub z Bytomia.
Kibicowski
Na stadionach: Powrót do przeszłości
11 maj 2009
W miniony weekend nareszcie działo się więcej na ligowych stadionach. Na kilku z nich zaprezentowano ciekawe oprawy. Nie próżnowali ultrasi Wisły, Polonii Bytom, ŁKS-u, Lecha i Stomilu Olsztyn. Dwie ostatnie ekipy oprawy zaprezentowały na wyjazdach. Fani ŁKS-u na meczu z Górnikiem świętowali pięciolecie swojej grupy ultras. Oprócz prezentacji temu poświęconej, zaprezentowano oldschoolową choreografię - na płocie wywieszono repliki starych płócien, a na Galerze zrobiono kartoniadę, w stylu lat 90-tych. Powrót do przeszłości. Mecz Lechii z Jagiellonią odbył się bez publiczności, ale lechiści znaleźli sposób by wspierać swój zespół.
Kibicowski
Na stadionach: Mistrzowie mobilizacji
4 maj 2009
Przedłużony weekend majowy co roku jest okresem, w którym na wielu stadionach nie dzieje się nic ciekawego. Tym razem było jednak inaczej. Trzy niezłe liczby wyjazdowe zanotowaliśmy w ekstraklasie. Najlepiej zaprezentowała się Lechia, wraz ze zgodami, w Zabrzu. Świetnie w środku tygodnia pokazali się fani "Stalówki" w Lublinie, gdzie także miejscowi ultrasi stanęli na wysokości zadania. Wszystko przebiła jednak efektowna oprawa Korony Kielce. "Scyzoryki" na meczu z Odrą Opole zaprezentowali malowaną sektorówkę. Czwartoligowe derby Sudetów rozegrano bez kibiców przyjezdnych.
Kibicowski
Kary Komisji Ligi: Zamknięty stadion Lechii
30 kwi 2009
Lechia Gdańsk jedno spotkanie będzie musiała rozegrać bez udziału publiczności. To kara za zachowanie kibiców w czasie derbów Trójmiasta. Ponadto Lechia będzie musiała zapłacić wysoką grzywnę. W czasie meczu Lechii z Arką sędzia asystent został trafiony szklaną butelką, arbiter główny zaś musiał przerwać mecz, ze względu na wywieszony przez kibiców transparent (o treści: "Stadionu nie macie - sprzedany! Herb rugby - zgapiony!, Nigdy nie zostaniesz sam - zgapione!, Hymn - przerobiony - zgapiony!, Rok założenia - fałszywy - przejęty! K... macie coś swojego?").
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Kary Komisji Ligi: Serpentyny, czyli... pociski
24 kwi 2009
Cztery klubów ekstraklasy ukarane zostały za zachowanie kibiców w czasie spotkań 23. i 24. kolejki. Siedem tysięcy złotych zapłaci Górnik Zabrze - 4 tys. za odpalenie pirotechniki na meczu Śląsk - Górnik (zdaniem obserwatora spotkania, kilka z nich zostało rzuconych w kierunku pola gry), a trzy tysiące za spalenie szalików Polonii Bytom podczas meczu w Zabrzu. Kolejny klub ukarano za rzucenie w stronę boiska serpentyn. 4 tysiące złotych za ten "haniebny czyn" zapłaci GKS Bełchatów. Komisja Ligi tłumaczy, że rzucenie dużej ilości serpentyn spowodowało opóźnienie rozpoczęcia drugiej połowy.
Kibicowski
Na stadionach: Smutne mecze bez przyjezdnych
20 kwi 2009
Fani Legii mogli wspierać swoją drużynę pomimo zamkniętego sektora gości na stadionie Piasta. Gdyby inne kluby postępowały podobnie jak działacze z Gliwic, na trybunach naszych stadionów byłoby o wiele ciekawiej. A tak, połowa spotkań w ostatni weekend odbyła się bez udziału kibiców gości, co ma spory, ujemny wpływ na oprawy przygotowywane przez ultrasów. Podobne praktyki czynione są także w niższych ligach. Na ciekawie zapowiadające się derbowe spotkanie pomiędzy BKS-em Bolesławiec a Karkonoszami Jelenia Góra, nie zostali wpuszczeni przyjezdni. Sympatycy z Jeleniej Góry co prawda dotarli pod stadion, ale z autokaru zostali wypuszczeni tylko na kilkanaście minut.
Legia.TV: Film z Gliwic
18 kwi 2009
W miniony piątek Legia wygrała z Piastem w Gliwicach 1-0. Na listę strzelców ponownie wpisał się Takesure Chinyama. Około 400 kibiców obserwowało zza płotu otaczającego stadion poczynania legionistów. Nie zabrakło dopingu i pirotechniki. Zapraszamy do obejrzenia 10-minutowego filmu z dopingiem warszawskich fanów na Legia.TV lub poniżej.
Kibicowski
Na stadionach: Chłopaki z jajami
13 kwi 2009
Ze względu na święta Wielkanocne, spotkania w miniony weekend odbywały się od czwartku do soboty. Niektóre ekipy w swoich okrzykach i oprawach odniosły się do symboli świątecznych. Fani IV-ligowej Siarki Tarnobrzeg zaprezentowali choreografię składającą się z jajkowego napisu "Siarkowcy" i hasła "Chłopaki z jajami". W ekstraklasie kolejna ekipa wybrała się w dobrej liczbie do Gliwic, choć na stadion Piasta nie weszła. Bardzo dobrze we Wrocławiu zaprezentował się zabrzański Górnik. Warto dodać, że po raz pierwszy na stadion Wisły weszli przyjezdni.
Kibicowski
Na stadionach: Doping zza stadionu
6 kwi 2009
Tradycyjnie kilka spotkań ekstraklasy w miniony weekend miało się odbyć bez udziału kibiców gości. Ostatecznie przyjezdnych zabrakło na czterech z ośmiu stadionów. Fani Legii spotkanie w Gdyni zobaczyli tylko dzięki uprzejmości Arki. Kibice Górnika co prawda z Piastem nie dogadywali się, ale i tak ruszyli pod stadion w Gliwicach w całkiem licznej grupie. Obiekt, na którym zespół Piasta debiutował w ekstraklasie, nie jest przystosowany do przyjmowania przyjezdnych. O ile w wielu miastach zabrzanie w żaden sposób nie dotarliby w okolice stadionu, to w Gliwicach policja nie zamierzała prowokować tłumu i zgodziła się na oglądanie meczu przez KSG zza stadionu.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Awantury w Belfaście i Przemyślu
30 mar 2009
W miniony weekend pauzowały rozgrywki ekstraklasy. Na meczach PE było nudno - na wszystkich stadionach frekwencja była niska i zabrakło gości. Uwaga fanów skupiła się na meczu kadry w Belfaście, gdzie działo się wiele. Zamieszki rozpoczęły się długo przed meczem, a ich przebieg co kilka minut relacjonowały wszystkie media. Podobnie było przy okazji derbów Przemyśla, które na wniosek policji i prezydenta miasta rozegrano bez kibiców. Fani obu klubów na stadion chcieli się dostać, a agresywna postawa policji sprawiła, że o meczu będzie głośno jeszcze długo. Także bez kibiców, ale tylko gości, odbyły się derby Tczewa. Fanów Wisły nie wpuszczono na obiekt Unii ze względu na wniosek policji.
Kibicowski
Na stadionach: Działacze blokują oprawę
23 mar 2009
W miniony weekend na meczach ekstraklasy działo się niewiele. Na większości stadionów nie było opraw, a i liczby przyjezdnych nie mogą robić wrażenia. Jedynymi wyjątkami był mecz przyjaźni w Poznaniu, który obejrzało 1700 fanów Arki oraz spotkanie ŁKS-u z GKS-em Bełchatów. Bełchatowianie ustanowili swój nowy wyjazdowy rekord, a łodzianie pokazali ciekawą oprawę. Nudno było na derbach Krakowa - ze względu na remont, na stadion nie zostali wpuszczeni fani Cracovii, zaś wiślacy nie zaprezentowali oprawy. Tę co prawda przygotowali ultrasi "Białej Gwiazdy" i poświęcili na to wiele godzin, ale działacze Wisły nie pozwolili na jej zaprezentowanie.
Kibicowski
Kary Komisji Ligi: Lamenty Szadkowskiego skutkują?
20 mar 2009
Wygląda na to, że lamenty redaktora Szadkowskiego z Gazety Wyborczej zaczynają przynosić skutki. Po zeszłotygodniowych karach za odpalenie pirotechniki, Szadkowski ubolewał nad tym, że Komisja Ligi nie robi nic, by wyrzucić z polskich stadionów chuliganów i kiboli. Pracownicy tej instytucji wzięli sobie słowa dziennikarza Wyborczej do serca i tym razem "dowalili" kary znacznie ostrzejsze. Jagiellonii za bardzo pomysłową oprawę na meczu z Legią grozi rozegranie meczu bez publiczności i 20 tysięcy złotych kary. 10 tysięcy musi zapłacić Polonia Bytom, której kibice (tudzież chuligani), nie dość że odpalili race, to na początku drugiej połowy rzucili serpentyny. No tak, to nie Argentyna...
Kibicowski
Na stadionach: Wkład kibiców w rozwój młodzieżowej piłki
16 mar 2009
Mimo pozamykanych sektorów gości na wielu stadionach, fani nie zamierzają zostawać w domach, tylko podejmują ryzyko i jeżdżą na obce obiekty. Tak było choćby w przypadku ŁKS-u, który wszedł na trybuny przy Konwiktorskiej. Legioniści obejrzeli mecz w Białymstoku dzięki uprzejmości "Jagi". Wiślacy tymczasem, mimo zakazu wyjazdowego, obejrzeli mecz w Bełchatowie. Jedynie Piast nie zaryzykował dalekiej podróży do Gdyni. Najciekawsza pod względem merytorycznym oprawa została zaprezentowana w Białymstoku. Jagiellończycy zauważyli, że dzięki odpalaniu pirotechniki na trybunach, ultrasi mają niemały wpływ na rozwój piłki młodzieżowej.
Kary Komisji Ligi i wyróżnienie dla Lechii
13 mar 2009
Znacznie skromniejsze kary, w porównaniu z pierwszą wiosenną kolejką, nałożyła Komisja Ligi na kluby ekstraklasy za zachowanie kibiców w czasie spotkań 19. kolejki. Warto natomiast odnotować, że Komisja Ligi pochwaliła Lechię Gdańsk za niewpuszczenie kibiców Ruchu na swój stadion. W przypadku niezamówienia biletów przez klub macierzysty, "Komisja Ligi stwierdza, że prawidłowe jest działanie klubu gospodarza, który odmawia przyjęcia takiej grupy kibiców". Warto dodać jedynie, że Ruch bilety zamówił, ale o jeden dzień za późno, a faktyczny powód pustego sektora na stadionie przy Traugutta jest zupełnie inny.
Kibicowski
Na stadionach: Podróż za jeden uśmiech
9 mar 2009
W drugiej wiosennej kolejce na trzech stadionach zabrakło kibiców gości. Tak "dobry" wynik możemy zawdzięczać niespodziewanej obecności fanów Odry w Warszawie i Jagiellonii w Poznaniu. Obejrzenie meczu wyjazdowego, pomimo przejechania 550 kilometrów w jedną stronę, nie dane było fanom Ruchu. 130 kibiców "Niebieskich", wspieranych przez Widzewa i Elanę, swoją podróż zakończyło na Dworcu Głównym w Gdańsku. Tam policja poinformowała chorzowian i ich przyjaciół, że drogę na stadion będą mogli przebyć tylko po uzyskaniu zapewnienia od działaczy Lechii, że wpuszczą ich na stadion.
Kibicowski
Pierwsze tegoroczne kary Komisji Ligi
6 mar 2009
Za nami pierwsza wiosenna kolejka piłkarskiej ekstraklasy i zarazem pierwsze kary nałożone na kluby przez Komisję Ligi. Trzy kluby ekstraklasy muszą łącznie wpłacić 85 tysięcy złotych do kasy Ekstraklasy. Zgodnie z przypuszczeniami, najsurowiej potraktowano Ruch Chorzów, czyli organizatora Wielkich Derbów Śląska. Za awantury na trybunach, które miały miejsce w przerwie meczu, "Niebiescy" jedno spotkanie rozegrają przy pustych trybunach.
Kibicowski
Na stadionach: Wielkie i małe derby
2 mar 2009
Za nami pierwsza kolejka rundy wiosennej, w której rozegrano dwa mecze "derbowe". Te w Warszawie zawiodły, ale nie mogło być inaczej, gdy mecz toczył się w obecności fanów jednej drużyny. Znacznie ciekawiej było na Górnym Śląsku. Choć media skupiają się jedynie na pozaboiskowych wybrykach, my opisujemy oprawy przygotowane przez fanów obu drużyn. Na uwagę zasługuje również liczba Widzewa wspierającego "Niebieskich" na tym meczu. To jedyne w naszej ekstraklasie derby, które zasługują na to miano. Aż trzy mecze pierwszej kolejki odbyły się bez udziału gości. O braku legionistów na Konwiktorskiej już było.
Kibicowski
Fani Celtiku pod wrażeniem atmosfery na Łazienkowskiej
18 lut 2009
Legia cieszy się popularnością nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. Na mecz Legia - Wisła, na Łazienkowską przyjechało paru kibiców Celticu Glasgow. Co prawda tym razem nie było oprawy, a śpiewy legionistów ograniczały się w większości do antydopingu, Szkoci byli pod wrażeniem. "Wiemy, że trwa protest i takiej właśnie atmosfery się spodziewaliśmy" - mówią zgodnie. Doping i legijne oprawy nie są im jednak obce - jeden z Celtów ma w swoim telefonie zarejestrowaną najlepszą jego zdaniem choreografię legijnych ultrasów - dwustronną kartoniadę z meczu z Lechem. O Legii wiedzą więcej niż nam się wydaje. W rozmowie z LegiaLive! opowiadają jak wygląda kibicowanie na Celtic Park oraz w całej lidze szkockiej. Zachęcamy do lektury.
Kibicowski
Na stadionach świata: AIK - Kalmar FF
2 sty 2009
Po raz pierwszy mamy okazję zaprezentować Wam relację z meczu ligi szwedzkiej. Michał opisuje spotkanie AIK-u Sztokholm z drużyną Kalmar FF. Możemy m.in. dowiedzieć się, gdzie zasiada młyn gospodarzy, jak nazywa się grupa najzagorzalszych fanów, a także który z klubów łączą przyjazne stosunki z IFK Goeteborg. Interesujący jest również repertuar kibiców gospodarzy oraz fakt, że po meczu w środkach transportu miejskiego jest nadzwyczaj cicho i spokojnie. Jeśli i Ty masz ochotę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat innych aren piłkarskich (i nie tylko) - pisz koniecznie na ultras@legialive.pl.
Kibicowski
Na stadionach świata: Chivas USA - LA Galaxy
26 gru 2008
Dziś po raz pierwszy prezentujemy Wam relację ze spotkania ligi amerykańskiej. 14 sierpnia w Los Angeles zmierzyły się ze sobą dwie miejscowe drużyny - C.D. Chivas i LA Galaxy. Stadion Home Depot Center wypełniony został po brzegi 27 tysiącami kibiców, którzy podziwiali na boisku popisy Davida Beckhama. Na trybunach było głośno, ale ani żywiołowość, ani oprawa przygotowana przez kibiców nie może się równać z tymi, które znamy z naszych stadionów. Ciekawostką było założenie przez fanów Galaxy masek na twarze. W ten sposób chcą oni pokazać, że ich lokalni rywale... śmierdzą. Jeśli i Ty masz ochotę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat innych aren piłkarskich (i nie tylko) - pisz koniecznie na ultras@legialive.pl.
Kibicowski
Na stadionach świata: Newcastle - Chelsea
17 gru 2008
W Polsce istnieje wiele fan-clubów różnych zagranicznych klubów piłkarskich. Fani Newcastle z Polski wybrali się w maju na spotkanie z rywalem "Srok" z najwyższej półki - Chelsea Londyn. Pomimo obecności 52 tysięcy kibiców na St. James' Park, doping nie stał na najwyższym poziomie. Do północno-wschodniej Anglii przyjechało 3 tysiące fanów Chelsea z wieloma małymi flagami. Od sektorów gospodarzy oddzielał ich tylko sznur ochroniarzy. Jeśli i Ty masz ochotę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat innych aren piłkarskich (i nie tylko) - pisz koniecznie na ultras@legialive.pl.
‹
1
…
10
11
12
13
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl