LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
TRENER
871 artykułów
Runjaić: Legia miała więcej szczęścia
7 kwi 2018
Kosta Runjaić (trener Pogoni): Gratuluję Legii wygranej 3-0. Wynik jednak nie do końca oddaje to, co działo się na boisku, W pierwszej połowie to my byliśmy drużyną lepszą i mieliśmy więcej okazji strzeleckich. Zabrakło nam trochę szczęścia, żeby strzelić gola na 1-1. W pierwszej połowie Legia miła trochę szczęścia więcej.
Jozak: Ten mecz pokaże, w którą stronę zmierzamy
6 kwi 2018
- Kilkanaście dni temu doświadczyliśmy kryzysu, ale sytuacja się z ustabilizowała. Mecz z Pogonią jest bardzo ważny, będzie takim "skrzyżowaniem", na którym zdecydujemy, w którą stronę pójdziemy - czy pozostaniemy na właściwej ścieżce, czy będziemy zbaczali z wyznaczonego celu. Kilka dni temu pokazaliśmy dobrą grę z Górnikiem i musimy to potwierdzić w sobotę z Pogonią - mówi przed meczem z Pogonią Romeo Jozak.
Brosz: Chcemy dostarczać ludziom radości
3 kwi 2018
Marcin Brosz (trener Górnika): W pierwszej kolejności rzuca się w oczy atmosfera. To był wielki mecz, święto futbolu. Tak było od pierwszej minuty. Cieszymy się, że takie spotkania mają miejsce w Zabrzu. Chcielibyśmy zawsze grać tak, jak końcówkę. To był dla nas ciężki mecz, bardzo trudny przeciwnik. Legia dobrze się przygotowała do tego spotkania.
AD · aktualnosci-inline-1
Jozak: Jedziemy do domu z dobrym rezultatem
3 kwi 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Jak mówiłem przed meczem, to było coś więcej niż spotkanie dla nas. W sytuacji, w jakiej jesteśmy, potrzebowaliśmy dobrej gry i zobaczyć drużynę na boisku. Myślę, że możemy być zadowoleni, bo pokazaliśmy ducha zespołu, energię. Były ciężkie momenty, nadal je mamy. Jestem zadowolony z pozytywnej reakcji szatni, byliśmy dziś zespołem, cieszę się głównie z dobrego występu.
Ojrzyński: Nasz wysiłek się opłacił
31 mar 2018
Leszek Ojrzyński (trener Arki): Przede wszystkim gratulacje dla moich zawodników, bo widzieliśmy, ile nas kosztowało to zdrowia, ile wysiłku i jak harowaliśmy. To się opłaciło. Końcówka, a właściwie cała druga połowa były takie, że daliśmy się zepchnąć. Ratowaliśmy się zmianami w przednich formacjach, jedna z nich wymuszona była kontuzją.
Kołodziejczyk: To było charakterne spotkanie
25 mar 2018
Cieszy drugie zwycięstwo z rzędu 3-0. Mecz z Olsztynem zagraliśmy jeszcze bardziej skoncentrowani niż z Huraganem. Nasi zawodnicy wyszli zdeterminowani, choć mieliśmy trudne momenty, bo AZS w początkowych fazach setów prowadził. Braliśmy czas i odrabialiśmy znaczące straty. Zagraliśmy dobrze taktycznie i skutecznie na zagrywce - powiedział po meczu z AZS UWM trener Legii Kołodziejczyk.
Jozak: Wisła zasłużyła na zwycięstwo
18 mar 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Gratuluję Wiśle i jej trenerowi zwycięstwa. Nie tylko zwycięstwa, ale także bycia lepszym. Zasłużyli na wygraną. Nie powiem, że chcieli bardziej, ale byli zespołem, który stwarzał zagrożenie. Nie mieliśmy dziś niezbędnej energii, agresji, pasji, a także pomysłu. Byliśmy dziś powolni nie tylko w ruchach, ale też w decyzjach. Mieliśmy wprawdzie kilka sytuacji, ale nie byliśmy nawet bliscy zdobycia gola. W drugiej połowie chcieliśmy dać z siebie więcej, ale nie wyszło. Martwi mnie ten brak energii.
Carrillo: Wiedzieliśmy, czego się spodziewać po Legii
18 mar 2018
Joan Carrillo (trener Wisły): Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonali dziś moi piłkarze. Graliśmy z zespołem z wielkim potencjałem, który ma zawodników prezentujących wysoką jakość. Przygotowaliśmy się do tego meczu, analizowaliśmy grę Legii, wiedzieliśmy, czego możemy się spodziewać. W pierwszej połowie byliśmy blisko realizacji swoich założeń, utrzymywaliśmy się przy piłce.
AD · aktualnosci-inline-1
Jozak: Nie obawiamy się Wisły
16 mar 2018
- Kasper Hamalainen przez cały tydzień był chory. Zobaczymy, jak będzie się czuł. Na pewno nie będzie jednak w takiej dyspozycji, jakiej bym oczekiwał, więc na 99% nie zagra z Wisłą. Jeśli chodzi o Michała Kucharczyka, to on będzie do dyspozycji. Narzekał ostatnio na uraz, ale to nic poważnego - mówi przed meczem z Wisłą Kraków trener Legii Romeo Jozak.
Jozak: Wielcy trenerzy nie płaczą
9 mar 2018
Podczas konferencji prasowej przed meczem Lechią Gdańsk trener Legii Romeo Jozak został poproszony o skomentowanie wypowiedzi szkoleniowca Lecha Nenada Bjelicy, odnoszącej się do rzutu karnego po zagraniu ręką przez Wołodymyra Kostewycza. - Wielkie kluby i wielcy trenerzy nie płaczą, tylko walczą. W ostatnich dniach widziałem wiele płaczu. Powiem tak: jeśli jesteś lepszy, strzel bramki i wygraj.
Jozak: Lechia nie zasługuje na tak niskie miejsce w tabeli
9 mar 2018
- Spodziewam się, że Lechia zagra dobrze, ale nie ze względu na nowego trenera, ale dlatego, że są silnym zespołem. Nie zasługują na tak niską pozycję w tabeli. Mają dobrych, znanych zawodników, reprezentantów Polski, byłych legionistów. Na pewno są pod dużą presją, że muszą walczyć o utrzymanie. To będzie bardzo trudne spotkanie - mówi przed meczem z Lechią Gdańsk trener Legii Romeo Jozak.
Jozak: Ekstremalnie trudny mecz
4 mar 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Za nami intensywna i dobra potyczka. Cieszę się z wygranej, bo pół roku temu przeżyłem najgorszy poniedziałek w Polsce. Jutro będzie jeden z najlepszych. Mecz mógł się podobać. Było dużo emocji i fajerwerków. Wygrana jest tym ważniejsza, że pamiętamy nasz fatalny mecz z poprzedniego wtorku. Ty bardziej cieszę się z postawy moich piłkarzy. To był ekstremalnie trudny mecz.
Bjelica: Dobry mecz, ale i tak jestem wściekły
4 mar 2018
Nenad Bjelica (trener Lecha): Gratuluję Legii. To był bardzo ciekawy mecz dla kibiców. Moi piłkarze zagrali dobrze. Szkoda, że na koniec nie mamy nawet jednego punktu. Bo dziś zasłużyliśmy na zdobycz punktową. Ale taka jest piłka. Patrzymy teraz na to, co przed nami. Nie ukrywam jednak faktu, że jesteśmy wściekli, że z Warszawy wyjeżdżamy bez punktów.
AD · aktualnosci-inline-1
Bjelica: Jagiellonia wskazała nam drogę do wygranej z Legią
2 mar 2018
- Trudno analizować mecz Legii z Jagiellonią, bo po 15 minutach Legia miała jednego zawodnika mniej na boisku. Jagiellonia od początku grała wysokim pressingiem i to może być dla nas wskazówka jak zagrać. My mamy jednak swoje umiejętności, które musimy wykorzystać. To co pokazała Jagiellonia, to droga do wygranej z Legią - mówi przed niedzielnym spotkaniem trener Lecha Poznań Nenad Bjelica.
Jozak: Byliśmy jak przebity balon
27 lut 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Za dużo rzeczy poszło źle od samego początku meczu, żeby myśleć o pozytywach. Oczywiście, czerwona kartka zmieniła losy meczu, ale nawet bez niej widziałem, że byliśmy jak przebity balon. Brakowało nam energii na boisku. Dlaczego? Jeszcze nie wiem, ale się dowiem. Myślę, że gdybyśmy mieli jeden dzień więcej pomiędzy meczami, mogłoby to coś zmienić.
Mamrot: Martwi mnie nieskuteczność
27 lut 2018
Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii): Jestem bardzo zadowolony z występu mojej drużyny pod względem taktycznym. Od początku chcieliśmy grać wysokim pressingiem, nie dać się zdominować Legii. To funkcjonowało dobrze. Bardzo ważnym momentem tego meczu była sytuacja z 15. minuty, kiedy była czerwona kartka dla piłkarza Legii. To miało wpływ na przebieg meczu. Martwi mnie nieco nieskuteczność w pierwszej połowie. Do tego bardzo dobrze bronił Arek Malarz.
Jozak: Temperatura będzie jednakowa dla obydwu zespołów
26 lut 2018
- Do meczu w takiej temperaturze trzeba się przygotować inaczej. Spokój daje mi jednak fakt, że takie same warunki będą dla obu zespołów. Jeśli będzie -20, to i dla nas, i dla nich. Gra w takiej temperaturze na pewno nie będzie łatwa, a murawy są zmrożone. Zresztą cała Europa znajduje się aktualnie pod śniegiem i lodem. Nie narzekamy jednak. W Krakowie zagraliśmy, nawet mimo słabszych warunków pogodowych. W weekend w Chorwacji odwołano cztery mecze z powodu pogody, a było i tak lepiej niż w Krakowie - mówi trener Legii Romeo Jozak.
Probierz: Nie jestem winny, że jest taka pogoda
24 lut 2018
Michał Probierz (trener Cracovii): W pierwszej minucie wróciliśmy z dalekiej podróży. Mogliśmy stracić bramkę po błędzie, to była niebezpieczna sytuacja. Podobną Legia wykorzystała w meczu ze Śląskiem. Największym problemem były kontry po stałych fragmentach. Pesković dwa razy wybronił bardzo dobrze i chwała mu za to. Jak się z Legią nie wykorzystuje takich sytuacji, jak mieliśmy, to się nie wygrywa.
AD · aktualnosci-inline-1
Jozak: Warunki były bardzo trudne
24 lut 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Oczekiwaliśmy takiego meczu, byliśmy na niego przygotowani. W pierwszej połowie nie zaadaptowaliśmy się do warunków. Można powiedzieć, że w niektórych sytuacjach mieliśmy szczęście. Mimo że byliśmy na to przygotowani, warunki były bardzo trudne. Wiedzieliśmy jak zagra Cracovia. W pierwszej połowie nasza gra nie wyglądała tak, jak powinna.
Jozak: Koncentrujemy się tylko na Cracovii
23 lut 2018
- Chris Philipps nie wystąpi z Cracovią. W meczu ze Śląskiem grał nie do końca zdrowy. W przerwie pytałem go jak się czuje. Mówił, że dobrze, ale nie chcieliśmy ryzykować. Na pewno będzie gotowy na mecz z Jagiellonią. Antolić zajmie miejsce Philippsa w środku boiska, to mogę powiedzieć. Mam kilka niepewności co do składu, ale przed nami jeszcze trening i po nim zadecydujemy, kto zagra - mówi trener Legii Romeo Jozak.
Jozak: Wyciągamy wnioski z naszych błędów
16 lut 2018
Romeo Jozak (trener Legii): To był ważny mecz. Staramy się cały czas wyciągać wnioski z naszych błędów. Byliśmy mocno skoncentrowani na tym, żeby dziś było ich jak najmniej. Ten tydzień zacząłem od analizy poprzedniego meczu na Łazienkowskiej, gdy przegraliśmy z Wisłą Płock. Dziś nie mogło być o tym mowy. A gdy już prowadzisz 3-0 i masz mecz pod kontrolą, możesz trochę zwolnić.
Urban: Ten mecz szybko się skończył
16 lut 2018
Jan Urban (trener Śląska): Szybko skończył się ten mecz, bo szybko było 3-0. Niby my trochę się odgryźliśmy, ale Legia kontrolowała mecz. Nie za bardzo mieliśmy, jak jej odpowiedzieć. Z pozytywów – cieszę się, że zagrało u mnie czterech młodych zawodników. To dla nich duże doświadczenie zagrać przy takiej widowni.
Lewandowski: Legia była bardzo skuteczna
9 lut 2018
Mariusz Lewandowski (trener Zagłębia): Pierwsza połowa w naszym wykonaniu, a szczególnie początkowe 20 minut było bardzo nerwowe. Nie wiem dlaczego zawodnicy wyszli na boisko tak zdenerwowani. Legia to wykorzystała, grała lepiej w środku pola, defensywni pomocnicy łatwo rozgrywali akcje i mieli przewagę.
Jozak: Moi piłkarze pokazali charakter
9 lut 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Myślę, że nawet bez moich słów komentarza i tej konferencji macie wystarczająco dużo materiału na następne 5 dni. Jestem bardzo zadowolony z trzech punktów i nawet gdybyśmy wygrali dziś 10-0, byłbym mniej zadowolony niż teraz.
ZIMA 2018
Jozak: Najbardziej martwią kontuzje
13 sty 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Biorąc udział w tym turnieju, wiedzieliśmy, z czym to się wiąże. Dopiero wczoraj tak naprawdę odbyliśmy pierwsze zajęcia z piłką, a dziś graliśmy mecz, ale zaakceptowaliśmy to ryzyko. Oczywiście nie jestem zadowolony, straciliśmy aż trzy gole.
Brzęczek: Szczęście nam dopisywało
16 gru 2017
Jerzy Brzęczek (trener Wisły): Jestem bardzo szczęśliwy, że wygraliśmy z Legią w Warszawie, szczególnie patrząc na dotychczasowe statystyki. Z 9 meczów Legia wygrała 8. Duże podziękowania i chwała mojemu zespołowi. O wygranej zadecydowało zaangażowanie, ambicja, serce, pasja, a także szczęście, które nam dopisywało w odpowiednich momentach. Duża też zasługa bardzo dobrych interwencji Seweryna Kiełpina. Na pewno te święta będą przyjemniejsze.
Jozak: Może kiedyś będziemy wdzięczni za ten mecz
16 gru 2017
Romeo Jozak (trener Legii): Na początku gratuluję Wiśle Płock wygranej. Po obejrzeniu dzisiejszego meczu, można powiedzieć, że byli lepszym zespołem. Zasłużyli na wygraną. Wykorzystali szanse, które im stworzyliśmy, my swoich nie. Czasami mecze tak się kończą. Wczoraj byłem bardzo zdenerwowany, bo obawiałem się tego meczu. Jak się okazało, słusznie.
Magiera będzie pracował w PZPN
13 gru 2017
Jacek Magiera od stycznia rozpocznie pracę w Polskim Polskim Związku Piłki Nożnej na stanowisku zastępcy dyrektora sportowego ds. rozwoju piłki młodzieżowej. Były szkoleniowiec Legii Warszawa będzie uczestniczył w rozwoju trzech obszarów działalności związkowej: nadzór nad reprezentacjami młodzieżowymi, udział w kształceniu trenerów oraz w procesie szkolenia.
Jozak: Odejście Guilherme to strata
8 gru 2017
- Oczywiście, jestem smutny, że Guilherme odchodzi, ale chciałbym, żebyście zapamiętali jedno zdanie: "to nie jest czas na płacz, a czas na walkę" i tak będziemy robić. Z Guilherme czy bez niego musimy być pełni optymizmu, życzymy mu wszystkiego najlepszego w nowym klubie - powiedział trener Legii przed meczem z Termaliką.
Z Sandecją bez Pazdana i Jodłowca
1 gru 2017
- Na pewno nie zagra Michał Pazdan. Jego kontuzja nie jest skomplikowana, ale nie jest jeszcze gotowy w stu procentach. Tomasz Jodłowiec ma gorączkę i też nie pojedzie do Niecieczy. Jeszcze dwóch zawodników ma drobne problemy, ale nie podam nazwisk, bo mam nadzieję, że będą gotowi. Niestety, o tej porze roku boiska, na których gramy i trenujemy, powodują takie różne urazy. Musimy być pod tym względem ostrożni - mówi przed meczem z Sandecją Romeo Jozak.
‹
1
…
13
14
15
…
29
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl