LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
TRENING
1227 artykułów
ZIMA 2011
Na treningu bez zmian
12 lut 2011
Zmęczenie - to słowo chyba najbardziej popularne słowo wśród legionistów. Piłkarze jak na razie nie mogą liczyć na łaskę trenerów i do tej pory w Hiszpanii mieli na razie tylko jedno wolne popołudnie, więc z niecierpliwością czekają na jutro, gdy będą mogli odsapnąć. Wypada zatem wierzyć, że Maciej Skorża wie, co robi i świeżość wróci na początek rundy. Do treningów z kolegami wrócił dziś Tomasz Kiełbowicz. Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć turi
ZIMA 2011
Szykuje się wielki mecz
11 lut 2011
Po czwartkowym wycisku, przed popołudniowym spotkaniem z Kubaniem Krasnodar, piłkarze odbyli luźniejsze zajęcia. Było rozbieganie, skippy, gra na utrzymanie piłki i rozgrywanie akcji ofensywnych. Po paru dniach odpoczynku do treningów indywidualnych wrócili Tomasz Kiełbowicz i Michał Kucharczyk. Wciąż kilometry wokół boiska pokonuje Dickson Choto, ostatnio w asyście Marka Jóźwiaka.
ZIMA 2011
Harówki ciąg dalszy
10 lut 2011
Popołudniowy trening w całości poświęcony był grze w piłkę. Zawodnicy zasuwali aż miło i nie brakowało ostrych starć. W końcu walka o miejsce w składzie weszła w decydującą fazę. Zajęcia rozpoczął trener Lucjan Brychczy, który starał się przekazać podopiecznym choć część swych wspaniałych umiejętności technicznych. Legioniści spędzili więc kilkanaście minut żonglując piłkę, prowadząc ją i zagrywając po ziemi, jak i górą. Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć turi
AD · aktualnosci-inline-1
ZIMA 2011
Praca wre!
10 lut 2011
Wczorajsze luźne popołudnie nie zwiastowało ciężkiego treningu dziś rano. A jednak! Na dzień dobry piłkarze przerzucali piłki lekarskie, dźwigali sztangi i biegali na gumach. Wprawdzie nie był to jeszcze wysiłek z gatunku "krew, pot i łzy", ale tego potu było z pewnością bardzo dużo. Ponownie zajęcia opuścił Tomasz Kiełbowicz, a do grona lekko kontuzjowanych dołączył Michał Kucharczyk. Doktor Stanisław Machowski zapewnia jednak, że uraz "Kucharza" nie jest groźny i najdalej pojutrze piłkarz wróci do ćwiczeń. Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć turi
ZIMA 2011
Przed sparingiem: szybko i lekko
8 lut 2011
Przed sparingiem z Łokomotiwem Moskwa zawodnicy nie musieli się bardzo wysilać. W ramach porannych zajęć trenerzy zaserwowali legionistom rozgrzewkę, sprinty, grę na utrzymanie piłki i rozgrywanie stałych fragmentów gry. W zajęciach wziął już udział Dino Drpić, ale trenował indywidualnie w towarzystwie Dicksona Choto i Tomka Kiełbowicza, który narzeka na drobny uraz ścięgna Achillesa. Natomiast trenujący z zespołem Ariel Borysiuk ma lekkie problemy z kostką, uszkodzoną na jednym z treningów kadry. Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć turi
ZIMA 2011
Popołudniowe leżakowanie
7 lut 2011
Trener Skorża postanowił, że drugi dzisiejszy trening, przez wzgląd na jutrzejszy mecz sparingowy z Lokomotivem Moskwa, będzie znacznie lżejszy od porannych zajęć. Jak postanowił, tak zrobił, i przy chylącym się ku zachodowi słońcu obserwowaliśmy spokojnie ćwiczących "wojskowych". Sądząc po reakcji trenerów, chwilami chyba za spokojnie. W treningu ponownie nie brał udziału Dino Drpić, a po boisku jedynie przechadzał się Michał Żyro. W pocie czoła zaś wokół murawy biegał Dickson Choto. Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć turi
ZIMA 2011
"Brawo panowie, to mi się podoba!"
7 lut 2011
Za nami drugi poranny trening i gra Legii zaczyna wyglądać tak, jak życzyłby sobie tego trener. Legioniści ponownie prawie całe zajęcia poświęcili na doskonalenie rozgrywania ataków i ustawienia linii obronnych. Do zespołu dołączyli już nasi reprezentanci - Ariel Borysiuk, Michał Kucharczyk i Kuba Rzeźniczak oraz testowany Seth Owusu. Odpoczywał za to Dino Drpić, który zmaga się z drobnym urazem. Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia turi
ZIMA 2011
Ostatni trening przed wylotem do Hiszpanii
4 lut 2011
W padającym śniegu, na bocznym boisku, piłkarze Legii odbyli drugi i zarazem ostatni trening w Warszawie przed wyjazdem na drugi obóz przygotowawczy w Hiszpanii. W zajęciach brał jeszcze udział Damian Zbozień, który jednak nie pojedzie z Legią do Hiszpanii, a dołączy do zespołu I-ligowej Sandecji.
AD · aktualnosci-inline-1
ZIMA 2011
Pożegnanie z Cyprem
1 lut 2011
Wyjątkowo wcześnie, bo już o godzinie 9:30 legioniści przeprowadzili ostatni trening na Cypryjskim zgrupowaniu. Po zajęciach drużyna zjadła obiad i wyruszyła do Larnaki, skąd o godzinie 16:30 odleci do Polski. W Warszawie "wojskowi" zameldują się około godz. 20. Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka
ZIMA 2011
Bez Rybusa, Astiza i Chinyamy
31 sty 2011
Na krótkich porannych zajęciach pojawili się wszyscy zawodnicy, jednak trójka z nich trenowała indywidualnie i na pewno nie zagra w sparingu z Tobołem. Maciej Rybus i Inaki Astiz biegali jedynie dookoła boiska, a Takesure Chinyama biegał i spacerował z doktorem Machowskim. Po wczorajszym urazie Michała Kucharczyka chyba nie ma śladu - młody napastnik z pełnym obciążeniem trenował z kolegami. Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka
ZIMA 2011
Merda ogonem, dobrze będzie!
30 sty 2011
Niedzielny poranek legioniści spędzili w ośrodku treningowym górującym nad Ayia Napą. Z czwórki zawodników, którzy w poprzednich dniach walczyli z urazami, zajęcia normalnie rozpoczęli Takesure Chinyama i Ivica Vrdoljak. Niestety już po rozgrzewce "Tejksiu" z grymasem na twarzy odłączył się od kolegów, zmienił buty i dołączył do Inakiego Astiza oraz Macieja Rybusa, z którymi indywidualnie ćwiczył Paolo Terziotti. Fotoreportaż z treningu - 30 zdjęć Woytka
ZIMA 2011
Przedmeczowa siłownia i gra w dziada
29 sty 2011
Przed dzisiejszym sparingiem z KamAZ Nabierieżnyje Czełny legioniści mieli krótkie zajęcia. Zespół podzielony został na dwie grupy. Najpierw przez 20 minut ćwiczenia odbywały się w hotelowej siłowni, następnie ekipa przeniosła się na przyhotelowe boisko, gdzie przez pół godziny trwał lekki rozruch pod okiem Jacka Magiery.
ZIMA 2011
Taktyka w lekkim deszczu
28 sty 2011
Po południu piłkarze Legii wrócili do normalnego trybu zajęć. W kompleksie boisk w Ayia Napie przy lekko padającym deszczu trenowali półtorej godziny. W zajęciach nie wzięli udziału Inaki Astiz, Takesure Chinyama i Ivica Vrdoljak. Fotoreportaż z treningu - 32 zdjęcia
AD · aktualnosci-inline-1
ZIMA 2011
Biegali pod okiem prezesa i dyrektora
26 sty 2011
Po południu legioniści przeprowadzili zaledwie 45-minutowy trening. Po krótkiej odprawie na środku przyhotelowego boiska, zawodników przejął trener przygotowania fizycznego i zarządził biegi oraz rozciąganie mięśni. Na sąsiednim boisku normalny trening miał jutrzejszy rywal Legii, a wśród trenujących był Dawid Janczyk.
ZIMA 2011
Środowy poranek na Cyprze
26 sty 2011
Minął już tydzień pierwszego zimowego zgrupowania Legii. Środowy poranek legioniści rozpoczęli tradycyjnie od półtoragodzinnego treningu. Zajęcia, w których wzięli udział wszyscy obecni zawodnicy, rozpoczęła 20-minutowa rozgrzewka pod okiem Paolo Terziottiego - skipping, biegi, rozciąganie. Kolejnym punktem treningu było rozgrywanie piłki krótkimi i długimi podaniami po ziemi w dwóch dużych grupach. Fotoreportaż z treningu - 37 zdjęć Woytka
ZIMA 2011
Biegi i gierki
24 sty 2011
Popołudnie w Ayia Napie szkoleniowcy poświęcili na różne gierki treningowe oraz bieganie. Piłkarze ćwiczyli jak najdłuższe utrzymanie się przy piłce - to jeden z elementów, na który Maciej Skorża bardzo zwraca uwagę podczas zgrupowania. Następnie gracze zostali podzieleni na dwa zespoły i rozegrali wewnętrzny sparing.
ZIMA 2011
Odnowa biologiczna w morzu
23 sty 2011
Tej zimy pogoda na Cyprze bardzo sprzyja legionistom. Po porannym treningu zawodnicy wybrali się nad morze, gdzie odbyła się odnowa biologiczna. Wcześniej jednak przez półtorej godziny trenowali tradycyjnie na boisku. Maciej Skorża przeprowadził najpierw odprawę pomeczową, potem miały miejsce rozgrzewka z Paolo i zajęcia z piłkami pod okiem Lucjana Brychczego.
ZIMA 2011
Lekki trening przed sparingiem
22 sty 2011
Wcześniej i krócej niż zwykle trenowali w sobotni poranek legioniści. Zajęcia trwały trochę ponad godzinę i były luźniejsze. Wszystko dlatego, że o godzinie 14:45 miejscowego czasu podopieczni Macieja Skorży rozegrają pierwszy sparing z Mordowiją Sarańsk.
AD · aktualnosci-inline-1
ZIMA 2011
Piątkowe popołudnie w Ayia Napie
21 sty 2011
W popołudniowych zajęciach w Ayia Napie nie uczestniczyli wszyscy zawodnicy. Zabrakło Takesure Chinyamy, Tomasza Kiełbowicza, Jakuba Wawrzyniaka, Srdji Kneżevicia, Jakuba Szumskiego i Macieja Rybusa. Część z nich otrzymała wolne, a część trenowała indywidualnie.
ZIMA 2011
Cypr: Trening strzelecki
21 sty 2011
Poranne zajęcia legionistów przebywających na Cyprze rozpoczęły się o godzinie 10. Najpierw rozgrzewkę przeprowadził Paolo Terziotti, następnie pałeczkę przejęli Jacek Magiera i Rafał Janas, którzy pod okiem Macieja Skorży aplikowali zawodnikom ćwiczenia taktyczne.
ZIMA 2011
Popołudniowe "jeden na jeden"
20 sty 2011
Podczas drugich czwartkowych zajęciach trenerzy zaserwowali zawodnikom serię różnych gierek. Piłkarze zostali podzieleni na dwie grupy i zadaniem każdej z grup było zdobycie gola w akcji "jeden na jednego". Odbyły się również gierki w mniejszych grupach, a po półtorej godzinie drużyna, za wyjątkiem Rybusa, Vrdoljaka i testowanego Kelhara, długo biegała dookoła boiska.
ZIMA 2011
Taktyczny trening w cypryjskim słońcu
20 sty 2011
W porannych zajęciach na cypryjskim zgrupowaniu nie uczestniczył Maciej Rybus. Pomocnik Legii naciągnął mięsień czworogłowy i ćwiczył indywidualnie pod okiem Paolo Terziottiego. Zajęcia odbyły się na nowym boisku w centrum treningowym górującym nad Ayia Napą. Stan boiska położonego blisko hotelu, z którego legioniści korzystali we wtorek i w środę, nie był zadowalający, więc sztab szkoleniowy postanowił je zmienić.
ZIMA 2011
Ostatnie zajęcia przed zgrupowaniem
17 sty 2011
W poniedziałek legioniści trenowali dwukrotnie. Rano zajęcia odbyły się na bocznym boisku przy Łazienkowskiej, a popołudnie podopieczni Macieja Skorży spędzili na siłowni. Tylko bramkarze pod okiem Krzysztofa Dowhania dwukrotnie ćwiczyli na świeżym powietrzu. We wtorek o godzinie 9 cała drużyna spotyka się na stadionie i wyrusza na Cypr.
ZIMA 2011
Gimnastyka na Bemowie
14 sty 2011
Popołudniowe zajęcia legioniści odbyli w hali piłkarskiej przy ulicy Księcia Bolesława na Bemowie. Rozgrzewkę przeprowadził Paolo Terziotti, a następnie zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy i pod okiem Jacka Magiery oraz Rafała Janasa wykonywali różne ćwiczenia z piłkami. Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia
ZIMA 2011
Prawie jak rugby
14 sty 2011
Od wtorku legioniści spotykają się dwa razy w dziennie na badaniach i treningach. Nie inaczej jest i dziś. W piątkowy poranek o 9:30 rozpoczęły się zajęcia na bocznym boisku przy Łazienkowskiej. Szybko swój udział w ćwiczeniach zakończył Jakub Wawrzyniak, który z naciągniętym mięśniem zszedł z boiska. Samotnie wokół głównego boiska biegał w tym czasie Tomasz Kiełbowicz. Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Tomka Janusa
ZIMA 2011
Testy nie do końca udane
12 sty 2011
Środa dla legionistów jest dniem testów wydolnościowych. Na początek w budynku klubowym za pomocą specjalnej aparatury sprawdzona została skoczność piłkarzy. Później ekipa przeniosła się na boczne boisko, gdzie po krótkiej rozgrzewce miała zostać sprawdzona szybkość.
Ostatni tegoroczny trening
7 gru 2010
We wtorek na bocznym boisku przy Łazienkowskiej piłkarze Legii odbyli ostatni trening w tym roku. Legioniści po rozgrzewce zostali podzieleni na dwie drużyny i zagrali wewnętrzny sparing na zmniejszonym polu gry. W jednej z drużyn zagrał Rafał Janas, w drugiej Jacek Magiera. W bramce stanęli Wojciech Skaba i Marjan Antolović. Po raz kolejny w zajęciach wziął udział Kamil Majkowski, który nie poleciał z Młodą Legią do Burkina Faso. Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć
Piłkarze wczoraj dojechali do Krakowa
12 lis 2010
Piłkarze Legii do Krakowa wyjechali w czwartek o godzinie 13:30. Dziś na miejscu będą mieli rozruch, a następnie odprawę. Początek meczu z Wisłą o godzinie 20. Jutro legioniści spotkają się na wspólnym rozruchu, po którym zaplanowano odnowę biologiczną. Niedzielę będą mieli wolną.
Ostatni trening przed Jagą i kadra meczowa
5 lis 2010
W ostatnich zajęciach przed meczem z Jagiellonią Białystok uczestniczyli wszyscy zawodnicy. Trenował i znalazł się w osiemnastce meczowej również Ivica Vrdoljak. Oprócz kontuzjowanych od dłuższego czasu Choto, Kneżevicia i Chinyamy w meczowej osiemnastce zabraknie Macieja Rybusa. "Po głębszej analizie uznaliśmy, że damy mu jeszcze odpocząć" - powiedział Skorża.
Antolović trenował z Młodą Legią
26 paź 2010
Maciej Skorża do Wrocławia zabrał Kostię Machnowskiego i Wojciecha Skabę. Marijan Antolović natomiast dziś rano trenował wraz Młodą Legią na bocznym boisku. Pod okiem Marcina Muszyńskiego ćwiczyło dziś aż siedmiu bramkarzy - oprócz Szumskiego, Osucha i Jałochy, także trzech kolejnych z Młodych Wilków. Z Młodą Legią trenuje cały czas także testowany obrońca Mouhamadou Fall, z którym prowadzone są rozmowy z sprawie podpisania umowy z Legią.
‹
1
…
36
37
38
…
41
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl