LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
TRENING
1227 artykułów
Mini-zgrupowanie w Ełku rozpoczęte
5 paź 2010
W poniedziałek wieczorem legioniści dotarli do Ełku, gdzie przez najbliższe dni będą trenować, integrować się i rozegrają sparing z miejscowym Mazurem. W Ełku ćwiczy 13 zawodników z pierwszej drużyny i czterech z Młodej Legii, którzy do hotelu dotarli prosto z Gdańska po meczu Młodej Ekstraklasy. Pierwsze zajęcia na głównym boisku ełckiego klubu sztab szkoleniowy zaplanował na godzinę 11. Fotoreportaż z treningu - 42 zdjęcia Woytka
Trenowali na Drukarzu bez Chinyamy
30 wrz 2010
Bez Sebastiana Szałachowskiego, Takesure Chinyamy i trzech odsuniętych od pierwszego zespołu zawodników, trenował dziś pierwszy zespół Legii przed meczem z Lechią. Czwartkowe zajęcia rozpoczęły się kwadrans po 11 na boisku z naturalną nawierzchnią Drukarza, w Parku Skaryszewskim. Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Bodziacha
Legia trenowała w Szczecinie
20 wrz 2010
We wtorek o 19:00 Legia zmierzy się w Szczecinie z miejscową Pogonią w meczu 1/16 finału rozgrywek o Puchar Polski. Po sobotnim meczu w Lubinie legioniści nie wracali do Warszawy, tylko udali się na północ Polski. W poniedziałek "wojskowi" przeprowadzili trening w Szczecinie. W zajęciach nie wziął udziału Kostiantyn Machnowskij, który po meczu z Zagłębiem narzeka na ból ręki.
AD · aktualnosci-inline-1
Choto, Vrdoljak i Rzeźniczak wrócili do treningów
10 sie 2010
Dickson Choto, Ivica Vrdoljak i Jakub Rzeźniczak wzięli udział we wtorkowym porannym treningu Legii. Wszyscy trzej ćwiczyli jednak indywidualnie z Lucjanem Brychczym i Paolo Terziottim. W zajęciach nie brali udziału powołani do krajowych reprezentacji Maciej Iwański, Maciej Rybus, Artur Jędrzejczyk i Marijan Antolović. Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Mishki
Dong i Owona-Ndong trenowali w Mirkowie
4 sie 2010
Środowy trening legioniści przeprowadzili na boisku w Mirkowie. W zajęciach uczestniczyli wszyscy zawodnicy, którzy byli na zgrupowaniu we Francji. Nadal nie trenują Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Inaki Astiz i Jakub Rzeźniczak. Ćwiczył za to Dong Fangzhuo, z którym Legia nie przedłużyła umowy, a także Lucien Owona-Ndong, który zostanie z zespołem przynajmniej przez kolejny tydzień. Zdjęcia z treningu - 14 zdjęć Mishki
Młodzież
Młode Wilki wznowiły treningi
3 sie 2010
Od poniedziałku treningi po przerwie wakacyjnej wznowiły drużyny młodzieżowe Legii z roczników 92-97. Pierwsze zajęcia miały dość luźny charakter i nie odbywały się jeszcze w pełnych składach. Wtorek i środa to z kolei dni testów szybkościowych i wytrzymałościowych. Rocznik 1998 i młodsze zaczną zajęcia w przyszły poniedziałek. Trening MW 96 - 38 zdjęć Bodziacha Trening MW 92/93 - 10 zdjęć Raffiego Trening MW 94 - 16 zdjęć Raffiego
Carnac: Na zakończenie tor przeszkód
31 lip 2010
Podczas ostatniego treningu w trakcie zgrupowania w Carnac szkoleniowcy przygotowali dla piłkarzy tor przeszkód. Zawodnicy musieli prowadzić piłkę między tyczkami, mini-bramkami, pachołkami, a w każdym narożniku toru odddawali strzał na małą bramkę. Następnie legioniści podzieleni na dwie drużyny ćwiczyli grę na jeden i dwa kontakty z piłką.
Carnac: Piłkarzyki "pajacyki" ;-)
30 lip 2010
Popołudniowy trening w Carnac rozpoczął się o godzinie 17:30. Pierwszą część zajęć przeprowadził Jacek Magiera. Piłkarze wykonywali różne grupowe ćwiczenia. Podzieleni na 3 zespoły usiedli w rzędach jeden za drugim i na gwizdek rozpoczynali podawanie piłki w tył. Grupa, która najszybciej wykonała ćwiczenie, otrzymywała punkt. Na koniec najsłabsi musieli wykonać karne pajacyki, przy ogólnym rozbawieniu i brawach od pozostałych piłkarzy :-) Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia turi
AD · aktualnosci-inline-1
Piątkowy poranek w Carnac
30 lip 2010
Powoli dobiega końca zgrupowanie Legii w Carnac. Poranne zajęcia odbyły się na miejscowym boisku. Trening rozpoczęła rozgrzewka pod okiem Paolo Terziottiego - zawodnicy musieli m.in. szybko startować, dotknąć pachołka i przebiec na maksa 20 metrów. Po 30 minutach legioniści zostali rozstawieni dwójkami po całym boisku i ćwiczyli rozegranie akcji poprzez szybką wymianę podań z pierwszej piłki. Tym elementem treningu kierowali Jacek Magiera i Rafał Janas. Fotoreportaż z treningu - 16 zdjęć Mishki
Poranne rowery w Carnac (+ drugi reportaż z Rennes)
29 lip 2010
O godzinie 11 na boisku w Carnac trenowali zawodnicy, którzy wczoraj nie zagrali od pierwszej minuty w spotkaniu z Stade Rennais FC. Rozgrzewkę z piłkami poprowadził Jacek Magiera, a później ćwiczeniami dyrygował Maciej Skorża. W tym samym czasie pozostali zawodnicy wybrali się na wycieczkę rowerową po okolicy. Po godzinnej jeździe plażami i ulicami Carnac piłkarze wrócili do hotelu.
Trenowali przed Rennes
28 lip 2010
Przed meczem z Rennes legioniści przeprowadzili godzinny trening nieopodal Carnac. Najpierw piłkarze bawili się piłkami i przegrani wykonywali pompki, a w drugiej części pracowali nad taktyką. O godzinie 18 legioniści rozegrają kolejny sparing - z Rennes.
Chinyama powrócił do treningów
14 lip 2010
W dzisiejszych zajęciach w Mirkowie po dłuższej przerwie wziął udział Takesure Chinyama. Do zajęć powrócili także Alejandro Cabral i Bruno Mezenga. Niestety nadal trenować nie mogą Tomasz Kiełbowicz, Dickson Choto i Jakub Rzeźniczak. Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia
Legia po pierwszym treningu w Grodzisku
22 cze 2010
Dziś piłkarze Legii dotarli do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie rozpoczęli 12-dniowe zgrupowanie. Po południu zawodnicy odbyli pierwszy trening. W czasie całego okresu przygotowawczego będą ćwiczyć dwa razy dziennie, a Maciej Skorża będzie im dawał w tygodniu jeden dzień wolny.
AD · aktualnosci-inline-1
Pierwszy trening pod okiem nowego trenera
21 cze 2010
Maciej Skorża i włoski fizjolog Paolo Terziotti poprowadzili dzisiejszy trening piłkarzy Legii na Agrykoli - pierwszy w ramach przygotowań do sezonu 2010/11. W pierwszym treningu brali udział czterej nowi zawodnicy - Kneżević, Manu, Mezenga i Vrdoljak. Tylko Marijan Antolović, który dziś rano przyleciał do Warszawy, przyglądał się treningowi z boku. Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia Hagiego
Dziś zabraknie Rybusa i Kucharczyka
21 cze 2010
Dziś na Łazienkowskiej piłkarze Legii spotkają się na pierwszych zajęciach po urlopach. Będzie to jednocześnie pierwszy trening prowadzony przez nowy sztab szkoleniowy w składzie Maciej Skorża, Jacek Magiera, Rafał Janas. Na treningu zabraknie Macieja Rybusa i Michała Kucharczyka, którzy ze względu na występy w reprezentacjach Polski, do treningów wrócą tydzień później.
Rybus już trenował
12 kwi 2010
Po wolnej niedzieli, dziś piłkarze Legii odbyli trening na bocznym boisku. Jego zwieńczeniem była wewnętrzna gierka na skróconym polu. Dostępu do jednej bramki bronił Jan Mucha, zaś po drugiej stronie stanął Maciej Gostomski. W zajęciach wziął udział narzekający na uraz Maciej Rybus, a także paru zawodników Młodej Legii. Fotoreportaż z gry wewnętrznej - 16 zdjęć Bodziacha
Pierwszy trening z Białasem
15 mar 2010
Po godzinie 11 rozpoczął się lekki przedmeczowy trening legionistów, który po raz pierwszy poprowadził Stefan Białas. Zajęcia zaczęły się od rozgrzewki pod okiem Ryszarda Szula, a potem nowy szkoleniowiec zaaplikował zawodnikom kilka prostych ćwiczeń, które mają poprawić skuteczność.
"Dziadzia" nic nie strzelił
16 lut 2010
W wieczornym treningu wzięli dziś udział tylko zawodnicy, którzy nie zagrali w sparingu z RAD-em Belgrad. Na murawie pojawił się jednak nowy, ale dobrze znany piłkarz. Był nim Jacek Magiera, który wziął udział w prawie całych zajęciach. Jednak to nie "Magic" a Jakub Wawrzyniak był bohaterem ostatnich wieczornych zajęć w Ayia Napie. Fotoreportaż z treningu - 11 zdjęć Tomka Janusa
AD · aktualnosci-inline-1
Zły Urban i zagubione zegarki
15 lut 2010
Trener Jan Urban nie miał dobrego humoru podczas poniedziałkowych zajęć. Mocne słowa z ust szkoleniowca padły już podczas ćwiczeń pod okiem Ryszarda Szula. "Tu jesteśmy mało dynamiczni i potem to samo jest na boisku" - pokrzykiwał Urban. Jeszcze więcej piłkarzom oberwało się podczas wewnętrznej gierki. Większość uwag szkoleniowca nie nadaje się jednak do zacytowania. Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Tomka Janusa
Mniej siły - więcej techniki
13 lut 2010
"'Komor' nie może być tak, że podając na 20 metrów masz 10 metrów błędu. Kop piłkę delikatniej. Mniej siły, a więcej techniki. Ona musi lecieć tak jakbyś uderzał nad murem obrońców!" - krzyczał Jan Urban do Marcina Komorowskiego podczas wieczornego treningu. Obrońcy Legii obrywało się podczas prób dośrodkowań. "Widzisz, to bardzo łatwe" - pochwalił trener defensora, gdy ten zaczął podawać dokładniej. Fotoreportaż z treningu - 13 zdjęć Tomka Janusa
To co się da, podziel na dwa
13 lut 2010
Tradycją staje się już, że poranny trening dzień po meczu jest lżejszy dla zawodników, którzy walczyli na boisku. Tak samo było po spotkaniu z Lewskim Sofia. Piłkarze, którzy wygrali wczoraj z Bułgarami 2-0 dziś mieli luźniejsze zajęcia. Ograniczyli się do rozbiegania i po niecałej godzinie mieli już wolne. Pozostali gracze nie mogli liczyć na taryfę ulgową. Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Tomka Janusa
"Ding Dong" i dobra gierka
11 lut 2010
"Panowie znów jest z nami 'Ding Dong'" - tymi słowy Jan Urban rozpoczął popołudniowe zajęcia w Ayia Napie. Trener Legii miał nosa, bo chiński napastnik z bardzo dobrej strony pokazał się podczas treningowej gierki i dwa razy wpisał się na listę strzelców. Na zakończenie zajęć Urban nie krył swojego zadowolenia. "To była dobra gierka" - ocenił swoich piłkarzy. Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Tomka Janusa
Mucha otwiera wynik
11 lut 2010
Potwierdzają się słowa Jana Urbana, który zapowiadał, że na Cyprze będzie dużo zajęć z piłkami. W czwartkowe przedpołudnie futbolówki wystąpiły na treningu w roli głównej. Błysnął także Jan Mucha, który w minigierce otworzył wynik. Jak na bramkarza przystało gola zdobył bezpośrednio spod własnej bramki. Popis "Muszkina" był możliwy dzięki temu, że mecz rozgrywano na zmniejszonym boisku. Fotoreportaż z treningu - 25 zdjęć Tomka Janusa
Pierwszy prawidłowy trening "wojskowy"
10 lut 2010
"Pierwszy!" - zażartował Jan Urban, gdy dotarł wreszcie na boisko treningowe w Ayia Napie. Dla trenera Legii był to nie lada wyczyn, bo miejsce zajęć na Cyprze położone jest na dużym wzniesieniu, a szkoleniowiec cały czas porusza się o kulach. Szybciej na treningu pojawili się Ryszard Szul i piłkarze, którzy śródziemnomorską wyspę znają jak własną kieszeń. Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć Tomka Janusa
"Szymkowiak" dołączył do kolegów
21 sty 2010
Chińczyk Dong Fangzhuo, który przyleciał do Mijas wczoraj w nocy, wziął udział w porannym treningu i od razu zyskał nową ksywkę. Fangzhou to już "Szymkowiak" i nic dziwnego - naprawdę jest podobny do byłego piłkarza Widzewa. Chińczyk nie ćwiczył jeszcze na pełnych obrotach - kiedy legioniści pracowali nad siłą biegu, on truchtał wokół boiska z Takesure Chinyamą, Kibu i Markiem Jóźwiakiem. Potem jednak wziął udział w gierce na utrzymanie i radził sobie całkiem nieźle mimo bariery językowej. Fotoreportaż z treningu - 41 zdjęć Mishki
Ghandy Kassenu trenował z Legią
18 sty 2010
W porannych zajęciach legionistów wziął udział Ghańczyk, który wczoraj dotarł do Mijas i przez najbliższe dni będzie testowany przez stołeczny klub. Na razie jednak nie możemy nawet wstępnie ocenić jego umiejętności piłkarskich, ponieważ rano odbyły się testy. Jednak po serii biegów jedno jest pewne - jest szybki.
Trening w Mirkowie: Bez Mięciela i Grzelaka
4 lis 2009
Trwają przygotowania legionistów do piątkowego meczu z Wisłą. Dziś drużyna trenowała przed południem w Mirkowie. Lodowaty wiatr dawał się we znaki wszystkim obecnym na boisku, ale trener Jan Urban nie zastosował żadnej taryfy ulgowej. W zajęciach nie wzięli udziału Marcin Mięciel oraz Bartłomiej Grzelak.
Ostatni trening przed Piastem
16 paź 2009
Zmiany w składzie zapowiada przed jutrzejszym meczem z Piastem Gliwice trener Legii Jan Urban. Niemal pewne jest, że w pierwszym składzie pojawi się Piotr Giza, który zastąpi Marcina Smolińskiego. Jednak zestawienie wyjściowej jedenastki nie jest pewne nawet po piątkowym treningu. Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Tomka Janusa
Trening Legii przeniesiony z powodu niewybuchu
1 paź 2009
Niespodziewany przebieg miał pierwszy trening Legii po powrocie z Gorzowa. Choć zajęcia zaczęły się normalnie, około godziny 18, podczas robót budowlanych (zrywanie asfaltu przed trybuną krytą) odkryto niespodziewanie niewybuch z czasów II wojny i zajęcia przeniesione zostały na drugi koniec boiska oraz na płytę ze sztuczną nawierzchnią.
Trening jedynki i dwójki
26 wrz 2009
W sobotę o godzinie 10 legioniści przeprowadzili pomeczowy trening. Zawodnicy, którzy w piątek zagrali w spotkaniu z Lechem tylko się rozciągali i przebiegli kilka kółek dookoła bocznego boiska. Pozostali po rozbieganiu i rozruchu mieli ćwiczenia techniczne z piłkami - podbijanie nogami, głową oraz przebieżki.
‹
1
…
37
38
39
…
41
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl