LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYJAZD
858 artykułów
Kibicowski
Komunikat Polonii Bytom
7 lis 2008
Oficjalna strona Legii zamieściła komunikat Polonii Bytom dotyczący dzisiejszego meczu: "Polonia Bytom informuje, że na dzisiejsze spotkanie z Legią zostaną wpuszczeni tylko i wyłącznie Ci kibice Legii, którzy zakupili bilety w kasach przy Łazienkowskiej i znajdują się na klubowej liście wyjeżdżających do Bytomia." Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa nie organizuje na ten mecz wyjazdu. Ponadto kibice apelują aby legioniści nie jechali na mecz Zagłębie - Pogoń.
Kibicowski
Bez fanów Legii w Bytomiu?
6 lis 2008
Ilu kibiców z Warszawy obejrzy jutrzejsze spotkanie w Bytomiu? Wiele wskazuje na to, że zero. Na dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się na Śląsku, dyrektor Polonii Bytom, Cezariusz Zając zapewniał, że na stadion przy Olimpijskiej nie zostaną wpuszczone osoby, których nazwiska nie znajdą się na liście imiennej. Tę sporządzić miał Klub Piłkarski Legia i najpóźniej dzisiaj wysłać ją do Bytomia. Do tej pory wejściówki na mecze wyjazdowe nie cieszyły się w naszym klubie zainteresowaniem - najwięcej sprzedano ich do Poznania - 12 sztuk. Nie jest żadną tajemnicą, że w obecnym sezonie fani Legii bojkotują wyjazdy organizowane przez klub.
Kibicowski
Sprzedaż biletów na wyjazd do Bytomia
3 lis 2008
KP Legia organizuje wyjazd na piątkowy mecz Polonia Bytom - Legia. Podobnie jak do tej pory, na mecz mogą pojechać tylko posiadacze nowych kart kibica, którzy oprócz zakupu biletu, zapłacą za wspólny przejazd. Całkowity koszt wyjazdu wynosi 55 złotych. Zapisy odbywać się będą we wtorek i środę w godzinach 11-19 w kasie przy Łazienkowskiej. Dzisiaj natomiast sprzedaż biletów na piątkowy mecz rozpoczęła Polonia.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Zbiórka na wyjazd do Jazgarzewa [akt.] zmiana terminu
24 paź 2008
[aktualizacja] Zmianie uległ termin meczu CWKS-u ze Spartą Jazgarzew. Spotkanie odbędzie się nie w sobotę a w niedzielę o godz. 11. Zbiórka kibiców chętnych do wsparcia piłkarzy odbędzie się o 10. pod Torwarem Fani Legii planowali do Jazgarzewa pojechać autokarami, ale tych ostatecznie nie udało się zorganizować. W związku z tym legioniści na ten niedaleki wyjazd udadzą się samochodami. Osobom niezmotoryzowanym polecamy dojazd autobusem 727 z Metra Wilanowska do przystanku Gołków-Letnisko.
Kibicowski
Wiślacy dostali 680 biletów na mecz z Legią
16 paź 2008
Fani Wisły Kraków otrzymali 680 biletów na spotkanie Legia - Wisła, które rozegrane zostanie w przyszłą niedzielę przy Łazienkowskiej. Wiślacy do stolicy przyjadą pociągiem specjalnym organizowanym przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków. Fani z Grodu Kraka przypominają, że z powodu planowanego remontu stadionu Legii może to być ich ostatnia na jakiś czas wizyta na naszym stadionie. W minionym sezonie Wisła również otrzymała pulę 680 wejściówek. Wówczas na Łazienkowskiej stawiło się 410 fanów "Białej Gwiazdy", a niską frekwencję w sektorze gości tłumaczono wysoką ceną wyjazdu.
Kibicowski
Klub organizuje wyjazd na ŁKS
15 paź 2008
KP Legia organizuje wyjazd do Łodzi na mecz z ŁKS-em. Tradycyjnie już kibice nie mają możliwości zakupienia samego biletu na spotkanie, lecz muszą zapłacić od razu za wspólny przejazd. Wyjazd z klubem możliwy jest tylko dla posiadaczy nowych Kart Kibica. Koszt całkowity to 65 złotych (25 zł bilet + 40 przejazd), czyli dokładnie tyle samo co w przypadku meczu z Lechem Poznań. Sprzedaż prowadzona będzie dziś i jutro w godzinach 11-19. Ostatnie dwa wyjazdy organizowane przez klub nie cieszyły się zainteresowaniem. Do Płocka pojechały 4 osoby, do Poznania 12.
Kibicowski
PE: W Białymstoku bez kibiców Legii
9 paź 2008
W Białymstoku wczoraj rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na jutrzejsze spotkanie Pucharu Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią a Legią (początek o 20:30). Bilety kosztują 25 (normalny) i 15 zł (ulgowy) i w dniu meczu będą sprzedawane od godziny 17:30. Białostocki klub postanowił na to spotkanie za darmo wpuścić wszystkie kobiety. Legia nie organizuje wyjazdu dla kibiców, ponieważ Jagiellonia nie przyjmuje fanów gości ze względu na remont trybun.
Relacja z trybun: Niespodzianka
6 paź 2008
Wyjazdy do Poznania zazwyczaj cieszyły się sporym zainteresowaniem w stolicy. Tym razem jednak nasza liczba była ograniczona przez ilość biletów, którą otrzymaliśmy na to spotkanie. Co prawda KP Legia miał do dyspozycji 800 wejściówek, ale tylko 12 osób skusiło się na kupno wyjazdu na mecz w klubie. Ta grupa po raz kolejny miała zagwarantowane luksusowe warunki - przeznaczono dla nich miejsca na trybunie VIP, a nad ich bezpieczeństwem czuwała ochrona. Mniej oficjalni kibice zasiedli w sektorze gości. Mieli ze sobą kolejny tort, a także niespodziankę dla prezesa klubu. Ponadto znali plany szykowanej przez lechitów oprawy i zaraz po jej prezentacji, wywiesili transparent z odpowiedzią. Relacja z trybun
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Stowarzyszenia domagają się zwrotów za odwołane specjale
30 wrz 2008
Namawiać fanów Legii na wyjazd do Poznania - to wydaje się niedorzeczne. A jednak. Dokładnie 3 lata temu - 30 września 2005 roku nasz klub grał z Lechem mecz ligowy, a organizujące pociąg specjalny Stowarzyszenie, ze względu na zbyt małe zainteresowanie, musiało "specjala" odwołać. Wiązało się to z karą finansową, jednak ta kwota była i tak niższa od tej, którą trzeba by dopłacić w przypadku wynajęcia "specjala" dla niepełnego składu. Przyczyny odwoływania pociągów specjalnych bywają jednak różne i ostatnimi czasy Stowarzyszenia organizujące wyjazdy domagają się zwrotu pieniędzy od instytucji, które przyczyniają się do jego odwołania.
Kibicowski
Wyjazd do Poznania z KP Legia
24 wrz 2008
KP Legia organizuje wyjazd kibiców do Poznania na mecz z Lechem (5 października). Podobnie, jak w przypadku Płocka, legioniści będą musieli w klubie kupić bilet (15 zł), jak i przejazd na mecz (50 zł - podróż pociągiem). Nie będzie możliwości zakupu samego biletu. Na wyjazd z klubem mogą pojechać tylko posiadacze nowych Kart Kibica. Wtorkowy wyjazd do Płocka nie cieszył się przy Łazienkowskiej zbyt wielkim zainteresowaniem - zapisało się na niego tylko 4 kibiców. Zapisy na wyjazd do Poznania rozpoczną się jutro i do piątku prowadzone będą w godzinach 11-19. W sobotę zaś kasy czynne będą od 11 do 17:45.
Kibicowski
KP organizuje wyjazd do Płocka
20 wrz 2008
We wtorek o godzinie 20 na stadionie Wisły Płock piłkarze Legii rozegrają spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski. Co ciekawe, po paru meczach przerwy, KP Legia planuje prowadzić sprzedaż biletów dla swoich kibiców. Działacze naszego klubu nie sprzedawali wejściówek ani na spotkanie Pucharu UEFA z FK Moskwa, ani na ligowe potyczki Legii w Zabrzu i Krakowie. Teraz natomiast sprzedawane będą nie tylko wejściówki - by obejrzeć mecz w Płocku trzeba się będzie zapisać na wspólny wyjazd organizowany przez klub (samego biletu nie można kupić). Całkowity koszt wyjazdu wynosi 55 złotych (15 bilet + 40 przejazd).
Bilety na mecz z Odrą
15 sie 2008
W sobotę 16.08. w godzinach 10-16 będzie można nabywać bilety na wyjazdowe ligowe spotkanie z Odrą Wodzisław. Wejściówki w cenie 15 zł dostępne będą wyłącznie w kasach nr 1 i 2 stadionu Legii przy Łazienkowskiej. Dla kibiców z Warszawy przeznaczono 350 biletów.
Kibicowski
Chcesz jechać na Białoruś? Już teraz załatw wizę
23 lip 2008
Piłkarze Legii dopiero 31 lipca rozegrają rewanżowy mecz Pucharu UEFA z FK Homel. Dla kibiców, którzy chcą zobaczyć to spotkanie na stadionie w Homlu, to już ostatni dzwonek, by załatwić formalności. Z Warszawy do Homla na Białorusi jest ok. 760 km. Można tam dojechać samochodem, autokarem lub pociągiem. Do wyjazdu trzeba się odpowiednio przygotować, aby później nie było problemów z dotarciem na stadion i zobaczeniem meczu.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Wisła sprzedaje bilety na Superpuchar, Legia jeszcze nie
15 lip 2008
Kibice Wisły od jutra będą mogli nabywać bilety na spotkanie o Superpuchar Polski, które zaplanowano na najbliższą niedzielę w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wiślacy otrzymali 500 wejściówek. Jeśli zainteresowanie meczem wśród fanów "Białej Gwiazdy" będzie większe, organizatorzy prześlą kolejne bilety. Legia cały czas nie ogłosiła terminu sprzedaży wejściówek. Wiadomo tylko, że te kosztować będą 20 złotych i do ich nabycia potrzebna będzie nowa Karta Kibica.
Kibicowski
Wyjazd na Białoruś na mecz z FK Homel
14 lip 2008
Zgodnie z zapowiedziami klub organizuje wyjazd na rewanżowe spotkanie pierwszej rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA. 31 lipca Legia zmierzy się z białoruskim FK Homel. Dla fanów ze stolicy przeznaczono 500 wejściówek. Bilet będzie kosztował ok. 5 USD, a będzie można go nabyć od 24 lipca w kasach na Łazienkowskiej.
‹
1
…
28
29
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl