LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYJAZD
858 artykułów
Kibicowski
Od jutra bilety na wyjazd Pogoni do Płocka
26 paź 2009
Jutro rozpocznie się sprzedaż biletów na spotkanie Wisła Płock - Pogoń Szczecin dla kibiców Legii. Piątkowy wyjazd na mecz naszej zgody już dziś cieszy się sporym zainteresowaniem wśród legionistów. Wszystkich chętnych zapraszamy od wtorku do czwartku w godzinach 15:30 - 18:30 do siedziby SKLW przy ul. Łazienkowskiej 1/3. Wejściówki kosztują tylko 15 złotych.
Kibicowski
Wspieramy braci ze Szczecina w Płocku!
22 paź 2009
W przyszły piątek fani Legii zamierzają wesprzeć kibiców Pogoni Szczecin na meczu w Płocku. Już dziś wiadomo, że wyjazd legionistów do niedalekiego Płocka cieszyć się będzie sporym zainteresowaniem - wybiera się tam wielu fanatyków z Warszawy. "Portowcy" przekażą fanom Legii 300 wejściówek i liczymy, że wszystkie rozejdą się bardzo szybko. Zachęcamy wszystkich fanów do wsparcia na tym wyjeździe naszych braci ze Szczecina.
Kibicowski
Na stadionach świata: TSV 1860 Monachium - Karlsruher SC
9 paź 2009
Już niebawem Legia zacznie grać na nowym stadionie. To prawdopodobnie wiązać się będzie ze wzrostem cen biletów. Dziś w cyklu Na stadionach świata odwiedzamy Allianz Arena przy okazji spotkania TSV z Karlsruhe. Jak relacjonuje Artur, obecnie ruch kibicowski na meczach TSV ma się zdecydowanie gorzej w porównaniu do czasów sprzed przeprowadzki na nowy stadion. Po prostu wielu fanatyków TSV z południowego Monachium nie stać na bilety... Czy podobny los czeka ruch kibicowski na Legii? Przekonamy się za kilka miesięcy. Zachęcamy do lektury:
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Lato się skończyło, czas na wykopki
28 wrz 2009
W minionym tygodniu rozegrano większość spotkań 1/16 finału Pucharu Polski. Na trybunach najciekawiej było w Sosnowcu, gdzie stadion Ludowy wypełnił się po brzegi, a sektor gości w całości zajęli fani Górnika i GKS-u. W weekend większość ekip przez 45 minut protestowała przeciwko cenzurze PZPN i Ekstraklasy SA, nie prowadząc dopingu. Na trybunach w całej Polsce pojawiły się hasła "Stop cenzurze", czy "Lato się skończyło, czas na wykopki". Tradycyjnie już spore zainteresowanie towarzyszyło derbom Rzeszowa. Do historii przeszła kolejna zgoda Polonii.
Kibicowski
Bilety na mecz ze Śląskiem
8 wrz 2009
W środę i w czwartek w kasach na Łazienkowskiej będzie można kupować bilety na wyjazdowe spotkanie ze Śląskiem. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 18:15 we Wrocławiu. Wejściówki w cenie 15 zł mogą nabywać posiadacze Kart Kibica w godzinach 11-19. Śląsk Wrocław przeznaczył dla legionistów 470 biletów.
Kibicowski
Na stadionach: Konflikt w Legii nieobcy Serbom
7 wrz 2009
W ostatnich dniach głównym wydarzeniem w naszym kraju był mecz reprezentacji Polski z Irlandią Płn. Od strony kibicowskiej ciekawiej było w niższych ligach. Tymczasem fani Crvenej Zvezdy Belgrad na wyjazdowym meczu z Napredakiem wywiesili transparent zachęcający właścicieli Legii do odejścia. Przypomnijmy, że wcześniej polskie ekipy wywieszały na meczach transparenty z hasłami "Kosovo jest serbskie" i "Pravda za Urosa" (odnoszące się do jednego z serbskich kibiców). Jeśli chodzi o drugie hasło, to fani "Czerwonej Gwiazdy" na tym samym spotkaniu wywiesili sektorówkę z podobizną Urosa.
Kibicowski
W Gorzowie sektor gości na 650 osób
2 wrz 2009
Legioniści wczoraj poznali przeciwnika w Pucharze Polski. Wiadomo, że za trzy tygodnie fani z Warszawy udadzą się do Gorzowa Wielkopolskiego wspierać swoją drużynę. Na ile wejściówek może liczyć Legia? Według naszych informacji, działacze Stilonu dla przyjezdnych przygotowują zazwyczaj 600 biletów, jeśli na tyle jest oczywiście zapotrzebowanie. Fani Pogoni Szczecin, którzy na początku sierpnia grali w Gorzowie, otrzymali na mecz ligowy 650 wejściówek (najpierw 600, później dosłano 50).
Bilety na mecz w Wodzisławiu
18 sie 2009
W najbliższą niedzielę o godz. 16:45 Legia zmierzy się w Wodzisławiu z Odrą. Bilety na ten mecz będą mogli kupować wyłącznie posiadacze kart kibica. Sprzedaż prowadzona będzie w kasach Legii w dniach 19-20.08. w godz. 11:00–19:00 oraz 21.08. w godz. 10:00-12:00. Cena wejściówki to 15 zł.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Klub sprzedaje bilety na mecz w Gdyni
7 sie 2009
Dzisiaj o godzinie 11 klub z Łazienkowskiej rozpocznie sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie ligowe w Gdyni. Legia otrzymała od Arki 300 biletów. Choć przed tygodniem rzecznik prasowy Arki informował LL!, że te będą kosztować 18 złotych, ostatecznie za wejściówkę trzeba będzie zapłacić 22 złote, z czego 2 zł zostaną przeznaczone dla Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki.
Kibicowski
Oświadczenie SKLW
30 lip 2009
Na siedem dni przed meczem przedstawiciele SKLW zwrócili się do KP Legia z propozycją wspólnego zorganizowania wyjazdu do Kopenhagi lub Tallina, mając na uwadze, że na mecz w którymś z tych miast będzie wybierała się spora grupa kibiców Legii. Zorganizowany wyjazd miał m.in. pomóc w uniknięciu kłopotów z dystrybucją biletów. Powyższa propozycja nie spotkała się z zainteresowaniem przedstawicieli naszego klubu.
Kibicowski
Kibice Legii już w Kopenhadze
30 lip 2009
Do meczu z Broendby Kopenhaga zostało jeszcze kilka godzin, a już przed stadionem duńskiego zespołu gromadzą się spore grupki kibiców Legii. Ośmioosobowa delegacja LegiaLive! również zawitała już do Kopenhagi. Fani ze stolicy widoczni są na ulicach stolicy Danii. Poniżej prezentujemy Wam pierwsze zdjęcia z Kopenhagi.
Kibicowski
SKLW: Informacja o czarterze (akt.)
29 lip 2009
Znane są już szczegóły lotu samolotu czarterowego, którym 140 kibiców Legii uda się na jutrzejszy mecz z Broendby Kopenhaga. Odprawa fanów odbędzie się w czwartek na lotnisku Okęcie między godziną 6:30 a 7:30. Dla kibiców przygotowano stanowiska do odprawy od numeru 266 do 268. Wylot samolotu planowany jest na godzinę 8:30. Powrót z Kopenhagi nastąpi bezpośrednio po meczu. Planowany wylot z Danii około godziny 23:00.
Kibicowski
Apel kibiców w sprawie wyjazdu do Danii
28 lip 2009
Grupy kibicowskie Legii Warszawa zwracają się z gorącym apelem do wszystkich kibiców udających się do Kopenhagi o godne reprezentowanie Legii w Danii. Wszyscy tradycyjnie wchodzimy na stadion w białych koszulkach. Prosimy o zachowanie trzeźwości - osoby nietrzeźwe i zachowujące się w sposób niegodny kibica Legii będą wypraszane z sektora. Stwórzmy niezapomniane widowisko na trybunach i przez 90 minut głośno dopingujmy stołecznych piłkarzy!
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Fani Broendby organizują wyjazd do Warszawy
27 lip 2009
Fani Legii do Kopenhagi wyruszą już we wtorek i środę. Tymczasem tydzień później na Łazienkowskiej gościć będziemy kibiców Broendby. Fan-klub drużyny z Kopenhagi organizuje wyjazd do Warszawy samolotem. Duńczycy do Warszawy polecą z Malmø (50km od stolicy Danii), a do ceny wyjazdu należy doliczyć dojazd do Szwecji (pociągi kursują co 20 minut). W cenę wyjazdu jest natomiast wliczony transport z lotniska w Warszawie do hotelu Orbis, a także dwa noclegi. Fani Broendby wyruszą w środę, a do kraju wrócą w piątek. Cena trzydniowej wycieczki wynosi 2695 koron, czyli 1500 PLN.
Kibicowski
1500 biletów na mecz w Kopenhadze!
27 lip 2009
Szykuje się prawdziwy najazd kibiców Legii do stolicy Danii! Fani organizują autokary (nawet z Londynu!), busy, samochody. Część osób wybiera drogę morską, a ponadto nadal SKLW prowadzi zapisy na samolot czarterowy w cenie 890 zł (ostatnie 8 miejsc, zapisy we wtorek w siedzibie SKLW-Łazienkowska 1/3). Niektórzy kibice wyruszają do Kopenhagi już we wtorek - wszystko wskazuje więc na to, że na stadionie Broendby możemy spodziewać się ponad 2 tysięcy kibiców stołecznej drużyny, choć Duńczycy przygotowali dla nas 1500 miejsc. Legia Warszawa poinformowała o sprzedaży biletów na ten mecz:
Kibicowski
Kibicowska relacja z wyprawy do Gruzji
26 lip 2009
"...Podróż mijała nam beztrosko, humory wszystkim dopisywały, jednak coraz szybciej zbliżała się godzina "zero", czyli odjazd naszego pociągu do Kijowa. Tymczasem kierowca dawał nam do zrozumienia, że nie ma możliwości, żebyśmy zdążyli na czas. Sytuacja wyglądała nieciekawie, w związku z tym przeprowadziliśmy szybką burzę mózgów – co robimy? Padały różne pomysły, jednak została wybrana ta najprostsza opcja: pośpieszenie kierowcy poprzez zapłatę kilku dolarów. Poskutkowało!..." - zapraszamy do lektury relacji z wyprawy do Rustawi!
Kibicowski
Kibice do Kopenhagi jadą... Zapisy na czarter
25 lip 2009
Już w najbliższy czwartek drużyna Legii rozegra kolejne spotkanie w ramach eliminacji do Ligi Europy. Legioniści zmierzą się w Kopenhadze z Broendby, a spotkanie rozpocznie się o godzinie 19. Fani wojskowych już organizują się na ten wyjazd. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa organizuje samolot czarterowy, który wyleci z Warszawy późnym wieczorem w środę i wróci bezpośrednio po spotkaniu. Cena przelotu: 890 złotych. Zapisy prowadzone są w niedzielę i poniedziałek w siedzibie SKLW w godzinach 10-15.
Kibicowski
Klub nie zorganizuje wyjazdu do Gruzji/ na Wyspy Owcze
6 lip 2009
Legia nie zorganizuje dla kibiców wyjazdu do Gruzji lub na Wyspy Owcze, na mecz drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Ze względu na niezbyt dogodny dojazd do obu krajów, postanowiliśmy dowiedzieć się na Łazienkowskiej, czy może KP Legia planuje organizację wyjazdu dla kibiców. Do tej pory działacze wychodzili bowiem z założenia - jeśli tylko będą chętni, wyjazd miał być organizowany. "Pracujemy nad organizacją samolotu czarterowego dla drużyny. Będzie to jednak mały samolot i ze względu na swoją niewielką pojemność raczej nie znajdą się w nim miejsca dla kibiców" - poinformował LegiaLive! rzecznik prasowy Legii, Michał Kocięba.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Działacze tępią własnych kibiców
22 cze 2009
Przed Wami ostatnie notowanie "Na stadionach" dotyczące sezonu 2008/09. W minionym tygodniu rozegrano mecze barażowe o II ligę. Cieszyć może awans na ten szczebel rozgrywek niezłej kibicowsko ekipy Stali Rzeszów. Sporo działo się na meczu Jaroty z BKS-em Bielsko. Otóż prezes gospodarzy zabronił wstępu na stadion kibicom tworzącym młyn na meczach w Jarocinie, mimo że ci nie mieli zakazów stadionowych... Fanów Falubazu nieraz chwalono za efektowne oprawy i dobrą organizację dopingu. Tym razem zielonogórzanie "wywinęli" prawdopodobnie najlepszy numer w swojej historii.
Kibicowski
Na stadionach: Nieważne kim jesteś, nieważne co robisz...
16 cze 2009
Barażów o ekstraklasę nie będzie, co nie znaczy, że znamy już wszystkie kluby, które zagrają w niej w kolejnym sezonie. W minionym tygodniu rozegrano mecze barażowe o I ligę. W tym czekają nas spotkania o grę w lidze II i te pod względem kibicowskim powinny być ciekawsze. W niższych ligach nie brakowało ciekawych opraw - takie zaprezentowano m.in. w Węgrowie, Opocznie, czy Ostrowie Wlkp. Najefektowniej zaprezentowali się jednak fani żużlowego Falubazu. Z ciekawostek warto odnotować mecze reprezentacji Polski - zarówno pierwszej, jak i młodzieżowej. Tylko u nas znajdziecie zdjęcia ze zgrupowania reprezentacji Polski w Republice Południowej Afryki, które odbyło się na początku czerwca: Fotoreportaż z RPA - 15 zdjęć Agnieszki Kamińskiej
Kibicowski
Na stadionach: Ekstraklasa dla ŁKS-u
8 cze 2009
Ekstraklasa zakończyła sezon przed tygodniem, ale jak się okazuje nie wszystkie wyniki zapadły na boisku. Pomimo siódmego miejsca w lidze, ze względu na brak licencji, zdegradowany został Łódzki Klub Sportowy. W miniony weekend na wielu stadionach wywieszane były transparenty z hasłem "Ekstraklasa dla ŁKS-u". Oświadczenie Stowarzyszenia kibiców eŁksy możecie przeczytać tutaj. Ciekawie było na kilku meczach zaplecza ekstraklasy oraz niższych lig. Do Ząbek przyjechali fani Korony, ale na stadion nie weszli, bo nazwiska wielu z nich nie znajdowały się na liście wyjazdowej. Na wyjazdach bezsprzecznie najlepiej zaprezentował się GKS Katowice w Jastrzębiu.
Kibicowski
Wspieraj CWKS w Pruszkowie!
1 cze 2009
Wzrosły szanse CWKS Legii na awans do ligi okręgowej. W miniony weekend legioniści co prawda nie grali (3 punkty za mecz z Ligowcem dostali walkowerem), grał za to bezpośredni rywal Legii w walce o awans. Rezerwy Sparty Jazgarzew przegrały u siebie z rezerwami GLKS Nadarzyn, dzięki czemu CWKS traci już tylko jeden punkt do Sparty, a ma jeden mecz zaległy. Ten jakże istotny mecz rozegrany zostanie jutro w Pruszkowie z liderem tabeli, rezerwami Znicza. Początek spotkania o godzinie 18 na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy 4. Wstęp na mecz jest bezpłatny. Gorąco zachęcamy wszystkich kibiców Legii do tego wyjazdu. Pomóżmy legionistom w awansie!
Kibicowski
Na stadionach: Kibic w krawacie jest mniej awanturujący się
25 maj 2009
Lekko zmodyfikowany tekst z kultowego filmu Stanisława Barei "Miś" zaprezentowali na niedzielnym meczu fani Widzewa. W młynie fanatycy byli ubrani w... garnitury! Tekst z transparentu nawiązywał do słynnej kwestii pani Iwonki: "Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się". Parę ekip świętowało już awans, bądź utrzymanie w lidze. W miniony weekend dwa świetne wyjazdy miały miejsce w ekstraklasie. 2100 kibiców Wisły pojawiło się w przyjaznym Gdańsku, a 1220 fanów Legii stawiło się w sektorze gości we Wrocławiu. Bardzo dobrze na wyjeździe w Świnoujściu pokazali się kibice Motoru. Fani z Lublina mieli do przejechania ponad 800 kilometrów!
Kibicowski
SKLW odmówiło współpracy ws. wyjazdu do Wrocławia, bo porozumienie jeszcze nie zostało podpisane
19 maj 2009
"W związku z meczem wyjazdowym ze Śląskiem Wrocław, informujemy, że mimo wstępnych ustaleń pomiędzy KP Legia i Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa, SKLW odmówiło współpracy z Klubem przy organizacji tego wyjazdu" - informuje KP Legia Warszawa. Mimo to klub będzie prowadził sprzedaż biletów i koordynował wyjazd kibiców na sobotni mecz ze Śląskiem. Bilety w cenie 15 złotych będzie można nabyć w środę i czwartek. "Stowarzyszenie nie podjęło współpracy przy wyjeździe do Wrocławia, ponieważ do dnia dzisiejszego nie zostało podpisane porozumienie pomiędzy Klubem i SKLW" - ripostuje rzecznik SKLW Michał Wójcik.
Kibicowski
Legioniści obejrzą mecz zza stadionu
16 kwi 2009
Piątkowe spotkanie Piasta z Legią będzie trzecim tegorocznym meczem gliwiczan rozgrywanym na własnym stadionie. Wejściówki na ten mecz rozchodzą się zdecydowanie szybciej niż w przypadku ostatniego meczu z Lechem, na którym zanotowano komplet publiczności. Jak informuje strona Piasta Gliwice, już w pierwszym dniu przedsprzedaży rozprowadzono większość z 4 tysięcy wejściówek. Wiadomo, że na stadion nie zostaną wpuszczeni kibice Legii, ponieważ sektor gości na stadionie w Gliwicach jest zamknięty do końca obecnego sezonu. Mimo to, w Gliwicach możemy spodziewać się sporej delegacji fanów ze stolicy.
Kibicowski
Klub organizuje wyjazd do Sanoka
1 kwi 2009
W niedzielę KP Legia rozpocznie sprzedaż biletów na rewanżowe spotkanie 1/4 finału Pucharu Polski ze Stalą Sanok. Tak jak do tej pory, nie będzie możliwości zakupu samego biletu, a konieczne będzie wykupienie także przejazdu. Za bilet i przejazd w obie strony trzeba będzie zapłacić 60 złotych (45 za przejazd + 15 bilet). Jak już wcześniej informowaliśmy, klub z Sanoka przygotował 200 biletów dla fanów Legii. Ich sprzedaż prowadzona będzie w punkcie wyrabiania Kart Kibica przy Łazienkowskiej (obok sklepu klubowego) w niedzielę w godzinach 11-14, w poniedziałek w godz. 11-19 i wtorek od 11 do 14. Na wyjazd zapisać się mogą tylko posiadacze nowych Kart Kibica.
Kibicowski
W Gdyni bez kibiców gości
26 mar 2009
W przyszłą sobotę Legia rozegra wyjazdowe spotkanie z Arką Gdynia. Niestety tego meczu oficjalnie nie będą mogli obejrzeć fani z Warszawy. Sektor gości na stadionie w Gdyni został zamknięty do końca sezonu, a zgodę na to wyraził PZPN. Niewykluczone, że sektor gości na Arce będzie zamknięty do końca 2010 roku, a wszystko przez przebudowę stadionu i ulic wokół obiektu.
Kibicowski
Bilety i wyjazd do Bełchatowa
18 lut 2009
W środę i w czwartek kibice mogą kupować bilety na piątkowe spotkanie Pucharu Ekstraklasy między GKS-em Bełchatów i Legią, które rozpocznie się o godzinie 18. Wejściówki wraz z przejazdem do nabycia są w kasach na Łazienkowskiej (kasa nr 1) w godzinach 11-19. Cena biletu 5 zł, cena przejazdu organizowanego przez klub 30 zł. Bilety mogą nabywać wyłącznie posiadacze nowych Kart Kibica Legii Warszawa. Nie ma możliwości zakupu samego biletu na mecz - należy wykupić również przejazd.
Kibicowski
Relacja z trybun: Działacze dopięli swego
8 lis 2008
Zeszłoroczne spotkanie z Polonią graliśmy na Śląskim, więc dla wielu z nas wyjazd do Bytomia miał być bardzo ciekawy - w końcu mogliśmy "zaliczyć" kolejny stadion. Niestety, wszystko skomplikowało się po konferencji w sprawie bezpieczeństwa na stadionach, która odbyła się w Kielcach. Przedstawiciele Legii domagali się od innych, by ci nie wpuszczali jeżdżących nieoficjalnie na wyjazdy kibiców z Warszawy. Poskutkowało to tym, że mecz w Bytomiu obejrzało tylko kilkunastu fanów incognito, a kolejnych 30 osób zatrzymanych zostało przed sektorem gości i mimo posiadania wejściówek na mecz, nakazano im powrót do stolicy. Relacja z trybun
Kibicowski
Bełchatów nie wyśle biletów do Warszawy
7 lis 2008
W najbliższy wtorek nasi piłkarze rozegrają kolejne spotkanie na wyjeździe. Tym razem udadzą się do Bełchatowa. Na tym meczu zabraknie kibiców z Warszawy, o czym informowaliśmy już parę miesięcy temu. W Bełchatowie prowadzona jest bowiem budowa trybuny za bramką, na której przez długi czas znajdował się sektor dla przyjezdnych. W związku z tym, klub z Bełchatowa nie wyśle na Łazienkowską biletów dla kibiców Legii. Natomiast wejściówki dla swoich fanów, w cenie 5, 12 i 20 złotych, rozprowadzać będzie już od niedzieli. Jeśli policja uzna mecz z Legią za imprezę podwyższonego ryzyka, do zakupu biletu konieczne będzie okazanie dowodu tożsamości.
‹
1
…
27
28
29
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl