LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYJAZD
858 artykułów
Kibicowski
Zostało 100 biletów do Lubina
14 wrz 2010
Tylko 100 z 1000 przyznanych kibicom Legii biletów na mecz w Lubinie nie znalazło jeszcze nabywców. Sprzedaż ostatnich wejściówek prowadzona będzie w środę w godzinach 16-19 w Źródełku. Cena biletu na mecz wynosi 20 zł. Przy zapisie wymagane jest imię i nazwisko oraz numer PESEL. Na to spotkanie nie jest organizowany pociąg specjalny.
Kibicowski
Bilety na mecz w Lubinie
13 wrz 2010
We wtorek między godziną 16-19 w Źródełku SKLW będzie prowadziło zapisy dla wszystkich chętnych na wyjazd do Lubina. Spotkanie z Zagłębiem odbędzie się w sobotę 18 września o 18:15. Cena biletu na mecz 20 zł. Przy zapisie wymagane jest imię i nazwisko oraz numer PESEL.
Kibicowski
Informacja dotycząca wyjazdu do Chorzowa
9 wrz 2010
Bilety na ten mecz będą rozdawane w niedzielę, w godzinach 8:00 – 9:00, na parkingu pod centrum handlowym w Jankach. Stamtąd o godzinie 9:00 wszyscy RAZEM udamy się do Sosnowca. Pociąg specjalny rusza z Sosnowca o 14:42 i 15:03 jest w Chorzowie. Powrót o godzinie 21 z Chorzowa.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
We wtorek zapisy do Lubina
7 wrz 2010
We wtorek 14 września między godziną 16-19 w Źródełku SKLW będzie prowadziło zapisy dla wszystkich chętnych na wyjazd do Lubina. Spotkanie z Zagłębiem odbędzie się w sobotę 18 września o 18:15. Cena biletu na mecz 20 zł.
Kibicowski
Ostatnie bilety do Chorzowa i informacja o pociągu
6 wrz 2010
W poniedziałek i wtorek w godzinach 11-19 w kasie nr 1 na stadionie Legii można kupować ostatnie bilety na wyjazd do Chorzowa. Gospodarze przeznaczyli dla fanów ze stolicy 1000 wejściówek. W ubiegłym tygodniu sprzedaż zakończyło SKLW, które organizuje pociąg specjalny z Sosnowca do Chorzowa. Cena biletu wraz z przejazdem pociągiem - 35 zł. Początek meczu w niedzielę o godzinie 17.
Zagłębie nie rezygnuje z wyjazdu do Torunia
2 wrz 2010
Przedstawiciele kibiców Zagłębia Sosnowiec podjęli decyzję, że mimo wcześniejszych informacji o zamknięciu sektora gości w Toruniu, wyjazd na mecz z Elana nie zostanie odwołany. "W związku z pismem otrzymanym z Elany Toruń, zawiadamiającym o rozegraniu meczu pomiędzy Elaną a Zagłębiem bez udziału publiczności, informujemy, że osoby decyzyjne postanowiły, że wyjazd na mecz odbędzie się tak, jak wcześniej zaplanowano" - poinformowała strona zaglebie.sosnowiec.pl.
Kibicowski
Bilety na mecz z Ruchem wyprzedane
2 wrz 2010
Pierwszego dnia dystrybucji Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa sprzedało wszystkie bilety na wyjazdowy mecz z Ruchem Chorzów. Niewielka pula wejściówek będzie jeszcze dostępna w kasach klubowych, jednak w chwili obecnej nie jest znany termin ich sprzedaży, ponieważ bilety nie trafiły jeszcze do Warszawy. Cena wyjazdu pociągiem specjalnym z Sosnowca i biletu na mecz 35 zł.
Kibicowski
Wyjazd z Zagłębiem do Torunia odwołany?
2 wrz 2010
Na dwa dni przed meczem w Toruniu, na który wybierali się kibice Zagłębia i Legii, do klubu z Sosnowca dotarło pismo, w którym prezes zarządu Elany Toruń Artur Żbikowski poinformował, że mecz odbędzie się bez udziału kibiców przyjezdnych. W uzasadnieniu podano konieczność niezwłocznego remontu sektora gości i awarię systemu monitoringu. Poniżej treść listu:
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Ruszają zapisy na wyjazd do Chorzowa
2 wrz 2010
Dzisiaj i jutro w godzinach 15-19 w Źródełku będą prowadzone zapisy na wyjazdowe spotkanie z Ruchem Chorzów. Mecz odbędzie się w niedzielę 12 września o godzinie 17. Kibice Legii organizują pociąg specjalny z Sosnowca do Chorzowa. Przejazd do Sosnowca na własną rękę.
Kibicowski
Zapisy na wyjazd do Chorzowa
30 sie 2010
W czwartek i piątek w godzinach 15-19 w Źródełku będą prowadzone zapisy na wyjazd spotkanie z Ruchem Chorzów. Mecz odbędzie się w niedzielę 12 września o godzinie 17. Kibice Legii organizują pociąg specjalny z Sosnowca do Chorzowa. Przejazd do Sosnowca na własną rękę. Cena biletu na mecz + przejazdu pociągiem wynosi 35 zł. Legioniści otrzymali na ten mecz aż 1000 biletów. Wszyscy do Chorzowa!
Kibicowski
Jedziemy z Zagłębiem do Torunia
25 sie 2010
W pierwszą sobotę września, fani Legii zamierzają wykorzystać przerwę na mecze reprezentacji i jadą na mecz Zagłębia Sosnowiec do Torunia. Sprzedaż biletów dla legionistów prowadzona będzie w piątek, przed meczem z GKS-em w Źródełku. Przy zakupie wejściówki w cenie 15 zł, należy podać imię, nazwisko i PESEL. Serdecznie zachęcamy do licznego wsparcia naszych przyjaciół.
Kibicowski
GKS dostał 500 biletów na piątkowy mecz
24 sie 2010
Fani GKS-u w piątek pojawią się na Łazienkowskiej. Bełchatowianie na wyjazd mobilizowali się w czasie ostatniego meczu z Ruchem, w czasie którego w młynie wywiesili transparent "Wszyscy na Legię!". Na piątkowe spotkanie GKS otrzymał 500 biletów w cenie 35 złotych. Po raz ostatni bełchatowianie byli na naszym stadionie w grudniu 2008 roku - wtedy zasiedli razem z nami na trybunie Krytej.
Kibicowski
Wyjazd do Wrocławia: Zbiórka o 10:45
19 sie 2010
Informujemy wszystkich jadących do Wrocławia, że bilety będą rozdawane o godzinie 10:45 na Dworcu Zachodnim. Planowany odjazd pociągu godzina 11:30. Przyjazd do Wrocławia o godzinie 17:43. Na Dolny Śląsk wybiera się 450 osobowa grupa fanów ze stolicy. Na wyjeździe obowiązuje absolutny zakaz picia alkoholu.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Wyjazd do Wrocławia: Ostatnia szansa na bilety!
18 sie 2010
W związku z tym, że w klubie nie zostały sprzedane wszystkie wejściówki na piątkowy mecz Legii we Wrocławiu jeszcze w czwartek będzie można kupić ostatnie bilety na wyjazd. Do wyjazdu konieczne jest posiadanie karty kibica. Zapraszamy w godzinach godzinach 12-18 do "Źródełka". Koszt wyjazdu pociągiem specjalnym i bilet na mecz to 90 zł. Wyjazd pociągu o godzinie 11:30 z dworca Warszawa Zachodnia.
Kibicowski
Zapisy na wyjazd do Wrocławia także w środę
17 sie 2010
Sprzedaż biletów na piątkowe spotkanie Legii we Wrocławiu prowadzona będzie również jutro, w godzinach 13-19 w "Źródełku". Zapisy są ogólnodostępne - na wyjazd mogą jechać wszyscy kibice Legii, nie tylko grupy kibicowskie. Pomóżmy gorącym dopingiem Legii w zdobyciu trzech punktów!
Kibicowski
Zapisy do Wrocławia!
17 sie 2010
We wtorek między godziną 14 a 18 w Źródełku odbędą się zapisy na piątkowy mecz Legii we Wrocławiu. Kibice organizują pociąg specjalny. Koszt biletu i przejazdu 90 zł. Nie ma możliwości kupna samego biletu, ani samego przejazdu pociągiem. Liczba miejsc ograniczona.
Wyjazd do Żyrardowa
5 cze 2010
Kibice Legii licznie wybierają się na sobotni mecz CWKS Legia z Żyrardowianką, który zostanie rozegrany o godz. 17. Zapraszamy również wszystkich, którzy w Bydgoszczy wspierali Pogoń podczas finału Pucharu Polski. "Powtórzmy atmosferę z tamtego wyjazdu. Będziemy uczyli się nowej piosenki. Można zabrać grille" - zapraszają kibice. Zbiórka została zaplanowana na godzinę 15 na Dworcu Wschodnim, przejazd do Żyrardowa podmiejskim "żółtkiem".
Kibicowski
Jutro zapisy na wyjazd z Pogonią na finał PP
16 maj 2010
Jutro w godzinach 13-19 w Źródełku wszyscy kibice Legii będą mogli zapisać się na wyjazd na finał Pucharu Polski pomiędzy Pogonią a Jagiellonią, który rozegrany zostanie w sobotę, 22 maja o 15:30 w Bydgoszczy. Pakiet składający się z przejazdu pociągiem specjalnym, biletu na mecz oraz okazjonalnej koszulki Pogoni kosztuje 90 złotych. Osoby, które kupiły wejściówki na kupbilet.pl mogą zapłacić za sam przejazd i koszulkę - 50 złotych.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Bilety na finał PP dla kibiców Legii
14 maj 2010
W sobotę w godzinach 12-15 (i ew. po pikiecie) w Źródełku będzie trwała sprzedaż biletów na finałowy mecz Pucharu Polski Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok. Kibice Legii organizują pociąg specjalny do Bydgoszczy. Jeżeli wszystkie bilety zostaną wyprzedane, najprawdopodobniej fani ze stolicy otrzymają kolejną pulę biletów.
Kibicowski
Na stadionach: Łódź stawia na sport, kielecka Revolta
10 maj 2010
Po raz kolejny podczas większości spotkań ekstraklasy nie działo zbyt wiele. Ciekawie było na meczu Korony z Lechią, gdzie gospodarze popisali się efektowną choreografią. Szkoda, że przygotowania ultrasów Lechii poszły na marne, bo ochrona nie pozwoliła wnieść przygotowanej przez gdańszczan oprawy, uznając ją za wulgarną. Bardzo ciekawie ultrasował Widzew, który zaprezentował dwustronne pasy materiału z przesłaniem "Łódź stawia na sport".
Kibicowski
Bilety na mecz w Pruszkowie. W środę wspieramy Zagłębie
9 kwi 2010
Jak już informowaliśmy, w sobotę fani Legii zamierzają licznie wspierać przyjaciół z Elbląga i Szczecina. Sympatyzujący z Legią pruszkowiacy zapewnili, że zrobią wszystko, by wszyscy fani Legii i Pogoni sprawnie weszli na stadion. Apelujemy do kibiców, by zachowywali się na obiekcie Znicza kulturalnie. Obecnie w sprzedaży nie brakuje wejściówek na sobotnie spotkanie. Te sprzedawane będą dziś do godziny 18 i jutro od 10 rano.
Kibicowski
Wspieramy Braci - czas na Łowicz i Pruszków!
8 kwi 2010
W Wielką Sobotę 550 fanów Legii wspierało Pogoń na jej wyjeździe do Lublina. Legioniści obecni byli także na meczu Zagłębia w Grudziądzu. W najbliższa sobotę fanatycy Legii zamierzają wspierać na wyjazdach dwie zgody - Olimpię i Pogoń i jednocześnie poprawić wyjazdowy rekord na meczu zgód. ZKS gra w Łowiczu o godzinie 16, a Pogoń o 20:15 w Pruszkowie. Poniżej podpowiadamy jak zaliczyć dwa wyjazdy zgód jednego dnia i miło spędzić czas z przyjaciółmi.
Kibicowski
Większa pula biletów na wyjazd z Pogonią na Motor (akt)
31 mar 2010
Jeszcze tylko dziś i jutro prowadzone będą zapisy na wyjazdowe spotkanie Pogoni Szczecin z Motorem Lublin. Przypomnijmy, że początkowo "Portowcy" przygotowali dla nas 400 biletów. Ostatecznie pula biletów dla fanów Legii została znacznie zwiększona (400 biletów już sprzedano). Zapisy prowadzone są w "Źródełku" przy ulicy Myśliwieckiej w godzinach 12-16. Koszt biletu wynosi 20 złotych.
Kibicowski
Na stadionach: Piłkarze obrażają kibiców
29 mar 2010
W piątek w całej Polsce rozgorzała dyskusja wśród kibiców piłkarskich - czego dotyczył jeden z transparentów wywieszonych przez fanów Lechii. Bynajmniej nie oznaczał on końca jednej z grup kibicowskich. W ekstraklasie w końcu doczekaliśmy się dwóch ponad tysięcznych wyjazdów. Pokazywanie przez piłkarzy obraźliwych gestów w stronę kibiców miało miejsce podczas dwóch meczów Pucharu Polski.
Kibicowski
Relacja z trybun: Piosenki cmentarne
17 mar 2010
Po długiej zimowej przerwie i dwóch odpuszczonych wyjazdach, w końcu przyszedł czas na wyjazdową inaugurację w wykonaniu fanów Legii. W Chorzowie na sektorze gospodarzy stawiło się 340 kibiców naszego klubu. W czasie meczu obyło się bez obustronnych uprzejmości. Fani Legii sporo przyśpiewek poświęcili grupie ITI oraz pracownikom klubu. "Walter, Miklas i Błędowski wyp... z Łazienkowskiej" - to jeden z bardziej kulturalnych okrzyków. Pozytywnie przyjęto natomiast Stefana Białasa. Relacja z trybun
Kibicowski
Na stadionach: Górnik protestuje, Flota zaskakuje
15 mar 2010
Na stadionach w ekstraklasie w rundzie wiosennej na razie dzieje się niewiele. Często o wiele ciekawiej jest w I lidze. W miniony weekend fani Lechii licznie pojechali na mecz przyjaźni do Wrocławia. Lechici, zgodnie z przewidywaniami, w Bełchatowie pojawili się w nadkomplecie. Co nieco działo się też przy okazji meczu Odry z Piastem, ale i tak największą niespodzianką był świetny wyjazd Floty Świnoujście do Szczecina.
Kibicowski
Mecz w Kwidzynie w niedzielę o 18. Zapisy w weekend na hokeju
22 sty 2010
Spotkanie koszykarskiej Legii w Kwidzynie rozegrane zostanie jednak dzień później niż pierwotnie planowano. PZKosz podał oficjalny termin meczu - niedzielę, 31 stycznia. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18. Przypominamy, że na ten wyjazd wybierają się fani Legii. Zapisy na wyjazd autokarowy prowadzone będą jeszcze przy okazji weekendowych meczów naszych hokeistów. Zachęcamy do zapisywania się na wyjazd organizowany przez Nieznanych Sprawców.
Kibicowski
Wyjazd do Kwidzyna: Zapisy jutro od 13 do 19
18 sty 2010
Zostało jeszcze sporo miejsc na zaplanowany na sobotę, 30 stycznia wyjazd kibiców na mecz koszykarzy Legii do Kwidzyna. Zapisy na autokary organizowane przez Nieznanych Sprawców prowadzone będą jutro w godzinach 13-19 przy wejściu na Torwar II (ul. Łazienkowska 6a), w sklepiku ABJ Sport. Łączny koszt wyjazdu, wraz z biletem na mecz to 50 złotych. To ma być najliczniejszy halowy wyjazd fanów Legii od wielu lat. Weź w nim udział i Ty!
Kibicowski
Na stadionach: Niepożądane transparenty
7 gru 2009
Ponownie transparenty anty-ITI wywołały burzę na trybunach. Choć tym razem zamiast obraźliwych haseł pojawiło się jedynie płótno z adresem strony www.koniecITI.pl, ochrona na stadionie Zagłębia postawiła sobie za punkt honoru zerwanie go z trybun. Kibice pokazali jednak, że cenzura dawno już minęła i transparent odzyskali.
Kibicowski
GKS: GW kłamie, nie złamaliśmy przepisów ustawy
3 gru 2009
GKS Bełchatów odniósł się do artykułu Gazety Wyborczej z 30 listopada i poinformował, że organizator meczu z Legią nie złamał przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych a sam artykuł zawiera treści niezgodne z prawdą. Klub z Bełchatowa wyjaśnia, że fani Legii weszli na stadion na polecenie policji, a każda osoba przy wejściu okazała dokument ze zdjęciem. Wykluczono także wpuszczenie na obiekt osób z zakazami stadionowymi.
‹
1
…
26
27
28
29
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl