LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYJAZD
858 artykułów
Kibicowski
Fani Lechii przyjadą na Łazienkowską
18 kwi 2011
W środę na Łazienkowskiej Legia podejmować będzie Lechię Gdańsk w rewanżowym meczu 1/2 finału Pucharu Polski. Gdańszczanie, za zdemolowanie sektora gości na Cracovii, zostali ukarani zakazem wyjazdowym na trzy spotkania, w tym derby z Arką. Do Warszawy jednak przyjadą, bowiem zakaz nie obejmuje meczów Pucharu Polski.
Film z oprawą w Poznaniu
17 kwi 2011
Ponad 2000 kibiców Legii, wspieranych zgodami, zasiadło w sektorze gości w Poznaniu. W pierwszej części spotkania zaprezentowali sektorówkę skierowaną do Adama Michnika. W drugiej połowie pokazali oprawę składającą się z folii, sektorówki i transparentów z hasłem "Stadionowi Zadymiarze" oraz pirotechniki. Zapraszamy do obejrzenia filmu z oprawą:
Kibicowski
Informacje o wyjeździe do Poznania
15 kwi 2011
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, wyjazd do Poznania odbędzie się dwoma pociągami specjalnymi. Pierwszy z nich zostanie podstawiony na dworcu Warszawa Zachodnia o godzinie 8:03 i ruszy o 8:13, co oznacza, że wsiadanie musi być przeprowadzone wyjątkowo sprawnie, gdyż mamy na to tylko 10 minut. Drugi na Zachodnim będzie o godzinie 9:10 i ruszy o 9:30.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Lech zamknie sektor gości po meczu z Legią
14 kwi 2011
Legia i Pogoń będą ostatnimi zorganizowanymi grupami przyjezdnymi, które obejrzą w obecnym sezonie spotkania z sektora gości na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu. Już wcześniej media informowały o budowie kładki w okolicy stadionu, co wiązałoby się z niewpuszczaniem - ze względów bezpieczeństwa - kibiców drużyn przyjezdnych. Jak dowiedział się nasz serwis, sektor gości w Poznaniu zostanie zamknięty po niedzielnym meczu Warta - Pogoń.
Kibicowski
Informacje o wyjeździe do Poznania
12 kwi 2011
W najbliższą sobotę o godz. 15:45 Legia zagra w Poznaniu z Lechem. Wszystkie bilety na to spotkanie przyznane kibicom ze stolicy zostały już wyprzedane. Znane są już również pierwsze szczegóły dotyczące przejazdu na mecz pociągiem specjalnym.
Kibicowski
Zagłębie przyjedzie autokarami. Rekordu nie będzie
7 kwi 2011
W sobotę po raz pierwszy od paru lat na Łazienkowską przyjadą fani Zagłębia Lubin. W ostatnich latach lubinianie nie mieli okazji oglądać meczów na naszym stadionie, z powodu prowadzonej budowy. Na sobotni mecz Zagłębie otrzymało 1400 wejściówek. Zapisy potrwają do jutra, kiedy na Łazienkowską wysłana zostanie lista imienna. W sektorze gości na naszym stadionie powinna zasiąść około 700-osobowa grupa "Miedziowych".
Kibicowski
Wyjazd do Poznania niezagrożony (akt)
7 kwi 2011
Gazeta Wyborcza poinformowała, że wejście kibiców gości na stadion przy Bułgarskiej jest zagrożone przez... budowę kładki, którą na stadion wchodzić będą fani drużyn przyjezdnych. Prace nad jej budową już trwają i zostaną zakończone dopiero w lipcu, przed kolejnym sezonem. Jak udało się nam dowiedzieć, fani Legii na pewno mecz w Poznaniu zobaczą i już dziś można szykować czas na sobotę, 16 kwietnia.
Kibicowski
Jutro zapisy na wyjazd do Gdańska
1 kwi 2011
Zapisy na wyjazdowe spotkanie Pucharu Polski z Lechią Gdańsk prowadzone będą jutro w godzinach 13-15 w Źródełku. Na wyjazd mogą zapisać się wszyscy chętni - należy podać imię, nazwisko i PESEL. Cena biletu wynosi 35 złotych. Mecz Lechia - Legia rozegrany zostanie w najbliższą środę o godzinie 18:30. Liczba biletów ograniczona.
AD · aktualnosci-inline-1
Lech już sprzedaje bilety na mecz z Legią
19 mar 2011
Chociaż do meczu Lech - Legia pozostał jeszcze prawie miesiąc, poznański klub sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie już w najbliższy poniedziałek. Najtańsze normalne wejściówki kosztują 50 zł, cena najdroższych to 80 zł.
Kibicowski
Zapisy na wyjazd do Chorzowa
23 lut 2011
We wtorek 1 marca o godzinie 18:30, w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski, legioniści zmierzą się na wyjeździe z Ruchem Chorzów. Kibice Legii otrzymali na to spotkanie 500 biletów, z czego 350 zostało zarezerwowanych dla grup. W czwartek w pubie Ł3 w godzinach 16-19 będzie prowadzona sprzedaż pozostałych 100 wejściówek. Ponadto 50 biletów trafi do kas klubowych. Ich dystrybucja rozpocznie się w terminie późniejszym.
Kibicowski
Informacje o wyjeździe do Krakowa
22 lut 2011
W najbliższy piątek o godz. 20:00 Legia zmierzy się na wyjeździe z Cracovią. Wszystkie bilety na to spotkanie zostały już sprzedane. Znane są już także szczegóły dotyczące przejazdu pociągiem specjalnym organizowanym przez Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa.
Kibicowski
Bilety na mecz z Cracovią
18 lut 2011
W najbliższy piątek Legia wyjazdowym meczem z Cracovią zainauguruje rundę wiosenną. Bilety na ten mecz będzie można kupić w kasie nr 1 przy ul. Łazienkowskiej 3 w poniedziałek i wtorek w godz. 11:00–19:00. Cena biletu wraz z przejazdem pociągiem specjalnym wynosi 80 zł (15 zł bilet + 65 zł przejazd).
Kibicowski
Zwroty za Cracovię
2 gru 2010
W związku z przełożeniem 16. kolejki Ekstraklasy na wiosnę 2011 Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa informuje kibiców, którzy kupili bilety na sobotnie spotkanie z Cracovią, że zwrot wpłaconych pieniędzy można będzie otrzymać dziś w godzinach 17-20 w pubie Return na kortach Legii.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Ostatnie bilety na Cracovię
1 gru 2010
Są jeszcze bilety na sobotnie wyjazdowe spotkanie z Cracovią. SKLW będzie prowadziło sprzedaż w czwartek w pubie Return na kortach Legii w godzinach 17-20. Cena wyjazdu 90 zł (15 zł bilet, 75 zł pociąg).
Kibicowski
Informacja o pociągu specjalnym do Krakowa
1 gru 2010
Pociąg specjalny do Krakowa na ostatni tegoroczny mecz organizowany przez SKLW odjedzie o godzinie 12:10 z dworca Warszawa Zachodnia. Kibice do Krakowa przybędą o godzinie 15:20. Powrót z dworca Kraków Główny o godzinie 21:46. Planowany przyjazd do Warszawy o godzinie 1 w nocy.
Kibicowski
Klub sprzedał bilety na Cracovię w 40 minut
30 lis 2010
Niespełna 40 minut trwała sprzedaż 75 biletów na sobotnie spotkanie Cracovia - Legia. Chętnych na zakup wejściówek i opłacenia przejazdu pociągiem specjalnym było więcej. Kilkanaście osób, które ustawiły się w kolejce przed otwarciem kasy, odeszło z kwitkiem.
Kibicowski
Bilety na mecz z Cracovią
29 lis 2010
W najbliższą sobotę o godzinie 18:15 legioniści rozegrają ostatni mecz w tym roku. Spotkanie z Cracovią odbędzie się w Krakowie na nowym stadionie "Pasów". Gospodarze przeznaczyli dla kibiców Legii 750 biletów. 75 z nich będzie można nabyć w kasie nr 1 na Łazienkowskiej od wtorku do piątku w godzinach 11-19.
Kibicowski
Ostatnie bilety na wyjazd do Bytomia (info o pociągu)
24 lis 2010
Jeszcze dziś w godzinach 17-20 w sport barze Łazienkowska 3 Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa będzie prowadzić zapisy na wyjazd do Bytomia. Cena biletu, wraz z przejazdem pociągiem specjalnym z Sosnowca do Bytomia, wynosi 35 zł. Spotkanie z Polonią odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 20.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Zapisy na wyjazd do Bytomia
22 lis 2010
W najbliższy piątek o godz. 20 Legia zmierzy się na wyjeździe z Polonią Bytom. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa będzie prowadzić zapisy na wyjazd we wtorek w godz. 16-20 w sport barze Łazienkowska 3. Cena biletu, wraz z przejazdem pociągiem specjalnym z Sosnowca do Bytomia, wynosi 35 zł.
Kibicowski
Bilety na mecz z Polonią Bytom
22 lis 2010
Od poniedziałku do środy w kasach przy Łazienkowskiej prowadzona będzie sprzedaż biletów na piątkowe spotkanie Legii w Bytomiu. Wejściówki na mecz będą sprzedawane w pakiecie z biletem na pociąg specjalny z Sosnowca do Bytomia (i z powrotem) w cenie 35 złotych. W sprzedaży pojawi się 100 wejściówek. Pozostałych 900 sprzedaje SKLW.
Kibicowski
Zapisy arkowców na wyjazd na Legię
10 lis 2010
Kibice Arki Gdynia rozpoczęli mobilizację na ostatni tegoroczny wyjazd na Łazienkowską. Mecz Legia - Arka zaplanowano na 19 listopada na godzinę 20. W Gdyni trwają już zapisy na bilety, których Arka powinna otrzymać, podobnie jak inne drużyny, 1400.
Kibicowski
Fani Górnika przyjadą pociągiem do stolicy
28 paź 2010
W najbliższą niedzielę na Łazienkowską przyjadą piłkarze Górnika Zabrze, a wraz z nimi spora liczba fanów KSG. "Trójkolorowi", wspierani przez GKS Katowice wypełnią sektor gości do ostatniego miejsca, co nie jest żadną niespodzianką, bowiem zabrzanie znani są z licznych wyjazdów. Do stolicy przyjadą pociągiem.
Kibicowski
Zapisy na wyjazd do Wrocławia
21 paź 2010
W piątek w godz. 16-19 w Źródełku prowadzone będą zapisy na wyjazd do Wrocławia. Cena biletu wynosi 20 zł + 5 zł na renowację flag. Do zakupu niezbędne jest podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL. Przejazd na mecz we własnym zakresie.
Bilety na mecz we Wrocławiu
20 paź 2010
W najbliższy wtorek o godz. 18:45, w ramach 1/8 finału Pucharu Polski, Legia zagra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Bilety na to spotkanie w cenie 20 zł będzie można zakupić w kasach klubowych przy ul. Łazienkowskiej 3 od czwartku. Terminy sprzedaży wejściówek:
Kibicowski
Informacje o wyjeździe do Łodzi
14 paź 2010
Wszystkich kibiców, posiadających bilety na mecz z Widzewem, informujemy, że odjazd pociągu specjalnego zaplanowano na godz. 15:33 ze stacji Warszawa Zachodnia. Warunkiem wejścia do pociągu będzie okazanie ważnego biletu na mecz. Planowany przyjazd do Łodzi ok. godz. 17:15. W drogę powrotną pociąg ruszy o godz. 22:30, a do Warszawy dojedzie ok. godz. 0:55. Wszystkim kibicom przypominamy o bezwzględnym nakazie zachowania trzeźwości! Osoby wybierające się do Łodzi proszone są o zabranie białych koszulek, które założą na wierzchnie okrycie.
Kibicowski
Bilety na wyjazd do Łodzi
11 paź 2010
We wtorek w godz. 11-19 w kasach klubowych przy ul. Łazienkowskiej będzie można nabywać bilety na wyjazdowy mecz Legii z Widzewem. Do sprzedaży trafi 30 wejściówek. Pozostałe 770 zostało już rozdystrybuowane przez Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa. Cena biletu wraz z przejazdem wynosi 60 zł.
Kibicowski
Wspieramy braci z Elbląga w Stalowej Woli
6 paź 2010
Fani Legii przygotowują się do niedzielnego meczu z Den Haag, którego są organizatorem. Dzień wcześniej jednak nadarzy się okazja do wspierania naszych braci z Elbląga, na bardzo atrakcyjnym wyjeździe do Stalowej Woli, na który gorąco zapraszają grupy kibicowskie Legii. Wyjazd pociągiem rejsowym z dworca Warszawa Centralna.
Kibicowski
Jesienią nie pojedziemy na mecz z Wisłą
26 wrz 2010
Jeszcze miesiąc temu wydawało się, że mecz Wisła - Legia, zaplanowany na 13 listopada będzie pierwszym rozegranym przy otwartych wszystkich czterech trybunach nowego stadionu przy Reymonta. Dziś niestety wiadomo, że fani Legii nie zobaczą na żywo wyjazdowego meczu z "Białą Gwiazdą". Sektor gości przy Reymonta będzie zamknięty przynajmniej do końca roku.
Kibicowski
W Szczecinie siadamy w młynie Pogoni
20 wrz 2010
We wtorek fani Legii jadą do Szczecina na mecz Pucharu Polski z Pogonią. Legioniści nie zasiądą w sektorze gości, a na trybunach gospodarzy. Wszyscy kibice Legii proszeni są o kupno biletu do młyna Pogoni (sektory 11 i 12). W przypadku zakupu wejściówki na inny sektor, nie będzie możliwości przemieszczania się na stadionie, ze względu na odgrodzenie sektorów.
Kibicowski
Informacje o wyjeździe do Lubina
17 wrz 2010
Informujemy wszystkich kibiców udających się do Lubina, że zbiórka została wyznaczona na godzinę 15 w Legnicy, na parkingu Media Markt ul. Chojnowska 41. Na zbiórce będą rozdawane bilety na mecz. O godzinie 16 wszyscy muszą stawić się pod stadionem, ponieważ należy liczyć się z długim wchodzeniem na obiekt.
‹
1
…
25
26
27
…
29
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl