LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYPOWIEDZI POMECZOWE
1941 artykułów
Slisz: Możemy mieć żal do samych siebie
24 kwi 2022
- Co mogę powiedzieć po takim meczu? Nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji. Do momentu czerwonej kartki dla Pogoni mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Ta kartka, zamiast nam pomóc, tylko nam przeszkodziła, bo straciliśmy dwie bramki po kontrach - powiedział po spotkaniu z Pogonią Szczecin Bartosz Slisz.
Kapustka: Jestem bardzo zły
24 kwi 2022
- Fizycznie czuję się bardzo dobrze, ale brakuje mi minut, brakuje mi boiska, bycia piłkarzem, a nie siedzenia i oglądania meczów z perspektywy trybun. Nie jestem jednak zadowolony z tego, co dziś pokazałem. Za mocno uwierzyliśmy, że od momentu gry w przewadze będzie nam łatwiej, a tak nie było - powiedział po spotkaniu z Pogonią Szczecin Bartosz Kapustka.
Wszołek: Nie zasłużyliśmy na porażkę
24 kwi 2022
- Mieliśmy sytuacje, dużo okazji bramkowych, ale brakowało ostatniego podania i trochę szczęścia w szesnastce. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że szacunek dla chłopaków za walkę do końca. Głupio straciliśmy bramki, brakowało koncentracji. Może za szybko chcieliśmy udowodnić, że grając w jednego zawodnika więcej możemy szybko strzelić drugą bramkę. Zabrakło koncentracji, Pogoń wyszła z kontrami i zdobyła dwie bramki, a potem się cofnęła - powiedział po meczu z Pogonią Szczecin Paweł Wszołek.
AD · aktualnosci-inline-1
Grosicki: Odbudowaliśmy się tym meczem
24 kwi 2022
- Nie miałem jeszcze takiej serii w swojej piłkarskiej karierze, 5 meczów z rzędu ze strzelonym golem. Cieszę się, że jest forma strzelecka, ale tych bramek mogło być jeszcze więcej. Zależy mi bardzo na sukcesie dla tego miasta, kibiców, bo to wielka duma i przyjemność grać dla nich. Pokazaliśmy dziś, kim jest Pogoń Szczecin, jaki to jest klub, że będziemy walczyć do ostatniej kolejki. Mamy swoje marzenia, kibice też je mają i będziemy walczyć o ich spełnienie. Wiemy, że zawiedliśmy w meczu z Rakowem, ale dzisiejszym meczem się zbudowaliśmy. Niech się dzieje teraz, co ma się dziać. Jeszcze wiele może się wydarzyć - powiedział po meczu z Legią piłkarz Pogoni Szczecin, Kamil Grosicki.
Mielnik: Końcówka meczu była zbyt emocjonalna
22 kwi 2022
Obuchowicz: Sezon kończymy z podniesionymi głowami
22 kwi 2022
Leliwa: Mecz zafundował nam całą paletę emocji
22 kwi 2022
Szlęzak: Zabrakło nam siatkarskiego szczęścia
22 kwi 2022
AD · aktualnosci-inline-1
Bobrowski: To był bardzo dobry sezon
22 kwi 2022
Wieteska: Mieliśmy dużo pecha
18 kwi 2022
- Mieliśmy dużo pecha. Popełniliśmy jeden błąd, razem z Lindsayem jesteśmy współwinni utraty bramki, musimy to wziąć na siebie. Najpierw ja, potem on mogliśmy się lepiej zachować i na pewno tego gola by nie było. Myślę, że z gry to my byliśmy lepsi, kontrolowaliśmy przebieg spotkania, ale nie wykorzystaliśmy żadnej sytuacji. Dziś w naszym domu schodzimy z boiska pokonani – powiedział po meczu Mateusz Wieteska
Siatkówka
Mielnik: Szkoda, że ten zespół się rozpada. Dziękuję za te dwa lata
16 kwi 2022
- Szkoda, że ten zespół się rozpada. Tego szkoda. Szkoda, że znowu nic się nie dzieje, aby tę drużynę utrzymać. Dziękuję jeszcze raz chłopakom za te dwa lata, dziękuję prezesom za zaufanie i życzę powodzenia, żeby dotrwali, aby ten klub utrzymał się w pierwszej lidze oraz by wszelkie zaległości zostały uregulowane - mówi trener siatkarskiej Legii Mateusz Mielnik. Bezpośrednio po drugim meczu z BBTS porozmawialiśmy krótko ze szkoleniowcem "Wojskowych".
Żakieta: Sezon kończymy z wysoko podniesioną głową
16 kwi 2022
Arkadiusz Żakieta (kapitan Legii): Uważam, że bieżący sezon kończymy z bardzo wysoko podniesioną głową. Zrobiliśmy bardzo dużo dobrego dla pierwszoligowej siatkówki w Legii. Sądzę, że te rozgrywki dobitnie pokazały, że nie grają pieniądze czy organizacja klubów, tylko zawodnicy – ich serce oraz ambicje. To było widać w potyczce w Bielskiem – zespół z bardzo doświadczonymi siatkarzami, który budżetem przewyższa nas trzykrotnie albo i więcej, miał problemy, aby z nami wygrać.
M. Stępień: Nie zakładaliśmy, że zajdziemy tak daleko
16 kwi 2022
AD · aktualnosci-inline-1
Akala: Mamy nadzieję wrócić do Bielska na trzeci mecz
13 kwi 2022
Sumara: Szczęście sprzyjało nam w trzecim secie
13 kwi 2022
Mielnik: Liczę na wsparcie kibiców w naszej hali
13 kwi 2022
Rose: Daliśmy z siebie wszystko
9 kwi 2022
- Nie wiem, czy był to mój najlepszy mecz w Legii, ale czułem się bardzo dobrze - mówi po meczu z Lechem Poznań Lindsay Rose.
Rosołek: Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz
9 kwi 2022
- Wiedzieliśmy, że to będzie trudny, zamknięty mecz. Wydaje mi się, że Lech nie miał wielu dogodnych sytuacji, podobnie jak my. Obie drużyny strzeliły gole po stałych fragmentach gry - powiedział po spotkaniu z Lechem Poznań Maciej Rosołek.
AD · aktualnosci-inline-1
Jędrzejczyk: Zagraliśmy dobre spotkanie
9 kwi 2022
- Oczywiście, przyjechaliśmy tutaj wygrać, ale uważam, że zagraliśmy dobre spotkanie. Przy odrobinie szczęścia i gdyby mecz trwał dłużej, bez tej czerwonej kartki, może udałoby się wygrać. W drugiej połowie trochę rośliśmy w siłę i to było widać. Byliśmy więcej przy piłce i grało nam się dobrze - powiedział po spotkaniu z Lechem Poznań Artur Jędrzejczyk.
Slisz: Musimy docenić ten punkt
9 kwi 2022
- Wiemy z jaką drużyną graliśmy, jedną z trzech drużyn, które walczą o mistrzostwo Polski i na pewno musimy docenić ten punkt, ale przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo i myślę, że z przebiegu meczu możemy być też zadowoleni z jednego punktu. Lekki niesmak może pozostać - powiedział po meczu Bartosz Slisz.
Wieteska: Nie widziałem dziś powera
6 kwi 2022
- Co tu dużo mówić, Raków był lepszy, wygrał. Na początku szybko strzelił bramkę, później i tak kontrolował to spotkanie. Drużyna przeciwna miała więcej klarownych sytuacji, więc nie mamy się nawet jak tłumaczyć. Raków wygrał zasłużenie - powiedział po meczu z Rakowem Częstochowa Mateusz Wieteska.
Rawiak: Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa
4 kwi 2022
Żakieta: Utarliśmy nosa niedowiarkom
3 kwi 2022
Sokołowski: W końcówce było trochę nerwowo
3 kwi 2022
- Czy to był nasz najlepszy mecz w tym sezonie? Trudno powiedzieć. Fragmentami bardzo dobrze to wyglądało i szkoda, że nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji, bo mieliśmy je. Niestety w końcówce była nerwówka. Stworzyliśmy sobie jednak wiele szans i mam nadzieję, że tak będzie w kolejnych meczach - powiedział po meczu Patryk Sokołowski.
Szewczyk: Ośmioletni okres w Legii upłynął mi bardzo szybko
30 mar 2022
B. Stępień: Chcemy utrzymać dobrą passę
30 mar 2022
Żakieta: Musimy szanować wywalczone punkty
30 mar 2022
Mielnik: Jesteśmy zespołem od A do Z
28 mar 2022
Akala: Cieszy nas odniesione zwycięstwo
21 mar 2022
Żakieta: Cechuje nas spokój
21 mar 2022
‹
1
…
21
22
23
…
65
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl