LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYPOWIEDZI POMECZOWE
1941 artykułów
Mielnik: Jestem dumny, że mogę pracować z tym zespołem
21 mar 2022
Wszołek: Czuję niedosyt
19 mar 2022
- Nie czuliśmy się zwycięzcami po bramce na 1-0, bo gra się 90 minut. Zdobyta bramka dodała nam pewności siebie - powiedział po meczu z Rakowem Częstochowa Paweł Wszołek.
Johansson: Nie dopisało nam szczęście
19 mar 2022
- Graliśmy przeciwko silnej drużynie, częściej od nas posiadali piłkę, lecz nasz plan był inny i go realizowaliśmy. Niestety, nie dopisało nam szczęście i straciliśmy gola z rzutu karnego. Przywozimy stąd ważny punkt - powiedział po meczu z Rakowem Częstochowa Mattias Johansson.
AD · aktualnosci-inline-1
Wszołek: Kto imprezuje, wypada z pociągu
15 mar 2022
- Ostatnie nasze mecze nie były piękne do oglądania, ale na szczęście zakończyły się zwycięstwami. 3 punkty były w nich najważniejsze. Oczywiście, lepiej jak dobra gra łączy się z wynikami. Wtedy wszyscy są zadowoleni - powiedział po meczu z Bruk-Betem Paweł Wszołek.
Slisz: Kolejne 3 oczka są najważniejsze
12 mar 2022
- Kontrolowaliśmy to spotkanie. Wygraliśmy skromnie, bo 1-0, ale to zwycięstwo cieszy, bo punktów mamy jak na lekarstwo - powiedział po spotkaniu z Górnikiem Łęczna Bartosz Slisz.
Sokołowski: Najważniejsze są trzy punkty
12 mar 2022
- To był mecz trochę podobny do tego, który rozgrywaliśmy z Górnikiem na Łazienkowskiej. Wygraliśmy tylko jedną bramką, więc do końca było trochę więcej emocji, aby ten wynik utrzymać. Najważniejsze są trzy punkty, tak jak w tamtym meczu najważniejszy był awans. Teraz dalej skupiamy się na swojej robocie - powiedział po meczu Patryk Sokołowski.
Rawiak: Nie wyobrażam sobie, abyśmy nie walczyli do końca
10 mar 2022
Szlęzak: Cieszę się z powrotu na boisko
9 mar 2022
AD · aktualnosci-inline-1
M. Stępień: Nadal liczymy się w walce o play-offy
9 mar 2022
Mielnik: Mój zespół nie odpuści żadnego spotkania
9 mar 2022
Mladenović: Mam nadzieję, że złe chwile już za nami
8 mar 2022
- Nie jesteśmy jeszcze w takim momencie, że możemy złapać oddech. To trzecie zwycięstwo z rzędu, ale niestety znów z rywalem - śmieszne to - ale walczącymi z nami o utrzymanie - mówi Filip Mladenović po meczu ze Śląskiem Wrocław.
Wieteska: Tu trzeba się napieprzać
7 mar 2022
- Kluczowe dziś było, żeby zdobyć 3 punkty. Wiemy, jak ważne to dla nas punkty - powiedział po meczu ze Śląskiem Wrocław Mateusz Wieteska.
Nawrocki: Zrobiliśmy krok do przodu
3 mar 2022
- Czujemy się już spokojniej. Wygraliśmy mecz z Wisłą, co dało nam pewność siebie i teraz to wykorzystaliśmy. W pierwszej połowie mieliśmy pełną kontrolę, w drugiej połowie nieco przysnęliśmy, ale cały czas byliśmy lepszą drużyną - powiedział po spotkaniu z Górnikiem Łęczna obrońca Legii, Maik Nawrocki.
AD · aktualnosci-inline-1
Gol: Nie stworzyliśmy wielu sytuacji
2 mar 2022
- Mieliśmy kilka stałych fragmentów gry, ale nie udało nam się ich wykorzystać. Z gry nie stworzyliśmy sobie zbyt wielu sytuacji - powiedział po meczu Pucharu Polski piłkarz Górnika Łęczna, Janusz Gol.
Wszołek: Nie chcę wybiegać w przyszłość
2 mar 2022
- Każde zwycięstwo buduje drużynę, nieważne czy w Pucharze Polski. Wiadomo jednak, że w pucharze jest ciężej, bo jest tylko jeden mecz - powiedział po spotkaniu z Górnikiem Łęczna Paweł Wszołek.
B. Stępień: Straciliśmy impet
2 mar 2022
Gomułka: Zaważyła zagrywka
2 mar 2022
Miszta: Miałem kontrolę nad piłką, to był faul
26 lut 2022
- Nie baliśmy się tego meczu. Czy to było coś więcej niż trzy punkty? Tak, bardzo ważne było dla nas zwycięstwo. Fajnie, że udało nam się strzelić w samej końcówce spotkania. Cieszymy się, że wygraliśmy - powiedział po meczu Cezary Miszta.
AD · aktualnosci-inline-1
Wieteska: Zasługiwaliśmy na zwycięstwo
26 lut 2022
- Na pewno był to jeden z moich najważniejszych goli. W decydującym momencie udało mi się zdobyć decydującą bramkę, więc cieszę się ja, cieszy się drużyna. Z pewnością bardzo tego potrzebowaliśmy, jest... naprawdę spoko – powiedział po meczu Mateusz Wieteska.
Miszta: Walczymy o każdy centymetr boiska
19 lut 2022
- Chcieliśmy wygrać to spotkanie, odbudować się i iść w górę tabeli. Musicie wiedzieć, że bardzo chcemy - powiedział po meczu z Bruk-Betem Cezary Miszta.
Abramowicz: Wygrana stanowiła loterię
16 lut 2022
Bobrowski: Motywują nas wygrywane mecze i zdobywane punkty
16 lut 2022
Mielnik: Gramy bardzo dobrze
16 lut 2022
Sokołowski: Wiele osób w nas zwątpiło
13 lut 2022
- Nasza gra musi być zdecydowanie lepsza. Wierzę dalej w tę drużynę. Wiele osób już w nas zwątpiło przed startem, teraz po porażce zwątpią kolejni, ale ja nadal wierzę. Stać nas na dobrą grę i zrobimy wszystko, żeby w następnym meczu zagrać tak, żeby wygrać - mówi po spotkaniu z Wartą Poznań Patryk Sokołowski.
Wszołek: Nie czas na świętowanie
5 lut 2022
- Nie wyobrażałem sobie konkretnego przebiegu tego meczu. Bardziej koncentrowałem się, abyśmy wygrali spotkanie. Jestem tutaj tydzień, ale widać, że każdy bardzo ciężko pracuje. Atmosfera jest bardzo dobra i każdy z nas chce się podnieść z tej trudnej sytuacji. Było widać na boisku, że poradziliśmy sobie z obecną sytuacją i odnieśliśmy zwycięstwo. Bardzo się cieszę, że miałem swój wkład w tę wygraną, bo bardzo dobrze się tutaj czuję - powiedział po meczu z Zagłębiem Lubin strzelec jednej z bramek, Paweł Wszołek.
Obuchowicz: Będziemy walczyć o każdy punkt
1 lut 2022
Sumara: Rywale prezentowali się lepiej od nas
1 lut 2022
Tomczak: Chcemy wygrywać i walczyć o play-offy
1 lut 2022
Mielnik: Musimy twardo stąpać po ziemi
30 sty 2022
Abramowicz: Punkty są niesłychanie ważne
19 sty 2022
‹
1
…
22
23
24
…
65
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl