LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYPOWIEDZI POMECZOWE
1941 artykułów
Trener o sparingu
Vuković: Praca, którą wykonujemy, ma sens
19 sty 2020
- Był to wartościowy sparing, bo naszym rywalem był zespół z wysokiej półki. Taki przeciwnik budzi w zawodnikach respekt, zmusza do koncentracji oraz do właściwego podejścia, a takie dzisiaj mieliśmy. Było w naszej grze kilka dobrych momentów oraz tych gorszych, co jest normalne. Jesteśmy po tym meczu zadowoleni, ale mamy nad czym pracować. Wiemy, że praca którą wykonujemy, ma sens – powiedział po sparingu z Dynamem Kijów Aleksandar Vuković.
Trzciński: Cel został zrealizowany
19 sty 2020
- Mecz wygraliśmy za dwa punkty, a nie za trzy, jednak jesteśmy zadowoleni. Przed spotkaniem zakładałem zwycięstwo, więc cel został zrealizowany. Przegrywaliśmy 0-2, spotkanie wydawało się już stracone. Teraz możemy się cieszyć – powiedział po meczu trener Kamil Trzciński.
Stępień: Wróciliśmy z dalekiej podróży
19 sty 2020
- W pierwszych dwóch setach nasz rywal postawił bardzo wysokie warunki, jednak my nie graliśmy źle. Ciężko było ich przełamać, właściwie pierwsze dwa sety toczyły się punkt za punkt z lekką przewagą MOS-u. Dopiero w trzecim secie coś się zmieniło, dużo dały nam rotacje w składzie, chłopaki z ławki dali radę. Po przełamaniu było już łatwiej, ale był to naprawdę dobry mecz – powiedział po meczu z MOS-em Maciej Stępień.
AD · aktualnosci-inline-1
Michalak: Dzieliliśmy się piłką
13 sty 2020
- Podeszliśmy do tego meczu z wiarą, pomimo to że Twarde Pierniki Toruń są na drugim miejscu, to liczyliśmy na zwycięstwo. Mieliśmy dobre nastawienie w ataku, było dużo pozytywnej energii. Dzieliliśmy się piłką, korzystaliśmy z tego jak nasz rywal grał w obronie. W drugiej połowie dołożyliśmy dobrą grę w defensywie, co pomogło nam wypracować przewagę, a później ją utrzymać – powiedział po meczu Michał Michalak.
Konopatzki: Fajnie jest wrócić do Legii
13 sty 2020
- Zagraliśmy, tak jak wcześniej ustaliliśmy. W obronie byliśmy agresywni, a ofensywie pewni. W trzeciej kwarcie udało nam się zbierać łatwe piłki, po czym rzuciliśmy kilka celnych trójek. Później było już łatwiej. Zwycięstwo cieszy – powiedział po meczu Mariusz Konopatzki.
Trzciński: Zachowaliśmy się jak bokser
10 sty 2020
Szczucki: Nie potrafimy rozegrać dobrego spotkania we własnej hali
10 sty 2020
Stępień: Trzy punkty są na wagę złota
6 sty 2020
- Jest to dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Cieszymy się, że doszło do niego teraz oraz bez straty seta. Nie ma co ukrywać, że ostatnie mecze nam nie wychodziły, przez co do głowie wkradła się niepewność. Z Metrem zagraliśmy bardzo pewnie, a w naszej grze było sporo radości. W tabeli wciąż jesteśmy w ciężkiej sytuacji, jednak te trzy punkty są na wagę złota – powiedział po meczu Maciej Stępień.
AD · aktualnosci-inline-1
Tomczak: Coś się ruszyło
6 sty 2020
- W końcu zagraliśmy lepiej, wreszcie bez straty seta wygraliśmy mecz, a ta sztuka wcześniej wychodziła nam tylko trzy razy. Widać było u nas wiarę, chęć do gry oraz agresję. Coś się ruszyło i teraz będzie lepiej - powiedział po meczu z Metrem Bartosz Tomczak.
Obuchowicz: Tego nam brakowało
6 sty 2020
- Spotkanie było zdecydowanie po naszej stronie. Zagraliśmy równo w każdym elemencie, byliśmy stabilni w zagrywce. Atmosfera była również dobra, dzięki czemu wszystko się łączyło w jedną całość. Tego nam brakowało w poprzednich meczach – powiedział po meczu z Metrem Tomasz Obuchowicz.
Linowski: Musimy przez to przejść
5 sty 2020
- Zawiodła skuteczność, jeśli w domu rzucamy czternaście punktów za trzy to ciężko wygrać mecz. Dodatkowo oddaliśmy strefę pod koszową przed czym przestrzegał nas Tene. Nasz rywal rzucił wiele łatwych punktów, często sam lay up mieli już wolny pod koszem - powiedział po meczu Adam Linowski.
Trzciński: Wierzę, że najgorszy moment sezonu jest już za nami
25 gru 2019
Kamil Trzciński (trener Legii): Jestem zadowolony z zespołu, że pomimo ostatnich przegranych spotkań potrafiliśmy zmotywować się i walczyć do końca o zwycięstwo. Można powiedzieć, że wygrana w Spale była planowana, lecz wyniki meczów w naszej grupie drugiej ligi dowodzą, że każdy z każdym jest w stanie wygrać i nie ma łatwych spotkań. W pojedynku z SMS PZPS II bardzo dobrze zaprezentował się nasz podstawowy atakujący Arek Żakieta. Wierzę, że za nami jest już najgorszy moment sezonu i że wrócimy na dobrą drogę. Drużyna bardzo dobrze pracuje na treningach, nie brakuje motywacji, każdy „pali się” do gry w szóstce. Niestety, ostatnie porażki podkopały naszą pewność siebie, spowodowały trochę nerwowości i sportowej złości, co przekładało się na kolejne mecze w negatywny sposób. Trenujemy już w 15, bowiem po kontuzji wrócił nasz podstawowy środkowy Tomasz Obuchowicz. Bardzo wierzę w nasz zespół i zapraszam do kibicowania w nowym roku.
Matczak: Nie był to udany mecz
21 gru 2019
- To nie było nasze spotkanie. Momentami graliśmy nieco lepiej, ale nie był to udany mecz. Wynik pokazuje, że Śląsk bardzo pewnie zwyciężył w tym pojedynku – powiedział po meczu Filip Matczak. - W pewnym momencie doprowadziliśmy do remisu, ale ostatecznie podjęliśmy kilka złych decyzji. Chcieliśmy wyjść na prowadzenie i niestety nie wyszło. Mogły zadecydować nawet szczegóły. Wygrana na pewno pomogłaby się nam przełamać. Każde zwycięstwo daje pozytywny impuls. Teraz pozostaje myśleć o spotkaniu ze Startem Lublin.
AD · aktualnosci-inline-1
Trzciński: Za bardzo chcemy
21 gru 2019
- Nastawialiśmy się na korzystną grę, nie mówię o wyniku. Jesteśmy w dużym dołku, przegrywamy kolejny mecz z rzędu, co źle wpływa na zespól. Chleliśmy powalczyć, a po cichu liczyliśmy, że uda nam się urwać punkcik lub dwa sety. W pierwszym secie zagraliśmy bardzo fajnie, gdybyśmy powtórzyli to później to mogłoby to wyglądać inaczej. Nie wystarczyło nam siły mentalnej na drugi i trzeci set – powiedział po meczu trener Kamil Trzciński.
Kante: Nie szukamy wymówek
21 gru 2019
- Myślę, że w pierwszej połowie nie zagraliśmy najlepiej. Podczas niej kontrolowaliśmy jednak mecz. Po zmianie stron to się zmieniło. Było nam trudno stworzyć sobie jakąkolwiek sytuację do zdobycia bramki. Z kolei Zagłębie zaczęło grać lepiej. Częściej byli w posiadaniu piłki, a my nic z tym nie potrafiliśmy zrobić - mówi po piątkowym meczu Jose Kante.
Kostorz: Dobrze zaczęliśmy mecz
21 gru 2019
- Dobrze zaczęliśmy mecz, prowadziliśmy grę. W drugiej połowie oddaliśmy trochę pola przeciwnikom, czego efektem były dwa stracone gole - powiedział po meczu z Zagłębiem Kacper Kostorz
Astiz: Słaba druga połowa
21 gru 2019
- Dzisiaj nie zagraliśmy najlepszego meczu. Żałujemy, bo w ostatnich tygodniach dobrze się prezentowaliśmy. Chcieliśmy rok zakończyć zwycięstwem... W pierwszej połowie nie graliśmy źle, ale w drugiej już słabiej i Zagłębie to wykorzystało - powiedział po meczu Inaki Astiz.
Stępień: Jesteśmy trochę rozkojarzeni
17 gru 2019
- Bardzo dobrze weszliśmy w ten mecz, BAS psuł więcej zagrywek niż my. Bardzo niewiele zabrakło nam aby wygrać pierwszy set, który mógłby być decydujący w całym meczu. Później nasza gra się nieco posypała, drugi set wyglądał znacznie gorzej. W trzecim wróciliśmy do swojej niezłej gry, jednak niewiele zabrakło. Na pewno nie można odmówić nam walki – powiedział po meczu Bartosz Stępień.
AD · aktualnosci-inline-1
Grzegorzewski: BAS nas przytłoczył
17 gru 2019
- BAS to lider naszej grupy, nie przegrał dotychczas żadnego meczu. W rywalizacji z nami również pokazał się z bardzo dobrej strony. U nas zabrakło pewności siebie, choć pierwszy set w naszym wykonaniu wyglądał naprawdę dobrze. Chcieliśmy wygrać ten mecz, jednak popełniliśmy sporo błędów indywidualnych oraz BAS nas przytłoczył, wszystko to wpłynęło na nasza porażkę – powiedział po meczu Bartosz Grzegorzewski.
Balasz: Teraz nastąpi zwyżka formy
16 gru 2019
- Mecz nie poszedł po naszej myśli, jednak było widać że coś ruszyło. Pomijając naszą passę przegranych spotkań, to byliśmy mocno zaangażowani i wierzyliśmy do końca w to, że damy rady. Jednak sport jest taki, że nie zawsze się wygrywa – powiedział po meczu Filip Balasz.
Vesović: Szkoda nadchodzącej przerwy
14 gru 2019
- Dzisiaj grało nam się bardzo dobrze, osiągnęliśmy fajny wynik. Myślę, że nasza wygrana jest zasłużona. Naszym celem była kontrola meczu od pierwszej minuty. Chcieliśmy dużo grać piłką. Stworzyliśmy sobie kilka okazji i wykorzystaliśmy niemal wszystkie - stwierdził po meczu z Wisłą Marko Vesović.
Cafu: Jestem szczęśliwy z powrotu
14 gru 2019
- Czuję się bardzo dobrze. Ominęło mnie kilka spotkań, ale teraz jestem szczęśliwy, że mogę wrócić na boisko. Bardzo dziękuję trenerowi, zawodnikom i fizjoterapeutom za to, że podtrzymywali mnie na duchu podczas mojej rehabilitacji - mówi po swoim powrocie po kontuzji Cafu.
Kostorz: Jarek i Jose to duet na miarę lidera
14 gru 2019
- Bardzo dobrze weszliśmy w mecz. Naszym założeniem było to, aby nie dać przeciwnikowi się rozegrać. Na boisku staramy się grać z lekkością. Jeżeli dobrze pracujemy nad tym na treningach, to potem wychodzi to podczas spotkania, co było widać dzisiaj - powiedział po meczu z Wisłą Płock Kacper Kostorz.
Golla: Legia zagrała dobrze w defensywie
8 gru 2019
- Niewykorzystany karny mocno zaważył na przebiegu całego meczu. Oczywiście nie chcemy zwalać winy na Roberta. Wydaje mi się, że mało mieliśmy takich klarownych sytuacji, a Legia zagrała dobrze w defensywie – powiedział po meczu Wojciech Golla.
Kante: Dla nas to był najtrudniejszy mecz
8 gru 2019
- Nie wiem czy to był nasz najlepszy mecz wyjazdowy, ale z całą pewnością był najtrudniejszy. Mówię tutaj nie tylko o rywalu, ale również o pogodzie i warunkach do gry. Po pierwsze połowie prowadziliśmy 1-0, chociaż mogliśmy równie dobrze przegrywać - niewykorzystany rzut karny mocno wpłynął na wynik. W drugiej połowie stworzyliśmy sobie więcej bramkowych okazji. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że musimy poprawić naszą grę, ponieważ w przeciwnym wypadku Śląsk może nas pokonać - powiedział po ostatnim gwizdku Jose Kante.
Karbownik: Mamy największy potencjał ze wszystkich drużyn
8 gru 2019
- Wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku. Mieliśmy problemy w pierwszej połowie, jednak na drugą część meczu wyszliśmy z innym nastawieniem. Pokazaliśmy, że jesteśmy lepsi – powiedział po meczu Michał Karbownik.
Wszołek: Radek wybronił nam mecz
8 gru 2019
- Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz. Początek spotkania to pokazał. W naszej grze było sporo nerwowości - sam zawiniłem przy rzucie karnym dla Śląska. Można powiedzieć, że ten mecz wybronił nam Radek. To był punkt zwrotny. Później graliśmy lepiej, tworzyliśmy sobie sytuacje, co ostatecznie zakończyło się wynikiem 3-0 - powiedział po spotkaniu ze Śląskiem Paweł Wszołek.
Phillipps: Myślę, że to był mój ostatni mecz
3 gru 2019
- To było zasłużone zwycięstwo Piasta. Staraliśmy się grać jak najlepiej, ale wygrała drużyna lepsza. To cenne doświadczenie dla naszych młodszych zawodników. Zobaczyli ile im brakuje, aby grać na wyższym poziomie. Myślę, że to była dla nich ciekawa przygoda i szkoda, że już się zakończyła - powiedział po meczu z Piastem Gliwice Chris Phillips.
Stolarski: Dałem z siebie 120%
3 gru 2019
- Powrót na boisko bardzo mnie cieszy. Przytrafiła mi się kontuzja, potem nie grałem, bo drużyna dobrze funkcjonowała. Najważniejszy jednak jest awans do następnej rundy – powiedział po meczu Paweł Stolarski.
Cierzniak: Staramy się naśladować najlepszych
3 gru 2019
- Poważnie oraz profesjonalnie podeszliśmy do meczu z Górnikiem. Takie spotkania nie są łatwe, więc myślę że można pochwalić zespół. Nawet pomimo murawy, która była w słabym stanie zagraliśmy dobre zawody – powiedział po meczu Radosław Cierzniak.
‹
1
…
30
31
32
…
65
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl