LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYPOWIEDZI POMECZOWE
1941 artykułów
Karbownik: Nie zlekceważyliśmy Górnika
3 gru 2019
- Od początku spotkania graliśmy dobrze. Pokazaliśmy naszym rywalom, że przyjechaliśmy po wygraną. Nie zlekceważyliśmy Górnika, ponieważ żadnej drużyny nie można lekceważyć. Od pierwszej minuty byliśmy skoncentrowani - powiedział po ostatnim gwizdku meczu z Górnikiem Michał Karbownik.
Kovacević: Wynik jest za wysoki
30 lis 2019
- Po trzech dobrych meczach, w których nie straciliśmy gola, dzisiaj daliśmy sobie wbić aż cztery. Myślę, że wynik końcowy nie oddaje w zupełności przebiegu tego spotkania. Pierwsze kilkanaście minut graliśmy dobrze, ale potem po wejściu na boisku Jose Kante wszystko się zmieniło. Od tego momentu wszystko było negatywne - twierdzi po przegranym meczu kapitan Korony Adnan Kovacević.
Gwilia: Cel? Szybki powrót na pierwsze miejsce
30 lis 2019
- Początek meczu nie był dla nas łatwy, ale potem bardzo ładną bramkę zdobył Luquinhas. Kłopoty miał Arvydas, który źle się czuł. Najważniejsze jednak, że później każdy zaczął grać lepiej. W drugiej połowie zagraliśmy już zdecydowanie lepiej - powiedział Walerian Gwilia po meczu z Koroną.
AD · aktualnosci-inline-1
Karbownik: Przespaliśmy początek
30 lis 2019
- Pierwsze piętnaście minut było bardzo złe w naszym wykonaniu. Nie weszliśmy dobrze w mecz, po prostu przespaliśmy początek. Potem jednak z każdą minutą czuliśmy się coraz mocniejsi i dominowaliśmy nad przeciwnikiem. W każdym meczu chcę pokazywać się z jak najlepszej strony. Muszę na skrzydle robić przewagę w ofensywie i właśnie tak staram się grać na boisku - mówi Michał Karbownik.
Lewczuk: Dyktowaliśmy warunki po strzelonym golu
30 lis 2019
- Korona przyjechała pokazać się z dobrej strony, ale to my strzeliliśmy bramkę na 1-0 po fajnej akcji i super strzale Luquinhasa. Od tego momentu gra się uspokoiła i zaczęliśmy dyktować warunki. W każdym meczu chcemy zagrać dobrze, chociaż nie zawsze nam się to udaje. Cieszymy się, że z Koroną zwyciężyliśmy, bo pomimo dużej liczby strzelonych goli zawsze najważniejsze są trzy punkty - powiedział po sobotnim spotkaniu Igor Lewczuk.
Trzciński: Spodziewaliśmy się więcej po naszej grze
24 lis 2019
- Gra opierała się na końcówkach, jednak my je przegrywaliśmy. Nie jesteśmy zadowoleni z tego meczu oraz z całokształtu naszej gry. Nie powinniśmy doprowadzać do takich nerwowych końcówek, tylko wcześniej rozstrzygać sety na naszą korzyść, tak jak to było na początku sezonu. Uważam, że nie tylko przegrywaliśmy w końcówkach, ale również w poszczególnych elementach. Na pewno spodziewaliśmy się więcej po naszej grze . Powiedział po meczu trener Kamil Trzciński.
Żakieta: Nie najlepsza pierwsza runda w naszym wykonaniu
24 lis 2019
- Ciężko podsumować mecz, w którym gramy źle, nawet jak wygrywaliśmy kilkoma punktami to rywal nas doganiał. W końcówce nie wykorzystaliśmy swoich szans, ja też nie popisałem się w drugim secie, bo zepsułem decydującą zagrywkę. W trzecim secie prowadziliśmy, jednak nastąpiła zmiana u naszego przeciwnika i zawodnik, który wszedł dwukrotnie zagrał „asy serwisowe”. My nie potrafiliśmy w końcówkach brać ciężaru na siebie, tylko czekaliśmy na ruch rywala, który to wykorzystał i wygrał – powiedział po meczu Arkadiusz Żakieta
Sutryk: Forma nam nie dopisuje
24 lis 2019
- Jak sam wynik wskazuje, mecz nie potoczył się po naszej myśli. Przed nami kolejka przerwy więc na pewno chcieliśmy stworzyć sobie większy bufor w tabeli. Nie jestem pewny jak teraz wygląda tabela, a wiem że z Metrem i Augustowem jesteśmy blisko. Były nawet mecze przegrane przez nas w których pokazaliśmy się z lepszej strony niż w rywalizacji z Augustowem. Niestety mam wrażenie, że forma nam nie dopisuje ostatnimi czasy. Nie spodziewaliśmy się łatwego meczu, sama ich pozycja w tabeli pokazywała, że trzeba na nich uważać. Szkoda, że wszystkie sety skończyły w miarę wyrównanie, a jednak żadnego nie wygraliśmy. Na pewno w rundzie rewanżowej będzie trzeba się zebrać i pokazać swoją siłę, którą mieliśmy na początku sezonu - powiedział po meczu Jakub Sutryk.
AD · aktualnosci-inline-1
Novikovas: Musimy być skuteczniejsi
23 lis 2019
- Mieliśmy więcej sytuacji niż Pogoń, jednak nie wykorzystaliśmy ich. "Portowcy" zdołali zdobyć trzy bramki i wygrać. Musimy być skuteczniejsi – powiedział po meczu z Pogonią Szczecin Arvydas Novikovas. - Dante Stipica pomógł Pogoni w zwycięstwie, jednak to my powinniśmy wykorzystać swoje szanse. Musimy nad tym popracować.
Karbownik: Wygrana Pogoni nie jest zasłużona
23 lis 2019
Po tej serii zwycięstw oczekiwania były większe. Takie mecze się zdarzają, musimy się jak najszybciej podnieść - powiedział po meczu z Pogonią Szczecin Michał Karbownik. - W każdym meczu stwarzamy sobie sytuacje, jednak kwestia jest taka czy strzelimy czy nie - dziś się nie udało. Dante Stipica zdecydowanie pomógł Pogoni w tym zwycięstwie.
Vesović: Musimy poprawić grę w obronie
23 lis 2019
- Stworzyliśmy sobie wiele okazji, szczególnie w pierwszej połowie. Zabrakło nam skuteczności i koncentracji w kluczowych momentach, dlatego nie udało nam się strzelić gola. Najważniejszy moment spotkania był wówczas, kiedy Pogoń zdobyła pierwszą bramkę. Od tego momentu spotkanie wyglądało zupełnie inaczej - mówi po przegranym meczu z Pogonią Marko Vesović.
Niezgoda: Zdecydowała dyspozycja dnia
23 lis 2019
- Dzisiaj zabrakło nam jakości w każdym elemencie. Super, że stwarzamy sytuacje, ale to nie są zdobyte bramki. Jeżeli nie wykorzystujesz swoich szans, to nic z tego nie masz. Trudniej jest strzelić pięć bramek Pogoni niż trzy zespołowi z dolnej części tabeli. Dyspozycja dnia zadecydowała. Pogoń miała w tym przypadku przewagę, byli lepiej dysponowani, co wykorzystali i skarcili nas - powiedział po sobotnim meczu Jarosław Niezgoda.
Brandon: Pojedynek w pucharach był dla nas nauczką
12 lis 2019
- To było fantastyczne spotkanie, podczas którego mieliśmy wprawdzie kilka wzlotów i upadków, ale ostatecznie, dzięki temu, że trzymaliśmy się razem i walczyliśmy z przeciwnościami losu, udało nam się je rozstrzygnąć na swoją korzyść. Dlaczego tak się zadziało? To po prostu koszykówka. Mierzyliśmy się z dobrym zespołem, który trafiał kosze. King miał momenty dobrej gry, my również je mieliśmy - między innymi w końcówce, która pozwoliła nam wypracować przewagę nad rywalami. Na tym to polega - powiedział po wygranej z Kingiem Drew Brandon.
AD · aktualnosci-inline-1
Novikovas: Daliśmy z siebie 100%
9 lis 2019
- Nie było nam łatwo. Pracowaliśmy i na boisku daliśmy z siebie sto procent. Zagraliśmy dobrze i dlatego strzeliliśmy tak dużo goli. Oglądaliśmy poprzednie mecze Górnika, który w pierwszych kwadransach grał dobrze, byliśmy więc wtedy bardzo uważni - mówi po ostatnim gwizdku z Górnikiem Arvydas Novikovas.
Bochniewicz: Jest nam wstyd
9 lis 2019
- Trudno odnieść się do takiego spotkania. Kiedy przegrywasz w takich rozmiarach, to można powiedzieć, że zabrakło ci wszystkiego. Zagraliśmy niezłą pierwszą połowę, a przegrywamy aż 1-5. Jest nam trochę wstyd przez taki rezultat - mówi Paweł Bochniewicz z Górnika.
Wszołek: Szacunek dla drużyny
9 lis 2019
- Najważniejsze jest to, że ostatnio wygrywamy, a to zasługa całej drużyny. Cieszę się, że mogłem w tych spotkaniach pomóc, zdobywając bramki. Szacunek należy się jednak całemu zespołowi. Zawsze wychodzę na boisko z założeniem, żeby dać z siebie wszystko. Chcę grać jak najlepiej z korzyścią dla zespołu. Fajnie, że ostatnio to wychodzi - powiedział po meczu z Górnikiem Paweł Wszołek.
Martins: Wiedziałem, że będzie czerwona kartka
3 lis 2019
Andre Martins: Jeśli spojrzymy na wynik, możemy pomyśleć, że to był najtrudniejszy mecz w ostatnim czasie. Jednak jeśli spojrzymy na naszą grę, to trzeba powiedzieć, że kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Byliśmy lepszym zespołem, który stworzył sobie kilka okazji i mógł zdobyć więcej niż jedną bramkę. Aczkolwiek tak to czasami w piłce bywa. Wygraliśmy i to jest najważniejsze.
Wieteska: Musieliśmy być skoncentrowani
3 lis 2019
Mateusz Wieteska: Cieszymy się, że notujemy czwarte zwycięstwo z rzędu. Widać, że ostatnie wygrane dały nam pewność siebie. Kontynuujemy to, co zaczęło się od meczu z Lechem i dziś są tego efekty. Wiem, że ostatnio zdobywaliśmy sporo bramek, ale nawet wygrywając 1-0 dostaje się trzy punkty. To się liczy.
AD · aktualnosci-inline-1
Niezgoda: Najcięższy mecz w ostatnim czasie
3 lis 2019
Jarosław Niezgoda: Na pewno bardziej mi odpowiada rola pierwszego napastnika i grać od początku meczu, ale teraz taką mam rolę i nie ma na co się obrażać. Zresztą jestem typem zawodnika, który potrafi odmienić losy spotkania kiedy potrzeba jednego lub dwóch trafień. Nie mieliśmy okazji zagrać z Jose przez całe zawody, ale w ostatnim czasie mieliśmy wspólne momenty, zarówno z Lechem, jak i z Wisłą Kraków. Dobrze mi się z nim współpracuje, bo lubi cofnąć się po piłkę. Z kolei ja wolę polować w polu karnym.
Rudol: Musimy wyciągnąć pozytywy
31 paź 2019
- Szkoda straconego trzeciego gola po stałym fragmencie... To jest jednak Legia, a my jesteśmy w drugiej lidze, więc chcemy wyciągnąć z tego wszystkiego pozytywy. Pokazaliśmy charakter i przeciwstawiliśmy się Legii. Grając u siebie przy takiej publiczności, to wierzy się cały czas, że może wygrać. Trochę byliśmy zdekoncentrowani na początku drugiej połowy, dlatego straciliśmy dwa gole - mówi Sebastian Rudol.
Wszołek: Łódź to trudny teren
31 paź 2019
- Cieszy awans do następnej rundy, bo to był nasz cel. Do czasu rzutu karnego dla Widzewa kontrolowaliśmy mecz. Po zdobyciu drugiego gola trochę się rozluźniliśmy, ale potem pokazaliśmy charakter i wygraliśmy. Trudno mi powiedzieć, z czego wynikało to rozluźnienie. Powinniśmy jednak zachować koncentrację dłużej - powiedział po meczu z Widzewem Paweł Wszołek.
Cierzniak: Tęsknię za takimi meczami
30 paź 2019
- Byłem bardzo zbudowany atmosferą na trybunach. Przyznam szczerze, że tęsknię za takimi meczami. Chciałbym, żeby było ich w Ekstraklasie więcej. Fajnie, że mogliśmy zagrać bardzo dobry mecz na tak pięknym obiekcie i przy takiej fantastycznej atmosferze. Straciliśmy kontrolę meczu na jakiś czas - myślę, że trochę na własną prośbę. Uważam, że powinniśmy spotkanie rozstrzygnąć już w pierwszej połowie, a potem grać tylko spokojnie - mówi Radosław Cierzniak.
Lewczuk: Niepotrzebne nerwy
30 paź 2019
- Głupio zachowałem się przy rzucie karnym dla Widzewa. To było całkowicie niepotrzebne. To dla nas dobra nauczka, bo wszystko się dobrze skończyło, chociaż wcale nie musiało. Na szczęście wygraliśmy i po prostu trzeba teraz z tego wyciągnąć wnioski. Widzew dostał wiatr w żagle po strzelonym golu, ale tak to jest, kiedy gra się przed własną publicznością. Kibice ich ponieśli, to dla nich był mecz szczególny. Wiemy ile ta wygrana znaczy dla naszego klubu i naszych kibiców - powiedział po spotkaniu z Widzewem Igor Lewczuk.
Karbownik: Zgubiliśmy koncentrację
30 paź 2019
- Cieszy dobry początek drugiej połowy w naszym wykonaniu, ale potem zgubiliśmy koncentrację, przez co pod koniec zrobiło się nerwowo. W pierwszych 45 minutach mieliśmy kilka stuprocentowych okazji, które mogliśmy wykorzystać i zamknąć mecz - powiedział po końcowym gwizdku Michał Karbownik na antenie Polsat Sport.
Finke: Musimy przykładać większą wagę do szczegółów
30 paź 2019
- To dość frustrujące, że do tej pory nie odnieśliśmy zwycięstwa w spotkaniu ligowym. Nie słyszę również pozytywnych głosów odnośnie naszej gry w poprzednim meczu [w konfrontacji pucharowej – przyp. LL!]. Trzeba jednak otwarcie przyznać, że w pojedynku z Radomiem nie zagraliśmy dobrze i ponieśliśmy kolejną, dołującą porażkę - powiedział po piątej porażce Michael Finke.
Piłkarze Wisły po meczu: Skompromitowaliśmy się
27 paź 2019
Łukasz Burliga: Tak, skompromitowaliśmy się dzisiaj. Nie przypominam sobie, żebym przegrał w życiu aż 0-7, a już na pewno nie na poziomie seniorskim. Wypada tylko wziąć się w garść, trenować, trenować i... jeszcze raz trenować, zdobyć punkty w kolejnym meczu. To jedyna droga, żeby wyjść z tej sytuacji. To, co zrobiliśmy dzisiaj to nawet nie da się tego skomentować.
Kante: To jest dla mnie dobry moment
27 paź 2019
Jose Kante: To pierwszy mój hattrick w dorosłej piłce i przyznam, że czuję się świetnie. Zresztą cała drużyna jest zadowolona, ponieważ zasługiwaliśmy na to zwycięstwo. Jestem dobrze przygotowany fizycznie oraz czuję się pewnie z piłką przy nodze. Dla napastnika najważniejsza jest pewność siebie oraz zaufanie od trenera, a co za tym idzie minuty na boisku. Z pewnością jest to dla mnie dobry moment.
Novikovas: Bramki dodają pewności
27 paź 2019
Arvydas Novikovas: Przed meczem najważniejsze było to, żeby zdobyć po prostu trzy punkty. Jednak nikt się nie spodziewał, że wygramy aż 7-0. Niemniej, cieszymy się z tak okazałego zwycięstwa. Szybko zdobyty gol, to ważny aspekt każdej rywalizacji. Kluczowe jest to, żeby kontynuować dobrą grę z początku spotkania i dawać z siebie 100 procent do ostatniego gwizdka sędziego. Tak dzisiaj było.
Karbownik: Efekty pracy na treningach
27 paź 2019
- Podchodziliśmy do tego meczu jak do każdego innego. Codziennie pracujemy na treningach i dzisiaj były tego efekty. Od początku do końca graliśmy konsekwentnie, prezentowaliśmy się dobrze, więc to też nie jest tak, że wynik był spowodowany przede wszystkim słabością Wisły. Chcieliśmy wyjść i dać z siebie wszystko - powiedział po wygranej z Wisłą Michał Karbownik.
Obuchowicz: Zacięliśmy się w połowie drugiego seta
22 paź 2019
‹
1
…
31
32
33
…
65
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl