LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYPOWIEDZI POMECZOWE
1941 artykułów
Szczucki: Niesmak po kontrowersyjnej decyzji sędzów
5 kwi 2019
Pazgan: Nie obawiamy się konfrontacji z Białymstokiem
4 kwi 2019
Piłkarze Jagiellonii o meczu z Legią
4 kwi 2019
Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok): Mecz w naszym wykonaniu nie wyglądał źle. Do pierwszej bramki bardzo dobrze graliśmy piłką, jedynie nie umieliśmy wykorzystać naszych szans jakie mieliśmy. Przy 0-0 mieliśmy swoje okazje, byłoby nam łatwiej grać gdybyśmy je wykorzystali. Legia była od nas skuteczniejsza, zdobyła gola do szatni, ciężko było po tym ciosie nam się podnieść.
AD · aktualnosci-inline-1
Hamalainen: Wyglądaliśmy solidnie
4 kwi 2019
- Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, zdobyliśmy pierwsi bramkę, dzięki czemu zyskaliśmy pewność siebie. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Jagiellonii, jednak wynikało to z tego, że nie pozwoliliśmy naszemu rywalowi na zbyt wiele – powiedział po meczu z Jagiellonią Kasper Hamalainen.
Piłkarze Wisły o meczu z Legią
31 mar 2019
Marko Kolar (Wisła Kraków): To był dla nas bardzo ważny mecz. Potrzebowaliśmy trzech punktów, aby awansować do pierwszej ósemki. Jesteśmy w dobrej formie, dzisiaj byliśmy skupieni na swojej grze. Nie przejmowaliśmy się tym, co pokaże Legia.
Cierzniak: Wyciągniemy wnioski z tej porażki
31 mar 2019
- Dobrze weszliśmy w drugą połowę. Przejęliśmy kontrolę i stworzyliśmy kilka sytuacji. Szkoda, że nie udało się zdobyć kontaktowego gola. Żałuję, że słabo zaczęliśmy cały mecz. Wierzę, iż to był jedynie wypadek przy pracy. Starałem się zrobić, co mogłem przy straconych bramkach. Zazwyczaj bramkarz najbardziej obrywa, bo to on wyciąga piłkę z siatki. Takie mecze dają dużo pokory. Mam nadzieję, że wyciągniemy z tego wnioski na przyszłość - mówi Radosław Cierzniak po meczu z Wisłą Kraków.
Carlitos: Każdy daje z siebie wszystko
31 mar 2019
- Dzisiaj nie mieliśmy dobrego dnia. To był dla nas trudny mecz. Musimy przeanalizować to spotkanie, bo już niebawem gramy kolejną kolejkę. Trzeba teraz jak najlepiej przygotować się do pojedynku z Jagiellonią. Każdy w drużynie daje z siebie wszystko. Zawsze walczymy o trzy punkty - mówi Carlitos.
Szymański: Nie istnieliśmy na boisku
31 mar 2019
- Nie spodziewałem się tego, że Wisła nas tak zdominuje. Przyjechaliśmy po zwycięstwo, a zagraliśmy bardzo słaby mecz. Nie istnieliśmy na boisku. Nie chce zdradzać tego, co działo się w szatni. Ciężko powiedzieć, czemu byliśmy tak zdominowani. Nie wiem, co się z nami dzieje ostatnimi czasy. Przegraliśmy i trudno cokolwiek powiedzieć.
AD · aktualnosci-inline-1
Szczucki: Nie jesteśmy na straconej pozycji
17 mar 2019
Stępień: Losy play-off z Metrem rozstrzygniemy podczas trzeciego spotkania
17 mar 2019
Cierzniak: Mecz z dedykacją dla Radka Majeckiego
17 mar 2019
- To nie był łatwy mecz. Na Łazienkowską każdy rywal przyjeżdża bardzo zmotywowany. W pierwszej połowie mieliśmy wiele sytuacji i powinniśmy je wykorzystać. Po strzeleniu gola przeciwnik rzuca większą liczbę zawodników do przodu. Dobrze zagraliśmy jednak w defensywie. To był dla nas trudny tydzień. Odpadliśmy z Pucharu Polski, chociaż naszym celem była obrona trofeum. Cieszymy się jednak z dzisiejszej wygranej w lidze - powiedział Radosław Cierzniak.
Mączyński: Ja i Legia to skończony temat
16 mar 2019
- W pierwszych 25 minutach dominowaliśmy. Potem mecz nieco się wyrównał. Brakowało jednak bramkowych sytuacji. Szkoda tego rzutu karnego i tego, że taka akcja zadecydowała o losach spotkania. Szkoda, że sędzia Stefański nie poszedł sprawdzić tej akcji na VARZE - mówi Krzysztof Mączyński.
Martins: Cafu nie opluł rywala
16 mar 2019
- Dobrze zaprezentowaliśmy się w pierwszej połowie. Dawaliśmy z siebie wszystko, chociaż wiedzieliśmy, że Śląsk to zespół, który nie boi się podejmować walki. Byłem niedaleko, kiedy Cafu miał spięcie z rywalem. Szczerze mówiąc z boiska nie wyglądało to na nic szczególnego. W szatni jeszcze raz zobaczyłem tę sytuację i muszę powiedzieć, że jest to niesamowite, że dostał za to czerwoną kartkę. On nic nie zrobił. Oglądałem wideo 3-4 razy. Owszem, krzyczał na na niego, ale nic więcej. Znam Cafu bardzo dobrze. Mogę poświadczyć, że nigdy by nikogo nie opluł - powiedział po meczu Andre Martins.
AD · aktualnosci-inline-1
Robak i Pich po meczu z Legią
16 mar 2019
Marcin Robak (Śląsk Wrocław): Przegraliśmy po kontrowersyjnym rzucie karnym. Legia nie stwarzała sobie okazji. Myślę, że zagraliśmy dobrze, chociaż nie zdobyliśmy bramki. Na wyjazdach nam nie idzie, jednak celowaliśmy na Łazienkowskiej w trzy punkty. Nie chcę wypowiadać się o odwołanym rzucie karnym. Sędzia mówi, że obrońca wybił piłkę, a dopiero później był faul. Szkoda, że w takich momentach sędzia nam nie pomaga, tylko drużynie przeciwnej. Wcześniej odgwizdał rękę w polu karnym, której wcale nie musiał.
Obuchowicz: Chcielibyśmy zakończyć rywalizację po trzecim meczu
16 mar 2019
Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy
13 mar 2019
Mateusz Praszelik: To jest dla mnie ciężki debiut w Legii, bo zaraz po wejściu straciliśmy bramkę i w efekcie odpadliśmy z rozgrywek. Niemniej jednak jestem wdzięczny za tych kilka minut na boisku. To trener decyduje na ile jestem mu potrzebny. Dziś byłem mu przydatny przez 10 minut i już. Co do meczu, to braliśmy wszystkie scenariusze pod uwagę, włącznie z rzutami karnymi, które wczoraj trenowaliśmy.
Kołodziejczyk: Zagraliśmy dobrze taktycznie
10 mar 2019
Piłkarze Arki po meczu
9 mar 2019
Tadeusz Socha (Arka Gdynia): Zarówno Lech, Korona jak i Legia byli "do ugryzienia". Pomimo tego ponosimy piątą porażkę w tej rundzie i robi się niebezpiecznie. Kluczowa była druga bramka dla naszych rywali. Padła zdecydowanie za szybko po pierwszej i podcięła nam skrzydła. Było nam coraz trudniej, odkryliśmy się, zdobyliśmy gola, lecz znowu czegoś zabrakło do remisu. Wydaję się, że brakuje nam niewiele, lecz niestety znowu przegrywamy. To boli zdecydowanie najbardziej.
AD · aktualnosci-inline-1
Kulenović: Wiedzieliśmy, że będzie trudno
9 mar 2019
- Każdy daje z siebie wszystko, zarówno z Carlitosem jak i Sebastianem Szymański gra mi się bardzo dobrze. Nie widziałem jeszcze powtórki strzelonego przeze mnie gola. Jednak wiem, że udało nam się z Cafu wyprowadzić bardzo dobrą kontrę. Wiedzieliśmy, że z Arką nie będzie łatwo. Zawsze trzeba się namęczyć, aby wygrać w Gdyni. Mieliśmy świadomość, że boisko nie będzie w dobrym stanie i nie będziemy mogli grać, tak jak lubimy - mówi Sandro Kulenović.
Stolarski: Pracowałem, aby zasłużyć na występ
9 mar 2019
- Bardzo cieszę się, że mogłem dzisiaj zagrać. Kiedy nie grałem, to ciężko pracowałem się na to, aby zasłużyć na występ. Jestem bardzo zadowolony z naszego zwycięstwa. Mocno odczuwa się przerwy. Nawet tydzień bez gry na boisko to długo... Nie poddawałem się i chciałem pokazać trenerowi, że warto na mnie postawić - powiedział po meczu z Arką Paweł Stolarski.
Pazgan: Sukces w I fazie play-off zawdzięczamy mocnej psychice
9 mar 2019
Godlewski: Odczuwamy trochę zmęczenie psychiczne
9 mar 2019
Wieteska: Musimy patrzeć na siebie
1 mar 2019
- Cieszymy się, że udało nam się wygrać bardzo ważny mecz i czekamy już na kolejne spotkanie. Mieliśmy kontrolę nad tym starciem. Wydaję mi się, że w pierwszej połowie nasza gra wyglądała bardzo fajnie - dlatego też strzeliliśmy gola. Musimy jednak zachować koncentrację, ponieważ dwukrotnie oddaliśmy pole naszym rywalom - powiedział po ostatnim gwizdku Mateusz Wieteska.
Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy
1 mar 2019
Kasper Hamalainen: W pierwszej połowie zdominowaliśmy grę, byliśmy stroną przeważającą, a rywale rzadko podchodzili pod naszą linię obrony. Cel był jasny - zdobyć trzy punkty i to zrobiliśmy. Ostatnie dwa mecze były ciężkie, przegraliśmy, ale dzisiaj mogliśmy złapać nieco oddechu. Pokazaliśmy, że wciąż potrafimy zwyciężać.
Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy
23 lut 2019
Marko Vesović: Dzisiaj przegraliśmy, a Lech wygrał nie stwarzając sobie żadnej okazji. Kontrolowaliśmy grę, ale koniec końców nie strzeliliśmy żadnego gola. To nasz drugi przegrany mecz z rzędu. Musimy poprawić nasze błędy. Musimy stwarzać sobie więcej okazji pod bramką rywala. Brakowało nam decyzji o oddaniu strzału.
Stępień: Sobotni mecz dodał nam pewności siebie
20 lut 2019
Rosa: Sobotnie spotkanie było bardziej wymagające
20 lut 2019
Cafú: Cracovia walczyła z całych sił
17 lut 2019
Cafú: Trenowaliśmy w tym tygodniu bardzo ciężko. Wiedzieliśmy, że Cracovia to dobry zespół i przyjedzie na Łazienkowską po trzy punkty. Niestety, nie udało nam się im sprostać. Graliśmy z drużyną, która walczyła z całych sił o zwycięstwo. Musimy teraz odpocząć i przygotować się jak najlepiej do kolejnej potyczki.
Kulenović: Musimy szybko zapomnieć o przegranej
17 lut 2019
Sandro Kulenović: Nie spodziewaliśmy się takiego wyniku. Nie zagraliśmy najlepiej, ale musimy już myśleć o spotkaniu z Lechem i jak najszybciej zapomnieć o tej porażce. Nie mam do nikogo pretensji, że otrzymywałem tak mało podań. Takie dni się zdarzają. Trener po ostatnim gwizdku powiedział nam, że czasami tak bywa. Musimy podnieść głowę do góry i myśleć o następnym meczu.
Gol: W Legii jest dużo obcokrajowców, a mało Polaków
17 lut 2019
Janusz Gol (Cracovia): Wracamy w dobrych nastrojach, ponieważ udało nam się wygrać. Nasza dobra passa trwa. Jestem nieco zmęczony, więc może nie widać po mnie aż tak wielkiej radości. Od jutra skupiamy się już na naszym następnym starciu. Plan na ten wieczór został zrealizowany, chociaż w naszej taktyce jest jeszcze trochę elementów do poprawy.
‹
1
…
35
36
37
…
65
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl