LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYPOWIEDZI POMECZOWE
1941 artykułów
Wdowiak: Przyjechaliśmy po trzy punkty
17 lut 2019
Mateusz Wdowiak (Cracovia): Bardzo się cieszymy z wygranej. Po to tutaj przyjechaliśmy. Byliśmy mocni mentalnie po naszych ostatnich wygranych. Gdybyśmy byli bardziej skuteczni, to moglibyśmy wygrać nawet wyżej. Na boisku działo się sporo i myślę, że to spotkanie dobrze się oglądało. Na murawie było nerwowo, ponieważ każdy walczył o trzy punkty.
Helik: Kontrolowaliśmy mecz
17 lut 2019
Michał Helik (Cracovia): Najważniejsze, że wygraliśmy i z tego się najbardziej cieszymy. Patrzymy już jednak w przyszłość. Po ostatni gwizdku nasza radość była duża, ponieważ było to dla nas ważne spotkanie. Cracovia nie wygrała na Łazienkowskiej od 68 lat.
Martins: Byliśmy słabsi
17 lut 2019
Andre Martins: Graliśmy na własnym stadionie i powinniśmy wygrać. Nie zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Rywale byli od nas lepsi. Od jutra zapominamy o tym i skupiamy się na spotkaniu w Poznaniu.
AD · aktualnosci-inline-1
Kołodziejczyk: Zagrywka funkcjonowała, ale kulało przyjęcie
17 lut 2019
Hlousek: Mieliśmy siły by wygrać
11 lut 2019
- Trudny mecz na początek roku, wiedzieliśmy o tym już przed jego rozpoczęciem. Naszym celem były trzy punkty i je zdobyliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiedzieliśmy jak zagrała Lechia i Jagiellonia, dlatego to dla nas był bardzo ważny mecz. Jedziemy dalej po kolejne trzy punkty - powiedział po meczu w Płocku Adam Hlousek.
Jędrzejczyk: Najważniejsze są trzy punkty
10 lut 2019
- Cieszę się, że to po mojej bramce wygraliśmy. Dla nas najważniejsze są trzy punkty, ponieważ nie był to łatwy mecz. Wykonaliśmy swoje zadanie, teraz czekamy na następne spotkanie - powiedział po meczu z Wisłą Płock Artur Jędrzejczyk.
Obuchowicz: Czerpaliśmy radość z gry
31 gru 2018
Grodzicki: Dobrze zagraliśmy w meczu
31 gru 2018
AD · aktualnosci-inline-1
Kołodziejczyk: Występowaliśmy w roli faworyta
31 gru 2018
Kowalczyk: Mecz odbywał się na zasadzie „góra-dół”
28 gru 2018
Kołodziej: Zagraliśmy świetny początek spotkania
28 gru 2018
Kucharczyk, Kulenović i Sanogo o meczu
21 gru 2018
Michał Kucharczyk Podczas meczu z Lechem przez pierwsze 20 minut lepszym zespołem było Zagłębie, powinno nawet wygrywać. Mecz jednak przegrali. W spotkaniu z nami stworzyli kilka dobrych sytuacji, udało im zdobyć bramkę po stałym fragmencie gry. My pokazaliśmy jakość, walczyliśmy do końca o korzystny rezultat.
Niezgoda: Było sporo niepewności
20 gru 2018
- Moja nieobecność trochę się przeciągnęła. Dobrze jest jednak wrócić na boisko. Cieszę się, że udało mi się zagrać jeszcze w tym roku. W ostatnim miesiącu czułem się już coraz lepiej, jednak wcześniejszy okres był dla mnie trudny. Było sporo niepewności. Sporo myślałem o tym, czy uda mi się wrócić do pełni sił. Trzeba teraz się przygotować, aby w przyszłej rundzie grać coraz częściej - mówi Jarosław Niezgoda.
AD · aktualnosci-inline-1
Remy: W drugiej połowie narzuciliśmy nasz styl gry
20 gru 2018
- Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu. Zdecydowanie lepiej zaprezentowaliśmy się po zmianie stron. Wywarliśmy na naszych rywalach więcej presji. Najważniejsze jest zwycięstwo, to że wracamy do Warszawy z kompletem punktów - powiedział po meczu z Zagłębiem strzelec pierwszego gola dla Legii, William Remy.
Szymański i Philipps po meczu z Piastem
16 gru 2018
Sebastian Szymański: Najważniejsze są trzy punkty i zwycięstwo. Cieszę się z wygranej drużyny, a nie z tego, że zanotowałem asystę. Punkt w klasyfikacji kanadyjskiej nie jest dla mnie tak bardzo istotny. Czasami możemy mieć niską skuteczność strzałów. W efekcie i tak liczy się końcowy wynik. Nie dopuszczaliśmy Piasta do żadnych sytuacji. Graliśmy swój futbol, nikt nie zlekceważył naszego przeciwnika, co też było bardzo ważne.
Kulenović: Przede mną jeszcze wiele pracy
15 gru 2018
- O tym, że zagram dowiedziałem się na przedmeczowej odprawie. Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ trener dał mi szansę i wygraliśmy. Daję z siebie wszystko na treningach i chcę grać jak najczęściej. To nie był dla nas łatwy mecz, lecz udało nam się wygrać. Trener Klafurić podejmował wobec mnie inną decyzje niż Sa Pinto. Nie spodziewałem się, że będę grał tak często. Jestem szczęśliwy i trochę zaskoczony - mówi Sandro Kulenović.
Szewczyk: W Białymstoku nie będzie miejsca na błędy
14 gru 2018
Godlewski: Kontrolowaliśmy przebieg meczu
14 gru 2018
AD · aktualnosci-inline-1
Kołodziejczyk: Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie
14 gru 2018
Arak: Mecz nie porwał kibiców
9 gru 2018
- Dla nas to tylko jeden punkt. Chcieliśmy wygrać, chociaż mamy przewagę w tabeli, to mogliśmy ją powiększyć. W końcówce mieliśmy dobrą okazję, aby zwyciężyć. Ogółem to był mecz na 0-0, który na pewno nie porwał kibiców. Początek starcia był dla Legii. Z każdą następną minutą prezentowaliśmy się jednak coraz lepie - mówi Jakub Arak.
Majecki: Czujemy niedosyt
9 gru 2018
- Lechia grała dzisiaj długimi piłkami, więc musiałem często asekurować obrońców. Nawet, kiedy nie ma się dużo interwencji, to trzeba cały czas trzymać koncentrację, co na pewno nie jest łatwe. Dobrze, że w jednej z ostatnich akcji meczu Artur nie strzelił gola, ponieważ wyjeżdżalibyśmy bez punktów - mówi Radosław Majecki.
Szymański: Jeszcze odrobimy tę stratę
9 gru 2018
- To nie był łatwy mecz. Jeżeli nie można wygrać, to trzeba zremisować. Dobrze, że nie przegraliśmy i Lechia nam jeszcze mocniej nie odskoczyła. Przed nami jeszcze dużo kolejek i na pewno uda nam się odrobić stratę - powiedział po zakończeniu spotkania Sebastian Szymański.
Sobiech: Szanujemy punkt
9 gru 2018
- Miałem piłkę meczową. Muszę trafić taką sytuację, więc wszystko biorę na klatę. Obydwie drużyny dobrze zagrały w defensywie i stąd tak mało sytuacji strzeleckich. Mieliśmy swoje szanse, ale musimy szanować zdobyty punkty. Koncentrujemy się teraz na każdym kolejnym starciu. Na wszystkie mecze wychodzimy skoncentrowani, nie tylko na Legię - mówi Artur Sobiech po niedzielnym meczu.
Kulenović: Przyjechaliśmy po trzy punkty
9 gru 2018
- Przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać. Było jednak nam bardzo trudno. To był ciężki mecz dla obydwu stron. Nadal tracimy pięć punktów do Lechii, lecz najważniejsze, żebyśmy w czerwcu to my byli na czele tabeli. Być może mieliśmy za dużo szacunku do naszych rywali i dlatego brakowało stuprocentowych okazji. To nie było łatwe starcia dla nikogo - powiedział po meczu z Lechią Sandro Kulenović.
Legioniści o meczu z Chrobrym
5 gru 2018
Miroslav Radović: Cieszę się, że cały zespół zagrał dzisiaj dobre zawody. Kontrolowaliśmy przebieg meczu. Czułem się dziś dobrze, ponieważ ciężko pracuję na treningach. Jest to jedyna droga, aby jak najczęściej znajdować się w osiemnastce meczowej.
Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy
2 gru 2018
Andre Martins: To nie był dla nas łatwy mecz, chociaż szybko wyszliśmy na prowadzenie. Wiedzieliśmy, że Korona to wymagający przeciwnik, lecz zagraliśmy lepiej niż w poprzednich kolejkach. Czujemy się mocni, więc z optymizmem patrzymy na spotkanie przeciwko Lechii. Warunki do gry były trudne, było bardzo zimno.
Kołodziejczyk: Cieszy dobra dyspozycja zmienników
26 lis 2018
Komentarze po wygranej
Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy
25 lis 2018
Marko Vesović: Zawsze trudno gra nam się z Zagłębiem. Naszym celem było tylko i wyłącznie zwycięstwo. Mieliśmy kilka okazji do podwyższenia prowadzenia, ale niestety to nam się nie udało. To był dobry wynik. Musimy przygotować się do kolejnego spotkania. Trzy punkty są dla nas zdecydowanie najważniejsze.
Stępień: Zasługiwaliśmy na zwycięstwo
23 lis 2018
Tomczak: To najlepszy start Legii od lat
23 lis 2018
‹
1
…
36
37
38
…
65
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl