LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYPOWIEDZI POMECZOWE
1941 artykułów
Burch: Zasłużyliśmy na zdecydowanie więcej
2 paź 2025
- Jesteśmy bardzo rozczarowani końcowym wynikiem. Zasłużyliśmy na zdecydowanie więcej. Robiliśmy wszystko, co mogliśmy, by odwrócić wynik. Powinniśmy być bardziej dokładni w ostatniej tercji, nie wychodziło nam wiele ostatnich podań i dośrodkowań. Nie mieliśmy szczęścia do zdobycia bramki, a gdy już trafiliśmy, to był spalony. Jest nam smutno - powiedział po porażce z Samsunspor Kulübü obrońca Legii Warszawa, Marco Burch.
Čolak: Trener przygotował nas dobrze do tego spotkania
2 paź 2025
- Jesteśmy bardzo rozczarowani. Trener przygotował nas dobrze do tego spotkania. Dało się zauważyć, że kontrolowaliśmy przebieg gry. Wiedzieliśmy, że ich najgroźniejszą stroną są kontrataki, jednak daliśmy się zaskoczyć i straciliśmy gola w ten sposób - powiedział po porażce z Samsunspor Kulübü napastnik Legii Warszawa, Antonio Čolak.
Weisshaupt: Szybkie prowadzenie nam pomogło
28 wrz 2025
- To był dobry mecz. Wygraliśmy 1-0, szybko zdobywając prowadzenie, co nam pomogło. W pierwszej połowie wyglądaliśmy dobrze, mieliśmy dobre momenty pressingowe i tworzyliśmy sobie wiele szans, by podwyższyć prowadzenie. Druga połowa wyglądała nieco gorzej, traciliśmy trochę piłek, ale ostatecznie wygraliśmy i to jest najważniejsze - powiedział po zwycięstwie z Pogonią Szczecin skrzydłowy Legii Warszawa, Noah Weisshaupt.
AD · aktualnosci-inline-1
Tobiasz: Idziemy w dobrą stronę
28 wrz 2025
- Jestem zadowolony, ale zmęczony. Mecze się trochę nakładają, to już nasz 18. występ w tym sezonie. Cały czas coś gramy, ale w końcu zaczyna to wyglądać, jak powinno, szczególnie z tyłu. Idziemy w dobrą stronę i możemy się z tego cieszyć - powiedział po zwycięstwie z Pogonią Szczecin bramkarz Legii Warszawa, Kacper Tobiasz.
Rajović: Wykonaliśmy naszą pracę
28 wrz 2025
- Ciężko powiedzieć, czy naszym największym problemem jest wykończenie. W futbolu czasem tak jest - piłka raz cię szuka i znajduje drogę do siatki, a raz nie. Dziś jednak wykonaliśmy naszą pracę, zgarnęliśmy trzy punkty. To jest najważniejsze i bardzo nas cieszy - powiedział po zwycięstwie z Pogonią Szczecin napastnik Legii Warszawa, Mileta Rajović.
Elitim: Zespół pokazał dojrzałość
28 wrz 2025
- To był trudny mecz, wcale nie mieliśmy łatwo. Pokazaliśmy jednak, że jesteśmy poważną drużyną, która wiedziała, jak bardzo potrzebuje trzech punktów. To było ważne zwycięstwo po ciężkim tygodniu - powiedział po zwycięstwie z Pogonią Szczecin pomocnik Legii Warszawa, Juergen Elitim.
Urbański: Musimy zacząć wykorzystywać sytuacje
25 wrz 2025
- Czy bardziej straciliśmy dziś 2 punkty, czy zyskaliśmy 1? Można to odebrać w obie strony. Dla nas to jednak bardziej była strata punktów, które potrzebujemy do zdobycia mistrzostwa Polski. Wierzymy, że nam się to uda osiągnąć, ale do tego najważniejsze są punkty - powiedział po remisie z Jagiellonią Białystok pomocnik Legii Warszawa, Kacper Urbański.
Szymański: Raków postawił nam trudne warunki
20 wrz 2025
- Dzisiejszy mecz był ciężki. Raków postawił nam tudne warunki. Szkoda naszych niewykorzystanych szans, bo uważam, że prowadziliśmy ten mecz przez 90 minut i szczególnie w drugiej połowie mogliśmy go zamknąć - powiedział po remisie z Rakowem Częstochowa pomocnik Legii, Damian Szymański.
AD · aktualnosci-inline-1
Szymański: Musimy potwierdzić naszą jakość
14 wrz 2025
- Na pewno szkoda tej ostatniej akcji meczu. Przez całe spotkanie graliśmy i zasłużyliśmy na zero z tyłu, a przy ostatniej szansie goście zdołali nam strzelić. Najważniejsze są jednak trzy punkty i dobra gra całego zespołu - powiedział po zwycięstwie z Radomiakiem Radom pomocnik Legii, Damian Szymański.
Piątkowski: Jestem zadowolony z debiutu w Legii
14 wrz 2025
- To było efektowne zwycięstwo, jednak boli mnie ta stracona bramka dosłownie w ostatnich sekundach. Jestem obrońcą, więc wolałbym zakończyć ten mecz z czystym kontem. Będziemy musieli przeanalizować nasze zachowanie przy tym golu, by więcej nie popełniać takich błędów - powiedział po zwycięstwie z Radomiakiem Radom defensor Legii, Kamil Piątkowski.
Szymański: To my jesteśmy dziś niepocieszeni
31 sie 2025
- Obie drużyny były na podobnym poziomie. Już z góry było wiadomo, że ktoś będzie po tym meczu niepocieszony. Niestety, dzisiaj to my jesteśmy niepocieszeni. Szkoda tego meczu, bo mieliśmy w drugiej minucie sytuację, którą mogliśmy zamienić na gola, a wtedy ten mecz mógłby się inaczej potoczyć - powiedział po spotkaniu z Cracovią Damian Szymański.
Szymański: Był ciężki moment
29 sie 2025
- Udało się doprowadzić do remisu i awansować do fazy ligowej Ligi Konferencji. Na pewno nie był to łatwy debiut przed własną publicznością, ale cieszę się niezmiernie, że będę miał szansę zagrać w fazie ligowej Ligi Konferencji. Mam nadzieję, że to zwycięstwo da nam jeszcze wiele radości - powiedział po awansie do Ligi Konferencji Damian Szymański.
Szymański: Moim celem jest osiąganie sukcesów z Legią
22 sie 2025
- Dzisiejszy dzień jest optymistyczny, bo wywozimy z Edynburga cenne zwycięstwo. Mamy tydzień, żeby przygotować się do rewanżu i przypieczętować awans przy Łazienkowskiej - powiedział po zwycięstwie w pierwszym meczu z Hibernian FC pomocnik Legii Warszawa, Damian Szymański.
AD · aktualnosci-inline-1
Jędrzejczyk: Czujemy niedosyt, ale cieszy pozytywny wynik
22 sie 2025
- Szkoci fajnie weszli w mecz, początek nie był dla nas łatwy. Musieliśmy to przetrwać i to się nam udało. Z minuty na minutę grało nam się coraz łatwiej. Szukaliśmy miejsca między liniami, nasze "ósemki" mogły się obracać z piłką i kreowaliśmy sytuacje - powiedział po zwycięstwie w pierwszym meczu z Hibernian FC kapitan Legii Warszawa, Artur Jędrzejczyk.
Kapustka: W Warszawie musimy przypieczętować awans
21 sie 2025
- Na pewno jest spory niedosyt po tym meczu. Mogliśmy go wygrać większą liczbą bramek. Mieliśmy swoje sytuacje na następne gole, minimalny spalony anulował bramkę zdobytą przeze mnie. Pod koniec spotkania tracimy niepotrzebnego gola i ta przewaga nie jest taka, jaką byśmy chcieli. Trzeba to jednak szanować. Mamy drugie spotkanie w Warszawie i musimy przypieczętować awans - powiedział po zwycięstwie w pierwszym meczu z Hibernian FC pomocnik Legii Warszawa, Bartosz Kapustka.
Tobiasz: To nie jest komfortowy wynik
21 sie 2025
- Cieszymy się, że udało nam się przetrzymać tę pierwszą falę ataków. Potem uspokoiliśmy grę i przejęliśmy inicjatywę, co było widać. Nie wiem, jak wyglądały statystki, ale wydaje mi się, że wykonaliśmy dobrą robotę - powiedział po zwycięstwie w pierwszym meczu z Hibernian FC bramkarz Legii Warszawa, Kacper Tobiasz.
Reca: Nie udało się i po prostu przegraliśmy
18 sie 2025
- Przeciwnik grał dzisiaj dobrą piłkę. Strzelili jedną bramkę więcej i wygrali - oczywiście, nie jesteśmy z tego zadowoleni. Mimo wszystko gratulacje dla Wisły - powiedział po porażce z Wisłą Płock lewy obrońca Legii Warszawa, Arkadiusz Reca.
Tobiasz: W drugiej połowie zabrakło nam zespołowości
15 sie 2025
- Czemu druga połowa znacznie różniła się od pierwszej? W pierwszej części każdy realizował swoje zadania, trzymał się swojej pozycji i nie wymyślał żadnej gry indywidualnej. To jest sport zespołowy i w drugiej połowie nam tego zabrakło. Zaczęliśmy latać niepotrzebnie, zamiast trzymać się struktury i zasad, które przyjęliśmy na ten mecz - powiedział po spotkaniu rewanżowym z AEK Larnaka bramkarz Legii Warszawa, Kacper Tobiasz.
AD · aktualnosci-inline-1
Wszołek: Zasłużyliśmy na bardziej okazałe zwycięstwo
15 sie 2025
- Ciężko na gorąco powiedzieć, czego nam dziś zabrakło. Uważam, że pierwsza połowa mogła zakończyć się wynikiem 3-0 lub 4-0, bo kreowaliśmy sytuacje. Wiedzieliśmy, że goście będą mieli swoje momenty, ale można powiedzieć, że strzelili bramkę z niczego - powiedział po rewanżu z AEK Larnaka prawy obrońca Legii Warszawa, Paweł Wszołek.
Rajović: Musimy się podnieść i iść dalej
14 sie 2025
- W pierwszej połowie byliśmy dużo, dużo, dużo lepsi. W drugiej części straciliśmy trochę kontrolę, ale wciąż mieliśmy okazje. Ja też miałem szansę, żeby ponownie trafić do siatki. Teraz musimy się podnieść i iść dalej, bo wciąż mamy szansę awansować do europejskich pucharów - powiedział po rewanżowym meczu z AEK Larnaka napastnik Legii Warszawa, Mileta Rajović.
Jędrzejczyk: Zawsze staramy się i gramy do końca
11 sie 2025
- Dzisiejszy gol zapewnił mi bardzo fajne uczucie. Strzeliłem w zeszłym sezonie bramkę w eliminacjach do Ligi Konferencji, ale w Ekstraklasie nie trafiłem do siatki już chyba od pięciu lat. Dziś się udało i tym bardziej cieszy to, że ta bramka była ważna i dała zwycięstwo - powiedział po zwycięstwie z GKS-em Katowice obrońca Legii Warszawa, Artur Jędrzejczyk.
Tobiasz: Mentalnie start sezonu nie był łatwy
4 sie 2025
- Słupek i poprzeczka mi dziś trochę pomogły, więc mogę powiedzieć, że szczęście mi trochę sprzyjało. Czego zabrakło do zwycięstwa? Skuteczności - powiedział po remisie z Arką Gdynia bramkarz Legii Warszawa, Kacper Tobiasz.
Reca: Niedługo osiągnę optymalną formę
4 sie 2025
- Kontrolowaliśmy dzisiejszy mecz, ale nie jesteśmy do końca zadowoleni z jego wyniku. Kreowaliśmy sobie sytuacje, które powinniśmy wykorzystać. W piłce nożnej tak się dzieję, że przy braku skuteczności w stuprocentowych sytuacjach cierpisz i albo przegrywasz, albo - jak w tym przypadku - tylko remisujesz. Nie jesteśmy zadowoleni z końcowego rezultatu - powiedział po remisie z Arką Gdynia lewy obrońca Legii Warszawa, Arkadiusz Reca.
Prekop: Przegraliśmy z naprawdę klasowym zespołem
1 sie 2025
- Trudno mi ocenić tę porażkę. Na pewno nie mogę powiedzieć, że byliśmy lepsi. Ale skoro już prowadziliśmy 1-0 i przetrwaliśmy niektóre sytuacje Legii w pierwszej połowie, mogliśmy to lepiej dowieźć do końca - powiedział po porażce w rewanżu z Legią Warszawa napastnik Banika Ostrawa, Erik Prekop.
Frydrych: Pozostał tylko smutek
1 sie 2025
- Muszę powiedzieć, że dziś to nie był nasz dzień. Nie zagraliśmy tak dobrze, jak potrafimy. Cała drużyna jest teraz smutna - powiedział po porażce w rewanżu z Legią Warszawa kapitan Banika Ostrawa, Michal Frydrych.
Nsame: Chcę podziękować kibicom za danie mi siły
1 sie 2025
- Taki jest futbol — czasami o niektórych rzeczach decydują detale, centymetry. Dziś przez to udało mi się zdobyć tylko jednego gola, choć trafiłem do siatki trzy razy. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo i awans do następnej rundy — powiedział po zwycięstwie w rewanżu z Banikiem Ostrawa napastnik Legii Warszawa, Jean-Pierre Nsame.
Wszołek: Wynik 2-1 to najmniejszy wymiar kary
1 sie 2025
- Było dziś sporo emocji, ale uważam, że zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Wynik 2-1 był najmniejszym wymiarem kary - powiedział po zwycięstwie w rewanżu z Banikiem Ostrawa prawy obrońca Legii Warszawa, Paweł Wszołek.
Tobiasz: Myślałem, że będzie łatwiej
1 sie 2025
- To był jeden z tych magicznych wieczorów. Fajnie, że udało nam się odwrócić wynik - tak naprawdę po raz trzeci w tym dwumeczu. Ogromny szacunek dla reszty drużyny za to, że konsekwentnie robiła to, co sobie założyliśmy. Super, że udało się awansować. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi - powiedział po zwycięstwie w rewanżu z Banikiem Ostrawa bramkarz Legii Warszawa, Kacper Tobiasz.
Frydrych: Jesteśmy trochę smutni
24 lip 2025
- To był bardzo trudny mecz. Dobrze weszliśmy w to spotkanie, szybko strzeliliśmy bramkę, ale z minuty na minutę Legia zaczynała łapać swój rytm - powiedział po remisie w pierwszym meczu 2. rundy eliminacji Ligi Europy z Legią Warszawa obrońca Banika Ostrawa, Michal Frydrych.
Ziółkowski: Czujemy niedosyt
24 lip 2025
- Czujemy niedosyt. Chcemy wygrywać z każdym. Dziś, szczególnie po pierwszej połowie, mogliśmy ugrać więcej. Nie ma co jednak narzekać. Za tydzień w Warszawie, przy naszych kibicach, będzie czekać nas zwycięstwo - powiedział po remisie w pierwszym meczu 2. rundy eliminacji Ligi Europy z Banikiem Ostrawa obrońca Legii Warszawa, Jan Ziółkowski.
‹
1
…
3
4
5
…
65
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl